Zeneklub

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. október 6., hétfő 11:44

A Day to Remember - Common Courtesy

Ismertem már őket, de valahogy sosem fogott meg a zenéjük!Az énekes hangja nekem nem annyira bejövős, semmi extra!A számok is olyanok voltak, hogy egyet se tudok kiemelni, de lehúzni se nagyon!Úgy lecsordogált az egész, illetve én hallgattam még régebben más albumaikról is számokat, és kis(nagy) túlzással azt tudom mondani, hogy ha 1-2 számukat ismered akkor az összeset ismered!Persze ezt így nem tudom kijelenteni, mert nem ismerem az összes számukat, de nagyon sok szinte "ugyanolyan" számuk van, most se nagyon tudok kiemelni, egyet se de majd később lehet újrahallgatom!Egy picit olyan "átlag"(ezt nem bántásként, ez nem azt jelenti, hogy rosszak) rock zenekarnak tűnnek, ami persze nem baj, mert én is hallgatok "átlag" zenekarokat, csak na... :mrgreen:
Ettől függetlenül nem volt rossz,ajánlásnak meg kifejezetten jó volt, csak rock zenekaroknál kicsit szigorúbb vagyok,mert tudom mihez mérni!
6,5

Bocsi a késésért! :)

Avatar
Zsoc
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:17
Kedvenc játékosaid: Raul,RC,Guti-Iker,SR4,Coentrao,Varane- Gerrard,Totti,Schweinsteiger
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Zsoc » 2014. október 5., vasárnap 20:17

Én hülye állat pofázok már itt hét elején, hogy mi hiányzott a linkről, értékelni meg 'asztam. GG Zsoc

Írtatok már pár alternatívát, akikre hasonlít a zenekar hangzása és az énekes hangja, nos nekem a bullet for my valentinera hajaz az együttes, akiket jobban szeretek, mint a zene, úgy az énekesük hangját illetően is. Vhogy nem tud igazán megfogni a hangzásviláguk és nem találtam igazán extrát, pedig szeretném szeretni, mert maga a stílus meg közel áll hozzám és hiába ismertem őket, nagyobb mennyiségbe sosem hallgattam bele a munkásságukba, de nem ők az én zenekarom, úgy látszik.

Jobban élveztem kicsit mint az előző ajánlást, de is csak 6,5-et adok rá. :/

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. október 5., vasárnap 19:39

hát nekem teljesen kiment a fejemből, most is nemrég értem haza
majd holnap este értékelek ha nem gond :/
Kép

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. október 5., vasárnap 19:38

pheco írta:Ma éjfél a határidő és elég sokan nem értékeltetek még. Holnapi nap folyamán jó lenne, ha soadroli tudna jönni az ajánlásával.
Jönni fog. Megpróbálom még ma hozni az értékelést, vészhelyzet esetén holnap hozom az ajánlással.
Kép

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. október 5., vasárnap 19:32

Ma éjfél a határidő és elég sokan nem értékeltetek még. Holnapi nap folyamán jó lenne, ha soadroli tudna jönni az ajánlásával.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. október 4., szombat 21:14

A Day to Remember - Common Courtesy

Mit ne mondjak fiore, óriási meglepetést okoztál. :mrgreen:
Természetesen csak viccelek, mert már sziget előtt is mondtad, hogy elsősorban miattuk mész szigetre. Fesztivál előtt csak pár számukat hallottam, viszont ott nagyon tetszett, amit nyomtak.

Az album fasza volt, max egy-két kevésbé jó szám van benne, meg jópár kiemelkedő. 9/10 mehet rá.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. október 3., péntek 19:30

A Day to Remember - Common Courtesy

Jó kis album volt. tetszik a zenéjük, hajazott a SUM41 féle zenére,csak ebben előfordultak hörgések amiket nem kedvelek.Meg néha már kicsit egysíkú volt.
Ismertem az együttest,de még sose hallgattam meg őket. Örülök ennek az ajánlásnak fiore :)

8/10
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. október 2., csütörtök 19:24

A Day to Remember - Common Courtesy

Lepörgettem kockulás közben. Az együttesről soha nem hallottam, így nem volt semmi elvárásom. Sok rész tetszett is, de ezektől a hörgésektől a falra tudok mászni. Azokat leszámítva jó kis album. Nekem egyébként sok számról a Sum41 Amerikai Pite számai ugrottak be. Viszont a legnagyobb negatívum, hogy amikor hallgattam az albumot, akkor utolsó lettem cf-ben, amikor vége lett, akkor meg első :mrgreen: Összességében kellemes meglepetés és jó ajánlás volt.

7/10

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. október 2., csütörtök 19:06

Nekem személy szerint a Homesick album közelebb áll a szívemhez, de amúgy mindkettőt szeretem. Elég jellegzetes gitárhangzásuk van, meg általában a számok összetétele, hangzása is olyan, ami rájuk (is) jellemző. [...]
nem szaroztam, lekaptam az egész diszkográfiát EP-vel mindennel együtt. igazából a 2005-ös albumon is volt pár jó szám, a 2007-esről csak egy (The Plot to Bomb the Panhandle) tetszett igazán.

a homesicket írtad kedvencednek, ezért arra külön kitérnék:
My Life of Hire közepesen jó volt. az I'm Made of Wax, Larry, What Are You Made Of nagyon, nagyon jól indult, de kb úgy 1.50-től hallgathatatlanná vált nekem. pedig a gitár nagyon tetszett benne. Az album névadója, a Homesick elég kellemes, dallamos kis rock lett. If It Means a Lot to You kellemes lezárás. :)

összességében szerintem egy baja van az együttesnek, hogy eléggé hajaznak egymásra a számai. végig pörgetve ezeket a korongokat, rengeteg szinte teljesen ugyanolyan dalt találtam rajta, amik noha nem rosszak, vagy sokaknak tetszenek, mégis egy idő után könnyen unalmassá válhatnak. kell(ene) egy kis újítás szerintem. kellemes volt, mikor néhány lágyabb szám (pl. U Had Me @ Hello) megtörte az üvöltözést :)

nekem az ajánlásod jött be a legjobban, jót választottál :D

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. október 2., csütörtök 11:11

Tegnap este arra mentem haza suliból, hogy szar a laptop... Ha minden igaz jövőhéten veszek újat. Remélem minél előbb lesz, mert suli is eléggé szopatós anélkül.....
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
fiore
Hozzászólások: 601
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: fiore » 2014. október 1., szerda 16:57

Nekem személy szerint a Homesick album közelebb áll a szívemhez, de amúgy mindkettőt szeretem. Elég jellegzetes gitárhangzásuk van, meg általában a számok összetétele, hangzása is olyan, ami rájuk (is) jellemző.

Szerintem nem sok különbség van a lemezek között, értem ezalatt azt, hogy nem sokat változtak a fiúk, megmaradtak olyan ADTR-esnek. (a legutóbbi 3 album alapján állítom ezt.)
Vannak zúzósabb meg lightosabb számok ezeken is, akinek megtetszett pár szám az ajánlásomról, ott is fog találni pár neki valót. :)

ezt pedig ajánlom mindenkinek tökéletes. :-*
.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. október 1., szerda 8:19

Albumon kívül nagyon jó számok még az If it means a lot to you, az All I want, Have faith in me + a My life for hire.
már pontoztam, hiába nyalsz :mrgreen: meghallgattam őket, az If it means a lot to you tényleg nagyon kellemes :) Az All i want és a Have Faith in me pedig...különösen utóbbi zenei alapja fogott meg :rock: :rock: :rock:

Ahogy láttam, ez a legújabb, 2013-as albumuk volt. Mennyire más a 2010-es, What Seperates me from you? Érdemes megnézni a korábbiakat is? :)

Avatar
fiore
Hozzászólások: 601
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: fiore » 2014. szeptember 30., kedd 22:03

Albumon kívül nagyon jó számok még az If it means a lot to you, az All I want, Have faith in me + a My life for hire.

Ezek nem hörgősek, de az előbbi kettő nagyon jó, azok a kedvenceim tőlük. :)
.

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: peadani » 2014. szeptember 30., kedd 21:52

A Day to Remember - Common Courtesy

Én a bónusz számokkal együtt hallgattam meg és nagyon kellemes zene volt ez.Tetszik az énekes hangja és a lassabb számok főleg az End of Me ami nagyon bejött.A bónusz számok nem jöttek át meg volt 1-2 szám még ami nem tetszett.Néhol azt éreztem hogy kicsit egysíkú lett az album, de szerintem még fogom hallgatni nem csak ezt az albumot, hanem más számokat is tőlük. 7,5 pont.

Avatar
fiore
Hozzászólások: 601
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:33
Kedvenc játékosaid: isco
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: fiore » 2014. szeptember 30., kedd 12:53

Ja, nem akartam a deluxe editiont linkelni, mert gondolom így is elég hosszú pár embernek. :mrgreen:
.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. szeptember 30., kedd 11:27

Akkor egyszerűbb ezt a youtube linket használni, ebbe benne vannak a bonus trackek is :)

Avatar
Zsoc
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:17
Kedvenc játékosaid: Raul,RC,Guti-Iker,SR4,Coentrao,Varane- Gerrard,Totti,Schweinsteiger
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Zsoc » 2014. szeptember 30., kedd 11:17

Amúgy még az albumhoz van 3 bonus track is, ami a yt linken nincs rajt. Leave All the Lights On, Good Things és Same Book But Never the Same Page. Spotify-on biztos fent vannak, mert ott tűntek fel, hogy benne voltak az albumban, de sztem tyúbon is biztos elérhetőek. :)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. szeptember 30., kedd 10:38

RealRaúl77 írta:Bocsi, nem igazán vágom, hogy megy most. Mindig vasárnap a határidő? Holnap tudnám hozni az egyiket, de ha nem gond inkább csütörtökön jönnék mindkettővel.
Elnézést, trehányul jelentkezem, ráadásul még el is maradok... :/
Igen, általában hétfőn jön az új ajánlás, így vasárnap a határidő.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. szeptember 30., kedd 10:22

Ludovico Einaudi - Divenire
Nem volt ez rossz, én szeretem az ilyesmit, de így egyszerre tényleg tömény. Filmben viszont tökéletes lenne, nagyot dobna biztos rajta. Nagyon jó ajánlás amúgy, 6,5/10.
Kép

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. szeptember 30., kedd 9:18

pheco írta:ÁLLÁS
soadroli és RR van elmaradva előzővel.

Fiore ajánlásának értékelésére a határidő vasárnap 23:59.
Bocsi, nem igazán vágom, hogy megy most. Mindig vasárnap a határidő? Holnap tudnám hozni az egyiket, de ha nem gond inkább csütörtökön jönnék mindkettővel.
Elnézést, trehányul jelentkezem, ráadásul még el is maradok... :/
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég