Aranylabda

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. december 7., csütörtök 18:46

Real Madrid tv

Benzema közben behúzta a 25. helyet.
Összes ismerősömnek habzik a szája. :lol: :lol:


Bezzeg Ney-Ney 3. helyére majd recskáznak egy nagyot.
ZIDANE

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. december 7., csütörtök 17:16

Lesz valami ceremónia? Hol tudom nézni?
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Csabi » 2017. november 12., vasárnap 17:03

nice try bartomeu :lol:

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. november 12., vasárnap 16:34

állitólag messi nyerte az aranylabdert:

https://www.101greatgoals.com/news/soci ... allon-dor/

:mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: miVida » 2017. október 25., szerda 23:43

Idén úgy vagyok vele, hogy bölcsebb csendben maradni
Ha mindenki így gondolkodik akkor meg fog szűnni a fórum :mrgreen: Máskor se segít ha megmondjuk mi a baj :D Véleményeket se azért írunk mert mindent tudunk (csak egyesek bevallják mások nem)

Na de nem ezért jöttem hanem csak +1 like Zizunak az alázatos és bölcs megnyilvánulásáért!! :salute:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. október 25., szerda 21:10

Engem csak az vigasztal, hogy a bajnoksagban a Barca az elso komoly meccsen azonnal pontokat veszitett. Illetve tenyleg nem latom bennuk sem azt az atuto erot, amit megszokhattunk toluk. Nagyon sok talalt es szerencses goljuk van, ez meg nem mindig lesz igy.
Mi meg ennel rosszabban nem hiszem, hogy tudnank jatszani es a pontok is kezdenek/fognak jonni a rossz jatek mellett. Elobb utobb a jatek kepe is elkezd javulni.
Ami meg jo pont a csapatnak, hogy a nagyobb csapatok ellen osszeszedik magukat a sracok(Barca,BvB,Spurs)
Ja es a harom tamadonk sem tud ennel gyengebb lenni :D

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Jim » 2017. október 25., szerda 19:34

az oké, de nem az eltiltás, és a sérülések miatt nincs BBC?? :D
várjuk meg, amikor mindenki 100°%.ig bevethető

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. október 25., szerda 19:28

reeed_ati írta:
Realista24 írta:Ez itt már nagyon off, de minden támadón megy el meccs. Minden támadó hagy ki üres kapus helyzetet, stb.stb.

Ha leigazoltuk volna Mbappét és rúg két luftot, akkor azért lenne fikázva Pérez meg Zidane. Most ezért. Már megint ítéletet mond a többség...aztán még november sincs.
Tavaly ilyenkor, amikor a mostanihoz hasonlóan nem volt játékunk, én is írtam a fikázós kommentemet, hogy mit hogyan kéne és hogy Zizu rossz döntéseket hoz...
Idén úgy vagyok vele, hogy bölcsebb csendben maradni, mert ha tavasszal megint robbant a banda, akkor én megint segget csinálok a számból.. :mrgreen:
Amiért szorítok, az az, hogy tavaszig mindenhol maradjunk versenyben, bl úgy néz ki pipa.
Bajnokságba kezdünk felébredni, jönnek a nehezebb meccsek a barcának is, nem kell fosni.
Tavaszra meg ha visszatér mindenki és az erőnlét is pöpec lesz megint, akkor a tavalyihoz hasonlót várok.
Tuti, h olomlabakon jartak a bajnoksag elejen. Ez lassan megy ki a labakbol, utana csucsrajaratas majd szinten tartas.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 25., szerda 19:09

Kerlon írta:Nevessetek ezen is: BBC összesen 15 meccs 4 gól a bajnokságban.
A BBC nem létezik mar, csak észre kene venni.

Offnak itt vege.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 25., szerda 19:02

Nevessetek ezen is: BBC összesen 15 meccs 4 gól a bajnokságban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. október 25., szerda 18:49

Realista24 írta:Ez itt már nagyon off, de minden támadón megy el meccs. Minden támadó hagy ki üres kapus helyzetet, stb.stb.

Ha leigazoltuk volna Mbappét és rúg két luftot, akkor azért lenne fikázva Pérez meg Zidane. Most ezért. Már megint ítéletet mond a többség...aztán még november sincs.
Hagyjad, en csak nevetek rajtuk. :lol: Sosem tanuljak meg...

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2017. október 25., szerda 18:32

Realista24 írta:Ez itt már nagyon off, de minden támadón megy el meccs. Minden támadó hagy ki üres kapus helyzetet, stb.stb.

Ha leigazoltuk volna Mbappét és rúg két luftot, akkor azért lenne fikázva Pérez meg Zidane. Most ezért. Már megint ítéletet mond a többség...aztán még november sincs.
Tavaly ilyenkor, amikor a mostanihoz hasonlóan nem volt játékunk, én is írtam a fikázós kommentemet, hogy mit hogyan kéne és hogy Zizu rossz döntéseket hoz...
Idén úgy vagyok vele, hogy bölcsebb csendben maradni, mert ha tavasszal megint robbant a banda, akkor én megint segget csinálok a számból.. :mrgreen:
Amiért szorítok, az az, hogy tavaszig mindenhol maradjunk versenyben, bl úgy néz ki pipa.
Bajnokságba kezdünk felébredni, jönnek a nehezebb meccsek a barcának is, nem kell fosni.
Tavaszra meg ha visszatér mindenki és az erőnlét is pöpec lesz megint, akkor a tavalyihoz hasonlót várok.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. október 25., szerda 18:27

be fog ez indulni és tavaszra lesz meg a rotálásnak is a gyümölcse. szépen megy a Barca de szinte semmit nem rotáltak Messi minden percet játszott. jönni fog náluk a fáradtság nálunk meg kb mindenki 1500percel frissebb lesz. most szarul megy meg döcög de jó lesz. de ez már nagyon off

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 25., szerda 17:58

Ez itt már nagyon off, de minden támadón megy el meccs. Minden támadó hagy ki üres kapus helyzetet, stb.stb.

Ha leigazoltuk volna Mbappét és rúg két luftot, akkor azért lenne fikázva Pérez meg Zidane. Most ezért. Már megint ítéletet mond a többség...aztán még november sincs.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 25., szerda 17:54

ericco írta:
Kerlon írta:Ez megint enyhén provokatív vitaindító, de ha te örömmel nézed a gyenge szerepléseket, akkor örülj neki. Én nem bírom.
Ne légy morci.
Nem nézem örömmel, de kb tavalytól hivatalos, hogy az ősszel spórolunk CR energiájával. Ezt ő maga is lenyilatkozta a tavalyi szezon végén. Én pontosan erre számítottam. Ha mondjuk jövőre is ez lesz, akkor esetleg lehet aggódni, mert az már nem valószínű hogy tudatos lesz.
Most tényleg azt látni, hogy csak akkor sprintel, ha nagyon muszáj, nem igazán keresti az ütközéseket, párharcokat, de tavaly ugyanez volt. Aztán mégis miatta nyertünk tavasszal. Ha ő nincs, nincs címvédés, de lehet a bajnokságban sem hajrázunk ilye erőset.
Elég szomorú, hogy erre alapozunk, mert kitudja, hogy csak visszafogottság vagy már tényleg csak ennyit tud. Ha így állt hozzá a vezetőség a nyáron az elég nagy öngól, mondjuk ez látszik is egyelőre a csatársoron, mert tényleg mind3 támadónkon (BBC) ment már el 1-1 meccs idén.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. október 25., szerda 17:01

Anthony írta:]
Ezt mire alapozod? Egyelőre a Barcának, és Messinek is sokkal jobban megy a szekér, a bajnokságban jó eséllyel Messi lesz a gólkirály. Ráadásul a vb rengeteget számít majd.
Hosszú még a szezon és a Barca december-január körül szokott gödörbe lenni, lesz esélyünk még bőven fordítani nekünk is és CR-nek is.
A Bajnokok Ligájában pedig mi vagyunk a főesélyesek még ha most nehéz is elhinni, de tavasszal mikor mindenki 100%-on fog pörögni, remélhetőleg mi is, akkor nem lesz ellenfelünk talán a PSG.
Persze lehet túl optimistán állok a dolgokhoz, de rászolgált ez a csapat arra, hogy higgyek bennük.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. október 25., szerda 16:42

ikarus93 írta:Én most úgy látom ezt az aranylabda témát, hogy jelenleg CR-nek több sansza van megnyerni a 6.at köszönhetően a Real Madridnak, mint Messinek a Barcával.
Szóval nem lepődnék meg, ha jövőre is itt landolna az aranylabda CR-nél.

De megnézném a sok CR utáló arcát, ahogy átveszi az aranylabdát és hivatalosan is lelépi Messit.
Ezt mire alapozod? Egyelőre a Barcának, és Messinek is sokkal jobban megy a szekér, a bajnokságban jó eséllyel Messi lesz a gólkirály. Ráadásul a vb rengeteget számít majd.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. október 25., szerda 16:27

Ronaldo is tudja hogy tavasszal dől el minden, formaidőzítésen múlik minden. Nem hiszem, hogy túlságosan megerőltetné magát az ősszel, januárba berakja a vitrinjébe az 5-ik aranylabdáját és onnantól kezdődik a bugi nála is.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. október 25., szerda 15:53

Kerlon írta:Ez megint enyhén provokatív vitaindító, de ha te örömmel nézed a gyenge szerepléseket, akkor örülj neki. Én nem bírom.
Ne légy morci.
Nem nézem örömmel, de kb tavalytól hivatalos, hogy az ősszel spórolunk CR energiájával. Ezt ő maga is lenyilatkozta a tavalyi szezon végén. Én pontosan erre számítottam. Ha mondjuk jövőre is ez lesz, akkor esetleg lehet aggódni, mert az már nem valószínű hogy tudatos lesz.
Most tényleg azt látni, hogy csak akkor sprintel, ha nagyon muszáj, nem igazán keresti az ütközéseket, párharcokat, de tavaly ugyanez volt. Aztán mégis miatta nyertünk tavasszal. Ha ő nincs, nincs címvédés, de lehet a bajnokságban sem hajrázunk ilye erőset.
Merci Zizou!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 25., szerda 15:03

ericco írta:
Kerlon írta:Fogalmam sincs, hogy tud ez még titeket lázba hozni.
Senki sem tökéletes. Valakit ez hoz lázba, valakit pedig CR őszi sétálgatása B-)
Ez megint enyhén provokatív vitaindító, de ha te örömmel nézed a gyenge szerepléseket, akkor örülj neki. Én nem bírom.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 146 regisztrált és 0 vendég