Aranylabda

Foci a Real Madridon túl...
Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2019. december 3., kedd 9:20

Toti írta: ez a csicska chiellini mégis mit vakerál egy 2019es aranylabda szavazáson a realrol? ahol messi nyert, ahol a pool bl címe és játékosai a téma.. jó savanyú lehet az a szőlő te baromarcú :lol: :lol:

aszondja azé nem nyert a cristiano tavaly, mert a real nem akarta, h ő nyerjen :lol: gondolom bő 1 évvel ezelőtt meg egy kanál vízben megtudta volna folytani a portugált..hiteltelen vagy.
Egyébként ebben igaza van, itt is beszéltünk róla - ha marad, aranylabdás.

messi6
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2019. december 2., hétfő 22:31

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: messi6 » 2019. december 3., kedd 9:18

Kerlon írta: Most nem azért, de Van Dijk egyéni mutatói a saját kategóriáján belül bőven annyira kiemelkedőek voltak, mint Messi. Éppen, hogy lemaradt a bajnokságról, BL-t nyert stb... Mi kellhet még egy védőnek, hogy kapjon labdát?
Sok helyen azt gondoljak - es szerintem teljesen jogosan - hogy felepiteni egy legovarat vagy szetrombolni nem ugyanaz. A tamadok, epitkezok mindig tobbet ernek mint a rombolok, a vedok. Ezert kapja csak feher hollokent vedo, lasd Cannavaro amit azota is negativ kontextusban emlegetnek. Egy jo kozeppalyasnak, csatarnak 2x olyan zseninek kell lenni mint egy csodalatos vedonek.

messi6
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2019. december 2., hétfő 22:31

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: messi6 » 2019. december 3., kedd 9:13

Anthony írta: Nem tudom ki írta ki ezt a szavazást, de miért hagyta ki Benzemát? És miért nincsen még bannolva? :mrgreen:
Ha az agyatlan Decamp behivna az eurora, es Benz tudna tartani ezt a formajat vegig, az egyik legnagyobb eselyes lenne a jovo evi bogyora.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 3., kedd 9:07

Most nem azért, de Van Dijk egyéni mutatói a saját kategóriáján belül bőven annyira kiemelkedőek voltak, mint Messi. Éppen, hogy lemaradt a bajnokságról, BL-t nyert stb... Mi kellhet még egy védőnek, hogy kapjon labdát?


Bezzeg Messi gólkirály lett. Van Dijk meg a legjobb védő. Ki nyert nagyobbat tavaly? A holland.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. december 3., kedd 9:01

ez a csicska chiellini mégis mit vakerál egy 2019es aranylabda szavazáson a realrol? ahol messi nyert, ahol a pool bl címe és játékosai a téma.. jó savanyú lehet az a szőlő te baromarcú :lol: :lol:

aszondja azé nem nyert a cristiano tavaly, mert a real nem akarta, h ő nyerjen :lol: gondolom bő 1 évvel ezelőtt meg egy kanál vízben megtudta volna folytani a portugált..hiteltelen vagy.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. december 3., kedd 8:53

Nahát, szerencsére idén elkerült az Aranylabda cirkusz, nagy meglepetés volt számomra reggel, hogy most osztották ki :lol:

Nem tudom ki írta ki ezt a szavazást, de miért hagyta ki Benzemát? És miért nincsen még bannolva? :mrgreen:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. december 3., kedd 8:28

mocsok írta: Hali, szavazz kérlek off topicban. végre lesz egy szavazat a 10-15re. :)
:lol: :lol: :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. december 3., kedd 7:43

rashidm írta:
messi6 írta:

Na azert sokan elfelejtik hogy BL golkiraly es legtobb golpasz LaLiga stb...legyunk realisak.
A realitás az lett volna, ha nem nyer senki, mert olyan alacsonyan volt a léc, Messin kívül senki nem ugorta meg. Egy ilyen szezonnal a háta mögött sose nyert volna tavaly vagy azelőtt. Btw, úgy érzem, a stb. mellett nincs sok más érv. :lol:
Ha egy vizsgán egy kivételével mindenki megbukik akkor az az egy is megbukott?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. december 3., kedd 7:06

Zidaneamester írta: Akkor nézzük ezt az összehasonlítást CR-rel.
Jelenlegi állás válogatott mérkőzések tekintetében:
Míg CR a 99 góljából 28-at szerzett top 50 ország válogatottja ellen, ez góljainak a 29%-a, addig Messi a 70 góljából 57-et szerzett top 50 ország válogatottja ellen, ez góljainak a 83%-a.
Pedig mar azt hittem azzal jossz, hogy Messinel ebbol a 70-bol 34 baratsagos meccsen szuletett, tudod, az baratok kozt mar - mar 50%, CR-nel 99-bol 17 (az 17%, ha jol szamoltam :mrgreen: )

Na de nem baj, jovore ujra Copa America, igy 6 ev alatt a negyedik, hatha vegre osszejon.
wZoLee7 írta: Nem ertem Messi gyozelmet, de CR harmadik helyet sem. Ez a marhasag, h nem lehet a poolbol senkit sem kiemelni, ez pont jo lesz h a barcasok bebofogjek. Iniesta mellol mindig kitudtak emelni Messit de nem baj.
Modric aranylabdajaval elindulhatott volna valami, erre most koptek egyet a levegobe es ala alltak.
Ez iden egy tiszta Van Dijk bogyo lett volna. Mane top 3. Tenyleg kezdtem elhinni h olyanok nyerik majd Modric utan akik kiemelkedtek abban az evben es a csapatukat vittek a nagy gyozelmekhez. A pool korbe hugyozta a barcat azon a bizonyos BL meccsen, ahol Messi csak nezett, mint az utobbi evekben a legtobb komoly bl meccsen.
Ennek a szarnak nem statokrol kellene szolnia, arra adjak az aranycipot, kesztyut, akarmit
:agree:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. december 3., kedd 6:07

Nem ertem Messi gyozelmet, de CR harmadik helyet sem. Ez a marhasag, h nem lehet a poolbol senkit sem kiemelni, ez pont jo lesz h a barcasok bebofogjek. Iniesta mellol mindig kitudtak emelni Messit de nem baj.
Modric aranylabdajaval elindulhatott volna valami, erre most koptek egyet a levegobe es ala alltak.
Ez iden egy tiszta Van Dijk bogyo lett volna. Mane top 3. Tenyleg kezdtem elhinni h olyanok nyerik majd Modric utan akik kiemelkedtek abban az evben es a csapatukat vittek a nagy gyozelmekhez. A pool korbe hugyozta a barcat azon a bizonyos BL meccsen, ahol Messi csak nezett, mint az utobbi evekben a legtobb komoly bl meccsen.
Ennek a szarnak nem statokrol kellene szolnia, arra adjak az aranycipot, kesztyut, akarmit

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: mocsok » 2019. december 3., kedd 2:10

Hali, szavazz kérlek off topicban. végre lesz egy szavazat a 10-15re. :)

Zidaneamester
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2019. december 3., kedd 0:32

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Zidaneamester » 2019. december 3., kedd 1:58

Hat igen ez kurva hihetetlen,h a Dinho fele csapaton nottel fel..

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. december 3., kedd 1:41

füst írta: Akkor arra is emlékezhetsz, hogy a Barca szurkolóknak ezzel szemben egy cabrónozásra futotta a majom eto'oval.
Meg buszdobálás, meg disznófej, meg pezetero, stbstb.
Nehogy elhidd neki. :D 2009. Gvuardiola csecsén nőtt fel.ide érzem az ilyenek szagát :kalapos:

Majd ha reggel kibaszták folytatjuk az aranylabda témát addig úgyse lehet.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: füst » 2019. december 3., kedd 1:37

Akkor arra is emlékezhetsz, hogy a Barca szurkolóknak ezzel szemben egy cabrónozásra futotta a majom eto'oval.
Meg buszdobálás, meg disznófej, meg pezetero, stbstb.

Zidaneamester
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2019. december 3., kedd 0:32

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Zidaneamester » 2019. december 3., kedd 1:28

En emlekszem amikor felallva tapsolt a bernabeu Dinhonal :D

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. december 3., kedd 1:25

Zidaneamester írta: Messi elott,sztem Ronaldinho,Zidane.
Nem is láttad őket.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Zidaneamester
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2019. december 3., kedd 0:32

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Zidaneamester » 2019. december 3., kedd 1:23

Messi elott,sztem Ronaldinho,Zidane.Most viszint nincs meg egy olyan jatekos akit melle tudnek tenni,gunart hagyjuk o mar lejtmenetbe kapcsolt.

Miert a bl ben nem tudtuk meg? Szinte minden csapatnak golt lott,azert mindent o sem tud egyedul megnyerni,arrol nem tehet hogy a fogalmatlan higuain nem tudta bekotorni az ures kaput...vagy a pool ellen jordi alba ketszer ad golpasszt ellenfelnek...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zidaneamester 2019. december 3., kedd 1:26-kor.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: füst » 2019. december 3., kedd 1:21

Zidaneamester írta:
Szerinted ki a vilag legjobbja akkor?:D
Nem tudom, Messi előtt ki volt? Hogy lehet ezt meghatározni?

Szerintem elég világosan leírtam mit gondolok róla.
A Barca szemszögéből ő a legjobb. Vitathatatlan.
Máshol nem tudtuk meg mire képes, a hazája színeiben pedig besült.

Zidaneamester
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2019. december 3., kedd 0:32

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Zidaneamester » 2019. december 3., kedd 1:20

Folosleges igazad van,ugy is minden rekord Messi neve mellett lesz.Hajra majd 18.an kiderul....:D

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. december 3., kedd 1:17

Geci takarodjmár a sok fake szaroddal :lol: melyik vbn szórta meg messi a németeket holandokat :lol: hagyjálmár évi 5 meccset tol a brazilokkal jó hogy több gólja van ellenük.

Istenem.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 75 regisztrált és 0 vendég