Aranylabda

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
portillo
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: portillo » 2020. július 28., kedd 10:32

Na de mi köze van Infantinonak az Aranylabdához? Nem a France Football osztja?

Egyébként szerintem is vicc, hogy elmarad, de változtani úgy sem fognak már.
Szégyen a kukás, de hasznos.

anagyCz
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2020. július 13., hétfő 13:36
Kedvenc csapatod: BKV Előre

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: anagyCz » 2020. július 28., kedd 10:16

Amúgy szerintem a többi csapatnak is támadni kéne ezt a döntést. Totálisan indokolatlan. Akkor ennyi erővel ne osszanak ki BL-serleget se meg semmit. Persze Lewa most elég esélyes, de ugyanúgy kaphat egy BL után Ramos, Messi, Ronaldo, De Bruyne is.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: pheco » 2020. július 28., kedd 9:42

Intezze csak el, aztan a BL-t behuzzuk es Ramos megkapja :mrgreen: Az felerne a sok haternek a BL triplankkal :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. július 28., kedd 9:42

Szegény bayernesek nagyon kivannak. Se Ribéry, se Neuer, se Lewa. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 28., kedd 9:20

Kerlon írta:
Realista24 írta: Rummenigge azt mondja, hogy felhívja Infantinót, mert hát ez kvázi rablás, hogy most amikor Lewa nyerhetne Aranylabdát, nem lesz megtartva, hátha el tudja intézni. :lol: :lol: :lol:
Szerintem igaza van. Esélyee a BLre ott is jól áll góllövő listán, kiemelkedő Bundes átlag... Messi ennyire megkapná.
Én értem. De mi van azokkal, akik anno azt mondták, hogy Pérez megvette Modricnak? :lol:
Hát ez akkor mi, kb. nyilvánosan kikéri magának, mint Ribéry :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 28., kedd 9:20

Kerlon írta:
Realista24 írta: Rummenigge azt mondja, hogy felhívja Infantinót, mert hát ez kvázi rablás, hogy most amikor Lewa nyerhetne Aranylabdát, nem lesz megtartva, hátha el tudja intézni. :lol: :lol: :lol:
Szerintem igaza van. Esélyee a BLre ott is jól áll góllövő listán, kiemelkedő Bundes átlag... Messi ennyire megkapná.
Én értem. De mi van azokkal, akik anno azt mondták, hogy Pérez megvette Modricnak? :lol:
Hát ez akkor mi, kb. nyilvánosan kikéri magának, mint Ribéry :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. július 28., kedd 8:43

Realista24 írta: Rummenigge azt mondja, hogy felhívja Infantinót, mert hát ez kvázi rablás, hogy most amikor Lewa nyerhetne Aranylabdát, nem lesz megtartva, hátha el tudja intézni. :lol: :lol: :lol:
Szerintem igaza van. Esélyee a BLre ott is jól áll góllövő listán, kiemelkedő Bundes átlag... Messi ennyire megkapná.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 28., kedd 8:38

Rummenigge azt mondja, hogy felhívja Infantinót, mert hát ez kvázi rablás, hogy most amikor Lewa nyerhetne Aranylabdát, nem lesz megtartva, hátha el tudja intézni. :lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: flori » 2020. július 20., hétfő 23:26

Ha valamilyen csoda folytán továbbmegyünk a City ellen, eskü berántjuk. :lol:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. július 20., hétfő 23:08

pheco írta:
dzsi91 írta: Annyira nyomjatok ezt a bayernt ,hogy tuti nemnyerik meg.
Akkor a masik agrol az Atletico vagy PSG nyeri. Mondjuk adja magat, hogy eljott Atletibol Grizes es behuzzak :lol:
Szerintem barki nyerhet,még a barsza is. Olaszok meccsben lesznek,bayern vagy 2 hónapot hagyott ki.Psg lyon fél évet.Nem lesznek szurkolók, idegenbeli gólok... semleges pálya. Olyan lesz mint a dragonballban a tournament of power.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. július 20., hétfő 23:06

a lebonyolitas miatt barki megnyerheti, de a bayernt siman a 3 legnagyobb eselyes koze gondolnam.

na mindegy, kozben ronaldo tett volna egy lepest ma lazio ellenivel fele, ha lenne. :mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: pheco » 2020. július 20., hétfő 23:00

dzsi91 írta: Annyira nyomjatok ezt a bayernt ,hogy tuti nemnyerik meg.
Akkor a masik agrol az Atletico vagy PSG nyeri. Mondjuk adja magat, hogy eljott Atletibol Grizes es behuzzak :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. július 20., hétfő 22:58

Annyira nyomjatok ezt a bayernt ,hogy tuti nemnyerik meg.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. július 20., hétfő 22:54

kar, hogy nem lesz, azert egy bl gyozelemmel paran odaerhettek volna.
szerencsetlen lewa ha behuzzak a bl-t, akkora olyan idenyt ment, mint masok a fifa-ban se.

de azert remelhetoleg uefa ev jatekosa izet kiosztjak legalabb.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. július 20., hétfő 22:34

A végső következtetés hogy ez egy csillagozott év, idezőjeles nyertes lenne baromság. Egy bajnoki győzelem mellé még egy BL serleg után, ki vitatná, CR, Lewa, Ramos, Benz vagy akár Messi elsőségét?(tudom ő nem bajnok, de golkiraly...)
Itt nem arról van szó, hogy a szünet miatt minden papirforma borult és félkegyelműek aratnak le álbabérokat.

illgner
Hozzászólások: 2537
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: illgner » 2020. július 20., hétfő 19:55

füst írta: Az hogy régen nyertek onnan, nem cáfolja meg a tényt, hogy igazságtalan az ottani jelöltekkel szemben.

De miattatok inkább elolvastam a L’Équipe nyilatkozatát, és valóban ez volt az egyik érv, amit mondtam. :D
Lement 28 forduló a francia bajnokságból, a PSG toronymagasan megnyerte így is, úgy is, a többi klubban nincsenek az aranylabda szempontjából érdekes játékosok, most az, hogy Neymer vagy Mbappé még lőtt volna 5 vagy 8 gólt, úgy gondolom semmit nem jelent a végelszámolásnál. Ez csak mondvacsinált ok, ott a BL, megmutathatják, mekkora ászok.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. július 20., hétfő 19:52

babaking írta:
dzsi91 írta: Mondjuk Cr még lehet olaszbajnok és aranycipős is. Erre kapta messi tavaly a balondort. Ja és bl-t is nyerhet még Céronaldo.

De mi is nyerhetünk bl-t és siman kaphatná Ramos vagy benzema.

Lewandowski meg jó szezont fut de megint tulvan kicsit fújva.Bundesliga nem mérvadó,mutasson valamit végre már a bl meccseken és akkor oké az aranykabda.
Egyelőre tényleg nem megy neki a Blben. Épp hogy vezeti a góllövő listát :mrgreen:
csoportkör után olyan szokott lenni mint Zlatan. Volt egy meccse ellenünk azt ennyi. Rúgjon gólokat a vége felé és akkor ok.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: füst » 2020. július 20., hétfő 19:43

illgner írta: Azért, mert a nem túl acélos francia bajnokság nem ment végig, hát ez a kutyát sem érdekli. Meg tudja valaki mondani, hogy utoljára mikor nyert valaki aranylabdát a francia ligából?
Az hogy régen nyertek onnan, nem cáfolja meg a tényt, hogy igazságtalan az ottani jelöltekkel szemben.

De miattatok inkább elolvastam a L’Équipe nyilatkozatát, és valóban ez volt az egyik érv, amit mondtam. :D

De csak másodsorban, elsősorban azért döntöttek így, mert a vírus miatt kiesett két hónap, és ebből fakadóan a szezon érdemleges része a nyári 2 hónapra lett bezsúfolva. Ami azt jelenti, hogy nem egész éves teljesítmény alapján kellene dönteniük, ami ugye a fő irányelve az egészenk, pláne hogy a BL szezon is meg lett rövidítve.

Én el tudom ezt fogadni, ez a szezon sok csorbát szenvedett el, az aranylabda nem oszt nem szoroz.

illgner
Hozzászólások: 2537
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: illgner » 2020. július 20., hétfő 19:34

Én csak arra utaltam, hogy itt most megint valami sumákolás van a háttérben, mert szinte biztos, hogy nem a francia bajnokság lefújása miatt nem adják át az idén az aranylabdát. Szinte az összes bajnokság lement, a BL-ben egy nagyon látványos végjáték várható. És mi van, ha ott valaki világklasszis teljesítményt nyújt, és ez lett volna élete utolsó esélye, hogy aranylabdás legyen? Ezzel megint a játékosokkal csesztek ki rendesen, pláne azokkal, akiknek az idei évben van kiemelkedő szezonjuk.

Az a magyarázat meg egészen röhejes, hogy "a járvány a díjról döntő zsűri 220 tagjának életét is kizökkentette a megszokott kerékvágásból, ami lehetetlenné teszi, hogy a szokásos alapossággal figyeljék a világ legjobb futballistáinak teljesítményét". Hát az eszem megáll :smile:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. július 20., hétfő 19:34

dzsi91 írta: Mondjuk Cr még lehet olaszbajnok és aranycipős is. Erre kapta messi tavaly a balondort. Ja és bl-t is nyerhet még Céronaldo.

De mi is nyerhetünk bl-t és siman kaphatná Ramos vagy benzema.

Lewandowski meg jó szezont fut de megint tulvan kicsit fújva.Bundesliga nem mérvadó,mutasson valamit végre már a bl meccseken és akkor oké az aranykabda.
Egyelőre tényleg nem megy neki a Blben. Épp hogy vezeti a góllövő listát :mrgreen:
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 141 regisztrált és 0 vendég