Aranylabda

Foci a Real Madridon túl...
realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. január 16., kedd 13:33

Pad'em írta: Ha a FIFA érezne bármiféle felelősséget a díjai iránt nem tette volna a jelöltek közé. 2023-ban a 12 legjobb közt? Egy nyolcaddöntős BL búcsú, egy francia bajnoki meg pár MLS gól :lol: De mivel Copa jön nyáron ahol magasan az argentinok az esélyesek, MLSt majd megváltja továbbra is, jövőre is vígan ott lesz a jelöltek közt úgy is hogy el se jár már a díjátadókra.
realmadrid95 írta: Igazabol Modric es Valverde tenyleg erdekes, de Salah, Robertson, van Dijk, egyertelmuen azert nem szavazott Haalandra, mert Liverpool - City rivalizalas van. Kane feltekeny Haaland eredmenyeire, ez tobbszor is lejott mar a nyilatkozataibol. Lewa is valami olyasmit erezhet, hogy ha o nem kapott dijat csatarkent, Haaland se kapjon. Szegyen az egesz igazabol.
Lewa ezt a díjat megkapta 2-szer. Többiben lehet van valami. De igazából ezek csak a nagyobb nemzetek szavazatai ahol ő lett az első, ahogy nézem a listát minden 2.ország kb Messire szavaz.

Koszi a pontositast. :D

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 16., kedd 13:27

Gobdolom valami propaganda arcot akarnak belőle csinálni pályafutása után Fifanal.
maximum valami udvari bolondkent tudjak majd vinni magukkal mutogatni, mert az ember kb prezentalhatatlan publikusan, semmi kisugarzasa, semmilyen vonzoereje nincs, mint egy jofajta autista :coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Puding
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. szeptember 5., csütörtök 11:21
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Puding » 2024. január 16., kedd 13:11

realistahuni írta:
hehetheoriginal írta: arra meg nem is mondok semmit, hogy modri meg valvi a hatalmas eszükkel mit szavaztak....
ha meg valoban igy is gondoljak, akkor nalam modri nyugdij, valvi meg sale :lol:
Szerintem maradt bennük némi sértődöttség a 4-0-ás manchesteri bl elődöntő miatt, más magyarázatot nem látok. Gondolom ment a trashtalk is Haalandtól, nem az a visszafogott gyerek ő sem.

VVd is nagy forma. vébén Messi konkrétan nyilvánosan küldte el az összes hollandot a halál faszára, erre megválasztja első helyre. Zseni. :D
Ez a sértődöttség meg hogy rivalizálás miatt szavaztak Messi egy faszság szerintem. Ott van 10 másik akire lehetett volna akkor, aki legalább csinált is valamit az évben. De valahogy Messit találták meg... még CR-nek is több értelme lett volna, legalább rúgott vagy 50 gólt, de 1 szavazatot nem kapott, ahogy Messinek sem kellett volna. Szimplán semmi eszük nem volt akik Messire szavaztak... Szoboszlai legalább 2. helyre rakta csak, de még az is egy vicc.
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. január 16., kedd 12:44

De most őszintén ki akar ezek után focista lenni. Mármint az olyan arcokra gondolok mint Cr akikben tényleg ott lesz az ego, hogy ők alltime legjobbak akarnak lenni. Úgy megtolták itt a végén a semmire, hogy Céronaldo is kis pistának nézki az 5 aranylabdájával pedig az ember 2006-2022ig folyamat top1-3-4 kozott mozgott :lol: ha csak papíron néz az ember azt hiszi majd, hogy cé 2018ban kiégett messi meg még 2024ben is a legjobb volt.

Valszeg ez is volt a cél a marketing osztálynak. Az mindegy, hogy most mit szólnak hozzá 40 év múlva csak a díjak maradnak mi meg csak vén bolondok leszünk. Gobdolom valami propaganda arcot akarnak belőle csinálni pályafutása után Fifanal.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: poronty » 2024. január 16., kedd 12:39

Bár lehet így tüntet, mert érzi hogy igazságtalan.
Akkor minek ment el a legutóbbi 3 aranylabda gálára, amit megnyert? Ott is nyugodtan lehetett volna tűntetnie :mrgreen:
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Berti » 2024. január 16., kedd 12:37

ELSiete írta: Mindeközben Messi 1 árva posszttal sem köszönte meg ezt a díjat, igazából letolja mi van körülötte és teljesen természetesnek veszi, hogy ő nyer. Megneztem az insta oldalát, de szet van oltva a tag rendesen.
Belőle mondjuk pont azt nézem ki, hogy évente egyszer ránéz, hogy a pr csapat milyen képeket rakott ki és kb ennyi.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. január 16., kedd 12:31

ELSiete írta: Az a durva, hogy kb. a legtöbb helyen lázadoznak a díja miatt, és az egészet mocskolják, de azért még így is vannak propaganda oldalak, ahol nagy betűvel hozzák le, hogy THE BEST, meg GOAT stb...

Mindeközben Messi 1 árva posszttal sem köszönte meg ezt a díjat, igazából letolja mi van körülötte és teljesen természetesnek veszi, hogy ő nyer. Megneztem az insta oldalát, de szet van oltva a tag rendesen.
Szerintem meg mar Messinek sem hianyzik ez, ha akarna ott lett volna. Lehet mar inkabb csak eltunne ő is, de van par olyan elvakult rajongoja akik csak a nevet latjak

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 16., kedd 12:30

ELSiete írta: Az a durva, hogy kb. a legtöbb helyen lázadoznak a díja miatt, és az egészet mocskolják, de azért még így is vannak propaganda oldalak, ahol nagy betűvel hozzák le, hogy THE BEST, meg GOAT stb...

Mindeközben Messi 1 árva posszttal sem köszönte meg ezt a díjat, igazából letolja mi van körülötte és teljesen természetesnek veszi, hogy ő nyer. Megneztem az insta oldalát, de szet van oltva a tag rendesen.
Kezdjük ott hogy el sem ment. Volt már ilyen?
Bár lehet így tüntet, mert érzi hogy igazságtalan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 16., kedd 12:27

Az a durva, hogy kb. a legtöbb helyen lázadoznak a díja miatt, és az egészet mocskolják, de azért még így is vannak propaganda oldalak, ahol nagy betűvel hozzák le, hogy THE BEST, meg GOAT stb...

Mindeközben Messi 1 árva posszttal sem köszönte meg ezt a díjat, igazából letolja mi van körülötte és teljesen természetesnek veszi, hogy ő nyer. Megneztem az insta oldalát, de szet van oltva a tag rendesen.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Berti » 2024. január 16., kedd 12:05

Az a pozitívum benne, hogy míg az aranylabda még megosztó volt, ezen már tényleg mindenki röhög meg lázadozik, nem csak mi. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 16., kedd 12:04

Realista24 írta: Igazából mindegy. A szavazok ha csak tavalyi szezon lenne is a VB alapján szavaznának.

Így legalább megkapja ezt is, meg a jövő évit is.

Második Kylian, harmadik TALÁN Benzema.
Ezt irtam a tavalyi szavazasnal :lol: Az a jo, hogy nem kiszamithato az egesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. január 16., kedd 12:02

ELSiete írta: https://twitter.com/Kryptonxn/status/17 ... k87PQ&s=19

Amúgy jól láttam, hogy Benzema nem kapta még meg ezt a díjat? Az aranylabdás szezon után sem?
Hát ez a lényeg az egészben hogy 23 januárjában meg 24 januárjában is megkapta a vb-re Messi :lol:

Tavaly Benz 3. lett Messi és Mbappé mögött.

Ez az egész egy remek karikatúrája az egész díjazásosdinak.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 16., kedd 11:58

dzsi91 írta:
ELSiete írta: https://twitter.com/Kryptonxn/status/17 ... k87PQ&s=19

Amúgy jól láttam, hogy Benzema nem kapta még meg ezt a díjat? Az aranylabdás szezon után sem?
Nem mert akkor pont beleszámított a vb :lol: mondom tegyük össze a 2 kezünket, hogy a 22es balondort kiosztották a vb előtt.
Jaj na hagyjuk is, mert felmegy a pumpa.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. január 16., kedd 11:57

ELSiete írta: https://twitter.com/Kryptonxn/status/17 ... k87PQ&s=19

Amúgy jól láttam, hogy Benzema nem kapta még meg ezt a díjat? Az aranylabdás szezon után sem?
Nem mert akkor pont beleszámított a vb :lol: mondom tegyük össze a 2 kezünket, hogy a 22es balondort kiosztották a vb előtt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 16., kedd 11:55

https://twitter.com/Kryptonxn/status/17 ... k87PQ&s=19

Amúgy jól láttam, hogy Benzema nem kapta még meg ezt a díjat? Az aranylabdás szezon után sem?
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2024. január 16., kedd 11:31

Tisztelet a kivételnek és biztosan nem leszek ezzel népszerű, de labdarúgók többsége nem Krausz Ferenc. Van köztük értelmes személy is nem is egy, de a többség egyszerű. Simán el tudom hinni, hogy rengetegen nem voltak tisztában egy részt a szabállyal, vagy épp tettek rá a dologra, mert Messi az Messi. Nagyon sok játékosért rajongok, vagy imádom a futballját, de ők ezt az egészet nem misztifikálják túl, mint mi szurkolók. Nekik ez munka, vagy hobbi amiből megtudnak élni. Néha higgyétek el a drukkereknek sokkal többet jelent egy siker, mint akár a labdarúgónak. Csak mi szurkolók ezeket a dolgokat nem akarjuk észrevenni és lerombolni a nimbuszukat. Saját példám erre, hogy amikor kijött a Ramosról szóló sorozat örültem, mint majom a farkának. Aztán 2 rész után abbahagytam, mert rájöttem, hogy a nagykedvencem, nem Krausz Ferenc. :lol:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. január 16., kedd 10:53

Ha a FIFA érezne bármiféle felelősséget a díjai iránt nem tette volna a jelöltek közé. 2023-ban a 12 legjobb közt? Egy nyolcaddöntős BL búcsú, egy francia bajnoki meg pár MLS gól :lol: De mivel Copa jön nyáron ahol magasan az argentinok az esélyesek, MLSt majd megváltja továbbra is, jövőre is vígan ott lesz a jelöltek közt úgy is hogy el se jár már a díjátadókra.
realmadrid95 írta: Igazabol Modric es Valverde tenyleg erdekes, de Salah, Robertson, van Dijk, egyertelmuen azert nem szavazott Haalandra, mert Liverpool - City rivalizalas van. Kane feltekeny Haaland eredmenyeire, ez tobbszor is lejott mar a nyilatkozataibol. Lewa is valami olyasmit erezhet, hogy ha o nem kapott dijat csatarkent, Haaland se kapjon. Szegyen az egesz igazabol.
Lewa ezt a díjat megkapta 2-szer. Többiben lehet van valami. De igazából ezek csak a nagyobb nemzetek szavazatai ahol ő lett az első, ahogy nézem a listát minden 2.ország kb Messire szavaz.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: kiserik » 2024. január 16., kedd 10:45

Az FIFA díj volt nem? Az meg válogatott, nem? Messi 23-ban, ha jól számoltam 8 meccsen 8 gól lőtt, a világranglista vezető csapat kapitányaként. Mit lehet ezen nem érteni? :lol:

Amúgy is le lehet nyugodni, nyáron falunap az USA-ban. Ha sikerül a messilabd.... akarom mondani az aranylabda ismét jó kezekben lesz :lol:

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: poronty » 2024. január 16., kedd 10:24

Továbbra sem kell komolyan venni ezeket a díjakat. Sneijder rablása óta értelmetlen az egész és pont most látjuk, hogy Messi aranylabdáját az arab külön vette neki, erre a FIFA bohóckodásra meg név alapján kapja automatikusan a voksokat.

Azt nem néztem hány olyan edző/játékos volt, aki top 3-ba se rakta Messit, de nekik azért gratuláció, hogy értették milyen kritériumok szerint kell szavazni.
én azért privátban úgy négyszemközt azért csak elbeszélgetnék velük perez helyében.
Szerintem meg ilyet ne csináljunk. Ha jól emlékszem Boateng nyilatkozta, hogy a barcánál megkövetelik minden játékostól, hogy az egekbe szopja Messit. Szerintem ez mérhetetlenül szánalmas dolog, ami pont egy olyan köpedék klubtól elvárható, mint a barca. A mi elnökünk/klubunk meg ne álljon le ilyen kicsinyes, szar dolgokkal foglalkozni, hogy a játékosaink kire szavaznak, pláne miközben a válogatottjaikat reprezentálják, nem a csapatunkat.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 16., kedd 9:48

Teljes lista, akit erdekel:
https://www.marca.com/futbol/premios-th ... 5c3_1.html
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég