Aranylabda

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. augusztus 5., szerda 13:49

Én ott gabalyodtam bele hogy nem akarnám Redondot kihagyni. :mrgreen:

M@dridista@
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2019. július 21., vasárnap 12:33

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: M@dridista@ » 2020. augusztus 5., szerda 13:15

Azok közül akiket láttam is....

Schmeichel

Cafu-Nesta-Ramos-RC

Figo-Totti-Zizu

Messi-Ronaldo-CR7

😀😀😀

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. augusztus 5., szerda 12:44

Na ez az a téma, amibe soha nem állnék bele.
Nem tudnék olyan 11-et írni, hogy egyetértsek magammal :mrgreen:

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2020. augusztus 5., szerda 12:26

Schmeichel - Cafú, Baresi, Ramos, RC - Vieira - Garrincha, Zidane, Maradona - Ronaldo, Van Basten
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: füst » 2020. augusztus 5., szerda 12:25

Én pakolnék bele régieket, bőven.
Enyim:
3-1-4-2

Casillas
Ramos-Beckenbauer-Maldini
Matthäus
Cruyff-Zidane-Rivaldo-CR
Di Stefano-Messi

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. augusztus 5., szerda 12:09

---------------------Pele

------C.Ronaldo--Maradona---Messi

--------------Zidane----Vieira

R.Carlos--Beckenbauer---Ramos---Cafu

--------------------Casillas

subs: Buffon, Nesta, Alves, Marcelo, Charlton, Bozsik, Kroos, Cruyff, Gento, Platini, Di Stefano, Puskás, Ronaldo

És akkor kimaradt Gerd Müller, van Basten, Stoickhov, Rivellino, Best, Ronaldinho, Garrincha, Zico, Hidegkuti, Bale meg még sorolhatnánk napestig :mrgreen:

Inkább egy 55-ös keretet hirdetnék majd a helyükben, annak több értelme lenne, mert most egy kezdő 11-be nem rakhatsz be 10 támadót, és még úgy se férne be minden legenda
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2020. augusztus 5., szerda 11:54

kiserik írta:
Halfkey írta:

Szempontfüggő. Az 5 játékos közül a leghosszabb ideig Pirlo volt a csúcson (hiába aktív még Modric és Kroos, egyik nem tud másik nem akar sokáig játszani), a legmagasabb csúcsa meg Kakának volt. Szóval szerintem egyáltalán nem furcsa hogy Kroos meg Modric elé teszi valaki őket.
:ozil: mi van? Az egyik 4 BL cím + világbajnok, a másik 4 BL cím + aranylabda. Azért ezeket ne vegyük már egy kalap alá azzal, hogy valaki 40 éves koráig az olasz bajnokságban vitézkedik. Kakának meg milyen csúcsa volt? Aranylabda? Hahó! Az van Lukitának is. Elismerve Pirlot és Kakát is az az igazság, hogy Kroos és Modric semmivel sem gyengébb játékosok, mint az első kettő. A futball történelem kiemelkedő és meghatározó alakjai ők is mindketten.
Csak azért mert Realosok vagyunk nem kell elfogult Real szemüvegen nézni ezeket a dolgokat. Az ilyen dijaknál nagyon nem mindegy a csapatban betöltött szerep. Egy-egy tökéletes és kulcsfontosságú elem mindig kevesebbet nyom a latba mint az ember aki kb önmaga a csapat. Ezért reális esélye egyiknek sincs, mert a fentiekből ez csak a prime Kakára lenne igaz, aki meg túl rövid ideig volt primeon.

Nyilván nem cserélném le Kroost és Modricot egyikre se a mi csapatunkban.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. augusztus 5., szerda 11:52

Pirlót én nem tenném sosem all time best-be, ahogy Xavit sem és Iniestát sem. Angolokhoz szólva, se Lampardot se Gerrardot :mrgreen:

Kroosnak viszont ott a helye, és nálam inkább neki, mint Modricnak, pedig utóbbit is imádom, de a kettő közül ha csak egyet választhatok, akkor a német.

Szerintem jó ez a lista, én örülök, hogy látom ki-kikre gondol, és talán az első hármasban van a legtöbb azonos pont.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. augusztus 5., szerda 11:28

Halfkey írta:
pheco írta: Elobb betennetek egy Pirlot, Yayat, Kakat, mint egy Modricot vagy Kroost? :ozil: Nem mintha kozuluk barkinek is eselye lenne bekerulni.
Szempontfüggő. Az 5 játékos közül a leghosszabb ideig Pirlo volt a csúcson (hiába aktív még Modric és Kroos, egyik nem tud másik nem akar sokáig játszani), a legmagasabb csúcsa meg Kakának volt. Szóval szerintem egyáltalán nem furcsa hogy Kroos meg Modric elé teszi valaki őket.
:ozil: mi van? Az egyik 4 BL cím + világbajnok, a másik 4 BL cím + aranylabda. Azért ezeket ne vegyük már egy kalap alá azzal, hogy valaki 40 éves koráig az olasz bajnokságban vitézkedik. Kakának meg milyen csúcsa volt? Aranylabda? Hahó! Az van Lukitának is. Elismerve Pirlot és Kakát is az az igazság, hogy Kroos és Modric semmivel sem gyengébb játékosok, mint az első kettő. A futball történelem kiemelkedő és meghatározó alakjai ők is mindketten.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. augusztus 5., szerda 10:36

Sok értelme nincs ennek a listának. Minden korban más volt az elvárás. Lehet mondani, hogy a korábbi ászok a saját idejük által támasztott követelményeknek megfelelő felkészüléssel ma megégnének, de a mai felkészülés mellett meg valószínűleg ugyanúgy gyaláznák a maiakat.

Azért egy Maradona nem nagyon maradhat le egy ilyenről. Csak néhány meccset és rengeteg összefoglalót láttam róla, de amit tudni lehet a fociról, azt Ő tudta.
Peléről sem láttam többet és Ő még korábban volt aktív, de az a tehetség minden körülmények között megmutatkozna ami benne volt.

Beckenbauert mindenhol a legnagyobbak között emlegetik, bár róla végképp semmit nem tudok.
Cruijff-ról is amiket fel lehet lelni, hát zseniális volt a tag.
Laudrup nem hiszem el mennyire értette a játékot...

Nem vagyok híve a régen minden jobb volt szlogennek és nem is próbálkoznék ilyen all-time listákkal. Amilyen gyorsan változik a foci, a módszerek, taktikai képzés úgy az edzőknél, mint a játékosoknál... Legfeljebb 10-15 éves periódusokat lenne érdemes összevetni és ott megkeresni a kiemelkedő játékosokat. Még ezeken is bőven lehetne vitázni.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2020. augusztus 5., szerda 10:27

pheco írta: Elobb betennetek egy Pirlot, Yayat, Kakat, mint egy Modricot vagy Kroost? :ozil: Nem mintha kozuluk barkinek is eselye lenne bekerulni.
Szempontfüggő. Az 5 játékos közül a leghosszabb ideig Pirlo volt a csúcson (hiába aktív még Modric és Kroos, egyik nem tud másik nem akar sokáig játszani), a legmagasabb csúcsa meg Kakának volt. Szóval szerintem egyáltalán nem furcsa hogy Kroos meg Modric elé teszi valaki őket.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: pheco » 2020. augusztus 5., szerda 10:12

Elobb betennetek egy Pirlot, Yayat, Kakat, mint egy Modricot vagy Kroost? :ozil: Nem mintha kozuluk barkinek is eselye lenne bekerulni.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. augusztus 5., szerda 10:08

Nálam támadó középpályán Zidane mellett Kaká lenne. Amit huszonévesen lenyomott a Milanban az :ozil: :ozil: volt.
Olyan természetes tehetsége és mozgása volt és azért ért el nem kis sikereket is. Sajnálom hogy aztán a madridi karrierje úgy alakult ahogy (nagyrészt a sérülések miatt), bár szerintem már későn is vettük meg. (Félek sajnos, hogy Hazardnál is ez lesz :( )

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. augusztus 5., szerda 9:57

2007 tol kovetem aktívan a labdarúgást.

Előtte nemigazan volt lehetosegem, emiatt az R9, ZZ , Figo, Rc, stb... vonal nekem max yt rol es a kepessportbol maradt meg.

Így:

Iker
Alves Ramos Vidic Marcelo
Essien
Toure Modric
Iniesta
Messi Ronaldo
ZIDANE

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. augusztus 5., szerda 8:30

Buffon - RC, Maldini, Ramos, Cafu - Zidane, Vieira, Pirlo - Messi , R9, CR
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. augusztus 4., kedd 23:31

Én is azok közül raknám össze, akiket láttam is és mindenki abból a korszakából, amikor leginkább csúcson volt.
Elkezdtem írogatni és ugyanaz jött ki, mint Zirónak :D , szóval nem teszem be ugyanazt..

Viszont itt a személyes kedvencem:

------------------------Iker
--Maicon------Varane----Ramos----R.Carlos
----------------------Vieira
--------Ronaldinho-------------Zidane
-------R9---------Baggio--------Bergkamp

Egyébként én Baggiónál érzem azt, hogy picit alul van értékelve, nyilván legtöbben csak a kihagyott büntetőre emlékeznek tőle, én sem láttam túl sok meccsét, fiatal voltam még akkor..
Viszont káprázatos, miket tudott ő is, akinek van kedve, nosztalgiázzon :) :
Roberto Baggio (RARE) The Finest Player Ever ||HD||

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2020. augusztus 4., kedd 23:23

3 prime éve volt Ronaldinhonak.

Ez nekem nagyon kevés lenne bármilyen all time top szavazáshoz.

Hacsak nem a tehtséget és a szórakoztatást nézzük.
Mert az a 3 év az nagyon prime volt.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. augusztus 4., kedd 22:29

ronaldinho erdekes kerdes.

ha csak a szintiszta, istenadta tehetseget nezzuk, abban nalam tuti all-time top 5, ha nem top 3...viszont egy ilyen csapatba a keves prime eve miatt nem biztos, hogy beraknam, meg a vele szembeni nagy elfogultsagom mellett sem.

mondjuk az is igaz, ha 2 tkp-val jatszunk, akkor zz melle mehet, mint zironal, de akkor sem biztos, hogy nem messit tolnam e visszabb, hogy legyen meg elol egy hely, vagy ha idoutazunk, maradonat, cruyffot. :hmmm:
nehez ez. :mrgreen:

nem tudom, milyen jellegu lesz ez a szavazas, de az ilyen modric, iniesta, totti, kaka, ibra, villa, etc vonalra kivancsi leszek, mennyi szavazatot kapnak.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. augusztus 4., kedd 21:44

Neuer
Cafu, Ramos, Maldini, RC
Ronaldinho, Vieira, ZZ
Messi, R9, Cé

Ha retro, akkor Beckenbauert, Maradonat, Cruyffot illene betenni még valahogy. Pelét is.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. augusztus 4., kedd 21:40

csababarca írta:
Realista24 írta:

Casillas vagy Buffon kapuban.
Jobb védő Cafu vagy Dani Alaves.
Közepén nem kérdés, RAMOS és VARANE.
Balos RC vagy Marcelo.
Közepén Zidane, Vieira.
Előttük Messi.
Elől dupla Ronaldo.

Nyilván olyan kezdő ez, akiket láttam.
Jó de valakit még tegyél be, mert ez csak 10 :mrgreen:
Jogos :mrgreen: De azt érzelmi alapon nem adtam másnak, mert az Karime. :kalapos:

Amugy Kroos. Mea culpa.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég