Aranylabda

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2019. július 8., hétfő 12:05

Realista24 írta:
DinhoL írta: Nem hiszem, h ne tudna veszíteni. Az más kérdés h ezt az évet lelkileg nehezen viseli ami sztem érthető.
A pénz a párhuzam ez egyszerű.
Most jó vesztes volt?
Azt nem állítom de egyébként nem jellemző ráez a fajta kifakadás. Én ezt meg a felgyülemlett stressznek tudom be, illetve hogy nem igazán jogosan lett kiállítva.
Som i Serem!
6oat

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. július 8., hétfő 12:00

DinhoL írta: Nem hiszem, h ne tudna veszíteni. Az más kérdés h ezt az évet lelkileg nehezen viseli ami sztem érthető.
A pénz a párhuzam ez egyszerű.
Most jó vesztes volt?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. július 8., hétfő 11:53

DinhoL írta: Nem hiszem, h ne tudna veszíteni. Az más kérdés h ezt az évet lelkileg nehezen viseli ami sztem érthető.
A pénz a párhuzam ez egyszerű.
Mar nem azert, de ne mosdassatok mar könyörgöm. :lol: Korrupt a foci? Igen. Kimondta? Igen. Mast is eltiltottak mert a bírókat/szövetséget szidta? Igen. Szar éve volt és - valoszinu hogy az utolso esélye hogy nyerjen valamit argentin mezben - emiatt frisztralt? Barcasokon kivul kit izgat? Dolgozzon még keményebben. Ronaldorol példát vehetne a befektetett munka tekintetében. Remelem eltiltják pár meccsre. Ha meg nem, akkor az nem korrupció? :lol:

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: poronty » 2019. július 8., hétfő 11:48

Én csak azt nem értem, h itt a fórumon is meg focis körökbe állandó téma, h tele van a profi foci korrupcióval. Fifa,Uefa tökmindegy. De ha ezt egy játékos kimondja az már fú mekkora gáz..
Akkor nem volt korrupció a világ futballban, amikor a bírók továbbtolták őket a Chelsea vagy a PSG ellen, amikor 2 évig vagy meddig nem fújtak ellnük büntetőt spanyolban, amikor minden Classico-t emberhátrányban fejeztünk be évekig? Csak most akar szólni, hogy itt baj van, amikor megint lebőgött a válogatottal, amúgy meg kussol.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. július 8., hétfő 11:47

V. Mester 77 írta: Allison?

3x Aranykesztyű (BL, Pl, copa, )
Bl győztes.

Kapusként mi többet tehetne?

Azt is megértem, aki szerint voltak nála jobb kapusok is, akik nem kapták meg... de most ilyen év van.
Ez egy gyenge ev volt, ezert lehetett a pool bl gyoztes. Modric is megkapta, de ha nincs az eb biztos nem nyer.

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2019. július 8., hétfő 11:36

Nem hiszem, h ne tudna veszíteni. Az más kérdés h ezt az évet lelkileg nehezen viseli ami sztem érthető.
A pénz a párhuzam ez egyszerű.
Som i Serem!
6oat

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. július 8., hétfő 11:30

DinhoL írta: Én csak azt nem értem, h itt a fórumon is meg focis körökbe állandó téma, h tele van a profi foci korrupcióval. Fifa,Uefa tökmindegy. De ha ezt egy játékos kimondja az már fú mekkora gáz..

Na de várjunk már. Hogyan lehet egy kalap alá venni azt, hogy a fejesek dollármilliókért eladnak országoknak eseményeket, amiknek egyértelmű hogy nem szabadna semmit rendezni és mindneki számára egyértemű hogy csurran boldog boldogtalannak egy életre való csúszópénz , azzal hogy van egy játékos aki nem tud veszíteni ezért korrupciót kiált bele a sajtóba???

Hol a párhuzam? :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. július 8., hétfő 11:29

Allison?

3x Aranykesztyű (BL, Pl, copa, )
Bl győztes.

Kapusként mi többet tehetne?

Azt is megértem, aki szerint voltak nála jobb kapusok is, akik nem kapták meg... de most ilyen év van.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. július 8., hétfő 11:17

Szintelen szagtalan ez a van Dijk gyerek is. Fasza vedo, de kozeleben sincs az aranylabdas teljesitmenynek.

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2019. július 8., hétfő 11:16

Én csak azt nem értem, h itt a fórumon is meg focis körökbe állandó téma, h tele van a profi foci korrupcióval. Fifa,Uefa tökmindegy. De ha ezt egy játékos kimondja az már fú mekkora gáz..

Mivel nem látom, h ki érdemelné meg jobban Messinél idén ezért én jelenleg neki adnám. De az ősz még közrejátszik majd.
Som i Serem!
6oat

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2019. július 8., hétfő 10:38

Sorrentino írta:
KAG írta:

Egyebkent ha nem vagta volna be ezt a hisztit a vegere, szvsz meg lett vna ra eselye, hiaba 000 volt.
Ráfogtak vna h most melozott meg a csapat ala rendelte magat es o ezt is tudja stb. Kiszínezték volna neki.

Ezt nem tudjak viszont mar szepiteni.

Egyebkent most mi a makkomnak van megint kopa, jovore?
Most mi a hivatalos kommunikacio? :lol:

Hivatalos verzió, h ez lesz az utolsó ilyen, aztán 4 évente lesz az EB évében csak.
A nem hivatalost pedig tudjuk, ráadásul Argentina is rendezi.
Ezért is nevetséges számomra, amikor a copát hasonlítják az EB-hez. Eleve ég és föld a különbség színvonalalban és presztízsben, mindennek tetejében szinte minden nyáron van egy copa, ne bohóckodjunk már.

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2019. július 8., hétfő 10:04

KAG írta:
Sorrentino írta: Hát ha a Messi ezzel a Copa teljesítménnyel és hozzá nem méltó vádaskodással megnyeri az Aranylabdát, akkor tényleg értéktelenné vált az egész.
Egyebkent ha nem vagta volna be ezt a hisztit a vegere, szvsz meg lett vna ra eselye, hiaba 000 volt.
Ráfogtak vna h most melozott meg a csapat ala rendelte magat es o ezt is tudja stb. Kiszínezték volna neki.

Ezt nem tudjak viszont mar szepiteni.

Egyebkent most mi a makkomnak van megint kopa, jovore?
Most mi a hivatalos kommunikacio? :lol:

Hivatalos verzió, h ez lesz az utolsó ilyen, aztán 4 évente lesz az EB évében csak.
A nem hivatalost pedig tudjuk, ráadásul Argentina is rendezi.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. július 8., hétfő 9:36

Sorrentino írta: Hát ha a Messi ezzel a Copa teljesítménnyel és hozzá nem méltó vádaskodással megnyeri az Aranylabdát, akkor tényleg értéktelenné vált az egész.
Egyebkent ha nem vagta volna be ezt a hisztit a vegere, szvsz meg lett vna ra eselye, hiaba 000 volt.
Ráfogtak vna h most melozott meg a csapat ala rendelte magat es o ezt is tudja stb. Kiszínezték volna neki.

Ezt nem tudjak viszont mar szepiteni.

Egyebkent most mi a makkomnak van megint kopa, jovore?
Most mi a hivatalos kommunikacio? :lol:
ZIDANE

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. július 8., hétfő 9:35

Sorrentino írta: Hát ha a Messi ezzel a Copa teljesítménnyel és hozzá nem méltó vádaskodással megnyeri az Aranylabdát, akkor tényleg értéktelenné vált az egész.
magyobb vicc lenne mint a 14es mvp je.
van dijknak adnam meg mindig.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2019. július 8., hétfő 9:29

Hát ha a Messi ezzel a Copa teljesítménnyel és hozzá nem méltó vádaskodással megnyeri az Aranylabdát, akkor tényleg értéktelenné vált az egész.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. június 16., vasárnap 12:39

Egyszerűen nem értem mit tudtok ennyit stresszelni minden évben ezen a témán. :lol:

Messi, Van Dijk a biztos résztvevők eddig, egy jó ősszel odaérhet a dobogóra Cé.

Addig meg ne feszüljetek be.
Nem illik.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. június 16., vasárnap 12:25

pl mane is nagyot ment, alisson vagy firmino konnyen copa gyoztes lehet a bl melle, vagy salah PL tarsgolkiraly, megis csak a van dijk folyik a csapbol is, ha poolrol van szo.
felőlem kaphatja mané is. afrikai játékos aranylabda szép leválása lenne a ronci-messi érának. de ha most megint visszaadják messinek azzal a tavalyit tennék komolytalanná. ott gyakorlatilag pontot tettek a végére azzal hogy nem az egyéni teljesítményt nézték.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. június 16., vasárnap 12:20

BBeno írta:
Aranylabdát nem feltétlenül a legtöbb gólt szerző játékosnak kell kapnia, arra ott az aranycipő, pont az lenne a lényeg, hogy a kevésbé látványposztokon kiemelkedőt nyújtó játékosok is megkaphassák ezt.., lásd tavaly Modric
ha tavaly modric kaphatta akkor idén messi góljai ne számítsanak így kapja dijk. mert messi semmivel sem ért el többet sőt egy sima bajnokságot nyert ellenfél nélkül csak a góljai állnak mellette.
Ellenfél nélkül :lol: biztos ő tehet róla.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. június 16., vasárnap 12:19

messi siman aranylabdas szezont hozott statokban es latvanyban, de ez a ket meccs a szezon vegen (valencia, pool elleni visszavago) plusz a varhato copa blama baromira bearnyekolja.

van dijk szerintem is kimaxolta magat, de picit igazsagtalannak ereznem ebbol a poolbol ilyen szinten kiemelni, hogy a csapattarsait kb top 5-be se nagyon varja senki, vele meg nyeretnek sokan.
pl mane is nagyot ment, alisson vagy firmino konnyen copa gyoztes lehet a bl melle, vagy salah PL tarsgolkiraly, megis csak a van dijk folyik a csapbol is, ha poolrol van szo.
persze ha mondanom kellene valakit onnan, en is ot mondanam, de szerintem tulsagosan is kiemelik ahhoz kepest, hogy mennyire csapatkent, gepezetkent mukodott a pool.

ez most kicsit kajli aranylabda lesz, oszthatnanak inkabb az idei helyett kettot jovore. :D


Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Aranylabda

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. június 16., vasárnap 11:17

Egyetértek. Nálam is Van dijké az idei. Se nem utálom se nem kedvelem jobban Messinél, de ezt kettejük között számomra egyértelmű. Van dijk top teljesítményt rakott le amivel a legvégső győzelemig segítette a csapatát, egyértelmű vezér volt, az idei PL és BL szezon legjobb védője és vezére.

Az hogy Varane és Ramos ugyanerre nem kapta meg nem lényeges. Azokban az években volt egy CR. Most nem. És Messi se.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 20 regisztrált és 0 vendég