VB - 2018

Archívum

Ki lesz a Világbajnok?

A szavazás 2018. július 15., vasárnap 11:05-kor befejeződött.

Franciaország
41
42%
Horvátország
57
58%
 
Szavazatok száma: 98

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2018. július 1., vasárnap 9:23

Közben a válogatottban 0 gól. Ugyanaz, mint Sané. A torna előtt megvolt a lehetősége, de gyenge volt. Az sem volt biztos, hogy kerettag lesz.
Hát megérte Dybala mellőzése úgy néz ki...
Behívni és játszatni embereket az argentin bajnokságból ami színvonalban közelebb van az mb1-hez mint az olasz bajnoksághoz az elég gáz. Le is verte a lécet az összes, egy jó megmozdulásuk nem volt.
Love football, hate antifa.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. július 1., vasárnap 9:19

Neymarnak mikor volt lehetősége a tornán ilyen nulla, kontrázható védelem ellen játszani?

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: füst » 2018. július 1., vasárnap 8:35

Neymar :mrgreen:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. július 1., vasárnap 8:18

"I think we played a good game and maybe we deserved more, but in football the ones that score the most goals win and they scored two, so congratulations.

"We leave with our heads held high. As the captain of Portugal I know how hard we have worked and we must be proud of the team.
ez egy kapitány.


messit látta valaki tegnap óta? vagy lehet majd küld egy levelet a FAbak hogy többet nem jön

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. július 1., vasárnap 8:08

Mehetne is a Brazil vs Spanyol/Horvát döntő B-)

Ramosék és Modricék ma tovább is evickélhetnek, ha csak a ruszkik be nem veretik magukat, valami csodaszerrel. :lol:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. július 1., vasárnap 6:12

Közben a válogatottban 0 gól. Ugyanaz, mint Sané. A torna előtt megvolt a lehetősége, de gyenge volt. Az sem volt biztos, hogy kerettag lesz.
Ne Messit vegyük már elő ezért is.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. július 1., vasárnap 0:22

Franciaország - Horvátország álomdöntő kell innentől kezdve.

Hatalmas respect CR-nek, mert kimaxolták ezt a portugál válogatottat. Ebben sajnos valószínűleg ennyi volt. Kár az Irán elleni utolsó pár percért, akár lehetett volna menni még egy kört, de ez van.

Talán, ha szerencsénk lesz, láthatjuk még Katarban, egy utolsó menetelésre, egy talán addigra felnövő fiatal generációval. EB-n még oda kell tennie magát. :sziv:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: sonic » 2018. július 1., vasárnap 0:18

Ugyan... Innentol nincs mese. Modric trofeat emel. Korona egy mesebeli karrierre. Utjaba senki nem allhat.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 30., szombat 23:58

Én már tét nélkül nyomom innen.Portugálok kizúgtak és argentína is, így már nincs kiért és ki ellen szurkolnom :D

Teljesen semleges vagyok, Marcelonak és modricnak tudnék örülni de szurkolni azért nem tudok annyira.Jobb is ,hogy kiestek a portugálok.

Fárasztó volt ez az elmúlt 5 év a bl-ben,plusz végig kellett nyomnom az előző vb-t is,hogy messi ne nyerjen aztán az eb-t,hogy Cr nyerjen :D jó lesz egy kicsit kívülállóként követni egy nagy tornát.

Amúgy a horvátok szerintem nagyon túl vannak fújva,modric ide vagy oda...

Brazilok néznek ki a legjobban és talán sorsszerű lenne ha behúznák. Azért az ahogy a németek szénné alázták őket hazai pályán 4 éve... szép lenne ha még nagyjából ugyanaz a generáció tudna javítani.

Franciák ráérnek még Bappe 19 Varane 25 majd Zizuval meg a 40 éves benzemával behúzzák az eb-vb-eb kombót mint a spanyolok. Ez a dösamp-grízman-zsiru sor valami borzalom.

Spanyolok szóra sem érdemesek.

Uruguay amúgy nem rossz másik ágat szerintem simán behúznák.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. június 30., szombat 23:43

Eddig latottak alapjan belga-horvat donto kellene, hogy legyen. De szerintem a belgak a brazilok vagy a franciak ellen kiesnek. Masik agon meg vagy spanyol vagy horvat dontozik valoszinuleg, mas nagy ellenfel nincsen azon az agon. Igy, hogy a portugalok kiestek maradtak a horvatok es Jamesek nekem. :D De amugy a belgak is szimpik Fellainit leszamitva :mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 30., szombat 23:35

Kár,hogy Cének nem jött össze de annál most sokkal fontosabb volt ,hogy messiék égjenek és ezt meg is tették becsülettel.

Cr-ék az eb-vel kimaxolták,talán a másik ágon lett volna keresnivalójuk.

Az amit messi tett ezen a vb-n edzőként és játékosként a kecskés képektől a mai meccsig az a röhejes és a szánalmas között volt valahol.

Cr ment becsülettel végig de ezen az ágon esélytelenek voltak.Én szurkoltam a portugáloknak,de onnantól,hogy messi kizúgott én már csak hátradőltem és élveztem a vb-t.Kicsit amúgy Cristiano-n is ezt éreztem,nem volt feszült egyáltalán.

Míg messi megtörve mehet vissza a barszába szerintem mi egy jó állapotban lévő Cr-t kapnánk aki kész a földbe taposni az argentínt.Nem kéne eladni idén.

Ugyanakkor valahol irónikus,hogy azon a napon amikor a kecske és messi búcsúzik a vb-től egy új csillag robban be.Mbappé-t el kell hozni ez nem kérdés.

Amúgy ma sem dösampon múlt,franciák nem nyerik meg.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 30., szombat 23:31

PEEtör írta:Ezek után én Uruguay - Horvátország döntőt várok, de előbbit mindenképp oda. Elképesztő ez a védekezés, amit bemutatnak folyamatosan, a kontráik életveszélyesek és rendkívül pontosak.
Kb az eb győztes portugál csapat volt hasonló, és az sem ízlett a franciáknak, a braziloknak még kevésbé fog, ha eljutnak addig. A belgák meg teljesen hebrencs módon játszanak, ami ez ellen a csapat ellen öngyilkosság.
Egy komolyabb csapat, normalis kapussal szerintem veri oket. Az otlettelen gyenge portuk is.kipasszoltak oket neha... plusz a golokon kivup semmilyuk se volt talan
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2018. június 30., szombat 23:24

Ezek után én Uruguay - Horvátország döntőt várok, de előbbit mindenképp oda. Elképesztő ez a védekezés, amit bemutatnak folyamatosan, a kontráik életveszélyesek és rendkívül pontosak.
Kb az eb győztes portugál csapat volt hasonló, és az sem ízlett a franciáknak, a braziloknak még kevésbé fog, ha eljutnak addig. A belgák meg teljesen hebrencs módon játszanak, ami ez ellen a csapat ellen öngyilkosság.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. június 30., szombat 22:47

Olvasd már el mit ír a másik mielőtt válaszolsz! Olyanokkal vitatkozol amit nem is írt senki. Például sehol nem írtam olyat, hogy melyiket tartom jobb játékosnak.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. június 30., szombat 22:35

wxyz írta:
ateeemadrid írta:
Higutól szintekkel jobb befejező, ami meg még mellette szól, hogy nem egy igazi örökvesztes.
Oké, lehet vitatkozni, hogy tényleg rosszabb-e. De, hogy szintekkel jobb, igen erős túlzás.
Örök vesztes? Igen, most eldöntötte a meccset és lehetne hasonót találni tőle. Csak Higuaintól is.
Higuain folyamatosan eldöntötte a meccseket. Elég csak a Lyon elleni kapufáira, Napolis kihagyott tizi+abból kontra gól=>kiesés, vb döntőben kihagyott ordító helyzetére gondolni. Gyenge fejben, nem bírja a nyomást. Lehet szidni Cavani-t, én is szidom eleget, mert szerintem is botlábú, de amikor kell akkor odateszi magát. Ráadásul nem büdös neki a védekezés. Pufi Higu-val ellentétben...

Miért írsz amúgy ide, komolyan kérdezem? :lol: Bármit ír valaki, az 100%, hogy te a tök ellentettjét írod le. :lol:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. június 30., szombat 22:34

Tavalyi Monaco elleni BL elődöntő például.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. június 30., szombat 22:32

ateeemadrid írta:
Csak Higuaintól is.
Az utóbbi pár évben mondjuk biztos nem, kivéve ha valami hulladék olasz középcsapat elleni "fontos" gólra gondolsz.
Spurs ellen duplazott :shifty: Mondjuk egy tizit kihagyott, amivel izgalmassa tette a parharcot :D

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. június 30., szombat 22:28

Csak Higuaintól is.
Az utóbbi pár évben mondjuk biztos nem, kivéve ha valami hulladék olasz középcsapat elleni "fontos" gólra gondolsz.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. június 30., szombat 22:27

ateeemadrid írta:
Higutól szintekkel jobb befejező, ami meg még mellette szól, hogy nem egy igazi örökvesztes.
Oké, lehet vitatkozni, hogy tényleg rosszabb-e. De, hogy szintekkel jobb, igen erős túlzás.
Örök vesztes? Igen, most eldöntötte a meccset és lehetne hasonót találni tőle. Csak Higuaintól is.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. június 30., szombat 22:22

ziro4vr írta:Szerintem is jó ez a vb, vannak jó meccsek, egyéni teljesítmények, jó a hangulat.

A VAR kicsit elviszi a showt, de jó látni, hogy van élet a kecskéken is túl.

Mondom ami kicsit zavar, az ágak egyenlőtlensége, a németek pl azt eléggé elcseszték.
jah!

egyébként maga az ötlet, üdvözítő, haladni kell a korral, meg egyébként is, jó dolgokat vesznek észre.
csak még rá kell érezni a rendszerre, de van neki jövője.

hétfőn egy Selecao továbbmenetelt kérek.
odaátról meg a Horvátoknak szorítok.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 94 regisztrált és 0 vendég