Minden, ami válogatott

Foci a Real Madridon túl...
BBeno

Re: Minden, ami válogatott

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. december 10., hétfő 14:29

[ZDF] Joachim Löw: "I was a club coach for a few years and I’m still not thinking about retirement, It is also true that most of my time as a national team coach has already passed. I think it would be abroad, not in Germany. Real Madrid for example is an interesting club for every coach."

Kép

MIRO KLOSE 16

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

Ronaldo: Özil zseni

VAR supporter

Götze Hamsik Bale Rashford KdB Hazard Adama Tr. Sterling Lukaku Balotelli Pogba Sané James G.Jesús

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. december 9., vasárnap 14:02

Mondjuk 2018ban 2020rol nyilatkozni...miért is eroltetne meg magát bármelyik kapus jelen helyzetben?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

RaúlCF
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Zidane, Guti, Ronaldinho, Modric, Iniesta, Isco, Asensio, Varane

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. december 9., vasárnap 13:51

mondjuk pont mostanában volt Ter Stegennek is pár potyája. szerintem jó döntés. nem lehet egyszerre mindenkit lecserélni és nem árt a tapasztalat meg vezéregyéniség. kb ez lesz az utolsó tornája utána meg jöhet az új kapus. 2020 után lehet már Kroos se lesz alap, öregedő Hummels,Boateng,Reus. ezen az ebn még mindegyiknek lehet egy nagy dobása.
a jövő:

-------------------Courtois
Odriozola---Varane---De Ligt---Reguilon
---------------Rabiot-----Pogba
---Sancho---------Ceballos-------Martial
--------------------Mbappé

ateeemadrid

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. december 9., vasárnap 13:29

Ter Stegen jóval jobb, mint Neuer, komolytalan, hogy az utóbbi véd.

BlancoMark

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. december 9., vasárnap 13:22

BBeno írta:Löw confirms that Manuel Neuer will be kept as Germany's number 1 in goal for the 2020 Euros

jo dontes. igaz a formaja reg nem olyan mint a serulese elott de a karizmaja nagyon kell a valogatottnak.

Szerintem nagy hiba. Eleg nagy godorben van, es nem ugy tunik mintha kezdene kimaszni belole. Most kene Lownek meglepnie a teljes generaciovaltast es osszeszoktatni a csapatot a kovetkezo vilagesemenyig. Ter Stegen jelenleg magasan jobb kapus.

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. december 9., vasárnap 13:17

Löw confirms that Manuel Neuer will be kept as Germany's number 1 in goal for the 2020 Euros

jo dontes. igaz a formaja reg nem olyan mint a serulese elott de a karizmaja nagyon kell a valogatottnak.
Kép

MIRO KLOSE 16

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

Ronaldo: Özil zseni

VAR supporter

Götze Hamsik Bale Rashford KdB Hazard Adama Tr. Sterling Lukaku Balotelli Pogba Sané James G.Jesús

istimester
rex madridistae
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera Bujia, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. december 8., szombat 18:30

Steve írta:Haha..erre a meccsre emlékszem. Na nem azért mint ha öregednénk.. :mrgreen:

Mennyire más volt akkor még a foci. Nem mondom, hogy jobb, vagy rosszabb.
:

Régebb óta vagy fiatal :mrgreen:

M1Ö jól megfogta. Őszintébb futball. Ha visszanézed és összehasonlítod a maival, sokkal kevesebb a betanult rendszerszintű visszafutás és térszűkítés. Más na. Ma több a gépfutball.

Pont ma néztem meg egy pillanatra a 2006/07-es Cselszkijt, Az se rossz így visszapörgetve.
Viribus Unitis!

Justitia Regnorum Fundamentum

M1Ö
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. december 8., szombat 11:17

Steve írta:Nem tudom. Úgy értettem a kort összehasonlítva nem volt ennyi és ilyen kifinomult a fetrengés.Én azt érzem, hogy az egész foci régebben más volt. Nem voltak a csapatok taktikailag annyira felkészültek, mint a maiak. Talán pár zsenit leszámítva nem is bántak a játékosok úgy a labdával. Viszont sokkal célratörőbb volt a foci.
Rálőtték bárhonnan, bármikor.

Ja, hát igen. Sokkal őszintébb foci volt, sokkal élvezetesebb meccsekkel. Én is egész napokat tudtam a tv előtt ülni, ma meg csak a Real köt le. Az se mindig :( :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Steve
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Zlatan, Ramos, Marcelo, Modric

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. december 8., szombat 11:13

M1Ö írta:
Steve írta:De nem volt ennyi fetrengés

Mondjuk pont ezen a meccsen pörgött annyit Simeone a szabálytalanság után, hogy még Neymar is megirigyelné, meg Ortega is szépen elvágta magát egy kamu tiziért. :Đ

Vikt régen us bőven minden és szerintem a mostani is kicsit túl van fújva. Van pár játékos, aki folyamat csinálja, de szerintem azért nem ez a jellemző.

Nem tudom. Úgy értettem a kort összehasonlítva nem volt ennyi és ilyen kifinomult a fetrengés.Én azt érzem, hogy az egész foci régebben más volt. Nem voltak a csapatok taktikailag annyira felkészültek, mint a maiak. Talán pár zsenit leszámítva nem is bántak a játékosok úgy a labdával. Viszont sokkal célratörőbb volt a foci.
Rálőtték bárhonnan, bármikor.

M1Ö
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. december 8., szombat 10:57

Steve írta:De nem volt ennyi fetrengés

Mondjuk pont ezen a meccsen pörgött annyit Simeone a szabálytalanság után, hogy még Neymar is megirigyelné, meg Ortega is szépen elvágta magát egy kamu tiziért. :Đ

Vikt régen us bőven minden és szerintem a mostani is kicsit túl van fújva. Van pár játékos, aki folyamat csinálja, de szerintem azért nem ez a jellemző.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Steve

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. december 8., szombat 10:40

istimester írta:https://youtu.be/0cHzpeOjosU

Sok régi ismerős :D

Haha..erre a meccsre emlékszem. Na nem azért mint ha öregednénk.. :mrgreen:

Mennyire más volt akkor még a foci. Nem mondom, hogy jobb, vagy rosszabb.

De nem volt ennyi fetrengés, bizi-budi tologatás.Kapura törtek, lőttek. De azért az emberek nagy része közel sem volt olyan ügyes a labdával, mint sok mai akik már a szülőszobán elkezdik a f@szukon pörgetni a labdát. :coffee:

istimester
rex madridistae

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. december 8., szombat 10:21

https://youtu.be/0cHzpeOjosU

Sok régi ismerős :D
Viribus Unitis!

Süti

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. december 6., csütörtök 10:56

Calma, tegnap a capitano személyesen ígérte meg nekem, hogy kijutunk. :Đ

Isti jól összefoglalta egyébként. Ez kevésbé konzisztens dolog, mint a klubfutball, hozni kell a lehető legjobbat, és megnézni mire elég. Kétlem hogy mindenki képességei legjavát hozza a csoportban.

sebydani
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, James, Hazard, Pastore
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. december 5., szerda 23:22

Azért itthon az új Puskásban EB meccset játszani valami felfoghatatlan dolog lenne. Lehet soha nem egy visszatérő alkalom ez. Valahogy el kell jutni addig.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

istimester
rex madridistae

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. december 5., szerda 23:09

Steve írta:Druszám!Neked bármit vakon elhiszek. :D ..mást nem már csak azért is, mert Skrtelen és természetesen Hamsikon kívül olyan mélyen nem ismerem a szlovák keretet.Legyen úgy, hogy ők nem jobbak és legyen úgy is, hogy a két szurkolótábor nem lesz paraszt!Jó lenne.

Horvátok ellen szinte semennyi esélyt nem látok.Ha csak a fele keretük jönne el, akkor is jobbak.Wales szintén nem rossz.Masszív gárda,brusztolós focival.Béla meg gond lehet(bár van rá esély,hogy sérült lesz :Đ )

Azerbajdzsán meg remélem nem az a csapat lesz ahova nagy mellénnyel három pontért megyünk, majd meglepnek.

Jó lenne már ismét vmi magyar sikernek örülni!! :sziv:

Nézd István.
Pénzt valószínűleg nem tennék a csapatra :lol:
Szerintem tíz szlovák-magyar meccsből négyet-ötöt nyernének a szlovákok, lenne pár döntetlen és saccra olyan 2 magyar győzelem.

Jobb a szlovák csapat. Ők az esélyesek, de nem szintekkel jobbak. Szintekkel a horvátok jobbak.
A kerete gyengébb, de Rossi jobb edző Hapalnál.

Úgy vagyok mint az EB-vel. Kinézek aztán lesz valami. Pedig a sok károgó ott is beírta előre a gól és pontmentes csoportkört. Nem vagyunk félelmetes csapat, de így akkor sem lehet hozzáálni.
Viribus Unitis!

Steve

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. december 3., hétfő 20:06

istimester írta:Ja.
Láttam.
Kb. nulla kidolgozott akció a csehek ellen. A már továbbjutott ukránok elleni meccs nem mérce.
Hapalt ismerem a szlovák ligából a Zsolna és a Szenyice időszakából, nem kimagasló edző.
A fiatalok a padon ücsörögnek vagy a keretben sincsenek, de való igaz, kerettagok egy nyugati klubban. Már amelyik.

A Wales-szi és a Horvát csapat az akik jobbak ebben a csoportban. Szlovák-magyar kb. egy szint, attól függ Hamsik milyen napot fog ki. Ha jót, akkor egy fél fokkal ők a favoritok.

Druszám!Neked bármit vakon elhiszek. :D ..mást nem már csak azért is, mert Skrtelen és természetesen Hamsikon kívül olyan mélyen nem ismerem a szlovák keretet.Legyen úgy, hogy ők nem jobbak és legyen úgy is, hogy a két szurkolótábor nem lesz paraszt!Jó lenne.

Horvátok ellen szinte semennyi esélyt nem látok.Ha csak a fele keretük jönne el, akkor is jobbak.Wales szintén nem rossz.Masszív gárda,brusztolós focival.Béla meg gond lehet(bár van rá esély,hogy sérült lesz :Đ )

Azerbajdzsán meg remélem nem az a csapat lesz ahova nagy mellénnyel három pontért megyünk, majd meglepnek.

Jó lenne már ismét vmi magyar sikernek örülni!! :sziv:

istimester
rex madridistae

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. december 3., hétfő 15:16

Süti írta:Az erkölcsi győzelem a miénk volt. :mrgreen:

*portugálokat-osztrákokat megelőzve. :-* :mrgreen:

Életem egyik legjobb orgazmusa volt a Marseille stadionban elsütött fuck your fuckin whales, miután kiegyenlítwettünk az Izlandiak ellen. A vonulás se volt rossz. Buzi karaszjov :mrgreen:
Viribus Unitis!

RealAsensio
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

HozzászólásSzerző: RealAsensio » 2018. december 3., hétfő 15:12

Szurkoloi szemszogbol ez nagyon jo csoport. Szlovakok ellen oda-vissza tuzes meccs lesz, a horvat szomszedainkkal jo meccseket tolunk majd, raadasul vb dontoben jatszottak, es Magyarorszagra erkezik Modric!!!! :sziv: (remeljuk!)
Wales pedig szinten jo csapat, ha minden jol megy Budapesten is elkuldhetem a francba Belat :mrgreen: :mrgreen: izgalmas meccs lesz az is.
Vegul pedig Azerbajcsán, ellenuk akar nyerhetunk is :mrgreen:

Ami pedig a tovabbjutasi eselyeket illeti...a szlovakoknak papiron jobb es erosebb csapatuk van, 2 meccsen 1 pont ha osszejon, mar elegedettek lehetunk. Ugyanakkor Rossi osszerakhat egy olyan strategiat, amivel 2 vagy akar 3 pont os osszejohet ellenuk, 4 pont mar csodaval hataros lenne. Azerbajdzsant oda vissza utni kell, horvatok ellen ket meccsen 1 pont, Wales ellen ket meccsen 1 vagy inkabb 2 pont realis lehet, de meg ezek utan is necces a helyzet.
:goat:

Süti

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. december 3., hétfő 14:44

Az erkölcsi győzelem a miénk volt. :mrgreen:

*portugálokat-osztrákokat megelőzve. :-* :mrgreen:

Pipita
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. december 3., hétfő 14:15

Süti írta:1-2 embert leszámítva ez a keret csoportelső volt EB-n, portugálokat-osztrákokat verve. Ott is megvolt ugyanez a két véglet, aki már előtte leírta, hogy úgyis csak pofozózsák leszünk.

három háromra megaláztuk őket, vert seregként távoztak!!!4 :mrgreen: :mrgreen:
"Voltam, és még leszek önmagam paródiája."

"Engem nem zavar, ha ostobák vagytok, és gyűlölködtök, csak otthon csináljátok, négy fal között!"

hijos de putas, antimadridistas. fuera!

Vissza: “Labdarúgás”