Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. szeptember 30., kedd 18:18

ziro4vr írta:plusz önző. az hogy egy labdát nem tud átvenni rendesen, már meg se jegyzem :lol:
lassúnak azért nem nevezném Szalaihoz meg Nikolicshoz képest.

Az, hogy önző, nem éppen mindig baj szerintem, persze néha túlzásba esik.

A válogatottból nem tudnék 5 játékost, aki normálisan át tud venni egy keresztpasszt.

De lényegtelen, szerintem Nikolics sem lesz kezdő.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 30., kedd 18:06

Ferencváros írta: Rudolfnak szerintem keretbe kéne lennie. Győrben egyre jobb, és nem olyan erőcsatár, mint Szalai, Futács, vagy Böde. Egy ilyen mozgékony játékos mindenképpen kellene előre, aki mezőnyben is hozzá tud tenni valamit.
amennyit én láttam a válogatottban az utóbbi időben, szörnyen körülményes és lassú, plusz önző. az hogy egy labdát nem tud átvenni rendesen, már meg se jegyzem :lol:
Nem illik.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. szeptember 30., kedd 15:16

Akiket el is kaptak, és kitiltottak. Pedig még csak 330 arcfelismerő kamera sem volt, mint a mostani stadionban.
Csak aztán visszajöttek a haver szurkolói kártyájával....
Úgy olvastam, hogy arról Kubatov is tudott. De ha ő nem is, a szekus barátjai biztosan.
Dehogy tudott...szerinted ez neki megérte volna, hogy konkrétan 2 komoly szponzort buktunk és pld a mostani stadion névadót is csak komoly ígéretekkel lehetett itt tartani!

Berkire vallottak – így csalt a Vácnál?

Ez a mocsok meg még elképesztő, hogy szabadlábon van és milliókat keres... :lol: :cens:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. szeptember 30., kedd 15:15

Realista24 írta:
Tehát +500 ft a jegyen kívül, hogy láthassam ezt a szar Pécset? :lol: Kösz az infót, akkor már tuti nem megy el meccsre. Inkább elmegyek az Urániába egy filmre.
Ha szar, akkor nem mindegy mennyiért nem mész el? Ha meg szereted őket, akkor EGYSZERI 500 ft gondolom földhöz vág a 312 mozijegy mellett.
:fpalm:
Ha mar a mozizas is szoba kerult.. Nalunk sok mozi csinalja azt, hogy elso alkalommal veszel egy 3D-s szemuveget par szaz forintert, utana pedig barmikor viheted magaddal, nem kell ujra fizess erte. Ez a szurkoloi kartya is hasonlo.
Aki havi szinten jar moziba/meccsre, annak szinte mindegy az az egyszeri 500 forint, aki viszont evi 1-2 alkalommal menne el, az fog panaszkodik hogy miert kell ezert is fizetni.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. szeptember 30., kedd 15:09

Kerlon írta:Az UTE elleni bajnokin is a berohanok többsége
Akiket el is kaptak, és kitiltottak. Pedig még csak 330 arcfelismerő kamera sem volt, mint a mostani stadionban.
BBarni írta:Egyébként Kubatovnál a Csatáry molinó verte ki a biztosítékot
Úgy olvastam, hogy arról Kubatov is tudott. De ha ő nem is, a szekus barátjai biztosan.
dannen írta:nikolicsot hiányoltam eddig, rudolf érdekes azért
Érdekes Nikolics helyzete szerintem. Egyértelmű, hogy nemzetközi mezőnybe semmit nem ér, különben már elvitték volna. Itthon viszont ezeket a védőket megeszi. Szerintem a válogatottba is jó lenne, ha megfelelő támogatást kapna, mert Ő az a tipikus csatár, aki csak ziccerben tud érvényesülni. Mondjuk ott sem mindig.

Rudolfnak szerintem keretbe kéne lennie. Győrben egyre jobb, és nem olyan erőcsatár, mint Szalai, Futács, vagy Böde. Egy ilyen mozgékony játékos mindenképpen kellene előre, aki mezőnyben is hozzá tud tenni valamit.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 30., kedd 14:51

Tehát +500 ft a jegyen kívül, hogy láthassam ezt a szar Pécset? :lol: Kösz az infót, akkor már tuti nem megy el meccsre. Inkább elmegyek az Urániába egy filmre.
Ha szar, akkor nem mindegy mennyiért nem mész el? Ha meg szereted őket, akkor EGYSZERI 500 ft gondolom földhöz vág a 312 mozijegy mellett.
:fpalm:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2947
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2014. szeptember 30., kedd 14:49

Remy írta:Tehát +500 ft a jegyen kívül, hogy láthassam ezt a szar Pécset? :lol: Kösz az infót, akkor már tuti nem megy el meccsre. Inkább elmegyek az Urániába egy filmre.
Egyszeri díjról van szó.. szerintem kibírható.
Menj is inkább moziba.. ilyen drukkerekre nincs szükség! :kivagyhe:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. szeptember 30., kedd 14:22

Kerlon írta:Ha megnézitek, hogy a Fradi ultrái kezdték el verni az asztalt, akkor hamar rájöhettek, hogy mi a szitu. Kubatov is lenyilatkozta, hogy tavaly a tábor nagy része ingyen surrant be a meccsekre. Az UTE elleni bajnokin is a berohanok többsége olyan volt, aki életében először vagy másodszor ment ki meccsre... Most ezek a bunkók lázadnak meg pár hülye, akik szerint őket így megkárosítják. Illetve, aki nem csinál semmit, az mitől félne? ... Az a baj, hogy a szurkolók szerint ez a legnagyobb baj. Egyben van igazuk, hogy a focihoz kellenek ők is.
Most ez hülyén jön ki, hogy én védem meg őket, de ez nem pont így van!Nem a tábor jelentős része hanem a szurkolói csoportok vezetői és még páran mentek be ingyen a meccsekre!A berohanók pedig nem is a táborból mentek be hanem az oldallelátó széléről, jelentős részük huligán(több 10-20 éve járnak/jártak meccsekre, hogy ingyen vagy nem azt nem tudom) volt és konkrétan beverekedték magukat a meccsre!Egyébként ez már nem olyan "kis" dolog mint ahogy sokan gondolják nem pár bunkó és hülye balhéznak konkrétan a Dózsa elleni meccs alatt 3-4 ezer (Fradista) ember gyűlt össze tüntetni/szurkolni!Ez azért már komoly szám...és igazából nem a szurkolói kártya a fő ok, ez csak a folyamat csúcsa volt!

Egyébként Kubatovnál a Csatáry molinó verte ki a biztosítékot, ott nagyon sokat buktunk ha az nincs akkor szkenneres kártya se lenne most!A magam részéről megértem mind a "két fél" álláspontját, kompromisszum kéne,mert a magyar foci már most is egy haldokló dolog de ha szurkolók se lesznek akkor lehet temetni...
BBarni amúgy ha bemondom a neved a kasszánál, kapok kedvezményt? :mrgreen:
Hát hogyne, vip gold bérletet is! :mrgreen:

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Enrique » 2014. szeptember 30., kedd 14:21

És mindezen megpróbáltatások mellett az, hogy a fradisták kaptak egy európai színvonalú stadiont kvázi ajándékba, semmi?
Mert úgy hallottam az avatón kifütyülték Orbánt is, illetve gondolom Kubatovot szintén. Én értem, hogy hozott negatív dolgokat is az aréna, kicsit drágább jegyárak, szkenner, de ezek felett nem lehet eltekinteni, ha cserébe öt csillagos körülmények között szurkolhat az ember?
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 30., kedd 14:11

ziro4vr írta:Nekem így előzetesen nincs bajom a kártyával, most fogunk majd csináltatni, barátnőmet még meg is nyugtatta, hogy a kisöccsét így "biztonságosabban" ki tudjuk vinni. Mondjuk azt az ezrest csak levásárolhatóvá tenném a büfében.. :lol:

BBarni amúgy ha bemondom a neved a kasszánál, kapok kedvezményt? :mrgreen:
Igen, mondjuk azt nem értem, hogy ami nem a mi érdekünket szolgálja, azért miért a szurkoló fizet.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 30., kedd 14:09

Nekem így előzetesen nincs bajom a kártyával, most fogunk majd csináltatni, barátnőmet még meg is nyugtatta, hogy a kisöccsét így "biztonságosabban" ki tudjuk vinni. Mondjuk azt az ezrest csak levásárolhatóvá tenném a büfében.. :lol:

BBarni amúgy ha bemondom a neved a kasszánál, kapok kedvezményt? :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 30., kedd 14:03

Ha megnézitek, hogy a Fradi ultrái kezdték el verni az asztalt, akkor hamar rájöhettek, hogy mi a szitu. Kubatov is lenyilatkozta, hogy tavaly a tábor nagy része ingyen surrant be a meccsekre. Az UTE elleni bajnokin is a berohanok többsége olyan volt, aki életében először vagy másodszor ment ki meccsre... Most ezek a bunkók lázadnak meg pár hülye, akik szerint őket így megkárosítják. Illetve, aki nem csinál semmit, az mitől félne? ... Az a baj, hogy a szurkolók szerint ez a legnagyobb baj. Egyben van igazuk, hogy a focihoz kellenek ők is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. szeptember 30., kedd 13:45

kelemen.istvan írta:gen itt ezért is fizetni kell- az 500 magyar forintot. Lefényképeztek 2 percbe telt az egész. Persze menő dolgom, hogy "meg a :cens: " így nem megyek meccsre, de szerintem ennek tényleg nem kellene kifogásnak lenni.
Értelmetlen? Igen. De ezért nem hagyok ki meccset.
Hajrá munkás :lilasalas:
Nálunk 1.000 forint a szkennelés :roll: Továbbá lefotóznak, de a kép nem kerül rá a kártyára, és sehová sem.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 30., kedd 12:47

Enrique írta:De mi olyan nagyon bonyolult?
Kitölteni egy adatlapot, meg odanyújtani a kezed egyszer az illetékesnek?
Rendben van, haszontalan dolgok, máshol működik ezek nélkül is a rendszer, de egy rendszeresen meccsre járó, csapatát szerető drukker számára melyik az a pont ami annyira beteszi a kaput, hogy ezentúl a stadion közelébe se megy?
Most vagy "mindegyik" klub "legnagyobb szurkolói" rossz felfogásban élik az életüket, vagy a *rendszerrel van gáz....

(*Rendszer = nem önmagában csak a beléptetés vált ki ekkora hisztit (az is!), hanem a "modern futball" kifejezés alatt futó érvek. Az ultrasliberi fb oldalát gondolom ismeritek.)

norbinovak
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:41
Kedvenc játékosaid: R9, Zidane, Ronaldinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Videoton

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: norbinovak » 2014. szeptember 30., kedd 12:34

Nekem sincs bajom, hogy itt Pécsett kell a klubkártya kiváltása. Odamentem, kifizettem -igen itt ezért is fizetni kell- az 500 magyar forintot. Lefényképeztek 2 percbe telt az egész. Persze menő dolgom, hogy "meg a :cens: " így nem megyek meccsre, de szerintem ennek tényleg nem kellene kifogásnak lenni.
Sziasztok!

Bocsánat, hogy beleavatkozom ebbe az egészbe, de ez kicsit szemet szúrt.
Nálam koránt sem arról van szó, hogy menő dolog lázadni a kártya, szkenner, meg tudom is én mi ellen.

Öcsém és én a Vidinek szurkolunk már nagyon régóta, többször voltunk már kint meccsen, de sajnos nem tudunk eljutni rendszeresen, mert Budapesten élünk.

Nekem például nagyon macerás lenne (meló, suli, foci) megoldani okt.31-ig, hogy be tudjam szerezni ingyen, utána meg nem tartom túl valószínűnek, hogy a 3-4 meccs/félév miatt lemegyek és kiváltom pénzért a jegyen kívül...

Azért remélem még lejutok a következő 1 hónapban és ki tudom váltani, mert szeretnék kimenni legalább a rangadókra, de ezt az egész kártyás dolgot nevetségesnek tartom, ahogy van...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27393
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 30., kedd 11:37

kelemen.istvan írta:Nekem sincs bajom, hogy itt Pécsett kell a klubkártya kiváltása. Odamentem, kifizettem -igen itt ezért is fizetni kell- az 500 magyar forintot. Lefényképeztek 2 percbe telt az egész. Persze menő dolgom, hogy "meg a :cens: " így nem megyek meccsre, de szerintem ennek tényleg nem kellene kifogásnak lenni.
Értelmetlen? Igen. De ezért nem hagyok ki meccset.
Hajrá munkás :lilasalas:
Tehát +500 ft a jegyen kívül, hogy láthassam ezt a szar Pécset? :lol: Kösz az infót, akkor már tuti nem megy el meccsre. Inkább elmegyek az Urániába egy filmre.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2947
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2014. szeptember 30., kedd 11:36

Nekem sincs bajom, hogy itt Pécsett kell a klubkártya kiváltása. Odamentem, kifizettem -igen itt ezért is fizetni kell- az 500 magyar forintot. Lefényképeztek 2 percbe telt az egész. Persze menő dolgom, hogy "meg a :cens: " így nem megyek meccsre, de szerintem ennek tényleg nem kellene kifogásnak lenni.
Értelmetlen? Igen. De ezért nem hagyok ki meccset.
Hajrá munkás :lilasalas:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. szeptember 30., kedd 10:20

A rendszer. Amitől én hányok. Az egész magyar labdarúgás felépítése,rendszere,a benne szereplő emberek,politika,az egész egy nagy rakás galambfekália. Van magyar csapat,akinek szurkolok,és kijártam meccsekre,de amit most már művelnek ezek a senkiháziak ott az MLSZ-ben,az felháborító.

De hagyjuk,járj nyugodtan meccsekre,én nem mondtam,hogy ne tedd,aki szereti a csapatát és szurkolni akar,az mindenre igent fog mondani és ki fog menni a meccsekre. Én inkább nem. Visszafelé fejlődünk,az a baj,Európa még jobban lehagy minket,ha nem változtatunk a felfogásunkon. Én azt nézem,hogy hova kell fejlődni,merre halad a világ futballja,és hogy mi merre haladunk,milyen úton járunk. Ez a kártyarendszer csak egy a sok közül,amire azt mondom,hogy teljesen felesleges és csak bonyolultabbá teszi egy hétköznapi apuka dolgát,aki csak egyszer el akarja vinni a fiát egy derbire. Az lenne a jó,ha valakinek pl kedve szottyanna kimenni egy meccsre,elmegy a pénztárba,és vesz egy jegyet. Ennyi. Aztán a beléptetésnél úgyis jól megmotozzák,átnézik,kamerák figyelik,ja és a meccs idején háromszoros túlerőben vannak a rendfenntartók,tehát ha valaki balhézna,azt már vinnék is a dutyiba.
Szerintem is szarakodas,es lassitja a bejutast,de igazan az fel tole szerintem akinek van felni valoja... :)
Én nem szoktam balhézni,nincs félnivalóm,de attól még tiltakozom ellene,mert nem tetszik az a hozzáállás,amit az MLSZ képvisel.

Részemről lezártam a dolgot.
:goat:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. szeptember 30., kedd 10:10

Szerintem is szarakodas,es lassitja a bejutast,de igazan az fel tole szerintem akinek van felni valoja... :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Enrique » 2014. szeptember 30., kedd 9:47

De mi olyan nagyon bonyolult?
Kitölteni egy adatlapot, meg odanyújtani a kezed egyszer az illetékesnek?
Rendben van, haszontalan dolgok, máshol működik ezek nélkül is a rendszer, de egy rendszeresen meccsre járó, csapatát szerető drukker számára melyik az a pont ami annyira beteszi a kaput, hogy ezentúl a stadion közelébe se megy?
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég