Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Enrique » 2014. október 31., péntek 14:52

ziro4vr írta:Tőzsér mellé kéne még egy labdabiztos középpályás, aki tud passzolni, gyors fejben és cselekvésben is és összefogja a csapatrészeket. Ez ma a legalapabb a fociban.
Gerára igaz a leírás, persze már csak átmeneti megoldás.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 31., péntek 14:49

Tőzsér mellé kéne még egy labdabiztos középpályás, aki tud passzolni, gyors fejben és cselekvésben is és összefogja a csapatrészeket. Ez ma a legalapabb a fociban.
Nem illik.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. október 31., péntek 14:45

Enrique írta:
ziro4vr írta:Futács Márkó (Mersin Idmanyurdu) na az milyen csapat? :lol:
http://www.nemzetisport.hu/legiosok/leg ... eo-2368791
Jó helyen van ő. :lol:
Ezek után én is adtam volna párat a védőnek. Hát mi ez már :lol: :lol: Pedig egyáltalán nem vagyok verekedős.


Akadnak érdekes nevek ebben akeretben. Főleg a védelem meg Halmosi
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 31., péntek 14:34

Enrique írta:
ziro4vr írta:Futács Márkó (Mersin Idmanyurdu) na az milyen csapat? :lol:
http://www.nemzetisport.hu/legiosok/leg ... eo-2368791
Jó helyen van ő. :lol:
jaa, azt hittem ilyen üzbég harmadosztály :D
Nem illik.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4921
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2014. október 31., péntek 14:34

ziro4vr írta:Futács Márkó (Mersin Idmanyurdu) na az milyen csapat? :lol:
2. helyen állnak a török bajnokságban, többek között a Fener és a Galata előtt. :)

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Enrique » 2014. október 31., péntek 14:31

ziro4vr írta:Futács Márkó (Mersin Idmanyurdu) na az milyen csapat? :lol:
http://www.nemzetisport.hu/legiosok/leg ... eo-2368791
Jó helyen van ő. :lol:
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 31., péntek 14:26

Futács Márkó (Mersin Idmanyurdu) na az milyen csapat? :lol:
Nem illik.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. október 31., péntek 14:12

Bő keret... Majd kihullik aki nem oda való. :)

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. október 31., péntek 12:43

Kezd hatni a magyar légkör Dárdaira?

A MAGYAR VÁLOGATOTT BŐ KERETE
Kapusok: Bogdán Ádám (Bolton), Dibusz Dénes (Ferencváros), Gulácsi Péter (Red Bull Salzburg), Király Gábor (Fulham)
Védők: Fiola Attila (MVM-Paks), Forró Gyula (Újpest), Juhász Roland (Videoton FC), Kádár Tamás (DVTK), Korhut Mihály (DVSC-Teva), Laczkó Zsolt (Kecskeméti TE), Lang Ádám (Győri ETO), Pintér Ádám (Levadiakosz), Varga József (DVSC-Teva)
Középpályások: Elek Ákos (DVTK), Gera Zoltán (Ferencváros), Gyömbér Gábor (Ferencváros), Halmosi Péter (Haladás), Kalmár Zsolt (RB Leipzig), Kovács István (Videoton FC), Pölöskei Zsolt (MTK), Simon Ádám (Videoton FC), Simon Krisztián (Újpest FC), Tőzsér Dániel (Watford), Vécsei Bálint (Honvéd)
Támadók: Dzsudzsák Balázs (Dinamo Moszkva), Futács Márkó (Mersin Idmanyurdu), Gyurcsó Ádám (Videoton FC), Lovrencsics Gergő (Lech Poznan), Nikolics Nemanja (Videoton FC), Priskin Tamás (Győri ETO), Rudolf Gergely (Győri ETO), Stieber Zoltán (Hamburg), Szalai Ádám (Hoffenheim)

Halmosi? Laczkó? Forró? Futács? Simán Ádám? Gyömbér?

De legalább kapusposzton még mindig nincs gond.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. október 29., szerda 11:23

Ferencváros írta:"Nem hivatalos: FTC 1899

Úgy néz ki jó hírek is érkeznek! Meg nem erősített információk szerint elkezdték leszerelni a vénaszkennert a C lelátó beléptetőkapuinál!! Közel a megegyezés?"


Illetve fradi-fórumon olyan pletyka is van, hogy Kubatov hajlandó megint leülni a szurkolókkal.

BBarni, erről tudsz valamit, vagy kamu az egész, és csak cserélik a rendszert?
A szkennert csak cserélik, az mlsz kártya miatt és az elhelyezésén is variálnak még!
Viszont a tegnapi közgyűlésen én is ott voltam, és tényleg azt mondta Kubatov, hogy ha az ultrák bejönnek akkor leül velük tárgyalni!Az ultrák viszont nem fognak "tenyerelni" ez biztos, tehát nagyon nincs is miről beszélni!

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. október 28., kedd 18:23

"Nem hivatalos: FTC 1899

Úgy néz ki jó hírek is érkeznek! Meg nem erősített információk szerint elkezdték leszerelni a vénaszkennert a C lelátó beléptetőkapuinál!! Közel a megegyezés?"


Illetve fradi-fórumon olyan pletyka is van, hogy Kubatov hajlandó megint leülni a szurkolókkal.

BBarni, erről tudsz valamit, vagy kamu az egész, és csak cserélik a rendszert?

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. október 28., kedd 16:09

Nincs mit.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. október 28., kedd 15:45

Köszönöm mindkettőtöknek. :salute: :)

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. október 28., kedd 15:35

Na, valaki világosítson fel engem, hogy hogy működik ez. Hogy tudok szurkolói kártyát kiváltani, mikor, hol, pénzbe kerül-e, mennyi idő megkapni, stb.
Azért érdekelne, mert szeretnék kimenni a két válogatott meccsre, viszont a jegyváltáshoz szurkolói kártya kell. Na most ha én elmegyek Pestre, hol tudok kiváltani szurkolói kártyát, és az azonnal meg is lesz, és vehetem is a jegyet, vagy meg kell várni, míg kiküldik, mondjuk 1 hét múlva, és aztán mehetek megint jegyet venni? Mert utóbbi esetében sztornó az egész.

szerk.: illetve a szurkolói kártya mennyi ideig érvényes, egy évre, vagy örökre?
Két féle kártyát lehet kiváltani, klubkártya és futballkártya!Az előbbi akkor kell ha egy magyar csapatnak vagy a szurkolója a válogatott mellett!Ennek az átvételének a helye attól függ, hogy melyik csapatnak szurkolsz!Ha viszont nem szurkolsz igazán egy magyar csapatnak se csak válogatott akkor futballkártya kell!(ezzel is tudsz nb1-es meccsekre járni csak egy külön kijelölt semleges szektorba)A klubkártyát elvileg 5-10 perc alatt megcsinálják és kész, csak személyi és lakcím kártya kell, képet ott csinálnak!Elvileg a klubkártya a legtöbb helyen ingyenes(nálunk 1500 Ft), de erről a hivatalos honlapok bővebben írnak!A futballkártyáról nem tudok sok infót, de szerintem az is ingyenes és 5-10 perc alatt kész!A futballkártyát meg itt tudod átvenni/megcsinálni:
Ticket Express-Bálna
1093 Budapest, Fővám tér 11-12. (I. emelet)
Nyitva: minden nap 10-20 óráig

Ticket Express-SYMA Jegypénztár
1146 Budapest, Dózsa György út 1. (Szoborpark felőli porta mellett)
Nyitva: minden nap 10-20 óráig

Azt viszont nem tudom, hogy ehhez kell e valami előzetes regisztráció vagy bármikor mehetsz, de majd utána nézek!Viszont it egy telefonszám és egy email cím ahol lehet erről érdeklődni:Telefon: 06-30-958-5585
E-mail. [email protected]

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. október 28., kedd 15:33

Pipita írta:Na, valaki világosítson fel engem, hogy hogy működik ez. Hogy tudok szurkolói kártyát kiváltani, mikor, hol, pénzbe kerül-e, mennyi idő megkapni, stb.
Azért érdekelne, mert szeretnék kimenni a két válogatott meccsre, viszont a jegyváltáshoz szurkolói kártya kell. Na most ha én elmegyek Pestre, hol tudok kiváltani szurkolói kártyát, és az azonnal meg is lesz, és vehetem is a jegyet, vagy meg kell várni, míg kiküldik, mondjuk 1 hét múlva, és aztán mehetek megint jegyet venni? Mert utóbbi esetében sztornó az egész.

szerk.: illetve a szurkolói kártya mennyi ideig érvényes, egy évre, vagy örökre?

Tényleg hihetetlen szánalmas az egész rendszer, a Bernabeuba szombat délelőtt elmentem, hogy szeretnék jegyet az esti meccsre, és még csak személyit sem kértek, fizettem és adták a jegyet... mondjuk mi fejlettebbek vagyunk a hanyatló nyugatnál. :taps:
http://www.jegyaruhaz.hu/sport/1361-fut ... altasa-itt

Itt van minden tudnivaló.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. október 28., kedd 15:02

Na, valaki világosítson fel engem, hogy hogy működik ez. Hogy tudok szurkolói kártyát kiváltani, mikor, hol, pénzbe kerül-e, mennyi idő megkapni, stb.
Azért érdekelne, mert szeretnék kimenni a két válogatott meccsre, viszont a jegyváltáshoz szurkolói kártya kell. Na most ha én elmegyek Pestre, hol tudok kiváltani szurkolói kártyát, és az azonnal meg is lesz, és vehetem is a jegyet, vagy meg kell várni, míg kiküldik, mondjuk 1 hét múlva, és aztán mehetek megint jegyet venni? Mert utóbbi esetében sztornó az egész.

szerk.: illetve a szurkolói kártya mennyi ideig érvényes, egy évre, vagy örökre?

Tényleg hihetetlen szánalmas az egész rendszer, a Bernabeuba szombat délelőtt elmentem, hogy szeretnék jegyet az esti meccsre, és még csak személyit sem kértek, fizettem és adták a jegyet... mondjuk mi fejlettebbek vagyunk a hanyatló nyugatnál. :taps:

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. október 28., kedd 14:33

Enrique írta:
Géci írta: Csodálatos... :lol: :fpalm:
Ilyen jeleneteket, vagy legalábbis nagy részüket bármelyik bajnokságból össze lehet ollózni, mikor elkapok egy gyengébb PL meccset például, öt percnél tovább képtelen vagyok nézni, olyan buta megoldások vannak.
De egyébként jópofa, lehet hogy érdemesebb ezt megnézni, mint a harmadik félidős erőlködést. :lol:
Szerintem ennyi hülyeség tuti nincs még a PLben sem, és másik magas ligában sem. De komolyan mondom legalább ennyi értelme van a magyar focinak ha nem változik (persze jó lenne jobbnak lenni) mert ezeken sírva röhögök hetente. Legjobb videók. Komolyan. :lol: :lol:
Múltkor egy kávézóban az üzletvezetővel néztük meg, de 2 perc után kinyomtam mert mindenki minket nézett hogy mi a faszon szakadunk ennyire. Egyfolytában. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szerintem a11. fordulómég jobb volt.

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Enrique » 2014. október 28., kedd 14:16

Géci írta: Csodálatos... :lol: :fpalm:
Ilyen jeleneteket, vagy legalábbis nagy részüket bármelyik bajnokságból össze lehet ollózni, mikor elkapok egy gyengébb PL meccset például, öt percnél tovább képtelen vagyok nézni, olyan buta megoldások vannak.
De egyébként jópofa, lehet hogy érdemesebb ezt megnézni, mint a harmadik félidős erőlködést. :lol:
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. október 28., kedd 14:04

A délelőtti közgyűlés után a már újonnan megválasztott elnökségi tagok titkos szavazással választották meg újabb négy évre Kubatov Gábort a Ferencvárosi Torna Club elnökének, dr. Kocsis Mátét az FTC alelnökének és Nyíri Zoltánt az FTC operatív igazgatójának.

(FTC közlemény)



:agree: zseniális.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. október 28., kedd 9:35

Csodálatos... :lol: :fpalm:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 35 regisztrált és 0 vendég