Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. október 5., vasárnap 10:15

Enrique írta:Szét fogják szedni a csapatot ha így folytatják, nagyon korai még arról beszélni hogy mi lesz jövő augusztusban.
Persze, csak belegondoltam, mert nem minden évben kezd így egy csapat egy szezont.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Enrique » 2014. október 5., vasárnap 10:12

Szét fogják szedni a csapatot ha így folytatják, nagyon korai még arról beszélni hogy mi lesz jövő augusztusban.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. október 5., vasárnap 9:42

Valószínűleg a Vidi lesz az idei bajnok, és egy ilyen szezon után (legalábbis eddig) az EL csoportkör simán elvárható. 10/10 meccs, 27-3-as gólkülönbség. Egyszerűen lelépik az MB1-et. Nagyon durván összeállt az a csapat.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. október 2., csütörtök 0:04

El Unico írta:Majd figyeljétek meg,hogy ő is besül,és akkor az elég ciki lesz,hogy az edzőképzés feje is megbukott. :roll:
Nem lenne abban már semi ciki. Nem először történne ilyen
Mezeyt és Bothot (játékosképzés vezetője) úgysem lehet alulmúlni

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. október 1., szerda 19:04

Ha mar jobbhatved, akkor kiprobalhatnak a liga egyetlenegy vmire valo jobbhatvedjet Szolnokit a Vidibol. Rendszeresen jatszik, a csapat is joformaban van.

Regen lattam Gyor meccset nem tudom, h Rudolf milyen formaban van...de a valogatott meccseken mindig jobb teljesitmenyt hozott le mint Szalai. Persze azota sok minden valtozhatott.
A legnagyobb gond, h nincs ket olyan vkp aki tehermentesiteni tudna a ket kozepsovedot. Orulok, h Guzmics es Liptak kikerult, de a kozepsovedoink mindig kiszolgaktatott helyzetben vannak, mert a kozeppalya atjarohaz es igy nagyobb nyomas ala kerulnek, ezert is ván bennuk a sok hiba(na meg a kepzetlenseg es lassusag).
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. október 1., szerda 18:44

El Unico írta:Majd figyeljétek meg,hogy ő is besül,és akkor az elég ciki lesz,hogy az edzőképzés feje is megbukott. :roll:
Szerintem ennél cikibb már nem lehet. :(

Géci, nekem is tetszik a válogatott keret. Sok változást nem lehetett eszközölni, de amit lehetett, azt megcsinálta Pali. Lipták, Devecseri ki, Szalai, Lovrencsics, Stieber be.

Az a baj, hogy elképzelésem sincs, hogyan akar felállni Dárdai. Én jobb hátvédbe megpróbálnám Simont. Eléggé tökös, gyors, jól ad be. Vanczák mehetne középre Juhásszal, bár nem tudom milyen formában van Korcsmár, balosra meg gondolom csak Kádár van.
Dzsudzsák-Stieber páros szinte biztos, hogy kezd. Elől Szalai is. Na most lehetne még Lovrencsics, Tőzsér, esetleg Kalmár, bár ő nem nagyon van meccsben. Érdekes lesz, kíváncsian várom a meccset. :hmmm:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. október 1., szerda 11:52

Majd figyeljétek meg,hogy ő is besül,és akkor az elég ciki lesz,hogy az edzőképzés feje is megbukott. :roll:
:goat:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. október 1., szerda 10:11

Szalai azért csak az edzőképzés feje... Az, hogy jó lesz-e majd kiderül.
Viszont Dárdai kerete nem rossz. Ezzel a kerettel szerintem 4-2-3-1 lenne a legjobb. Tudom, hogy szarból várat nem lehet, de ez a keret kicsit jobban néz ki mint a Pintér féle...

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. október 1., szerda 9:06

Nem hiszem, hogy ő lesz az utód
Pintért utálta szinte mindenki. Mit kapna akkor ő a szurkolóktól, aki az u19es válogatottal leszerepelt?

Valaki nem tud véleményt mondani az utódjáról, az edzőképzés vezetőjéről Szalairól?
Jó választás volt az edzőképzéshez vagy nem különb semmivel Mezeytől?

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. szeptember 30., kedd 20:44

MLSZ: Mészöly Géza távozik az U20-as válogatottól

Ez ugye nem azt jelenti, hogy Dárdai után ő lesz a szövetségi kapitányunk? :hmmm: :'( Az U20-asoknál Szalai László lett az edző, ő normális figurának tűnik, meg általában jól nyilatkozgat, fogalmam sincs mennyire konyíthat a szakmájához.

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Enrique » 2014. szeptember 30., kedd 19:19

Rudolf nyegle stílusa csak bosszantja az embereket szerintem, az északír meccsen is az ő cseréjénél volt a legnagyobb taps. Ilyen embert én nem akarok a válogatottban látni,ezerszer inkább egy gyengébb képességű, de szívvel-lélekkel játszó játékos.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 30., kedd 18:24

Ferencváros írta: De lényegtelen, szerintem Nikolics sem lesz kezdő.
nemzetközi szinten ő is nagyon kevés, láthattuk. oda kell tenni a lábára a labdát, kell pár béna védő meg nagy terület, és akkor berugdossa a helyzeteit. a románok ellen ezek nem lesznek meg

Szalai kell előre ez egyértelmű, nem mintha ő lenne a Kárpátok Van Bastene, de még mindig ő a legjobb opció.
Nem illik.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. szeptember 30., kedd 18:18

ziro4vr írta:plusz önző. az hogy egy labdát nem tud átvenni rendesen, már meg se jegyzem :lol:
lassúnak azért nem nevezném Szalaihoz meg Nikolicshoz képest.

Az, hogy önző, nem éppen mindig baj szerintem, persze néha túlzásba esik.

A válogatottból nem tudnék 5 játékost, aki normálisan át tud venni egy keresztpasszt.

De lényegtelen, szerintem Nikolics sem lesz kezdő.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 30., kedd 18:06

Ferencváros írta: Rudolfnak szerintem keretbe kéne lennie. Győrben egyre jobb, és nem olyan erőcsatár, mint Szalai, Futács, vagy Böde. Egy ilyen mozgékony játékos mindenképpen kellene előre, aki mezőnyben is hozzá tud tenni valamit.
amennyit én láttam a válogatottban az utóbbi időben, szörnyen körülményes és lassú, plusz önző. az hogy egy labdát nem tud átvenni rendesen, már meg se jegyzem :lol:
Nem illik.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. szeptember 30., kedd 15:16

Akiket el is kaptak, és kitiltottak. Pedig még csak 330 arcfelismerő kamera sem volt, mint a mostani stadionban.
Csak aztán visszajöttek a haver szurkolói kártyájával....
Úgy olvastam, hogy arról Kubatov is tudott. De ha ő nem is, a szekus barátjai biztosan.
Dehogy tudott...szerinted ez neki megérte volna, hogy konkrétan 2 komoly szponzort buktunk és pld a mostani stadion névadót is csak komoly ígéretekkel lehetett itt tartani!

Berkire vallottak – így csalt a Vácnál?

Ez a mocsok meg még elképesztő, hogy szabadlábon van és milliókat keres... :lol: :cens:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. szeptember 30., kedd 15:15

Realista24 írta:
Tehát +500 ft a jegyen kívül, hogy láthassam ezt a szar Pécset? :lol: Kösz az infót, akkor már tuti nem megy el meccsre. Inkább elmegyek az Urániába egy filmre.
Ha szar, akkor nem mindegy mennyiért nem mész el? Ha meg szereted őket, akkor EGYSZERI 500 ft gondolom földhöz vág a 312 mozijegy mellett.
:fpalm:
Ha mar a mozizas is szoba kerult.. Nalunk sok mozi csinalja azt, hogy elso alkalommal veszel egy 3D-s szemuveget par szaz forintert, utana pedig barmikor viheted magaddal, nem kell ujra fizess erte. Ez a szurkoloi kartya is hasonlo.
Aki havi szinten jar moziba/meccsre, annak szinte mindegy az az egyszeri 500 forint, aki viszont evi 1-2 alkalommal menne el, az fog panaszkodik hogy miert kell ezert is fizetni.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. szeptember 30., kedd 15:09

Kerlon írta:Az UTE elleni bajnokin is a berohanok többsége
Akiket el is kaptak, és kitiltottak. Pedig még csak 330 arcfelismerő kamera sem volt, mint a mostani stadionban.
BBarni írta:Egyébként Kubatovnál a Csatáry molinó verte ki a biztosítékot
Úgy olvastam, hogy arról Kubatov is tudott. De ha ő nem is, a szekus barátjai biztosan.
dannen írta:nikolicsot hiányoltam eddig, rudolf érdekes azért
Érdekes Nikolics helyzete szerintem. Egyértelmű, hogy nemzetközi mezőnybe semmit nem ér, különben már elvitték volna. Itthon viszont ezeket a védőket megeszi. Szerintem a válogatottba is jó lenne, ha megfelelő támogatást kapna, mert Ő az a tipikus csatár, aki csak ziccerben tud érvényesülni. Mondjuk ott sem mindig.

Rudolfnak szerintem keretbe kéne lennie. Győrben egyre jobb, és nem olyan erőcsatár, mint Szalai, Futács, vagy Böde. Egy ilyen mozgékony játékos mindenképpen kellene előre, aki mezőnyben is hozzá tud tenni valamit.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 30., kedd 14:51

Tehát +500 ft a jegyen kívül, hogy láthassam ezt a szar Pécset? :lol: Kösz az infót, akkor már tuti nem megy el meccsre. Inkább elmegyek az Urániába egy filmre.
Ha szar, akkor nem mindegy mennyiért nem mész el? Ha meg szereted őket, akkor EGYSZERI 500 ft gondolom földhöz vág a 312 mozijegy mellett.
:fpalm:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2014. szeptember 30., kedd 14:49

Remy írta:Tehát +500 ft a jegyen kívül, hogy láthassam ezt a szar Pécset? :lol: Kösz az infót, akkor már tuti nem megy el meccsre. Inkább elmegyek az Urániába egy filmre.
Egyszeri díjról van szó.. szerintem kibírható.
Menj is inkább moziba.. ilyen drukkerekre nincs szükség! :kivagyhe:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. szeptember 30., kedd 14:22

Kerlon írta:Ha megnézitek, hogy a Fradi ultrái kezdték el verni az asztalt, akkor hamar rájöhettek, hogy mi a szitu. Kubatov is lenyilatkozta, hogy tavaly a tábor nagy része ingyen surrant be a meccsekre. Az UTE elleni bajnokin is a berohanok többsége olyan volt, aki életében először vagy másodszor ment ki meccsre... Most ezek a bunkók lázadnak meg pár hülye, akik szerint őket így megkárosítják. Illetve, aki nem csinál semmit, az mitől félne? ... Az a baj, hogy a szurkolók szerint ez a legnagyobb baj. Egyben van igazuk, hogy a focihoz kellenek ők is.
Most ez hülyén jön ki, hogy én védem meg őket, de ez nem pont így van!Nem a tábor jelentős része hanem a szurkolói csoportok vezetői és még páran mentek be ingyen a meccsekre!A berohanók pedig nem is a táborból mentek be hanem az oldallelátó széléről, jelentős részük huligán(több 10-20 éve járnak/jártak meccsekre, hogy ingyen vagy nem azt nem tudom) volt és konkrétan beverekedték magukat a meccsre!Egyébként ez már nem olyan "kis" dolog mint ahogy sokan gondolják nem pár bunkó és hülye balhéznak konkrétan a Dózsa elleni meccs alatt 3-4 ezer (Fradista) ember gyűlt össze tüntetni/szurkolni!Ez azért már komoly szám...és igazából nem a szurkolói kártya a fő ok, ez csak a folyamat csúcsa volt!

Egyébként Kubatovnál a Csatáry molinó verte ki a biztosítékot, ott nagyon sokat buktunk ha az nincs akkor szkenneres kártya se lenne most!A magam részéről megértem mind a "két fél" álláspontját, kompromisszum kéne,mert a magyar foci már most is egy haldokló dolog de ha szurkolók se lesznek akkor lehet temetni...
BBarni amúgy ha bemondom a neved a kasszánál, kapok kedvezményt? :mrgreen:
Hát hogyne, vip gold bérletet is! :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég