Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 21., vasárnap 19:46

Pipita írta:Akár több góllal is nyehettek volna. Én azt olvastam itt, hogy a Fradi jó csapat, szóval egészen más meccsre számítottam.
Egy nálam okosabb fórumozó felvilágosítana, hogy Roland Lamah miért nem fér be a kezdőbe, és hogy egy derbin miért volt üres a fél stadion? Lezárták azokat a szektorokat?
"vénaszkenner"
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. szeptember 21., vasárnap 19:45

Akár több góllal is nyehettek volna. Én azt olvastam itt, hogy a Fradi jó csapat, szóval egészen más meccsre számítottam.
Egy nálam okosabb fórumozó felvilágosítana, hogy Roland Lamah miért nem fér be a kezdőbe, és hogy egy derbin miért volt üres a fél stadion? Lezárták azokat a szektorokat?

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. szeptember 21., vasárnap 19:29

Közben nyer a dózsa a rangadón! :D

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. szeptember 21., vasárnap 16:38

Hallom Kubatov jóban van a szurkolókkal. :mrgreen: :lol:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. szeptember 21., vasárnap 12:17

Mateos: jobb itt, mint Madridban

Hát igen! :mrgreen:
Amúgy nagyon bírom a srácot igazi vezér lett a csapatban! :agree:

Ma meg derby, nyerni kell! :zoldsalas: :zoldsalas:

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. szeptember 20., szombat 14:09

Köszönöm a tanácsokat, véleményeket. Szívesen hallgatom az ilyet :)

Egyébként attól, hogy el van szakadva a keresztszalagom, ugye nem esélytelen a dolog? :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 20., szombat 14:02

Nem szerencse meg kapcsolatok, hanem pénz és kapcsolatok. Utána jön a szerencse, mert ha látják, hogy értesz hozzá, akkor már nincs gondod, ha nem értesz hozzá, akkor kell a még több pénz és kapcsolat. Das ist magyar futball.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. szeptember 20., szombat 13:55

Én azért azt tanácsolom annak aki a magyar fociban akar elhelyezkedni, hogy mindenképp legyen egy más irányú a sporttól teljesen független végzettsége,képesítése!Ugyanis elkezdeni nagyon nehéz, benne maradni meg még nehezebb!Fiatalon meg pláne, bármilyen játékos múlt nélkül elhelyezkedni nagyon nehéz!Finoman fogalmazva nem kapkodnak a fiatal, kezdő utánpótlás edzők iránt, főleg úgy, hogy sokkal több edző van mint amennyi kellene, az elején be kell vállalni, hogy elég alacsony szinten,rosszabb körülmények között és persze elég rossz fizetéssel kell dolgozni!Szerencse meg kapcsolatok az egész igazából! A sportmenedzser más okból nehéz ott már kialakultak azok a körök amibe nehéz bejutni!
Most nem akartam senkit lebeszélni minden melót elkezdni nehéz főleg itt és most, csak ebbe jobban belelátok és nem egy edzőt láttam akinek nagyon nem jött be(komolyabb játékos múlt ellenére se) és aztán jól jött, hogy van egy B terve(Telek Manci)!
Aki belekezd annak sok sikert! :agree: (és erős idegrendszert :mrgreen: )

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. szeptember 20., szombat 13:39

Nagyon pozitívnak tartom ezt a változást az EB szervezésben. Jó, hogy Budapesten is lehetnek EB meccsek. Jó, hogy nem kell teljes EB rendezést vállalni, mert a Kiskunlacházán felhúzott 30-40 ezres stadionok soha többé nem lesznek kihasználva. Meg lehet nézni a portugál stadionokat az EB után. Alig van 4-5 olyan ország, ahol van annyi nagyváros, hogy tudják használni később is a stadionokat.
Ferencváros írta:Ferencváros
Sok sikert, és ne add fel az első buktatók után :)

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. szeptember 20., szombat 13:14

'shutterisland írta:
mik a terveid egyébként ?
csak mert korábban én is gondolkoztam rajta, hogy jó lenne a futballban dolgozni, elvégre mint itt a legtöbbeknek, nekem is több ez, mint egy kedvelt sportág.
viszont beszéltem pár emberkével, aki benne van a szakmában, és sajnos érdemi focista múlt és jó kapcsolatok nélkül nagyon nehéz, nagy a belterjesség, és kevés a pénz.
gondolom nem a megye kettes edzőkeringő a cél. :mrgreen:
Először szeretném elvégezni a 'C'-t nyáron. Idén érettségizek, és sportszervezőin szeretnék továbbtanulni, majd később sportmenedzsernek. Közben megcsinálni a 'B'-t is. Nyilván addig spórolni, mert a C-t szülők fizetik ballagási ajándéknak, de a B ára már húzósabb.

Nyilván nem megyei szinten szeretném űzni, igazából az elsődleges cél az, hogy NB1es klubok utánpótlásában szeretnék dolgozni. Legyen az Fradi, Vidi, vagy akár Pápa. 4-12 év közötti gyerekekkel akarok foglalkozni, persze ha úgy alakul, és van rá lehetőségem, akkor szívesen elvállalnék egy NB2/NB1es klubot. NB2es klubnál ha jól tudom, akkor már az 'A' kategóriás megszerzésével dolgozhatok.
Ha pedig ez az irány nem jönne össze, akkor maradnék a sportmenedzsernél, azt is szívesen csinálnám. Igazából bármit szívesen csinálnék, csak szeretnék bekerülni a magyar futballba. Akár az edzői körforgásba is. :)

Te már leadtál a terveidről?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 19., péntek 20:30

Marky írta:lehet gyűjteni az eb jegyekre, van 6 évünk :lol:
legalább ki lehet majd a fiatal srácokat vinni egy meccsre és élőben láthatnak igazi futballt :lol:
Nem illik.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. szeptember 19., péntek 19:35

BBarni írta:Egy évig szünetelteti "szakértői tevékenységét" Bognár György a Sport Televíziónál. A korábbi magyar válogatott középpályás „helyére” az ex- ferencvárosi vezetőedző, jelenleg az MTK-nál játékos-megfigyelőjeként dolgozó László Csaba került a stábba.
:'(

Most mindenki 1 perces néma csenddel tisztelegjen/emlékezzen Bognár György szakértői tevékenységére és gondoljatok mindarra a szakmai tudásra amit neki köszönhettek és arra, hogy hol lennétek most nélküle! :agree: :salute:
:mrgreen:
"Bognár György saját kérésére megy pihenőre"
=>
"A szabályszerű idézés ellenére Szanyó Károly, Bognár György és Németh Gábor sem jelent meg csütörtök délelőtt a Fővárosi Törvényszéken. a fogadási csalás ügyben"

Szökik a disznó! :lol: :lol: Valaki a határnál figyeljen nehogy átszökjön lökdössétek csak vissza menjen csak "pihenni" a sittre! :lol:
Meg hát érdemes érteni is hozzá :D
Áh az csak akkor kell ha el is akarsz érni valamit ha csak megélni szeretnél belőle akkor csak jó hosszú nyelv kell... :lol: :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 19., péntek 19:21

h3x0r írta: A gond, hogy nagyon nem is lett volna mit valaszoljak nekik, mert igazuk volt. :vivo:
Azt kellett volna, amit a nagy öregek: "Hát, de az Aranycsapat!!!" :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. szeptember 19., péntek 19:18

Marky írta:jobb, mintha már a magyarságunkat szégyellnénk, mint pl. a 8-1 után... akkor úgy mentünk neki az ősznek, hogy kell 3 pont a két meccsen és meglesz az a fránya pótselejtező. jött liptákzotya és guzmó, aztán én személy szerint meg is utáltam a válogatottat.
A 8-1 egy dolog, de a romanok elleni 0-3. :vivo: Mondjuk ugy, hogy masnap nagyon "jo" erzes volt kimozdulni otthonrol. Mar a buszon is 3-bol 2 roman arrol beszelt hogy elkentek este a szankat.. En meg csak bamultam ki az ablakon mintha nem hallanam. A gond, hogy nagyon nem is lett volna mit valaszoljak nekik, mert igazuk volt. :vivo:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. szeptember 19., péntek 18:55

'shutterisland írta:
Ferencváros írta:Akinek van MLSZ "C" típusú edzői képzése, az tudna nekem írni privátban?
mik a terveid egyébként ?
csak mert korábban én is gondolkoztam rajta, hogy jó lenne a futballban dolgozni, elvégre mint itt a legtöbbeknek, nekem is több ez, mint egy kedvelt sportág.
viszont beszéltem pár emberkével, aki benne van a szakmában, és sajnos érdemi focista múlt és jó kapcsolatok nélkül nagyon nehéz, nagy a belterjesség, és kevés a pénz.
gondolom nem a megye kettes edzőkeringő a cél. :mrgreen:

Meg hát érdemes érteni is hozzá :D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. szeptember 19., péntek 18:51

Egy évig szünetelteti "szakértői tevékenységét" Bognár György a Sport Televíziónál. A korábbi magyar válogatott középpályás „helyére” az ex- ferencvárosi vezetőedző, jelenleg az MTK-nál játékos-megfigyelőjeként dolgozó László Csaba került a stábba.
:'(

Most mindenki 1 perces néma csenddel tisztelegjen/emlékezzen Bognár György szakértői tevékenységére és gondoljatok mindarra a szakmai tudásra amit neki köszönhettek és arra, hogy hol lennétek most nélküle! :agree: :salute:



:mrgreen:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. szeptember 19., péntek 16:57

Jó ez az új könnyedebb stílusú Zuhanyhíradó :lol: Csak az a gond, hogy nem változott semmi

Sport1 Faragóval az élen védi Ivánt, mert Csányi beszólt neki :lol:
Nem kell őt védeni. Az egész magyar média Ivánnal az élen undorító
Lemerném fogadni, hogy délelőtt már arra készültek milyen lejárató cikket írjanak a sikertelen eb pályázatról

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8506
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. szeptember 19., péntek 16:53

Ferencváros írta:Akinek van MLSZ "C" típusú edzői képzése, az tudna nekem írni privátban?
mik a terveid egyébként ?
csak mert korábban én is gondolkoztam rajta, hogy jó lenne a futballban dolgozni, elvégre mint itt a legtöbbeknek, nekem is több ez, mint egy kedvelt sportág.
viszont beszéltem pár emberkével, aki benne van a szakmában, és sajnos érdemi focista múlt és jó kapcsolatok nélkül nagyon nehéz, nagy a belterjesség, és kevés a pénz.
gondolom nem a megye kettes edzőkeringő a cél. :mrgreen:

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. szeptember 19., péntek 16:37

Akinek van MLSZ "C" típusú edzői képzése, az tudna nekem írni privátban?

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marky » 2014. szeptember 19., péntek 16:35

jobb, mintha már a magyarságunkat szégyellnénk, mint pl. a 8-1 után... akkor úgy mentünk neki az ősznek, hogy kell 3 pont a két meccsen és meglesz az a fránya pótselejtező. jött liptákzotya és guzmó, aztán én személy szerint meg is utáltam a válogatottat. most dárdai beugrós 3 meccsét megnézem mindenképp, de sokat úgyse fog hozzátenni egyelőre.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 82 regisztrált és 0 vendég