Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Enrique » 2014. szeptember 30., kedd 14:21

És mindezen megpróbáltatások mellett az, hogy a fradisták kaptak egy európai színvonalú stadiont kvázi ajándékba, semmi?
Mert úgy hallottam az avatón kifütyülték Orbánt is, illetve gondolom Kubatovot szintén. Én értem, hogy hozott negatív dolgokat is az aréna, kicsit drágább jegyárak, szkenner, de ezek felett nem lehet eltekinteni, ha cserébe öt csillagos körülmények között szurkolhat az ember?
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 30., kedd 14:11

ziro4vr írta:Nekem így előzetesen nincs bajom a kártyával, most fogunk majd csináltatni, barátnőmet még meg is nyugtatta, hogy a kisöccsét így "biztonságosabban" ki tudjuk vinni. Mondjuk azt az ezrest csak levásárolhatóvá tenném a büfében.. :lol:

BBarni amúgy ha bemondom a neved a kasszánál, kapok kedvezményt? :mrgreen:
Igen, mondjuk azt nem értem, hogy ami nem a mi érdekünket szolgálja, azért miért a szurkoló fizet.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 30., kedd 14:09

Nekem így előzetesen nincs bajom a kártyával, most fogunk majd csináltatni, barátnőmet még meg is nyugtatta, hogy a kisöccsét így "biztonságosabban" ki tudjuk vinni. Mondjuk azt az ezrest csak levásárolhatóvá tenném a büfében.. :lol:

BBarni amúgy ha bemondom a neved a kasszánál, kapok kedvezményt? :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 30., kedd 14:03

Ha megnézitek, hogy a Fradi ultrái kezdték el verni az asztalt, akkor hamar rájöhettek, hogy mi a szitu. Kubatov is lenyilatkozta, hogy tavaly a tábor nagy része ingyen surrant be a meccsekre. Az UTE elleni bajnokin is a berohanok többsége olyan volt, aki életében először vagy másodszor ment ki meccsre... Most ezek a bunkók lázadnak meg pár hülye, akik szerint őket így megkárosítják. Illetve, aki nem csinál semmit, az mitől félne? ... Az a baj, hogy a szurkolók szerint ez a legnagyobb baj. Egyben van igazuk, hogy a focihoz kellenek ők is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. szeptember 30., kedd 13:45

kelemen.istvan írta:gen itt ezért is fizetni kell- az 500 magyar forintot. Lefényképeztek 2 percbe telt az egész. Persze menő dolgom, hogy "meg a :cens: " így nem megyek meccsre, de szerintem ennek tényleg nem kellene kifogásnak lenni.
Értelmetlen? Igen. De ezért nem hagyok ki meccset.
Hajrá munkás :lilasalas:
Nálunk 1.000 forint a szkennelés :roll: Továbbá lefotóznak, de a kép nem kerül rá a kártyára, és sehová sem.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 30., kedd 12:47

Enrique írta:De mi olyan nagyon bonyolult?
Kitölteni egy adatlapot, meg odanyújtani a kezed egyszer az illetékesnek?
Rendben van, haszontalan dolgok, máshol működik ezek nélkül is a rendszer, de egy rendszeresen meccsre járó, csapatát szerető drukker számára melyik az a pont ami annyira beteszi a kaput, hogy ezentúl a stadion közelébe se megy?
Most vagy "mindegyik" klub "legnagyobb szurkolói" rossz felfogásban élik az életüket, vagy a *rendszerrel van gáz....

(*Rendszer = nem önmagában csak a beléptetés vált ki ekkora hisztit (az is!), hanem a "modern futball" kifejezés alatt futó érvek. Az ultrasliberi fb oldalát gondolom ismeritek.)

norbinovak
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:41
Kedvenc játékosaid: R9, Zidane, Ronaldinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Videoton

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: norbinovak » 2014. szeptember 30., kedd 12:34

Nekem sincs bajom, hogy itt Pécsett kell a klubkártya kiváltása. Odamentem, kifizettem -igen itt ezért is fizetni kell- az 500 magyar forintot. Lefényképeztek 2 percbe telt az egész. Persze menő dolgom, hogy "meg a :cens: " így nem megyek meccsre, de szerintem ennek tényleg nem kellene kifogásnak lenni.
Sziasztok!

Bocsánat, hogy beleavatkozom ebbe az egészbe, de ez kicsit szemet szúrt.
Nálam koránt sem arról van szó, hogy menő dolog lázadni a kártya, szkenner, meg tudom is én mi ellen.

Öcsém és én a Vidinek szurkolunk már nagyon régóta, többször voltunk már kint meccsen, de sajnos nem tudunk eljutni rendszeresen, mert Budapesten élünk.

Nekem például nagyon macerás lenne (meló, suli, foci) megoldani okt.31-ig, hogy be tudjam szerezni ingyen, utána meg nem tartom túl valószínűnek, hogy a 3-4 meccs/félév miatt lemegyek és kiváltom pénzért a jegyen kívül...

Azért remélem még lejutok a következő 1 hónapban és ki tudom váltani, mert szeretnék kimenni legalább a rangadókra, de ezt az egész kártyás dolgot nevetségesnek tartom, ahogy van...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 30., kedd 11:37

kelemen.istvan írta:Nekem sincs bajom, hogy itt Pécsett kell a klubkártya kiváltása. Odamentem, kifizettem -igen itt ezért is fizetni kell- az 500 magyar forintot. Lefényképeztek 2 percbe telt az egész. Persze menő dolgom, hogy "meg a :cens: " így nem megyek meccsre, de szerintem ennek tényleg nem kellene kifogásnak lenni.
Értelmetlen? Igen. De ezért nem hagyok ki meccset.
Hajrá munkás :lilasalas:
Tehát +500 ft a jegyen kívül, hogy láthassam ezt a szar Pécset? :lol: Kösz az infót, akkor már tuti nem megy el meccsre. Inkább elmegyek az Urániába egy filmre.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2014. szeptember 30., kedd 11:36

Nekem sincs bajom, hogy itt Pécsett kell a klubkártya kiváltása. Odamentem, kifizettem -igen itt ezért is fizetni kell- az 500 magyar forintot. Lefényképeztek 2 percbe telt az egész. Persze menő dolgom, hogy "meg a :cens: " így nem megyek meccsre, de szerintem ennek tényleg nem kellene kifogásnak lenni.
Értelmetlen? Igen. De ezért nem hagyok ki meccset.
Hajrá munkás :lilasalas:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. szeptember 30., kedd 10:20

A rendszer. Amitől én hányok. Az egész magyar labdarúgás felépítése,rendszere,a benne szereplő emberek,politika,az egész egy nagy rakás galambfekália. Van magyar csapat,akinek szurkolok,és kijártam meccsekre,de amit most már művelnek ezek a senkiháziak ott az MLSZ-ben,az felháborító.

De hagyjuk,járj nyugodtan meccsekre,én nem mondtam,hogy ne tedd,aki szereti a csapatát és szurkolni akar,az mindenre igent fog mondani és ki fog menni a meccsekre. Én inkább nem. Visszafelé fejlődünk,az a baj,Európa még jobban lehagy minket,ha nem változtatunk a felfogásunkon. Én azt nézem,hogy hova kell fejlődni,merre halad a világ futballja,és hogy mi merre haladunk,milyen úton járunk. Ez a kártyarendszer csak egy a sok közül,amire azt mondom,hogy teljesen felesleges és csak bonyolultabbá teszi egy hétköznapi apuka dolgát,aki csak egyszer el akarja vinni a fiát egy derbire. Az lenne a jó,ha valakinek pl kedve szottyanna kimenni egy meccsre,elmegy a pénztárba,és vesz egy jegyet. Ennyi. Aztán a beléptetésnél úgyis jól megmotozzák,átnézik,kamerák figyelik,ja és a meccs idején háromszoros túlerőben vannak a rendfenntartók,tehát ha valaki balhézna,azt már vinnék is a dutyiba.
Szerintem is szarakodas,es lassitja a bejutast,de igazan az fel tole szerintem akinek van felni valoja... :)
Én nem szoktam balhézni,nincs félnivalóm,de attól még tiltakozom ellene,mert nem tetszik az a hozzáállás,amit az MLSZ képvisel.

Részemről lezártam a dolgot.
:goat:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. szeptember 30., kedd 10:10

Szerintem is szarakodas,es lassitja a bejutast,de igazan az fel tole szerintem akinek van felni valoja... :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Enrique » 2014. szeptember 30., kedd 9:47

De mi olyan nagyon bonyolult?
Kitölteni egy adatlapot, meg odanyújtani a kezed egyszer az illetékesnek?
Rendben van, haszontalan dolgok, máshol működik ezek nélkül is a rendszer, de egy rendszeresen meccsre járó, csapatát szerető drukker számára melyik az a pont ami annyira beteszi a kaput, hogy ezentúl a stadion közelébe se megy?
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. szeptember 30., kedd 9:39

Azt én sem értem mi a funkciója a kártyának, de ha jól értelmezem egy adatlapot kell mindössze kitölteni hozzá, aki szeret meccsre járni, azt ez nem tántorítja el, aki meg eddig sem járt, annak most lett egy indoka.
Félreértés ne essék, szerintem is káros az MLSZ tevékenysége, csak nehezítik a szurkolók, klubok helyzetét sajnos, de amit most a szurkolói csoportok csinálnak, az senkinek sem jó. Lehet rengeteg felületen tiltakozni, a stadionban is ki lehet nyilvánítani a véleményüket, de azzal hogy távol maradnak a meccsektől, teljesen meg fogják ölni a focit.
Az a funkciója a kártyának,hogy valakinek a cégétől rendelik meg,így annak a valakinek nagyon nagyon sok pénz kerül a zsebébe. Ez a funkciója. A szurkolói csoportok pedig egyáltalán nem olyanok már,mint régen,sokkal kevesebb a rendbontás és a konfliktus.

Nézd meg mi van külföldön,és nézd meg mi van itthon. Ott meg tudják oldani egyszerűen,itt meg nem. Itt minden egyre bonyolultabb.

Az pedig,hogy távol maradnak a meccstől,nagyon is jó döntés. Majd csak észreveszik magukat ezek a seggfejek,hogy rossz úton járnak.
:goat:

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Enrique » 2014. szeptember 30., kedd 9:33

Azt én sem értem mi a funkciója a kártyának, de ha jól értelmezem egy adatlapot kell mindössze kitölteni hozzá, aki szeret meccsre járni, azt ez nem tántorítja el, aki meg eddig sem járt, annak most lett egy indoka.
Félreértés ne essék, szerintem is káros az MLSZ tevékenysége, csak nehezítik a szurkolók, klubok helyzetét sajnos, de amit most a szurkolói csoportok csinálnak, az senkinek sem jó. Lehet rengeteg felületen tiltakozni, a stadionban is ki lehet nyilvánítani a véleményüket, de azzal hogy távol maradnak a meccsektől, teljesen meg fogják ölni a focit.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. szeptember 30., kedd 9:14

Én addig nem fogok kimenni mennyei mérkőzésre,amíg ez a szarság van vagy lesz. Nem váltok ki semmilyen kártyát,menjenek a csába ezzel a hülyeséggel. :vivo: Idióta barmok ezek,alig vannak szurkolók akik kijárnak a meccsre,és egyre bonyolultabbá,nehezebbé teszik a kijutást a meccsekre. Külföldön bezzeg megtudják oldani egyszerűbben.

SzarháziMLSZ.
:goat:

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2014. szeptember 30., kedd 8:38

Ez miez? Kliséhalmaz? :-(
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. szeptember 30., kedd 8:20

Mar nalunk is van Zegen :D Bar meg nem valtottam ki... Mert altalaban okosban megyek be :mrgreen:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. szeptember 30., kedd 7:07

istimester írta:
danianevem írta:A Fradinál ki kellett tölteni egy adatlapot a helyszínen, ezt
Mindenütt kell ez a kártya szarság?
Per pillanat talán csak a Fradinál van szerepe, viszont az MLSZ azt akarja, hogy mindegyik klubnál legyen. Így, aki ki akar menni egy mennyei meccsre, annak rendelkeznie kell majd egy szurkolói kártyával. És elvileg 1 elég, bármilyen mennyeis találkozóra.

Arról is szó volt, hogy szeptembertől már kötelező mindenhol, hát szerintem 10-ből 9 helyen még el sem kezdték a kiváltását, de talán még a gyártását sem.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: istimester » 2014. szeptember 29., hétfő 23:49

danianevem írta:A Fradinál ki kellett tölteni egy adatlapot a helyszínen, ezt
Mindenütt kell ez a kártya szarság?

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. szeptember 29., hétfő 19:58

Akit érdekel, hogy mi van a Fradi háza táján, az szánja rá ezt a 20 percet. Illetve meg van említve egy-két helyen maga a magyar futball is


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 41 regisztrált és 0 vendég