Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
JustoVillar
Kedvenc játékosaid: Casillas, Justo Villar, Bueno
Kedvenc csapatod: Haladás, Packers, Celtics, Saxo-Tinkoff

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: JustoVillar » 2013. július 11., csütörtök 19:26

Szégyen volt ez a meccs, meg az előző is. Ennyi pénzt beleölnek ebbe a csapatba és az első kecske b :cens: zó csapat kiüti őket. Gratulálok.
Köszönöm Istenem, hogy nem vagyok fradista.

Egy élet, egy szerelem, egy vallás Haladás

Öpike

AMYF
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. július 11., csütörtök 19:23

Ez hatalmas ciki. Első meccsen is nulla volt a játék, két gólt sikerült valahogy összehozni, de ez a mai meccs is nézhetetlen volt. Minden elismerésem annak a pár drukkernek akik képesek voltak kiutazni ezért a :cens: ért. Így szerintem bukott minden amit a Vidi eltervezett az idény előtt.
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

TéOeM
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2013. július 11., csütörtök 19:22

Congratulálok :agree:

Fenomen

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. július 11., csütörtök 19:21

A Vidi nem kíván szerepelni biszem-baszom csapatokkal az Eurépa-ligában, inkább a Mennyei Bajnokságra koncentrálnak. :mrgreen:

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 11., csütörtök 19:17

Vidi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kerlon

peti_madrid
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. július 11., csütörtök 19:15

Amit írtatok az utánpótlásról, az szóról szóra igaz. Illetve még azzal kiegészíteném, hogy ott van még egy fontos tényező, a pénz és az, hogy ki kinek a kicsodája... Volt egy csapattársam és egyben évfolyamtársam a gimiben, úgy hívták, hogy Kovács Dániel. Ez a Kovács Dániel ma a brazil bajnok Fluminense csapatában kerettag (igen, ő az, akiről a nemzeti sportban meg mindenhol cikkeztek). Amíg itt volt Gyulán, addig szarba se nézték az edzők, mert a másik kapusnak a nagyfaterja "pénzelte" a csapatunkat, ezért egyértelmű volt, hogy ki a kezdő és ki a csere, ráadásul úgy, hogy az a srác, aki a kezdő kapusunk volt, egy mezei kirúgást nem tudott a saját tizenhatosánál messzebbre rúgni még 17 évesen sem... Aztán Dani átment Csabára védeni, ott egyből kezdő volt, aztán irány a Vasas, ahol szintén alapember volt, most meg a friss Konföderációs kupa-győztes Freddel osztja meg az öltözőt... Igazából Dani is azért tart itt, ahol, mert: 1. isten adta tehetség; 2. a sok pluszmunka, amit elvégzett, hogy formában maradjon; 3. a bizonyítani akarás...

A másik ilyen meg Otigba Kenny, aki fölöttem járt egy korosztállyal focizni. Már 10 évesen látszott rajta, hogy kurva jó játékos (lesz), játszatták is, meg minden, csak aztán semmibe vették végül. Ekkor ő is lelépett Csabára, onnan meg egyből Hollandiába. Jelenleg a Herenveen első csapatának a kerettagja...

Szóval itt nem csak azzal van a baj, hogy képzetlenek az edzők, hanem azzal is, hogy kurva nagy baj van a felfogással, nem látják meg a potenciált senkiben, mert ha már van 2 gyerek egy posztra, akik közül az egyik egy hatalmas tehetség, a másiknak meg az apja mondjuk sebész, de a gyerek nem tud belerúgni egy egyeneset a labdába, akkor itt biztos, hogy az orvos gyereke fog játszani, nem pedig a tehetséges gyerek... Aztán meg lehet mondani, hogy mi neveltük ki, meg stb, csak ezt már senki se fogja elhinni... :shutup:

Ferencváros
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. július 11., csütörtök 18:54

BBarni írta:Ha jól tudom ez hatharom hír, de az egyikük közülük igen valószínű! :)
Nem Bouma...

Hát az edzőség meg szerintem jelenleg nem túl biztató dolog!

Na mit tudsz már? :mrgreen: Ha ezek közül valaki biztosra jön, akkor az szerintem Vukovics lesz, bár ez csak megérzés, illetve azt olvastam, hogy Diallo elé is szerződést toltunk.

Tartom, hogy alaposan benyalás nélkül, illetve anélkül, hogy a magyar foci tönkretevőihez csatlakoznál nincs lehetőség..itthon!

Ezt pedig maximálisan adom, viszont a vezetők már kezdik észrevenni, hogy: 'az új mindig jobb'. És hiszek benne, hogy külföldi, vagy éppen normális magyar edzőkkel lehet fejleszteni mind az utánpótlást, mind az MB1 színvonalát. Horváth Feri pl. nagyon szimpatikus, illetve Sivic és a Rossi-Moniz-Gomes trió. Mondjuk a Vidi edzője sokkal gyengébb, mint Sousa volt, aki simán ki fogja verni az ETO-t.

Fenomen

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. július 11., csütörtök 18:50

Ez a Videoton meccs egy kalap szar.

Hétvégén lemegyek a faluban a pályára, megye 2, kb. hasonló színvonalat látok. :roll:

Akkor fejezték volna be, ha megkapjuk az EB rendezés jogát.

Készen is lesznek a stadionok 2012-re fiatal barátom. :lol: :mrgreen:

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. július 11., csütörtök 18:48

Akkor fejezték volna be, ha megkapjuk az EB rendezés jogát. Elérhette volna akár a 35ezres létszámot is... Amúgy nem értem, hogy Győrött miért nem járnak meccsre, amikor jó a közlekedés, fejlett infrastruktúra, jó fizetések. Minden adott, de még is kong a stadion. Amúgy szerintem szép és most a legmodernebb is itthon.
Kerlon

nmate
Kedvenc játékosaid: Figo, Ronaldo, Bergkamp, Modric, Arbeloa

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. július 11., csütörtök 18:41

BlancoMark írta:A stadiont úgy építették hogy bármikor bővíthető és ahogy te írtad "körbeérne". De ők is tudták hogy felesleges lenne ilyenre építeni mert így is nulla a kihasználtsága.

Tudnám minek kellett ilyen magasra építeni? Rettenet ocsmány lett szerintem, egy alacsonyabb, de zárt stadion sokkal otthonosabb. Ez így egy jó iparosmunka, semmi más.
AntiCRclub vezető

BlancoMark

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2013. július 11., csütörtök 18:39

Úgy volt, hogy körbe fog érni, aztán mégsem... Tarsoly ott sikkasztott, ahol tudott.

A stadiont úgy építették hogy bármikor bővíthető és ahogy te írtad "körbeérne". De ők is tudták hogy felesleges lenne ilyenre építeni mert így is nulla a kihasználtsága.

nmate
Kedvenc játékosaid: Figo, Ronaldo, Bergkamp, Modric, Arbeloa

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. július 11., csütörtök 18:30

Audisokkal meg a családjaikkal lesz tele a stadion, nekik van kedvezmény is ha jól tudom. (nem véletlen, mert az AHM pénzeli). Vicc amúgy az egész, én nem megyek az biztos :lol: 9 éve voltam, az mondjuk nem volt rossz, de ez a mostani győri stadion, szerintem egy nagy kalap szar. Úgy volt, hogy körbe fog érni, aztán mégsem... Tarsoly ott sikkasztott, ahol tudott.

A bevételt pedig a győri utánpótlásba forgatják. (Tarsoly zsebébe...)
AntiCRclub vezető

numberone1
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. július 11., csütörtök 18:09

BBarni írta:
Azért ha innen megszereznénk 2 esetleg 3 játékost, az nagyon nagy fogás lenne! :ozil:

A Bouma/Brooks/Vukovics hárma közül 1-2 jönne és mondjuk + Will az nagyon fasza lenne! :agree:

Remélem hamarosan láthatunk egy ilyet: :mrgreen: (aki Fradista az érti)

Ezek mar komoly erositest jelentenenek. Bouma azert jol csengo nev meg most is. Foleg o lenne nagyon jo, de melle meg johetne meg egy fiatal is, szoval a vedelembe legalabb 2 ember johetne. Viszont a kp megerositesere, remelem nem az angolai lesz a prioritas, hanem Vass Adam. Jo lenne ot vissza hozni. Ha ezek az igazolasok megtortennenek, nagyon jo szezonnak neznenk elebe. B-)
Casillas-Cafu,Hierro,Desally,RC-Davids,Redondo,Seedorf-Ronaldinho,Ronaldo,Zidane

Kepa-Carvajal,Varane,Ramos,Marcelo-Kova,Kroos,Isco-?,?,Asensio

2016-2017: 33. Liga, 12. BL :coffee:
Merci Zizou :salute:

fringsquad
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2013. július 11., csütörtök 17:55

érdekes ez az edző kérdés.
van egy helyi srác. pontosabban szomszéd faluban lakik.
elég jól tolja és kb 14 (?) éves korában elvitték magyarországra és mindenki ugy elvan, h mekkora nagy tehetség meg blablabla. asszem győrben van , de ebben nem vagyok biztos :hmmm: csak látásból ismerem a srácot.

mondjuk annyira nem is csodálkozok, h mennyire elvannak hisz a városi csapat nem gyenge és még is a megyében mindenkit szarrá vernek, de az osztályozót a 3. ligába simán elbukják. de hátha az u16os játékosokból kerül pár ember akik megtudják teremteni a különbséget :mrgreen:
carvajal.bale.vidal.jesé

AMYF
Kedvenc játékosaid: CR

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. július 11., csütörtök 17:53

Az egész addig nem fog változni, amíg az edzők mennek egyik helyről a másikra. Értem ezalatt, hogy kirúgják egyik klubnál és utána máris van munkája. Míg ahova ment onnan is kirúgtak valakit és annak is egyből lett munkája. Röviden edzőkeringő. Sok NB1-NB2es edző már fél Magyarországon megfordult. Jöjjön az új generáció: a most Kecskemétről Paksra távozó Horváth Feri, szerintem Benczés Miklós is remek szekember és társai, illetve a minőségi külföldi edzők, akik csak javítanak a színvonalon.

Azért nem semmi, hogy milyen nevek jönnek és merülnek fel az NB1es csapatoknál. A Vidiben van Caneira 25x-ös portugál válogatott, játszott sok-sok évet a Sportingban, majd Valenciában játszott és pl 90 percet töltött a Barca ellen a pályán. A miskolci spanyol különítmény is nagy nevekből állt Luque és Fernando akik több 100 spanyol első osztályú meccsel a lábukban jöttek ide (utóbbi ráadásul Real Madrid nevelés), a harmadik tag pedig Gallardo úgy néz ki, hogy még marad min egy évet. Újpesten van Chema Antón szintén Real nevelés, bár nem vitte sokra a hazájában. Honvédnál pedig az olasz vonal Rossi által: bár elég érdekes körülmények között jött Lanzafame, de nagy név, illetve Leonardo Martinez aki kimagaslott minden meccsen a mezőnyből amit láttam (kíváncsi vagyok mire viszi Győrben, és hogy onnan hova mehet).

Plusz akik jöttek Fehérvárra, Fradiba a két jó nevű edző hívására nagy dolog. Így csak nőhet az MB1 színvonala, és szerintem az elmúlt években sok jobb meccset is láthattunk. Moniz hozhatja a korábbi játékosait és a holland vonalat, Sousa és a mostani Gomes pedig a z ibériai félszigetről igazol könnyebben.
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

BBarni
Kedvenc játékosaid: Maradona, Gera, Lipcsei, Dragóner, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid, Arsenal

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 11., csütörtök 17:14

Ha jól tudom ez hatharom hír, de az egyikük közülük igen valószínű! :)
Nem Bouma...

Hát az edzőség meg szerintem jelenleg nem túl biztató dolog!
Tartom, hogy alaposan benyalás nélkül, illetve anélkül, hogy a magyar foci tönkretevőihez csatlakoznál nincs lehetőség..itthon!
Hajrá Fradi!
Hala Madrid!
Go Gunners!
VFB!
"Ha meg kell b*szódni, akkor meg kell b*szódni!"
Urbán Flórián: A magyar játékosnál nincs légy szíves. Takarodjál oda, mert levágom a fejed. Így kell beszélni velük, legalábbis így gondolom.

Ferencváros
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. július 11., csütörtök 15:46

BBarni írta:...

Nekem kacsának tűnik, a rangado.hu nem valami hiteles oldal. Persze ettől függetlenül a 35 éves Boumát is szívesen elnézném 1-2 évig, mert itt még mindig klasszis lenne.

R.M.C.F.

Mondtad, hogy edzői állásban is gondolkozol. Majd ha elkezdted-ha még nem kezdted volna el- akkor megköszönném ha írnál pár mondatot az egészről, ugyanis nekem is egy nagy álmom lenne ez, illetve 2-3 év múlva kezdeném is az MLSZ Edzőképzést.

BBarni
Kedvenc játékosaid: Maradona, Gera, Lipcsei, Dragóner, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid, Arsenal

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 11., csütörtök 14:23

A védelemre például alaposan ráférne az erősítés, a hírek pedig arról szólnak, a IX. kerületi vezetőség a háttérben lázasan dolgozik a csapat szerkezetében lévő lyukak betömködésén.

Az első számú kiszemelt a korábban a PSV-ben és az Aston Villában is megforduló Wilfried Bouma. A 35 éves holland játékos csaknem negyven válogatottsággal büszkélkedhet, játszott a BL-ben, és pályára lépett két Európa-bajnokságon is. Balbekként és a védelem közepén egyaránt bevethető, és még az előző évadban is lejátszott 23 bajnokit a PSV színeiben. Szerződése június végén járt le, így jelenleg szabadon igazolható, de a Fradinak mélyen a zsebébe kell nyúlnia, ha állni akarja a hátvéd fizetését, mert Boumának állítólag az USA-ból és Ázsiából is vannak ajánlatai.

Ha a veterán holland szerződtetése nem jön össze, akkor Jagos Vukovicsra repülhet rá a Fradi. A szerb szintén védő, és korábban szintén a PSV-ben játszott, igaz, a mögöttünk hagyott évadban már csak a tartalékcsapatban jutott szóhoz. Korábban viszont 34 Eredevisie-meccsen is szerepelt, kétszer a szerb nagyválogatottba is meghívták, sőt, Európa Liga-fellépései is vannak. 195 centiméter magas, kiválóan fejel, és mivel bal lábas, Boumához hasonlóan a védelem szélén is bevethető. Ingyen igazolható, miután a PSV nem újította meg júniusban lejáró kontraktusát.
Szintén rajta van a ferencvárosiak kívánságlistáján a Hertha BSC 20 esztendős védője, John Anthony Brooks. A német-amerikai játékos a védelem közepén használható, 193 cm magas, kiváló a fejjátéka, és az előző évadban alapember volt az élvonalba visszajutó berlinieknél. Végleg megszerezni jóformán lehetetlen, de amennyiben a németek a Bundesliga augusztus közepi rajtjáig középhátvédet vesznek, elképzelhető, hogy kölcsönadják. Muhamed Besiccsel kiegészülve remek párost alkothatnának, de mivel mindketten szemtelenül fiatalok, lenne kockázat közös szerepeltetésükben.

Nathaniel Will szintén a holland élvonalból érkezhet Magyarországra. A 24 esztendős jobbhátvéd az előző évadban a NEC Nijmegennél Babos Gábor klubtársa volt, 19 meccsen pályára is lépett. 177 cm magas, nagy erénye a gyorsasága, és már 68 Eredivisie-találkozó van a lábában. Mivel a szerződése lejárt, ingyen is mozdítható lenne, a Fradinak pedig égető szüksége van egy kiváló jobbhátvédre, hiszen sem Somáliának, sem az ebben a pozícióban többször bevetett Jovanovics-Alempijevics-Gyömbér triónak nem ez az igazi posztja.

A legutóbb a kolozsvári CFR-nél játszó Dominque Kivuvu angolai válogatott, de utánpótlás szinten még a hollandokat képviselte. Védekező középpályás, tavaly 25 bajnokin játszott Romániában, de az új edző Vass Ádámhoz hasonlóan nem marasztalta. Négyszer a BL-ben is pályára lépett, korábban pedig a NEC-nél, és a svéd Mjällby-nél játszott. 25 éves, de tapasztaltnak mondható, ráadásul most ingyen megszerezhető, és ugyanaz a menedzseriroda képviseli, mint Jennert, Besicset, vagy épp Tuypöt.

Azért ha innen megszereznénk 2 esetleg 3 játékost, az nagyon nagy fogás lenne! :ozil:

A Bouma/Brooks/Vukovics hárma közül 1-2 jönne és mondjuk + Will az nagyon fasza lenne! :agree:

Remélem hamarosan láthatunk egy ilyet: :mrgreen: (aki Fradista az érti)
Hajrá Fradi!
Hala Madrid!
Go Gunners!
VFB!
"Ha meg kell b*szódni, akkor meg kell b*szódni!"
Urbán Flórián: A magyar játékosnál nincs légy szíves. Takarodjál oda, mert levágom a fejed. Így kell beszélni velük, legalábbis így gondolom.

'shutterisland
Kedvenc játékosaid: LM/AI/NJR/GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 11., csütörtök 13:57

Kerlon írta:A jegyárak a következőképpen alakulnak:
Vendégszektor: 8.000 Ft
Keleti és nyugati oldal, emelet: J,O,N,S szektor: 12.000 Ft
Keleti és nyugati oldal, földszint: A,B,H,I szektor: 12.000 Ft
Keleti és nyugati oldal, emelet: K,L,M,P,Q,R szektor: 15.000 Ft
Keleti és nyugati oldal, földszint, C,D,E,F,G szektor: 18.000 Ft

ETO jegyárak a biszem-baszom sampion liga győztes ellen. Magyarország legcsaládbarátabb stadionjában a legbarátibb árak mellett. Győri vezetők :agree: FAF.

kíváncsi vagyok, hogy így magyar, vagy osztrák nézőből lesz e több. :lol:

Wertz

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 11., csütörtök 13:31

R.M.C.F írta:Magyar focihoz kapcsolódik ez is:
Találkoztál a magyar játékosképzés legnagyobb hibájával. A legtöbb helyen úgy megy, ahogy leírtad. Igazából már a kiválasztásnál nagy hiba van. Ott is azt nézik melyik gyerek tud legtöbbet dekázni, leglátványosabban cselezni. Dekázik a gyerek 50et vagy csinál pár biciklicselt (aminek semmi haszna) és már el is vannak ájulva tőle

Többek között ennek is köszönhető, hogy az elmúlt 10 évben csak TKP poszton tudott értékelhető játékosokat (Huszti, Dzsudzsák,Gera) kinevelni a magyar labdarúgás
Van még egy Szalai akinek sikerült még valamit alkotnia, de ő más helyzet, mert amit ő tud azt külföldön tanulta

Vissza: “Labdarúgás”