Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
LaMartin
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Gareth Bale, Hámesz, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2013. július 23., kedd 18:22

BBarni írta:
Az nso.hu tudni véli ki az egyik kiszemelt.Megérkezett és már együtt gyakorolt a Ferencváros labdarúgócsapatával a zöld-fehérek által kiszemelt spanyol légiós, Manuel Bleda Rodríguez. Az 1990-es születésű, 185 centiméter magas csatár korábban a Castellón, illetve a Levante B játékosa volt. A technikailag képzett középcsatár az őt képviselő játékosügynökség honlapja szerint kitűnő előkészítőnek számít. forrás

Állítólag, ő..próbajátékra jött majd meglátjuk, de szerintem nem fog maradni!

ja igen, köszi, rá gondoltam

BBarni
Kedvenc játékosaid: Maradona, Gera, Lipcsei, Dragóner, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid, Arsenal

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 23., kedd 18:15

Az nso.hu tudni véli ki az egyik kiszemelt.Megérkezett és már együtt gyakorolt a Ferencváros labdarúgócsapatával a zöld-fehérek által kiszemelt spanyol légiós, Manuel Bleda Rodríguez. Az 1990-es születésű, 185 centiméter magas csatár korábban a Castellón, illetve a Levante B játékosa volt. A technikailag képzett középcsatár az őt képviselő játékosügynökség honlapja szerint kitűnő előkészítőnek számít. forrás

Állítólag, ő..próbajátékra jött majd meglátjuk, de szerintem nem fog maradni!
Hajrá Fradi!
Hala Madrid!
Go Gunners!
VFB!
"Ha meg kell b*szódni, akkor meg kell b*szódni!"
Urbán Flórián: A magyar játékosnál nincs légy szíves. Takarodjál oda, mert levágom a fejed. Így kell beszélni velük, legalábbis így gondolom.

LaMartin

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2013. július 23., kedd 18:10

Olvastam, h megy vmi spanyol csatár. az nem tudjátok, h ki?

BBarni

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 23., kedd 18:07

Vass már nem fog jönni, állítólag pénzt kérne érte a CFR, nem sokat de nekünk most annyink sincs...

Viszont a védelembe még kell valaki, Mateos jó lett volna!
Hajrá Fradi!
Hala Madrid!
Go Gunners!
VFB!
Urbán Flórián: A magyar játékosnál nincs légy szíves. Takarodjál oda, mert levágom a fejed. Így kell beszélni velük, legalábbis így gondolom.

numberone1
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. július 23., kedd 18:05

Ez kiraly lenne, nagy fogas lenne Sno. Barmelyik helyett Jozsi v Csukics mindegy, de a legjobb az lenne, ha ossze allna egy Vass-Sno kettos, ezt de csipnem.
Meg egy kozephatved, és jok leszunk.
Casillas-Cafu,Hierro,Desally,RC-Davids,Redondo,Seedorf-Ronaldinho,Ronaldo,Zidane

Kepa-Carvajal,Varane,Ramos,Marcelo-Kova,Kroos,Isco-?,?,Asensio

2016-2017: 33. Liga, 12. BL :coffee:
Merci Zizou :salute:

BBarni

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 23., kedd 17:57

Evander Sno Budapesten! B-) Tárgyalunk vele(és igen előrehaladottan)

Azért, ő hatalmas fogás lenne, szívinfarktus ide vagy oda...Józsi helyett mehet is atom középpálya, ennyit számít, hogy ki az edző!

Mateos pedig állítólag Ancelotti miatt nem jön...mondjuk szerintem ez kamu! :lol:
Hajrá Fradi!
Hala Madrid!
Go Gunners!
VFB!

BBarni

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 22., hétfő 21:49

Nos, ez a legnagyobb csalódás nekem. Holmannal nagyon elégedett voltam tavaly év végén, de a mandulaműtátje miatt kihagyta az alapozás nagy részét. Rajta kívül még ott van Pantelis, Birtalan, Nehéz, Csilus. Tehát van 5 fiatal tehetségünk, de egyenlőre nem készek arra a kemény fizikai és mentális megpróbáltatásra, ami minket jellemez az edzéseken. Nagy vereség lenne számomra is, ha nem tudnám beépíteni egyiküket sem, ezért egy speciális csoportban külön edzéseket fogok nekik tartani."

Ricardo! :salute:
Ma volt a mezbemutató illetve sajtó nyilvános edzés! Jó volt! :)
Hajrá Fradi!
Hala Madrid!
Go Gunners!
VFB!

LaMartin

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2013. július 22., hétfő 10:21

Bocs a dupláért.
'shutterisland írta:az újpesti utánpótás fociban ők vannak a "reménységek" fül alatt.
gondolom ők az utánpótlás korosztályok legjobbjai.

Jééé, ott vannak a volt csapattársaim is :D
Amúgy innen aki jó az Molnár Sándor aki idén felment az első csapatba, ha jól tudom 19 éves. Gubacsi Zoltán pár hete ment ki a Novara-ba. Aztán Szalay Alex nagyon jó kapus, '98-as születésű, de a '97-eseknél játszik. Murka Benedek nagyon ügyes, unokatesómmal nagyon jóban vannak. Az unokatesóm Nyilas Bence ő is elég jó védő :mrgreen:
A volt csapattársaim közül Lukács Joci(Újvári :D )tényleg jó kis kapus. Debre Dávid elég nagy favgó, egyébként nem rossz. Bartók Dani pedig "kiskedvenc" volt mindegyik edzőnknél :D

LaMartin

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2013. július 22., hétfő 10:12

R.M.C.F írta:Elmesélek egy esetet:

Egy hete átjött hozzánk egy 8 éves fiú(akkor még 9-nek hittem,de 8) és fociztunk,mivel a helyi városi utánpótlás csapat tagja,kiváncsi voltam mit tud,mit tanul,milyen habitussal bír. De erről itt már írtam is.
Ma,balatonszárszón voltam és a parton fociztunk kicsit,és egy kis fiú ott őgyelgett mellettünk...nézte a focit,majd odapattant hozzá a labda és beszállt.
:salute:
A labda örült a lábán.....a passzai:mint a legtisztább pofon a Bud spencer filmekben :salute: , tiszta,erőteljes és pontos.
A labdamellé zár,odafigyel,mindkét lábbal beleavatkozik,ha olyan ütem jön ami nem a lábára jó akkor is megoldja,ha kell csüddel teszi le tisztán,átvétel nélkül is TISZTÁN passzol(nem triblizik,hanem odateszi mint a szart a lábadra)..........fogtam magam és kiszálltam,kimentem oldalra és csak néztem(onnan jobban látom).......amikor mellém ért,mindig kérdeztem tőle valamit...kiderült hogy 7 éves,az újpest focistája,és a szezon legjobbja lett...sajnos az apja odakiabált és elhívta és elmentek,füleltem de nem értettem a nevét,talán olivér.
Na,szóval,az ilyen srácok miatt leszek egyszer edző....fenomén(most),és ha nem kerül rossz kezekbe mint a 8 éves akivel kezdtem(aki passzolni sem tud,a lába leffeg,pontatlan stb.....)akkor belőle komoly labdarúgó lesz.

Ha van valaki aki az UTE tagja itt,akkor tudja meg nekem ki ez a kölyök.

Hát én 7 évig fociztam az UTE-ban, 6 éves korom óta és tavaly jöttünk el. Öcsém most 8 éves ő is tavaly jött el, ismer egy Olivért de azt mondja rá, hogy elég ügyetlen...

torjack
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. július 22., hétfő 9:46

Plusz most érkezhet egy csatár a Real vagy a Valencia kötelékéből is!

Szóval akkor Higu ezért nem megy az Arsenalhoz...

:mrgreen:

BBarni

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 22., hétfő 9:36

Most szóba került Mateos neve is a Fradinál, őt látta valaki a Castillában?Milyen játékos?

Plusz most érkezhet egy csatár a Real vagy a Valencia kötelékéből is!
Hajrá Fradi!
Hala Madrid!
Go Gunners!
VFB!

Nzedge
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. július 21., vasárnap 15:14

'shutterisland írta:az újpesti utánpótás fociban ők vannak a "reménységek" fül alatt.

Hát erre nem vennék azért mérget. 2 játékost ismerek onnan(az egyik itt is van a felsoroltak között),a másik nincs pedig nagy tehetségnek tartják.60+ gólt lőtt idén,igaz,hogy a csak a B csapatban játszik,mert nem "fizetős". :shifty:
Mondjuk a pénzesek között biztos ők a legjobbak.
#1 #7 #9 #12 #14 #19

'shutterisland
Kedvenc játékosaid: LM/AI/NJR/GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. július 21., vasárnap 14:50

az újpesti utánpótás fociban ők vannak a "reménységek" fül alatt.

R.M.C.F
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 20., szombat 21:41

Elmesélek egy esetet:

Egy hete átjött hozzánk egy 8 éves fiú(akkor még 9-nek hittem,de 8) és fociztunk,mivel a helyi városi utánpótlás csapat tagja,kiváncsi voltam mit tud,mit tanul,milyen habitussal bír. De erről itt már írtam is.
Ma,balatonszárszón voltam és a parton fociztunk kicsit,és egy kis fiú ott őgyelgett mellettünk...nézte a focit,majd odapattant hozzá a labda és beszállt.
:salute:
A labda örült a lábán.....a passzai:mint a legtisztább pofon a Bud spencer filmekben :salute: , tiszta,erőteljes és pontos.
A labdamellé zár,odafigyel,mindkét lábbal beleavatkozik,ha olyan ütem jön ami nem a lábára jó akkor is megoldja,ha kell csüddel teszi le tisztán,átvétel nélkül is TISZTÁN passzol(nem triblizik,hanem odateszi mint a szart a lábadra)..........fogtam magam és kiszálltam,kimentem oldalra és csak néztem(onnan jobban látom).......amikor mellém ért,mindig kérdeztem tőle valamit...kiderült hogy 7 éves,az újpest focistája,és a szezon legjobbja lett...sajnos az apja odakiabált és elhívta és elmentek,füleltem de nem értettem a nevét,talán olivér.
Na,szóval,az ilyen srácok miatt leszek egyszer edző....fenomén(most),és ha nem kerül rossz kezekbe mint a 8 éves akivel kezdtem(aki passzolni sem tud,a lába leffeg,pontatlan stb.....)akkor belőle komoly labdarúgó lesz.

Ha van valaki aki az UTE tagja itt,akkor tudja meg nekem ki ez a kölyök.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

BBarni

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 20., szombat 20:58

Na......15 év alatt lassan rájönnek itthon is......mennyit dumáltam ezt már,kár volt minden szóért.

És erre sem a "nagy magyar szakemberek" jöttek rá! :)

Errol mit lehet tudni? Talan erkeznek holland edzok? V lesz egy vki(holland szakember) aki kordinalja az egeszet? Talan Moniz?

Főként ez => elsősorban a gyorsaság (fizikai, szellemi) számít, utána pedig a tehetség.
Amikor Moniz idejött sok tehetséges de vagy erőnlétben volt elmaradott (Csilus, Holman, Nagy Dominik) vagy pedig gyorsaságban ( gondolkodás vagy sebesség)! Most ezen akarunk változtatni!

Ezt kifejtened bovebben?

Itt két dologra gondolt!
a) Sváb esete! Ne szidjunk azért mert a pénzt választotta a hűség helyett mert szinte mindenki ezt választaná, sajnos!
b)Ebből kifolyólag értsük meg,hogy hiába saját nevelés Vass Ádi, hiába szereti a Fradit Gera Zoli, ők is a pénzt választanák!(Tisztelet a kivételnek)

Gondolom az altalad felsorolt vedokbol egy fog jonni. Kell is.

Igen valószínűleg! Bouma kilőve, Vukovics a legvalószínűbb az ismertebb nevek közül, bár most bedobtak egy új nevet is!
Hajrá Fradi!
Hala Madrid!
Go Gunners!
VFB!

Ferencváros
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. július 20., szombat 18:58

numberone1 írta:Gondolom az altalad felsorolt vedokbol egy fog jonni. Kell is.

Én azt olvastam, hogy tegnap ankét után ejtett pár bizalmas infót az igazolásokról Kubatov. Az egyik elméletileg játszott a Premier Leagueba (Bouma), a másik pedig Real 'b'-be játszott, a találgatások pedig Ivan Gonzalez Lopezre irányulnak, aki a Málaga játékosa, de nem hosszabbították meg a szerződését.

Na de ki tudja mik igazak ezekből a pletykákból, sokan még Vukovicra is látnak esélyt. Habár neki ilyen névvel illene is a Fradiba jönni :mrgreen:

numberone1
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. július 20., szombat 18:54

BBarni írta:-Utánpótlás: rossz a kiválasztás

Errol mit lehet tudni? Talan erkeznek holland edzok? V lesz egy vki(holland szakember) aki kordinalja az egeszet? Talan Moniz? :hmmm:
BBarni írta:-Foci: fradista nevelés nem számít, csak a pénz számít. Nagyon kevés kivétel van. Ezért ne ítéljenek el a szurkolók senkit.

Ezt kifejtened bovebben?
-Egy játékosra van még pénz, két nagy golyó van a csőben.

Gondolom az altalad felsorolt vedokbol egy fog jonni. Kell is.
Casillas-Cafu,Hierro,Desally,RC-Davids,Redondo,Seedorf-Ronaldinho,Ronaldo,Zidane

Kepa-Carvajal,Varane,Ramos,Marcelo-Kova,Kroos,Isco-?,?,Asensio

2016-2017: 33. Liga, 12. BL :coffee:
Merci Zizou :salute:

Wertz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 20., szombat 8:06

BBarni írta:-A stadion építése jó ütemben halad, német szakértők is figyelik, meg vannak elégedve a látottakkal.
El sem hiszem ezt? A debreceninek meg már a tetőszerkezetét is csinálják. Mi történt ebben az országban, hogy végre vannak olyan állami építkezések amik haladnak is?

R.M.C.F
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 19., péntek 23:35

-Utánpótlás: rossz a kiválasztás, ezen változtattunk, elsősorban a gyorsaság (fizikai, szellemi) számít, utána pedig a tehetség.

Na......15 év alatt lassan rájönnek itthon is......mennyit dumáltam ezt már,kár volt minden szóért.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

BBarni

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. július 19., péntek 21:17

Akit érdekel mi volt az ankéton(Fradi),néhány érdekesebb dolog:

-A stadion építése jó ütemben halad, német szakértők is figyelik, meg vannak elégedve a látottakkal.
-A Népliget felújítása is jól halad, a stadion elkészülte után is itt fog tréningezni a csapat.
-Fradi sör ősszel jön. A stadionban is árusítható lesz.
-Fradi TV is talán ősszel. Havi egy óra, a kisebb csatornák elérése a cél.
-A Nikeval 10 éves szerződést kötöttünk. Három hónapos tárgyalás után, ami alatt a három legnagyobb beszállítót versenyeztettük meg.
-Foci: fradista nevelés nem számít, csak a pénz számít. Nagyon kevés kivétel van. Ezért ne ítéljenek el a szurkolók senkit.
-Egy játékosra van még pénz, két nagy golyó van a csőben.
-Utánpótlás: rossz a kiválasztás, ezen változtattunk, elsősorban a gyorsaság (fizikai, szellemi) számít, utána pedig a tehetség.
-Fizioterapeuták érkeztek Hollandiából a csapat mellé.
-Két nagy céggel állunk tárgyalásban, hosszútávú szponzoráció ügyben.

Jó kis edzés volt, pörgős, a játékosok nagyon kivannak, nagyon fáradtak, de nem is csodálom ezt az edzést elnézve...
Hajrá Fradi!
Hala Madrid!
Go Gunners!
VFB!

Vissza: “Labdarúgás”