Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 27., hétfő 23:04

Tessék, itt egy szurkolói kártyás eset, hogy miért nem jó:


"Apósom, aki győri, meghívott a Győr-Újpest meccsre, nézzük meg együtt. Jó idő, közös ebéd a család hölgytagjaival, aztán kimegyünk drukkolni, mindenki a saját csapatának. "Családbarát" pályákat, ezt hirdeti az MLSZ is, és ez volt a mi tervünk is. Elment tehát a pályára jegyet venni, ahol kiderült, hogy az MLSZ csodálatos új rendszerében semmilyen módja nincsen annak, hogy ketten együtt nézzük meg a meccset.
Az alaphelyzet:
Nekem van egy regisztrált (meccsnézéshez kötelezően előírt) Újpest-kártyám, apósomnak még semmilyen.
Lehetőségeink az alábbiak voltak:
a) Apósom eljön Budapestre, kiváltja az Újpest-kártyát, majd bejön velem az Újpest-táborba győriként Győrben.
b) Apósom kiváltja az ETO-kártyát, majd ő bemegy a győri táborba, vagy a semleges szektorba, én meg az újpestiekkel.
c) Megnézzük együtt a tévében, otthon.
Gratulálok ehhez a komolyan átgondolt, új rendszerhez."

Zoli
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 27., hétfő 23:01

Köszi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. október 27., hétfő 17:46

BBarni írta:...
Lehet rosszul látom, de mintha te is kezdenéd unni az Orosz-Kubatov párost :hmmm:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. október 27., hétfő 17:20

Realista24 írta:Valaki leírja nekem hogy mi a gond a szurkolói kártyával/szkennerrel? Kivancsi lennek pár ervre.
A két dolgot én különválasztanám:
A szurkolói kártya ellen igazából csak azt tudták mondani, hogy nem lehet azt megcsinálni mit 10-20 éve, hogy aznap eldöntöd, hogy meccsre akarsz menni, és kimész, mivel több helyen meccsnapon nem lehet regisztrálni!Ha jól tudom a szurkolói kártyához meg kell adni:név,édesanyád neve,születési hely/idő,telefonszám,lakcím+egy fénykép!Sokan ezt is nehezményezik, hogy miért kell ennyi adatot megadni, illetve, hogy minek hiszen nagy balhék az elmúlt időben nem történtek!
A szkenner az más!Mi vezettük be elsőnek a szurkolói kártyát, amibe még a szurkolói csoportok is belementek!Most viszont ezt egy felesleges intézkedésnek vélik, hiszen ilyen a világon sehol nincs(mármint fociban) és úgy érzik, hogy bűnözőknek vannak kezelve!A szkenner ugye arra szolgál, hogy ha kitiltanak valamiért akkor ne tudj a haver szurkolói kártyájával visszajönni!Viszont ők azt mondják, hogy 330 HD kamera éppen elég, hogy kiszűrjenek!

Igazából viszont ez csak az utolsó csepp volt náluk!Ha ebben nem is a többiben egyetértek velük!Tudjuk milyen a magyar foci,milyen szinten van mégis van pár "hülye" aki még így is kimegy a meccsekre és konkrétan nekik (is) köszönhető, hogy van még magyar foci!Akkor nem nekik kellene kedvezni a döntésekkel?Ehelyett folyamatosan basztatják őket!Nem lehet már lassan semmit sem mondani a meccseken mert jön a büntetés,kitaláltak egyszer egy olyat, hogy meccsnap nem lehet jegyet venni, szóval ha te mondjuk egy debreceni Fradista vagy akkor fel kellett utazzál Budapestre megvenni a jegyet majd vissza Debrecenbe és meccsnap megint fel jönni!Most már ugye lehet a neten is jegyet venni, de régen ez volt!Most kitaláltak a buszoztatást, na ez mondjuk tényleg felháborító!A helyzet a következő:
Tegyük fel, hogy te egy Kispest szurkoló vagy aki a Fradi stadion mellett lakik egy 5 percre!A Kispest a Fradi ellen játszik idegenben, megveszed a jegyet szuper!Viszont azt nem csinálhatod meg, hogy szépen meccsnapon besétálsz a Fradi stadionba,nem!El kell menned Kispestre ahol fel kell szállj egy szurkolói buszra ami elvisz a stadionig, majd meccs után vissza!Tehát a meccs után hiába laksz 5 percre a stadiontól nem engednek külön ki, fel kell szállj a buszra és majd Kispestről visszajöhetsz!Hát ez nevetséges! :lol: :lol:
Nem tudom, hogy ki mennyit lát ebben az "ultra világban" de pld egy koreó nem 10-20 ezer forint, sokkal több és ezek az emberek nem milliomos hanem rendes,átlag emberek!Nagyon sok top klub összetenné a kezét ha ilyen szurkolói lennének mint pld a miénk!Szóval nem gondolom, hogy a jelenlegi helyzetben a szurkolók lennének a legnagyobb baj!Le kell ülni és megbeszélni velük a helyzetet mert ez így senkinek sem jó,se a szurkolóknak se a vezetőknek, se a focistáknak!(ez az utolsó részt nem Realistának szólt hanem általánosságban)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 27., hétfő 16:18

Valaki leírja nekem hogy mi a gond a szurkolói kártyával/szkennerrel? Kivancsi lennek pár ervre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. október 27., hétfő 16:15

Pörög az élet a NB1-be.

Épphogy kirúgták Csábit Nyíregyházáról, már a Honvéd edzője.

Vébert kirúgták Pécsről. Pedig nem tartom magyar szinten rossz edzőnek, de hát nem sok értelmes csapat volt még a keze alatt.


Jenner orvosin van a Diósgyőrben.

Tegnap az U17-es csapatunk 2-1re kikapott Horvátországtól az EB selejtezőn. Engem meglepett, hogy láttam pár tehetséges játékost, akik talán még nincsenek annyira elveszve, viszont Tajti Matyi semmit nem nyújtott, bár nem kapott sok időt.

A szurkolói bojkotton több ezren voltak, de sokan nem szólaltak fel, mert állítólag meg lettek fenyegetve. A kormány nem vette át a szurkolói petíciót.
Az MLSZ közlése szerint 2.000 körül volt az átlagnézőszám. Az általuk közölt adatok szerint, Puskás-MTK 1.500 néző, DVSC-Fradi 8.500 néző, Diósgyőr 3.500 néző...hát elég érdekes adatok ahhoz képest, amit a TV-be láttunk, és az ott lévő szurkolók mondtak. :lol:

Avatar
JustoVillar
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:23
Kedvenc játékosaid: Casillas, Justo Villar, Bueno
Kedvenc csapatod: Haladás, Packers, Celtics, Saxo-Tinkoff
Tartózkodási hely: Holy King

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: JustoVillar » 2014. október 26., vasárnap 21:09

Na akkor én most láttam be hogy reménytelen ez a csapat... Zamostny, Városi, Farkas Márk. Ezekkel még MB2-ben sem lesz egyszerű bentmaradni. Legalább ott nyerünk meccseket.
Köszönöm Istenem, hogy nem vagyok fradista.

Egy élet, egy szerelem, egy vallás Haladás

Öpike

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. október 26., vasárnap 18:45

diosgyor - dunaujvaros meccs simeone kedvence lenne. 6 golbol 5 szogletbol szuletett. :D :D
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Maestro
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2014. október 25., szombat 13:02
Kedvenc játékosaid: CR7,Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Maestro » 2014. október 25., szombat 13:05

http://www.youtube.com/watch?v=v4uPUPTa ... e=youtu.be

Hatalmas :D

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. október 23., csütörtök 15:28

U17-es EB első szakasz, 2. csoportmérkőzés: Magyarország - Kazahsztán (1:0)

Az első meccsen egy 11-es góllal nyertünk Izrael ellen. Azt nem láttam, de kíváncsiságból ebbe már belepillantottam. Hát le kellene már szoknom a magyar fociról. :lol:

"Megnyugtató", hogy már ebben a korosztályban is előjönnek az alapvető hiányosságok. Bár nem vagyok idős, sosem várom el a labdazsonglőrködést, a zsugázást a magyar játékosoktól. Azt viszont elvárom, hogy ha már labdarúgóknak állnak, akkor ennek megfelelően teljesítsenek.

A pályán volt 11 ember, de nem egy csapat. Ad hoc jellegű támadások, össze nem hangolt mozgások, az alapvető szituációk értelmezésének hiánya. Bedobásoknál, rögzített helyzeteknél, labdaszerzéseknél, labdavesztéseknél teljesen fogalmatlan dolgokat láttam. Nem vagyok szakember, de még így is jól kirajzolódik, hogy nincs meg az alapjuk a profi labdarúgáshoz.

Ebben pedig az a szomorú, hogy ez a korosztály is már akadémiák által lett nevelve. Nevelve... Csak tudnám miket tanítanak ott, ha egy sima kontránál is egymást hátráltatják...

Tajti: egy félidőt játszott. Talán már ennyi is elég lenne kritikának, nem is nagyon akarom bántani, mivel a megnyilvánulásai alapján ő az értelmesebb ifik közé sorolható. A posztjához képest nagyon kevés alkalommal sikerült játékba hoznia magát és a társakat. Elvileg kisebb sérülés is hátráltatta. Fiatal még, fejlődhet.

A játékosok közül egyedül Herjeczki Kristóf játéka tetszett. Ügyesen mozgott, többnyire jó volt a labdakezelése, megérdemelten szerzett gólt.

A kazahokról meg röviden: elképesztően képzetlenek, viszont az alapvető mozgások ismerete már náluk is megvan. Játékerejükről talán elég annyi, hogy az első meccsen 8:1-re kaptak ki a horvátoktól.

Hogy pozitívummal zárjam: az első szakaszból a két győzelemmel már biztos továbbjutók vagyunk.

Elnézést a terjedelem miatt, köszönöm, ha elolvastátok.

Avatar
JustoVillar
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:23
Kedvenc játékosaid: Casillas, Justo Villar, Bueno
Kedvenc csapatod: Haladás, Packers, Celtics, Saxo-Tinkoff
Tartózkodási hely: Holy King

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: JustoVillar » 2014. október 22., szerda 23:50

Hát én nem küldtem volna el Artnert. Ilyen Városikkal meg Gaál Bálintokkal nem lehet csodát tenni. Ez a két új légiós is minek jött. Nyáron hagyták szétszedni a csapatot most meg megy a kapkodás mert rájöttek hogy az akadémia nem menti meg őket. Én is Rossinak örültem volna a legjobban a három név közül, de az abszolút esélytelen. Amúgy Szentes már volt itt, ki is estünk. Akkor ennél jóval nagyobb trében vette át a csapatot szezon felénél, de tavasszal jól muzsikáltunk, nem rajta múlott a dolog. Utána ment Debrecenbe vitte Cucu-t, meg még pár jó játékost és azóta tart a Debrecen sikerkorszaka. Bent kell maradni. Csak a Hali!!! :zoldsalas:
Köszönöm Istenem, hogy nem vagyok fradista.

Egy élet, egy szerelem, egy vallás Haladás

Öpike

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. október 21., kedd 22:38

BBarni írta: Ebből jövőre ZTE-Hali rangadó lesz! :mrgreen:
Gut gut :mrgreen: :mrgreen: De mi nem kerülünk fel :-( :kivagyhe: :smile:



Egervári már köszönte szépen,de visszautasított a felkérést :D :lol:

Szentes...
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. október 21., kedd 22:35

[quote="BBarni"]Na a szombathelyiekben sem csalódtam! :lol: Artner leváltása után 3 név volt a kalapban Rossi,Egervári és Szentes erre ki az akit rögtön elleneztek?Rossi... :lol:[/quote
Kik elleneztek?

Egervarit meg nem nyugdijaztak? Ideje lenne.

Doll 2 jatekost megfigyelt a sved elsoosztalyu Atviaberghen, de ugy nezki nem tettek ra jo benyonast.
Mit lehet errol tudni? Csatart es kp-t keres?

Kozben Jenner a DVTK-ban kothet ki. Erdekes lenne.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. október 21., kedd 15:41

Egervári, Szentes :lol:
Rosszabb nevek fel sem merülhetnének

Azt hiszem megvan az első kieső

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. október 21., kedd 12:53

Na a szombathelyiekben sem csalódtam! :lol: Artner leváltása után 3 név volt a kalapban Rossi,Egervári és Szentes erre ki az akit rögtön elleneztek?Rossi... :lol: Az egyetlen értelmes választás lett volna, de nem baj!Egervári,Szentes.. :lol: Tipikus edzőkeringő!Ennél még az is jobb lett volna ha Artner marad!Ebből jövőre ZTE-Hali rangadó lesz! :mrgreen:


30 magyar edző utazik Dárdai klubjához tanulmányútra
Jó kezdeményezés, de nagy részüknek szerintem csak nyűg lesz, úgyis okosabbak! :roll:

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. október 20., hétfő 20:16

Fantasztikus, minden szava aranyat ér :agree: Már hiányoltam a bezzeg Mezey-proliszensz hívőket :lol:
http://www.csakfoci.hu/valogatott/valog ... ode/177797

A teljesség kedvéért: a Pintérről szóló résszel nagy vonalakban tényleg egyetértek. Már a kinevezésekor eldőlt, hogy csak idő kérdése a bukása, és mindez függetlenül a szakmai tudásától.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. október 19., vasárnap 18:05

Itt egy újabb Ferenczi Attila írás, megint nagyon jó lett! :agree:
Tudom ő csak pofázik, de akkor is! :mrgreen: (majd az FFC-vel megmutatja! :mrgreen: )
Ezzel is csak a Halit másolják. Itt már legalább két éve van Halis energia ital :mrgreen:
Persze, meg volt a példa, hogy milyen ne legyen! :mrgreen:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. október 19., vasárnap 12:54

JustoVillar írta:Ezzel is csak a Halit másolják. Itt már legalább két éve van Halis energia ital :mrgreen:
Jo,de azzal ki mergezi magat duplan? :D :mrgreen:



X-et jatszottunk Kovesden,meglepett hogy oszinte legyek,de a lenyeg, hogy nem kaptunk ki :) :D Szappanos egesz jo kapus amugy,elso osztalyban felfigyelhetnek ra.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
JustoVillar
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:23
Kedvenc játékosaid: Casillas, Justo Villar, Bueno
Kedvenc csapatod: Haladás, Packers, Celtics, Saxo-Tinkoff
Tartózkodási hely: Holy King

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: JustoVillar » 2014. október 19., vasárnap 12:02

Ezzel is csak a Halit másolják. Itt már legalább két éve van Halis energia ital :mrgreen:
Köszönöm Istenem, hogy nem vagyok fradista.

Egy élet, egy szerelem, egy vallás Haladás

Öpike

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. október 18., szombat 21:11

Remélem a játékosok is fogyasztják. Az idei teljesítményüket látva rájuk férne.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 64 regisztrált és 0 vendég