Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. november 4., kedd 23:19

Kovácstól nem tudom mit vártok. Nb1től kicsit is jobb színvonalon vége van
Van tehetsége, de nem ér vele semmit, mert vagy rosszul képezték vagy tojt az egészre, de lehet mindkettő

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Enrique » 2014. november 4., kedd 18:46

Nem értem miért nem próbáljuk ki a videotonos Szolnokit.
22 éves srác, stabil kezdő a legjobb magyar csapatban, egyáltalán nem tűnik rossznak. Én nem nagyon szoktam belekötni a keretekbe, olyan úgysincs ami mindenkinek tetszik, és ugye mindig az kell aki éppen nincs, de a szélsőhátvéd akkora hiányposzt a csapatban, hogy végképp nem értem miért kényszermegoldást választunk az egyértelmű helyett.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 4., kedd 14:28

messideco írta: Van most variációs lehetőség, Kalmár, Kovács Pistike, elől Nikolic és Szalai, széleken is van választék. A védelemben nem látom Korcsmárt, valószínűleg sérült, így kérdéses, hogy ki lesz Juhász párja.
Mondjuk ebből eddig az volt, hogy Kalmár, Kovács nem játszik semmit, Nikolic játszik de minek, Szalai meg nem tud levenni csak 15-ből 2 labdát.

A középső középpályás és a szélső hátvéd posztok a riasztóak talán.
Nem illik.

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. november 4., kedd 14:20

A végleges keret a finnek és az oroszok ellen:

Kapusok: Király Gábor (Fulham), Dibusz Dénes (Ferencváros), Bogdán Ádám (Bolton)
Védők: Fiola Attila (MVM Paks), Varga József (DVSC-Teva), Poór Patrik (MTK Budapest), Juhász Roland (Videoton FC), Pintér Ádám (Levadiakosz), Lang Ádám (Győri ETO), Kádár Tamás (DVTK), Forró Gyula (Újpest)
Középpályások: Tőzsér Dániel (Watford), Elek Ákos (DVTK), Simon Ádám (Videoton FC), Kalmár Zsolt (RB Leipzig), Gera Zoltán (Ferencváros), Kovács István (Videoton FC)
Támadók: Simon Krisztián (Újpest FC), Stieber Zoltán (Hamburg), Lovrencsics Gergő (Lech Poznan), Nikolics Nemanja (Videoton FC), Dzsudzsák Balázs (Dinamo Moszkva), Gyurcsó Ádám (Videoton FC), Szalai Ádám (Hoffenheim), Priskin Tamás (Győri ETO)

Bekerült Poór Patrik.

Nincs ott Gulácsi Péter, Laczkó Zsolt, Korhut Mihály, Gyömbér Gábor, Halmosi Péter, Pölöskei Zsolt, Vécsei Bálint, Futács Márkó és Rudolf Gergely :agree: Logikusnak tűnik.

Úgy látszik a jó MB1-es teljesítmény meghozza a gyümölcsét (Forró, Poór, Simon Ádám).

Van most variációs lehetőség, Kalmár, Kovács Pistike, elől Nikolic és Szalai, széleken is van választék. A védelemben nem látom Korcsmárt, valószínűleg sérült, így kérdéses, hogy ki lesz Juhász párja.
"And my heart will leave you never."

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. november 1., szombat 21:38

Tozser szabibol betalalt. Mondjuk neki ez a tavaolsag olyan, mint masnak egy tizenegyes rugas.

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... an-2373713
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 1., szombat 21:01

Igen ez az volt,de vannak ezzel kapcsolatosan sajnálatos véleményeim is. A sport tv ezt a meccset vagy 20 x leadta azóta,és megéltem közben pl vince antireal ottó "szakértését" is.....sajnálatos,ahogy erre "verték ki"....mert ezt azért megelőzte egy kiütés amiről nem voltak hajlandóak említést sem tenni,pedig nagyban meghatározta a madrid hozzáállását ezen a meccsen.

Ez is olyan magyaros....kicsit van mit mutatni,akkor mutassunk 4x akkorát mint a valós eredmény,hogy benyalják a drukkerek.


Ottó meg..... :lol: :lol: egy szánalmas veréb volt,ahogy izzadva próbálta a nyomoruságos elvakult real ellenes véleményét sértődötten erőltetni,holott a végén egy szitunál a másik két szakkomi rá is szólt,hogy ez nevetséges......de ez csak : én így láttam Ti úgy ..... :agree: :agree: :agree: pedig olyan tiszta volt,mint az 1x1.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. november 1., szombat 14:51

Ferencváros 1-1 Real Madrid

19 éve történt! :salute: :salute: Az utolsó igazán jó magyar csapat!Mekkora élmény volt ez a meccs élőben, te jó isten! :'( :zoldsalas:

3:50-nél :box: :iszunk: :mrgreen:

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. október 31., péntek 18:48

Az UEFA határozata szerint a következő, az európai szövetség által rendezett mérkőzésen (tehát a Finnország elleni november 14-i Eb-selejtezőn) a magyar labdarúgó-válogatott részleges stadionlezárás mellett köteles játszani.

Az ítélet értelmében legalább egy szektor be kell zárni, és összesen legalább 2500 férőhellyel kell csökkenteni a nézőteret. Az MLSZ közleménye szerint ez a Ferencváros stadionjának esetén azt jelenti, hogy két szektort kell bezárni.

Az UEFA 30 000 eurós büntetéssel sújtotta az MLSZ-t, valamint kötelezi, hogy 30 napon belül kifizesse a magyar szurkolók által a stadionban okozott károkat.


Erre az MLSZ:

„Az UEFA döntésével ismét jelezte, hogy a rasszista megnyilvánulásokkal szemben zéró toleranciát alkalmaz, ezért azok a szurkolók, akik a jövőben ilyen tartalmú kifejezéseket használnak, jelentős károkat okoznak a magyar labdarúgásnak és a válogatottnak” – írja az mlsz.hu.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. október 31., péntek 17:58

A Román Labdarúgó Szövetség (FRF) hivatalos bejelentése alapján az UEFA fegyelmi testülete egy szektort bezáratott a bukaresti National Arénában, illetve 32 ezer eurós büntetéssel sújtotta a románokat a Magyarország elleni Eb-selejtezőn tapasztalt rendbontások és rendezési hiányosságok miatt.
Bazdmeg ez vicc.... :lol: :lol: :vivo: :vivo:

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. október 31., péntek 17:51

BBarni írta:
:lol:
Nyíl! :agree: :salute:
Elvileg ma lesz döntés büntetésekről, kíváncsi vagyok... :roll:
Egy szektor bezárása november 14.én, és kb. 10millió forintos büntetés. (32ezer euró)

:agree: :cens:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. október 31., péntek 17:47

– Olyat éltem át ott, Bukarestben, amit korábban sem játékosként, sem edzőként nem éltem át. Már a kimenetelnél történtek miatt minimum két meccsre be kellene zárni a stadiont. Ami ott történt, az egészen elképesztő volt. Ami a mieinket illeti, ki merem jelenteni, hogy ilyen magyar közönség csapatot még nem kísért el. Teljesen visszafogottak voltak, amíg nem kezdték meg a másik oldalon a cirkuszt. Ha átdobnak egy széket, azt vissza kell adni, mivel nem a mi tulajdonunk… A VIP-páholyban is olyan cirkusz volt, hogy azt el nem tudom mondani. Zsigeri gyűlölet volt, amit ott tapasztaltunk. Bár a mi szurkolóink semmilyen egetverő dolgot nem tettek, semmi jóra nem számítok… Van ott 4-5 ember, akinek vagy megmondják, hogyan kell dönteni, vagy a saját belátásukra bízzák. Nem hinném, hogy a román sportdiplomaták szava döntene. Az biztos, hogy bizonyítani kell fotókkal, videókkal, hogy a német ellenőrnek szelektív volt a látása, a hallása – fogalmazott Nyilasi Tibor
:lol:
Nyíl! :agree: :salute:
Elvileg ma lesz döntés büntetésekről, kíváncsi vagyok... :roll:

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. október 31., péntek 17:34

numberone1 írta:
Lehet, h kerdeztem mar korabban, de Simon mint jobbhatved? Lattam a Feroer ellen, de hat nem tud utkozni. A gyorsasag az egy dolog.....akkor inkabb Somalia :D (meggyorsabb, tud utkozni(igaz fekete :mrgreen: ) :hmmm: )

szerk: erdekes, h Vasst meg mindig nem veszik szamitasba egyik kapitany jeloltnel sem, pedig bent van mar par vilagtalan...
Gyors, technikás, jól tud beadni. Nem kell ütköznie, ha lefutja a támadót. :mrgreen: Vanczák lassan kikopik, Varga meg nem megoldás oda, ez egyértelmű.

Vass Ádám nem véletlenül kerül már a válogatott közelébe. :roll:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. október 31., péntek 16:53

Ferencváros írta:
numberone1 írta: A magyar felhozatalobol ki milyen kezdot allitana ki?
Bogdán
Simon Krisztián-Juhász-Korcsmár-Völgyi
Tőzsér-Vass/Vadócz, ha lenne csapata
Pölöskei/Kalmár
Lovrencsics-Rudolf-Dzsudzsák
Lehet, h kerdeztem mar korabban, de Simon mint jobbhatved? Lattam a Feroer ellen, de hat nem tud utkozni. A gyorsasag az egy dolog.....akkor inkabb Somalia :D (meggyorsabb, tud utkozni(igaz fekete :mrgreen: ) :hmmm: )

szerk: erdekes, h Vasst meg mindig nem veszik szamitasba egyik kapitany jeloltnel sem, pedig bent van mar par vilagtalan...
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2014. október 31., péntek 16:45

Enyém:
Gulácsi
Szolnoki-Juhász-Korcsmár-Kádár
Tözsér-Pölöskei/Simon Á.
Lovrencsics- Simon K./Kalmár/Stieber-Dzsudzsák
Szalai

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. október 31., péntek 16:44

numberone1 írta: A magyar felhozatalobol ki milyen kezdot allitana ki?
Bogdán
Simon Krisztián-Juhász-Korcsmár-Völgyi
Tőzsér-Vass/Vadócz, ha lenne csapata
Pölöskei/Kalmár
Lovrencsics-Rudolf-Dzsudzsák

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. október 31., péntek 16:40

Vass Adam es Szolnoki Roland meg elfert volna ebbe a bo keretbe.

Tozser melle? Talan Poloskei-Vass kettos az MTK-bol jo lehetne(mar ha az utobbi bent lenne), jo formaban vannak mind ketten.
A magyar felhozatalobol ki milyen kezdot allitana ki?
Nalam:
Bogdan
Szolnoki,Juhasz,Korcsmar,? (Korhut,Svab,Kadar,Volgyi,Bosnjak hat nem tudom)
Poloskei,Vass,Tozser
Rudolf(Lovrencsics),Szalai,Dzsudzsak
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: istimester » 2014. október 31., péntek 15:30

Ferencváros írta:Kezd hatni a magyar légkör Dárdaira?
Vagy ez a kínálat. A magyar fociban csak extrém gyenge, gyenge és közepes megoldás létezik. A közepes szintet üti mondjuk Juják. A védelmet inkább nem minősíteném, legalább a Guzmicescu szintű arcok már nem alapemberek. Alexandru Egervárescu alatt a bővebb volt kinálat, csak a szakvezető ragaszkodott a kis kedvenceihez.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 31., péntek 14:59

Gera nem megoldás már, részmegoldásnak/kényszermegoldásnak jó, de más kéne. Kalmárt kevésszer láttam játszani, most se tudom mi van vele, mennyit játszik Lipcsében stb..de tehetséges fiú az biztos.
Nem illik.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. október 31., péntek 14:53

ziro4vr írta:Tőzsér mellé kéne még egy labdabiztos középpályás, aki tud passzolni, gyors fejben és cselekvésben is és összefogja a csapatrészeket. Ez ma a legalapabb a fociban.
Kalmár?

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Enrique » 2014. október 31., péntek 14:52

ziro4vr írta:Tőzsér mellé kéne még egy labdabiztos középpályás, aki tud passzolni, gyors fejben és cselekvésben is és összefogja a csapatrészeket. Ez ma a legalapabb a fociban.
Gerára igaz a leírás, persze már csak átmeneti megoldás.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég