Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. augusztus 18., hétfő 19:26

Géci írta:Ez a Radó akkora játékos amùgy? Már valahol olvastam a nevét. :D
400 000 euróért nem tudják eladni külföldre
Ez mindent elárul róla

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1259
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2014. augusztus 18., hétfő 17:25

Ahhoz képes,hogy állítólag a fradi milyen szegény klub,meg nem tudom hány milliós tartozása van,lazán kiadnak 400.000 eurót! :)

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. augusztus 18., hétfő 17:02

Enrique írta:Lauth már le is írta magát?
Öregebb, német változata Bödének illetve látszik, hogy sokkal magasabb szinten tolta, de egyelőre cserejátékosnak tökéletes, alapembernek inkább hátrány Bödével... Böde meg tökéletes erőcsatárnak (nyilván magyar szinten), csak most nincs mellette olyan spíler, aki lefutja a védőket.
BBarni írta:Nagy Danival mi a baj?Technikás,gyors játékos, közel sem Busa stílusú focista!(akire mondjuk szintén szükség van) egyébként a csapatok 99%-a ellen nem is lehet más focit játszani...
Még nem sok igazán jó megmozdulást láttam tőle, ráadásul a gyorsaságát sem nagyon kamatoztatta eddig. Meg általánosságban nem vagyok elégedett az új emberekkel. Látványosan lassult a támadószekció, Leonardo meg Somália nélkül... Utóbbi miért nem játszik?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 18., hétfő 16:27

BBarni írta:
Egyébként a Radó-Böde csatárduóban már lenne potenciál bőven, mondjuk amíg Nagy Danik meg Busaik vannak a középpályán marad a brusztolós foci...
Nagy Danival mi a baj?Technikás,gyors játékos, közel sem Busa stílusú focista!(akire mondjuk szintén szükség van) egyébként a csapatok 99%-a ellen nem is lehet más focit játszani...
Egybként Böde..hát nem is tudom. Értem hogy egy egyszerű, szimpatikus, hajtós srác, de egy épkézláb megmozdulására jut tíz megmosolyogtató, a meccsek nagyobb részében fék a csapatban.
Böde nem véletlen nem ment külföldre, de itthon bőven jó kis csatár, a fizikuma kiemelkedő ezért itthon nagyon hasznos!A kapu előtt sem egy szerencsétlen...

Radó meg itthoni szinten egy piszok jó játékos, gyors,jól cselező, a kapu előtt is valamennyire határozott...azért ha jól emlékszem tavaly összehozott 14 gólt és ugyanennyi gólpasszt!(javítson ki valaki ha tévedek)Nemzetközi szinten is erősítés lehet,későbbi értékesítés szempontjából is csak nyereséges az üzlet! :agree:
Vadócz pedig feltűnően sokat van ma a népligeti központban... :shifty: :mrgreen:

A szavazás meg nem lehet kérdés, a király visszatér! B-) :zoldsalas:
Kemény lenne a Fradi, ha Vadóczot reaktiválni tudnák. Nem értem, hogy tudott ő így eltűnni a süllyesztőben, amikor az Osasunában is jól szerepelt. Amúgy:
-------Gyömbér-Vadócz
Gera---------Radó---------Nagy
---------------Böde
Támadó gépezet tuti remekelne. Az meg mindegy, hogy Radó vagy Böde van előrébb, mert egyik se igazi center. Igazából én Lauthot is eltudnám képzelni Böde helyén, jól mozog az öreg, de még nem vette fel a ritmust, arról nem is beszélve, hogy technikailag mindenkit ver.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. augusztus 18., hétfő 16:24

Újpest B-) Most nem idegesítlek halálra a jelöltek miatt, mint a Vb topicban :shutup:

Amúgy még veretlenek a Lilák, két döntetlen, két győzelem. :lilasalas:
"And my heart will leave you never."

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. augusztus 18., hétfő 16:23

Egyébként a Radó-Böde csatárduóban már lenne potenciál bőven, mondjuk amíg Nagy Danik meg Busaik vannak a középpályán marad a brusztolós foci...
Nagy Danival mi a baj?Technikás,gyors játékos, közel sem Busa stílusú focista!(akire mondjuk szintén szükség van) egyébként a csapatok 99%-a ellen nem is lehet más focit játszani...
Egybként Böde..hát nem is tudom. Értem hogy egy egyszerű, szimpatikus, hajtós srác, de egy épkézláb megmozdulására jut tíz megmosolyogtató, a meccsek nagyobb részében fék a csapatban.
Böde nem véletlen nem ment külföldre, de itthon bőven jó kis csatár, a fizikuma kiemelkedő ezért itthon nagyon hasznos!A kapu előtt sem egy szerencsétlen...

Radó meg itthoni szinten egy piszok jó játékos, gyors,jól cselező, a kapu előtt is valamennyire határozott...azért ha jól emlékszem tavaly összehozott 14 gólt és ugyanennyi gólpasszt!(javítson ki valaki ha tévedek)Nemzetközi szinten is erősítés lehet,későbbi értékesítés szempontjából is csak nyereséges az üzlet! :agree:
Vadócz pedig feltűnően sokat van ma a népligeti központban... :shifty: :mrgreen:

A szavazás meg nem lehet kérdés, a király visszatér! B-) :zoldsalas:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BBarni 2014. augusztus 18., hétfő 16:25-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 18., hétfő 16:13

Hát a mennyei majdnem kimaradt a szórásból!!44négy!!! :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. augusztus 18., hétfő 16:04

Géci írta:Ez a Radó akkora játékos amùgy? Már valahol olvastam a nevét. :D
a nemzet színésze :lol:
Kép

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. augusztus 18., hétfő 15:59

Ez a Radó akkora játékos amùgy? Már valahol olvastam a nevét. :D

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Enrique » 2014. augusztus 18., hétfő 15:46

danianevem írta:Egyébként a Radó-Böde csatárduóban már lenne potenciál bőven
Lauth már le is írta magát?
Egybként Böde..hát nem is tudom. Értem hogy egy egyszerű, szimpatikus, hajtós srác, de egy épkézláb megmozdulására jut tíz megmosolyogtató, a meccsek nagyobb részében fék a csapatban.
Semmi bajom vele, de csúnyán beárazza az NB1-et, hogy ő itt 'sztár'.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. augusztus 18., hétfő 15:13

Jött Bende Bende :fpalm: :
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... os-2357721

Jó látni, hogy a MFA tovább termeli a jobbnál-jobb magyar futballistákat. Na persze ez a többiről is elmondható sajnos...
Santi írta:Az nagyjából 450ezer euro (nem számoltam, csak úgy saccoltam), viszont korábban arról lehetett hallani, hogy legalább 600ezer eurot akar a Hali. Majd kiderül.
Először még 1 millió eurót akartak, aztán gondolom páran körberöhögték őket a tárgyalóteremben és máris közelítenek a reális árhoz. Egyébként a Radó-Böde csatárduóban már lenne potenciál bőven, mondjuk amíg Nagy Danik meg Busaik vannak a középpályán marad a brusztolós foci...

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Santi » 2014. augusztus 18., hétfő 15:10

Az nagyjából 450ezer euro (nem számoltam, csak úgy saccoltam), viszont korábban arról lehetett hallani, hogy legalább 600ezer eurot akar a Hali. Majd kiderül.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. augusztus 18., hétfő 13:24

Ma, vagy holnap..Radó :salute:


Várom a kézfogást Palival új avatarnak :D

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. augusztus 18., hétfő 12:54

A Nemzeti Sport Online több forrásból is úgy értesült, hogy a Ferencváros a múlt héten újabb hivatalos ajánlatot tett a Haladás támadójáért, Radó Andrásért.

Múlt héten a Haladás a hivatalos honlapján jelentette be, hogy Radó Andrásért újabb hivatalos ajánlat érkezett, de az érdeklődő klubot nem nevezte meg.
A Nemzeti Sport Online több forrásból is úgy értesült, hogy ismét a Ferencváros jelentkezett be a 20 éves támadóért.
:shifty:


Na gyerünk vidi.... :lol: :lol:

Avatar
JustoVillar
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:23
Kedvenc játékosaid: Casillas, Justo Villar, Bueno
Kedvenc csapatod: Haladás, Packers, Celtics, Saxo-Tinkoff
Tartózkodási hely: Holy King

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: JustoVillar » 2014. augusztus 18., hétfő 7:01

Cucunak nem tetszik, hogy jönnek a többieknek nincs problémájuk vele. Viszont Cucunak nagy szava van az öltözőben, remélen nem lesz ebből komoly bonyodalom.
Köszönöm Istenem, hogy nem vagyok fradista.

Egy élet, egy szerelem, egy vallás Haladás

Öpike

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. augusztus 16., szombat 22:08

Radó ügye még a héten, esetleg hétfőig lezárulhat?
A héten szerintem tuti nem, jövőhét esélyesebb ha lesz valami, de hamar el kell dőlnie a két ex Laziós érkezése miatt!(ott amúgy most a játékosok között állítólag áll a bál emiatt) Viszont én még mindig a Lokit tartom a legesélyesebbnek, több buktató is van Radóval...
Jó lenne ha nyomnák beléjük a pénzt.
Elvileg van pénze a Győrnek, Vidinek és Debrecennek is. Hozzájuk felnő/tt a Fradi is nagyon úgy néz ki.
Ha már szakmailag nincsenek rendben a dolgok, akkor legalább pénz legyen, mert fontos lenne, hogy folyamatosan ott legyünk a nemzetközi porondokon.
Hát jó lenne, de sajnos akármennyire hiszik azt az emberek, nálunk nincs sok pénz!Ha csak azt nézzük, hogy ki mennyit tud(na*) áldozni játékos vásárlásra+fizetésekre akkor (sorrendben) a Vidi,Győr,Loki,Dózsa(*),Diósgyőr után vagyunk csak...most kezdjük pénzügyileg behozni a többieket(pénzért még mindig nem nagyon tudunk igazolni)!Groupama,Lagardere,új mezszponzor stb

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. augusztus 16., szombat 21:14

BBarni írta:
BBarni, nincs valami új infód mostanság? Radó? Vadócz? Esetleg más? Szponzor? Bármi :mrgreen:
Radó rizikós, de még bármi lehet!Vidi kilőve állítólag, szóval ha itthon vált akkor mi vagy Loki!
Köszi az infócsepegtetést :mrgreen: Éhezek az ilyenekre.

Radó ügye még a héten, esetleg hétfőig lezárulhat?

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. augusztus 16., szombat 20:40

BBarni írta:Mez)Szponzor lesz az elkövetkező 1-2 hétben, elég jó pénzt fognak adni! :)
Jó lenne ha nyomnák beléjük a pénzt.
Elvileg van pénze a Győrnek, Vidinek és Debrecennek is. Hozzájuk felnő/tt a Fradi is nagyon úgy néz ki.
Ha már szakmailag nincsenek rendben a dolgok, akkor legalább pénz legyen, mert fontos lenne, hogy folyamatosan ott legyünk a nemzetközi porondokon.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. augusztus 16., szombat 20:34

BBarni, nincs valami új infód mostanság? Radó? Vadócz? Esetleg más? Szponzor? Bármi :mrgreen:
Radó rizikós, de még bármi lehet!Vidi kilőve állítólag, szóval ha itthon vált akkor mi vagy Loki!Vadócz nem valószínű, előre fog jönni még valaki aki a szélen és csatárként is bevethető!Volt itt egy afrikai próbajátékos, ha jól tudom többszörös válogatott volt, szélső,támadó kp, vele nem tudom, hogy mi lett!Én így augusztus végén még számítok egy Radó/Német Krisztián vagy egy nevesebb külföldi leigazolására! :)

(Mez)Szponzor lesz az elkövetkező 1-2 hétben, elég jó pénzt fognak adni! :)

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. augusztus 16., szombat 20:30

Igen, még korai volt a kérdésem, de legalább akkor vannak bíztató jelek. :)
LiamGallagher írta:Annyit mondott,hogy "fiúk,mit is kéne csináljunk ma? menjetek fussatok 5 kört,addig kitalálok valamit!"
Azért ez milyen szomorú... Megye 1-es ifi edzőm volt ilyen, de, hogy egy NB1-2-ben is lenyomnak egy ilyet. :(
LiamGallagher írta:Gyere ki a következő meccsre,nem fogod megbánni,kellenek a szurkolók is a magyar foci felemelkedéséhez. :)
Sógorommal beszéltünk róla többször is, hogy kimenjünk, ő követi is rendszeresen, hogy mi folyik a csapattal.
Remélem össze jön, mert utoljára Csaba-Fradi meccsen voltam, az meg már 5 éve volt.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 76 regisztrált és 0 vendég