Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Enrique » 2014. december 6., szombat 16:54

Ferencváros írta:Viszont jövőre tényleg bajnokesélyes csapat lehet belőlük, főleg ha hoznak egy-két spílert
Ez kb minden jobb csapat jelmondata, minden évben. :lol:
Egyébként igen, ebből a projektből szerintem is lehet valami, Győrben elvileg minden adott.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. december 6., szombat 16:40

Hülyeség azt mondani, hogy már látszik Miriuta keze a Győrön, de mégis... :D
Az első félidőben teljesen lefocizták a Honvédot, uralták a meccset, korszerű focit játszottak. Széleken jól építkeztek. Rudolf jól játszott, bár kihagyott egy tizenegyest.
Második félidőben elfáradtak, igaza volt Lacinak, hogy nem bírnak 90 percet. Viszont jövőre tényleg bajnokesélyes csapat lehet belőlük, főleg ha hoznak egy-két spílert Miriuta kapcsolataiból.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. december 6., szombat 15:51

alapvető hiányossággal rendelkező játékosokkal nehéz konzisztens eredményeket elérni, olyan nevetséges hibák vannak minden meccsen, hogy az edző maximum verheti a fejét a kispadba.
Ez igaz
de ez nem menti fel az edzőket és a játékosokat az alól, hogy rossz az erőnlét

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Enrique » 2014. december 6., szombat 15:19

wxyz írta:Komoly munkát végezhetett Horváth :lol:
Tavasszal meg zsinórban hozta a győzelmeket.
Nem védem, de ő szerintem ebben a mezőnyben aránylag tehetséges, ambiciózus edzőnek számít, alapvető hiányossággal rendelkező játékosokkal nehéz konzisztens eredményeket elérni, olyan nevetséges hibák vannak minden meccsen, hogy az edző maximum verheti a fejét a kispadba.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. december 6., szombat 14:58

Múltkor 20 perc után lecserélte a csatárát, mivel nem futott eleget, azt nyilatkozta, hogy ez bármelyik játékossal megtörténhet, a következő meccsen a 90. percig is hajtani fog, fognak. :D :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. december 6., szombat 12:52

Nem szoktam nb1es edzők nyilatkozataival foglalkozni, de azért az árulkodó, hogy Miriuta szerint a győri játékosok erőnlétileg kevesek 90 percre
Komoly munkát végezhetett Horváth :lol:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. december 1., hétfő 18:39

BBarni írta:Nagyon sok mindenki szóba került, Bento,Rutten,Spalletti,Ranieri stb(de ők csak felvetődtek, nem biztos, hogy velük egyáltalán tárgyaltak volna) Nagy nevet akarnak csak pénz meg annyi nincs! :lol: Egervári után Rutten volt az egyik fő jelölt, de túl sokat kért!(Ranieri meg most bukott meg a görögöknél :lol: )
Ericsson azt hiszem most a Kínában tevékenykedik szóval ne reménykedj benne! :mrgreen: Az is felvetődött egy ideig, hogy egy fiatalabb, de a játékos múltja miatt viszonylag nagyobb nevű embert neveznek ki, de ezt hamar elvetették!Pedig itt is voltak jó nevek! :mrgreen:
Szerintem megint az lesz mint Egervári után, hogy minden nagyobb nevű külföldi edzőnél bepróbálkoztak aztán amikor koppantak előhúzták Pinyőt!(most ez László Csaba vagy Nyíl lehetne)
Ericsson tavaly nagyon pletykálták, azért írtam. Csak tudnám mit akartak vele :lol:

Sok mindent elárul amúgy, hogy ennyi név fel merül
Össze-vissza kapkodás, elképzelés nélkül

BBCKPH
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2014. június 28., szombat 22:05

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBCKPH » 2014. december 1., hétfő 16:12

wxyz írta:2 jelölt van Dárdai helyére
Egyik gondolom ten Cate
Másik vajon ki? Csak nem Ericsson? :lol:
ten Cate múltkor azt nyilatkozta, hogy visszavonult az edzőségtől.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. december 1., hétfő 15:36

Nagyon sok mindenki szóba került, Bento,Rutten,Spalletti,Ranieri stb(de ők csak felvetődtek, nem biztos, hogy velük egyáltalán tárgyaltak volna) Nagy nevet akarnak csak pénz meg annyi nincs! :lol: Egervári után Rutten volt az egyik fő jelölt, de túl sokat kért!(Ranieri meg most bukott meg a görögöknél :lol: )
Ericsson azt hiszem most a Kínában tevékenykedik szóval ne reménykedj benne! :mrgreen: Az is felvetődött egy ideig, hogy egy fiatalabb, de a játékos múltja miatt viszonylag nagyobb nevű embert neveznek ki, de ezt hamar elvetették!Pedig itt is voltak jó nevek! :mrgreen:
Szerintem megint az lesz mint Egervári után, hogy minden nagyobb nevű külföldi edzőnél bepróbálkoztak aztán amikor koppantak előhúzták Pinyőt!(most ez László Csaba vagy Nyíl lehetne)

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. december 1., hétfő 14:54

2 jelölt van Dárdai helyére
Egyik gondolom ten Cate
Másik vajon ki? Csak nem Ericsson? :lol:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. november 30., vasárnap 19:41

Az NB1ből van olyan játékos, akire van esélyünk, hogy megszerezzük, vagy szóba jött egyáltalán? Azért remélem nem csak külföldiekkel akarjuk feltölteni a keretet télen, illetve nyáron.
Sok idő van még a nyárig, de úgy tudom, hogy itthonról csak lejárt szerződésű magyarokban gondolkodunk!Doll annyira nem bízik a magyar játékosokban, nem is csoda, aki meg tényleg erősítés lenne az meg horror ár!

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. november 30., vasárnap 18:43

BBarni írta:Nem pontosan, Moniz nem akarta leigazolni!Orosz Pali akarta Vass Ádit és Futács Márkót Moniz viszont megnézte Ádit többször is az edzésen, de mást akart hozni pedig már kész volt Ádinak a szerződése is már csak alá kellett volna írni!Az elég csúnya sztori volt...És azt hiszem így lett Futács és Vass helyett Tuyp és talán Gerson!
Anyagiakban azért jóval többet tudunk adni mint az MTK szerencsére!Én nem tartom Eleket rosszabb játékosnak mint Vass Ádit!Nekem Elek stílusa jobban tetszik, de Ádival sem járnak rosszul!(Gyömbihez képest pláne)
Gersonnal és Tuyppal is nagyon jól jártunk :D Bár én utóbbinak még adtam volna esélyt, látszott, hogy valamit konyít a focihoz, de gondolom ott a háttérben voltak problémák. Mondjuk Futácsot sem tartom jó futballistának. Pedig szépen indult a karrierje, az ő magasságával és testi erejével egy angol kisebb csapatba simán elférne.

Az NB1ből van olyan játékos, akire van esélyünk, hogy megszerezzük, vagy szóba jött egyáltalán? Azért remélem nem csak külföldiekkel akarjuk feltölteni a keretet télen, illetve nyáron.

Győrben pedig 500 néző Miriuta Laci első meccsén. :/ Bírom Lacit, egyszer szívesen elnézném a Fradi padján is. Nyilván nem rossz edző, ha a Kolozsvárral második helyen állt.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. november 30., vasárnap 18:39

Nem pontosan, Moniz nem akarta leigazolni!Orosz Pali akarta Vass Ádit és Futács Márkót Moniz viszont megnézte Ádit többször is az edzésen, de mást akart hozni pedig már kész volt Ádinak a szerződése is már csak alá kellett volna írni!Az elég csúnya sztori volt...És azt hiszem így lett Futács és Vass helyett Tuyp és talán Gerson!
Anyagiakban azért jóval többet tudunk adni mint az MTK szerencsére!Én nem tartom Eleket rosszabb játékosnak mint Vass Ádit!Nekem Elek stílusa jobban tetszik, de Ádival sem járnak rosszul!(Gyömbihez képest pláne)

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. november 30., vasárnap 18:33

numberone1 írta: Egyebkent Vass miert nem minket valasztott? Anyagiak? :hmmm:
Moniz-Kubatov-Orosz. Ha jól tudom, ők nem akarták.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. november 30., vasárnap 18:30

Ferencváros írta: Hosszú idő után lenne egy magyar szinten normális VKP-nk.

Radónak pedig szerintem egy életre elcseszték a karrierjét.

BBarni, MTK-ból nem volt tapogatózás a nyáron, vagy most télen majd? Onnan van pár játékos, akit nagyon szívesen elnéznék. Bár gondolom elég drágák. Pölő, Vass Á., Vass P., Kanta, Bese.
Úgy tudom nem került szóba egyik sem, viszont szerintem Vass Ádinál lehet, hogy nyáron bepróbálkozunk mivel ha jól tudom lejár a szerződése!
a Polo-Vass kettos nem lenne rossz...sot a valogatottban is eltudnam kepzelni Tozser mellett ezt a kettot.
meg mondom oszinten nem vagyok egy Elek fan, szoval remel nem lesz abbol semmi.Persze attol meg NB1 szinten jo jatekos. Egyebkent Vass miert nem minket valasztott? Anyagiak? :hmmm:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. november 30., vasárnap 18:27

BBarni, MTK-ból nem volt tapogatózás a nyáron, vagy most télen majd? Onnan van pár játékos, akit nagyon szívesen elnéznék. Bár gondolom elég drágák. Pölő, Vass Á., Vass P., Kanta, Bese.
Úgy tudom nem került szóba egyik sem, viszont szerintem Vass Ádinál lehet, hogy nyáron bepróbálkozunk mivel ha jól tudom lejár a szerződése!

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. november 30., vasárnap 17:53

BBarni írta:
A halira most berágtunk egy kicsit, szóval szerintem Radó felejtős meg arra a posztra ha jól tudom egy brazil srácot néztek ki!Eleknél voltak tapogatózások, de csak nyáron jöhet és csak akkor ha nem kell sehova külföldre!
Hosszú idő után lenne egy magyar szinten normális VKP-nk.

Radónak pedig szerintem egy életre elcseszték a karrierjét.

BBarni, MTK-ból nem volt tapogatózás a nyáron, vagy most télen majd? Onnan van pár játékos, akit nagyon szívesen elnéznék. Bár gondolom elég drágák. Pölő, Vass Á., Vass P., Kanta, Bese.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. november 30., vasárnap 17:40

Egész pofás mérkőzés volt, persze tegyük hozzá, hogy egy Kecskemét ellen.
Tényleg hajtottak a fiúk, ha minden meccsen így mennének, sima lenne a dobogó. Viszont jövőre Európa Liga megint minek? Megint hoznak Havojicot meg Nagy Danit?
Azért ez a KTE elég sok nagyobb csapatnak nehezítette meg a dolgát, nem olyan rossz csapat!Azért most kicsit más lenne a helyzet mint a nyáron, az EL meg nagyon kell az igazolások miatt is!

Nalepa egész jó, de tegnap is kezezett egy szépet és a szabálytalansága akár pirosat is érhetett volna, nálam még mindig Mateos-Pavlovic a nyerő!Kuku jó csak halvérű és nincs posztja!Gera pedig 35 évesen nem fogja a hátán cipelni a csapatot, de sokat segít még mindig!
viszont jo lenne ha elkezdenenk mi is nyerni a "rangadokat", mert eddig csak a Gyort kaptuk el... ja es ne hullajtsunk tobb pontot ilyen Haladasok es Papak ellen.
Viszont a Győr-Vidi-Loki hármas ellen(mind idegenben) az 1 győzelem 2 döntetlen nem rossz, persze csak ha tavasszal hazain verjük őket!
Pontvesztés meg ilyen csapatok ellen mindig lesz!(és volt is)
Egy Radó - Lamah - Somália támadó középpályás szekció már elég jó lenne, előttük Böde vagy Lauth. Gera meg mehetne egy sorral hátrébb, ott a válogatottban is jól játszott.

Egyik ismerősöm Elek esetleges érkezéséről is beszélt. Van valóságalapja? Ebben a szezonban kezdi összekapni magát, szerintem jól jönne vkp-nak.
A halira most berágtunk egy kicsit, szóval szerintem Radó felejtős meg arra a posztra ha jól tudom egy brazil srácot néztek ki!Eleknél voltak tapogatózások, de csak nyáron jöhet és csak akkor ha nem kell sehova külföldre!

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. november 30., vasárnap 16:54

Egy Radó - Lamah - Somália támadó középpályás szekció már elég jó lenne, előttük Böde vagy Lauth. Gera meg mehetne egy sorral hátrébb, ott a válogatottban is jól játszott.

Egyik ismerősöm Elek esetleges érkezéséről is beszélt. Van valóságalapja? Ebben a szezonban kezdi összekapni magát, szerintem jól jönne vkp-nak.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. november 30., vasárnap 16:45

Ferencváros írta:Egész pofás mérkőzés volt, persze tegyük hozzá, hogy egy Kecskemét ellen.
Tényleg hajtottak a fiúk, ha minden meccsen így mennének, sima lenne a dobogó. Viszont jövőre Európa Liga megint minek? Megint hoznak Havojicot meg Nagy Danit?

Kukuruzovicba mozog valami, már az első meccseken is látszott rajta, hogy klasszisokkal jobb Gyömbérnél. Nalepa a legjobb védőnk volt, középhátvédként nem nagyon szokott hibázni.
Lauth szerintem a legjobb igazolásunk volt, végre egy befejező csatár, csak nem szélen kell erőltetni.
Lamah szerintem már a mozgásával kiemelkedik az NB1ből, persze még várni kell, hogy teljesen formába lendüljön.
Viszont Gerával nem vagyok megelégedve. Tegnap volt egy nagyon jó meccse, de előtte teljes homály. Eladott labdák, rossz passzok. Egyáltalán nem tűnik ki, és nem tudja a hátára kapni a csapatot.
Tul oreg, h hatan cipelje a csapatot egy egesz szezonon at. Kellene melle es Lamah melle vki aki ezt megtudna tenni... es ezt az embert Gera es a belga jol kiegeszitene.
Viszont ez a Lauth dolog, abban igazat adok,h centerben kell jatszatni, de Bode vagy Lauth. Ketto egyutt luxus, foleg, h meg akarunk vkit betenni tamadonak Gera es Lamah melle.

szerk:
Azért azt is hozzá kell tenni, hogy a Vidi eddigi 16 meccséből 11 otthon volt, tavasszal idegenben fognak játszani a Győr,MTK,Dózsa,Diós,Loki,Fradi ellen is!Itt azért meleg lehet nekik a dolog, bár tény, hogy idén eddig övék a legjobb csapat!
viszont jo lenne ha elkezdenenk mi is nyerni a "rangadokat", mert eddig csak a Gyort kaptuk el... ja es ne hullajtsunk tobb pontot ilyen Haladasok es Papak ellen.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég