Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. szeptember 3., szerda 9:24

numberone1 írta:Te olyan embereket akarsz vissza hozni a Mennyeibe akik nagyban szarnak mindenre. Nem veletlenul nem kellenek meg egy normalis kozepcsapatnak sem. :roll:
Ez Hajnal is akkora alibi, eljon a fradiba es setalgatni fog. Egy ilyent akartok latni? Olyan kell aki megszakad a fradi mezert...
Jol csengo neve van, mert jatszott a bundasban. Volt egy jo szezonja a Lauternben es utanna a Dortmundban, aztan nem veletlenul kuldtek el onnan. a Stuttgartban lof**zt sem csinalt, nem beszelve a valogatottrol.
Nemeth v Koman? :lol: porcelan babak, egy holland alsobb csapatnak sem kell egyik sem.
Hajnalt egy szóval sem említettem, ő más tészta, bár képességei alapján nem hinném, hogy nem ütné meg a mennyei szintjét, amikor még egy Halmosi is lazán lefutja/kicselezi a honi védők felét...
A 30 éven aluli sokszoros válogatottakra gondoltam, ráadásul porcelán láb ide-vagy oda, egy Németh Krisztián erősítés lenne bármelyik NB1-esnek. Mint ahogyan egy Koman is, ha meg fejben is rendbe tennék, ami a legnagyobb probléma náluk, akkor talán beszélhetnénk magyar fociról is...
"Olyan kell, aki megszakad a Fradi mezért..." - ez is vitathatatlan, de hol lehet ilyet találni? Nem csak a Fradiban, úgy általánosan a magyar fociban. Persze, van szerencsére példa erre is, de ha ez lenne (a jogos) kritérium, akkor nem sokan igazolgatnának.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. szeptember 3., szerda 8:51

danianevem írta:
BBarni írta:Hivatalosan nem!Lamah már itt van már csak az ilyen apróságok vannak hátra, nem hiszem, hogy ezen múlna!Hajnal ha jól tudom a héten jön tárgyalni, Németh és Vadócz is jöhet, de ők ha jönnek is csak október elején,közepén!(Németh sanszosabb talán...)
Nem tudom miért nem lett volna nekik (is, meg Komannak stb...) jó aláírni bármelyik nemzetközi porondon szereplő csapathoz, ha mást nem csak a nyár végéig, hogy meccsben maradjanak és netalán még jó teljesítménnyel eladják magukat külföldre...
Mondjuk azt sem tudom miért keresem még mindig a logikát a magyar fociban :D
Te olyan embereket akarsz vissza hozni a Mennyeibe akik nagyban szarnak mindenre. Nem veletlenul nem kellenek meg egy normalis kozepcsapatnak sem. :roll:
Ez Hajnal is akkora alibi, eljon a fradiba es setalgatni fog. Egy ilyent akartok latni? Olyan kell aki megszakad a fradi mezert...
Jol csengo neve van, mert jatszott a bundasban. Volt egy jo szezonja a Lauternben es utanna a Dortmundban, aztan nem veletlenul kuldtek el onnan. a Stuttgartban lof**zt sem csinalt, nem beszelve a valogatottrol.
Nemeth v Koman? :lol: porcelan babak, egy holland alsobb csapatnak sem kell egyik sem.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. szeptember 2., kedd 16:49

BBarni írta:Hivatalosan nem!Lamah már itt van már csak az ilyen apróságok vannak hátra, nem hiszem, hogy ezen múlna!Hajnal ha jól tudom a héten jön tárgyalni, Németh és Vadócz is jöhet, de ők ha jönnek is csak október elején,közepén!(Németh sanszosabb talán...)
Nem tudom miért nem lett volna nekik (is, meg Komannak stb...) jó aláírni bármelyik nemzetközi porondon szereplő csapathoz, ha mást nem csak a nyár végéig, hogy meccsben maradjanak és netalán még jó teljesítménnyel eladják magukat külföldre...
Mondjuk azt sem tudom miért keresem még mindig a logikát a magyar fociban :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 2., kedd 16:46

BBarni írta:
Most akkor a Fradi végül nem igazolt le senkit?
Hivatalosan nem!Lamah már itt van már csak az ilyen apróságok vannak hátra, nem hiszem, hogy ezen múlna!Hajnal ha jól tudom a héten jön tárgyalni, Németh és Vadócz is jöhet, de ők ha jönnek is csak október elején,közepén!(Németh sanszosabb talán...)
Lamah tényleg okos és jó húzás lenne. Hajnal meg tudjuk, hogy hol edződött. Egyikőjükkel se lenne hátrébb a Fradi, sőt magyar szinten azért a Vadócz - Németh páros se lenne rossz. Kíváncsi leszek mi lesz ebből. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. szeptember 2., kedd 16:37

Most akkor a Fradi végül nem igazolt le senkit?
Hivatalosan nem!Lamah már itt van már csak az ilyen apróságok vannak hátra, nem hiszem, hogy ezen múlna!Hajnal ha jól tudom a héten jön tárgyalni, Németh és Vadócz is jöhet, de ők ha jönnek is csak október elején,közepén!(Németh sanszosabb talán...)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 2., kedd 14:49

Most akkor a Fradi végül nem igazolt le senkit?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. szeptember 2., kedd 10:43

A Radó sztorit én sem tudtam volna szebben leírni, mint Martí Zoltán:
Az átigazolási időszak utolsó napján az egyik legizgalmasabb kérdés Radó András esetleges klubváltása volt. Illetve lehetett volna, ha nem a pénz beszél.
A történet szereplőit nem lehet fekete-fehér alapon megítélni, mindenesetre fontos tanulságokat le lehet vonni. Olyanokat, amelyek nem fognak jólesni az érintetteknek, de amivel illik szembenézni. A Radó-ügy rávilágít arra a tényre, hogy a mai modern futballban mindent felülír a pénz, amely elveszi az emberek józan eszét és emberségét is.
A Radó-történetben mindenki rosszul járt: a Haladás könnyen lehet, hogy nem fogja tudni később annyiért sem eladni a labdarúgót, amennyit most kínáltak érte, a Videoton vagy a Ferencváros lemaradt egy nagy lehetőségről, a menedzser pedig – akit azért annyira nem kell sajnálni – hoppon maradt. De a legrosszabbul maga Radó András járt, áldozatul esett ebben a kegyetlen játékban, amelyben nem számít pályafutás, nem számít a lehetőség, csak a bankók illata és mennyisége.
Radó András tett annyit a Haladásért, hogy korrekten bánjanak vele, Megérdemelte volna, hogy ünnepélyesen megköszönjék neki szolgálatait, majd elmondják a szokásos érzelemdús beszédet, hogy „az ajtó mindig nyitva áll előtted, mert ez a te otthonod”. Ehelyett a vezetők a hírek szerint úgy vesztek össze a milliókon mint óvodások a játszótéren. Csakhogy nem gondoltak abba bele, hogy Radó ezek után vajmi kevés lelkesedéssel fog a kulcsjátékosait sorra elvesztő Haladás színeiben játszani. Persze profi labdarúgó, de érzései neki is vannak. A fiatal támadónak pedig most az lehet az érzése, hogy rútul becsapták Szombathelyen.
Ugyanis amikor idén februárban meghosszabbította a szerződését 1 évvel 2016-ig(hogy több pénzért tudják eladni) akkor be lett neki ígérve, hogy idén nyáron mindenképpen elengedik!Többször is hazudoztak az ajánlatot illetően, a Vidinek is más árat mondtak, nekünk is!Majd amikor megtettük azt az ajánlatot amit szerettek(kértek) volna, hosszas gondolkozás után megint elutasították, és még többet kértek!Na ez az undorító... :cens: Szóval igazából Radót sajnálom a legjobban mert csúnyán be lett hülyítve...a szombathelyi vezetőség is csúnyán megszívta, mert télen vagy jövő nyáron fele ennyiért tudják majd eladni jó esetben!Szóval csak gratulálnék a szombathelyieknek,korrekt! :agree:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. szeptember 1., hétfő 17:14

Nem kell ismerni vkit, eleg ha figyeled meccsenkent.... Te gondolom minden jatekost ismersz kozelrol....
Ja persze egy meccsszituációban teljesen jól kiismerhető egy ember...amikor sokkal felfokozottabb állapotban van! :roll:
Egyébként igen a játékosok nagy részét ismerem, a magyarokat meg pláne! :)
Egy Aborah, aki fizikalisan es teknikailag jobb volt mint az atlag mennyeis kp, csak fejben gyenge volt az ipse. Ne mond, h egy fokkal jobbat nem lehetett volna talani a vilagban, v mint ez Somalia aki teknikailag nem a legjobb de a fizikalis parameterei csodalatosak....brazilia , afrika, franciaorszag, hollandia v barhonnan. Biztos lehetne talani....Nem, itt ugy nezki, h magyaroknak kell jatszni....aztan rajott a vezetoseg ez keves es most igazlolni probalnak....
Aborah kemény 7 meccset játszott és ott is akadtak rossz meccsei!Biztos lehetne találni persze csak nem mindegy, hogy a játékos ide akar e jönni vagy mennyit kér és mennyibe kerül! :) Igen a magyarokat kell játszatni... :lol: Ne már..az nem tűnik logikusabbnak, hogy egy Busai mondjuk fele annyiba kerül mint egy "3 tüdejű technikás feka"?Itt sokan nagy tévedésben vannak rohadtul nem a játékosok álma a magyar bajnokság.. :)

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. szeptember 1., hétfő 17:00

BBarni írta:Honnan veszed, hogy tahók?Ismered őket?Én igen és nem azok! :) Szerintem ezt ne folytassuk mert ez már az alja, hogy ismeretlenül letahózzuk
Nem kell ismerni vkit, eleg ha figyeled meccsenkent.... Te gondolom minden jatekost ismersz kozelrol....
BBarni írta:
Irtam, h egy Essient v egy Yayat igazoljanak? Arc az van.
Ki beszélt róluk?Te emlegetted, hogy 3 tüdejű,technikás feka kellene én meg mondtam, hogy ilyen játékos nem, hogy a mi lehetőségeinkhez képest nincs hanem sztárklubokhoz képest sem...
Egy Aborah, aki fizikalisan es teknikailag jobb volt mint az atlag mennyeis kp, csak fejben gyenge volt az ipse. Ne mond, h egy fokkal jobbat nem lehetett volna talani a vilagban, v mint ez Somalia aki teknikailag nem a legjobb de a fizikalis parameterei csodalatosak....brazilia , afrika, franciaorszag, hollandia v barhonnan. Biztos lehetne talani....Nem, itt ugy nezki, h magyaroknak kell jatszni....aztan rajott a vezetoseg ez keves es most igazlolni probalnak....
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. szeptember 1., hétfő 16:38

Szerintem ma már csak ő, persze még akármi lehet!Hajnal a héten jön valamikor tárgyalni ha jól tudom....még Vadócznak és Némethnek is áll az "ajánlatunk", de ők mivel ingyen igazolhatóak még külföldön próbálkoznak!

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. szeptember 1., hétfő 16:34

BBarni, ma már csak Lamah, vagy van még valakire esély? :)

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. szeptember 1., hétfő 16:32

Honnan veszed, hogy tahók?Ismered őket?Én igen és nem azok! :) Szerintem ezt ne folytassuk mert ez már az alja, hogy ismeretlenül letahózzuk a saját játékosainkat!
:)


Irtam, h egy Essient v egy Yayat igazoljanak? Arc az van.
Ki beszélt róluk?Te emlegetted, hogy 3 tüdejű,technikás feka kellene én meg mondtam, hogy ilyen játékos nem, hogy a mi lehetőségeinkhez képest nincs hanem sztárklubokhoz képest sem...

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. szeptember 1., hétfő 16:23

BBarni írta: 4 hónapja Gyömbi és Busa is király volt:)
Gyomber szivvel lelekkel jatszik, ezt lehet benne szeretni....de egy Busaival v Csukiccsal parban iszonyu keves. Raadasul ez a ketto iszonyu taho :roll:
Busainal latszik, h rakjak ala a lovat kezd noni az arc. Ugy vagnam ki Ugraival egyutt...
BBarni írta: (pld valaki egy 3 tüdejű fekát akar aki még technikás is, ilyet nagyon sokan szeretnének köztük a Madrid is de mégsem
Irtam, h egy Essient v egy Yayat igazoljanak? Arc az van.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 1., hétfő 15:50

Azért ez a Roland Lamah nem lehet egy elveszett ember. Őt akarja a Fradi?

Belga válogatott, Swanseaval Liga kupát nyert, ráadásul az Osasunában is tolta. Korrekt igazolásnak tűnik.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. szeptember 1., hétfő 15:48

Holman:
A Ferencváros 21 éves játékosa Holman Dávid légmellet kapott, ezért egy ideig nem állhat Thomas Doll rendelkezésére. A fiatal játékos már átesett egy kisebb beavatkozáson, de szombaton már hazaengedték a kórházból.
Rá elég sokáig nem számíthatunk...

más:
Balázs Benjámin nyilatkozata:
Igaz, most nem neveztek a 43-as keretbe, de a csapat lelkes háttérembereként szeretném jelentősen fejleszteni technikai tudásomat, javítani a taktikai látásmódomat, hogy majd fontos mérkőzéseken is pályára léphessek.
Tanulom a portugál nyelvet, hogy az angol mellett segítse a mindennapi kommunikációt. Azért küzdök, hogy jó csapatjátékosként mások számára is öröm legyen a játékom a futballpályán! Mindenkinek köszönöm a figyelmet és a biztatást!
:lol:

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Santi » 2014. szeptember 1., hétfő 15:43

BBarni írta:Most már Lamahot is sokan fikázzák(még le sem igazoltuk :lol: )
Én nem láttam focizni még, viszont nagyobb névre számítottam (mondjuk nem reális nagyobb nevet hozni ide az is igaz). Viszont bízok benne, hogy eljön, kell valaki a szélre, mert Somi egyedül kevés, Ugrai sztem nem szint, Holmannal nemtudom mivan, Nagy Dominik meg nem megoldás (még).

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. szeptember 1., hétfő 15:08

Csak 4 év, meg 4 hónap nem annyira ugyanaz!Ez idő alatt Ottennek volt két gerincműtétje...(egyébként simán kezdő lenne)
4 hónapja Gyömbi és Busa is király volt most meg elzavarja őket mindenki, mert volt egy pár gyengébb meccsük!(ugyanez Bödével amikor szarul ment mindenki fikázta amikor 3-mat rúgott és vitte volna a München akkor meg mindenki félt, hogy elviszik)A foci nem olyan egyszerű mint sokan gondolják! :)
(pld valaki egy 3 tüdejű fekát akar aki még technikás is, ilyet nagyon sokan szeretnének köztük a Madrid is de mégsem találnak :) )
Most már Lamahot is sokan fikázzák(még le sem igazoltuk :lol: ) amikor jelenleg(!) 3-szor jobb focista mint Radó, akiért meg 3 hónapja sír mindenki!Az meg nem olyan egyszerű, hogy leteszünk egy szerződést Vadócz vagy Németh elé és akkor annyi...ha ők külföldre akarnak menni akkor adhatunk nekik akármennyi fizut annyit úgysem tudunk amennyit külföldön kapnának!Az más kérdés, hogy majd szeptember közepén-október elején amikor még mindig nem kellenek senkinek majd jönnek vissza kopogtatni, ha meg esetleg leigazoljuk őket akkor megint a vezetőség lesz a hülye,, hogy miért csak most...
Szóval ez azért egy kicsit bonyolultabb... :)

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. szeptember 1., hétfő 14:59

BBarni írta: Érdekes tavaly Gyömbi volt a király Busáról nem is beszélve most meg már szarok vagy mi?
4 éve Otten meg Tutoric volt a király, most meg már Budapest közelébe nem szívesen látnánk őket.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. szeptember 1., hétfő 14:19

BBarni írta:
Sokra nem megyünk vele, amíg ennyire szar a középpályánk. Védekezni egyik sem tud, futni sem, labdát szerezni sem, indítani sem, labdát kihozni sem. Cukic? Gyömbér? Busai? Ugyan már, ilyen középpályával mit akarunk? :lol: Amíg máshol egy Pátkai mesterhármast lő, meg horvát utánpótlásválogatottak vannak.
Azért nem kell ennyire borúlátónak lenni egy vereség után! :) Érdekes tavaly Gyömbi volt a király Busáról nem is beszélve most meg már szarok vagy mi?Te is tudod, hogy akit most igazolunk azért elég nagy erősítés lesz, 3 millió euró az értéke, Besicnek mennyi is volt 1,5 millió?Persze ez nem minden, de azért nem véletlen játszik valaki a Osasunában és a Swanseaben!26 éves nem is öreg,gyors,jól cselező nagy erősítés lesz!

Egyébként még jöhet más is(nem feltétlen ma)! :)

A Haladás meg hazudni tudnak mást nem! :lol:
Busait teljesen felcopkodja a media, az a gyerek teljesen tul van ertekelve. Igen a belso kp iszonyuan sulytalan, oda is kellene egy 3 tudeju feka, persze egy teknikasabb fajta.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. szeptember 1., hétfő 12:16

Sokra nem megyünk vele, amíg ennyire szar a középpályánk. Védekezni egyik sem tud, futni sem, labdát szerezni sem, indítani sem, labdát kihozni sem. Cukic? Gyömbér? Busai? Ugyan már, ilyen középpályával mit akarunk? :lol: Amíg máshol egy Pátkai mesterhármast lő, meg horvát utánpótlásválogatottak vannak.
Azért nem kell ennyire borúlátónak lenni egy vereség után! :) Érdekes tavaly Gyömbi volt a király Busáról nem is beszélve most meg már szarok vagy mi?Te is tudod, hogy akit most igazolunk azért elég nagy erősítés lesz, 3 millió euró az értéke, Besicnek mennyi is volt 1,5 millió?Persze ez nem minden, de azért nem véletlen játszik valaki a Osasunában és a Swanseaben!26 éves nem is öreg,gyors,jól cselező nagy erősítés lesz!

Egyébként még jöhet más is(nem feltétlen ma)! :)

A Haladás meg hazudni tudnak mást nem! :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 84 regisztrált és 0 vendég