Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Enrique » 2014. október 31., péntek 14:31

ziro4vr írta:Futács Márkó (Mersin Idmanyurdu) na az milyen csapat? :lol:
http://www.nemzetisport.hu/legiosok/leg ... eo-2368791
Jó helyen van ő. :lol:
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 31., péntek 14:26

Futács Márkó (Mersin Idmanyurdu) na az milyen csapat? :lol:
Nem illik.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. október 31., péntek 14:12

Bő keret... Majd kihullik aki nem oda való. :)

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. október 31., péntek 12:43

Kezd hatni a magyar légkör Dárdaira?

A MAGYAR VÁLOGATOTT BŐ KERETE
Kapusok: Bogdán Ádám (Bolton), Dibusz Dénes (Ferencváros), Gulácsi Péter (Red Bull Salzburg), Király Gábor (Fulham)
Védők: Fiola Attila (MVM-Paks), Forró Gyula (Újpest), Juhász Roland (Videoton FC), Kádár Tamás (DVTK), Korhut Mihály (DVSC-Teva), Laczkó Zsolt (Kecskeméti TE), Lang Ádám (Győri ETO), Pintér Ádám (Levadiakosz), Varga József (DVSC-Teva)
Középpályások: Elek Ákos (DVTK), Gera Zoltán (Ferencváros), Gyömbér Gábor (Ferencváros), Halmosi Péter (Haladás), Kalmár Zsolt (RB Leipzig), Kovács István (Videoton FC), Pölöskei Zsolt (MTK), Simon Ádám (Videoton FC), Simon Krisztián (Újpest FC), Tőzsér Dániel (Watford), Vécsei Bálint (Honvéd)
Támadók: Dzsudzsák Balázs (Dinamo Moszkva), Futács Márkó (Mersin Idmanyurdu), Gyurcsó Ádám (Videoton FC), Lovrencsics Gergő (Lech Poznan), Nikolics Nemanja (Videoton FC), Priskin Tamás (Győri ETO), Rudolf Gergely (Győri ETO), Stieber Zoltán (Hamburg), Szalai Ádám (Hoffenheim)

Halmosi? Laczkó? Forró? Futács? Simán Ádám? Gyömbér?

De legalább kapusposzton még mindig nincs gond.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. október 29., szerda 11:23

Ferencváros írta:"Nem hivatalos: FTC 1899

Úgy néz ki jó hírek is érkeznek! Meg nem erősített információk szerint elkezdték leszerelni a vénaszkennert a C lelátó beléptetőkapuinál!! Közel a megegyezés?"


Illetve fradi-fórumon olyan pletyka is van, hogy Kubatov hajlandó megint leülni a szurkolókkal.

BBarni, erről tudsz valamit, vagy kamu az egész, és csak cserélik a rendszert?
A szkennert csak cserélik, az mlsz kártya miatt és az elhelyezésén is variálnak még!
Viszont a tegnapi közgyűlésen én is ott voltam, és tényleg azt mondta Kubatov, hogy ha az ultrák bejönnek akkor leül velük tárgyalni!Az ultrák viszont nem fognak "tenyerelni" ez biztos, tehát nagyon nincs is miről beszélni!

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. október 28., kedd 18:23

"Nem hivatalos: FTC 1899

Úgy néz ki jó hírek is érkeznek! Meg nem erősített információk szerint elkezdték leszerelni a vénaszkennert a C lelátó beléptetőkapuinál!! Közel a megegyezés?"


Illetve fradi-fórumon olyan pletyka is van, hogy Kubatov hajlandó megint leülni a szurkolókkal.

BBarni, erről tudsz valamit, vagy kamu az egész, és csak cserélik a rendszert?

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. október 28., kedd 16:09

Nincs mit.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. október 28., kedd 15:45

Köszönöm mindkettőtöknek. :salute: :)

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. október 28., kedd 15:35

Na, valaki világosítson fel engem, hogy hogy működik ez. Hogy tudok szurkolói kártyát kiváltani, mikor, hol, pénzbe kerül-e, mennyi idő megkapni, stb.
Azért érdekelne, mert szeretnék kimenni a két válogatott meccsre, viszont a jegyváltáshoz szurkolói kártya kell. Na most ha én elmegyek Pestre, hol tudok kiváltani szurkolói kártyát, és az azonnal meg is lesz, és vehetem is a jegyet, vagy meg kell várni, míg kiküldik, mondjuk 1 hét múlva, és aztán mehetek megint jegyet venni? Mert utóbbi esetében sztornó az egész.

szerk.: illetve a szurkolói kártya mennyi ideig érvényes, egy évre, vagy örökre?
Két féle kártyát lehet kiváltani, klubkártya és futballkártya!Az előbbi akkor kell ha egy magyar csapatnak vagy a szurkolója a válogatott mellett!Ennek az átvételének a helye attól függ, hogy melyik csapatnak szurkolsz!Ha viszont nem szurkolsz igazán egy magyar csapatnak se csak válogatott akkor futballkártya kell!(ezzel is tudsz nb1-es meccsekre járni csak egy külön kijelölt semleges szektorba)A klubkártyát elvileg 5-10 perc alatt megcsinálják és kész, csak személyi és lakcím kártya kell, képet ott csinálnak!Elvileg a klubkártya a legtöbb helyen ingyenes(nálunk 1500 Ft), de erről a hivatalos honlapok bővebben írnak!A futballkártyáról nem tudok sok infót, de szerintem az is ingyenes és 5-10 perc alatt kész!A futballkártyát meg itt tudod átvenni/megcsinálni:
Ticket Express-Bálna
1093 Budapest, Fővám tér 11-12. (I. emelet)
Nyitva: minden nap 10-20 óráig

Ticket Express-SYMA Jegypénztár
1146 Budapest, Dózsa György út 1. (Szoborpark felőli porta mellett)
Nyitva: minden nap 10-20 óráig

Azt viszont nem tudom, hogy ehhez kell e valami előzetes regisztráció vagy bármikor mehetsz, de majd utána nézek!Viszont it egy telefonszám és egy email cím ahol lehet erről érdeklődni:Telefon: 06-30-958-5585
E-mail. [email protected]

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. október 28., kedd 15:33

Pipita írta:Na, valaki világosítson fel engem, hogy hogy működik ez. Hogy tudok szurkolói kártyát kiváltani, mikor, hol, pénzbe kerül-e, mennyi idő megkapni, stb.
Azért érdekelne, mert szeretnék kimenni a két válogatott meccsre, viszont a jegyváltáshoz szurkolói kártya kell. Na most ha én elmegyek Pestre, hol tudok kiváltani szurkolói kártyát, és az azonnal meg is lesz, és vehetem is a jegyet, vagy meg kell várni, míg kiküldik, mondjuk 1 hét múlva, és aztán mehetek megint jegyet venni? Mert utóbbi esetében sztornó az egész.

szerk.: illetve a szurkolói kártya mennyi ideig érvényes, egy évre, vagy örökre?

Tényleg hihetetlen szánalmas az egész rendszer, a Bernabeuba szombat délelőtt elmentem, hogy szeretnék jegyet az esti meccsre, és még csak személyit sem kértek, fizettem és adták a jegyet... mondjuk mi fejlettebbek vagyunk a hanyatló nyugatnál. :taps:
http://www.jegyaruhaz.hu/sport/1361-fut ... altasa-itt

Itt van minden tudnivaló.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. október 28., kedd 15:02

Na, valaki világosítson fel engem, hogy hogy működik ez. Hogy tudok szurkolói kártyát kiváltani, mikor, hol, pénzbe kerül-e, mennyi idő megkapni, stb.
Azért érdekelne, mert szeretnék kimenni a két válogatott meccsre, viszont a jegyváltáshoz szurkolói kártya kell. Na most ha én elmegyek Pestre, hol tudok kiváltani szurkolói kártyát, és az azonnal meg is lesz, és vehetem is a jegyet, vagy meg kell várni, míg kiküldik, mondjuk 1 hét múlva, és aztán mehetek megint jegyet venni? Mert utóbbi esetében sztornó az egész.

szerk.: illetve a szurkolói kártya mennyi ideig érvényes, egy évre, vagy örökre?

Tényleg hihetetlen szánalmas az egész rendszer, a Bernabeuba szombat délelőtt elmentem, hogy szeretnék jegyet az esti meccsre, és még csak személyit sem kértek, fizettem és adták a jegyet... mondjuk mi fejlettebbek vagyunk a hanyatló nyugatnál. :taps:

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. október 28., kedd 14:33

Enrique írta:
Géci írta: Csodálatos... :lol: :fpalm:
Ilyen jeleneteket, vagy legalábbis nagy részüket bármelyik bajnokságból össze lehet ollózni, mikor elkapok egy gyengébb PL meccset például, öt percnél tovább képtelen vagyok nézni, olyan buta megoldások vannak.
De egyébként jópofa, lehet hogy érdemesebb ezt megnézni, mint a harmadik félidős erőlködést. :lol:
Szerintem ennyi hülyeség tuti nincs még a PLben sem, és másik magas ligában sem. De komolyan mondom legalább ennyi értelme van a magyar focinak ha nem változik (persze jó lenne jobbnak lenni) mert ezeken sírva röhögök hetente. Legjobb videók. Komolyan. :lol: :lol:
Múltkor egy kávézóban az üzletvezetővel néztük meg, de 2 perc után kinyomtam mert mindenki minket nézett hogy mi a faszon szakadunk ennyire. Egyfolytában. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szerintem a11. fordulómég jobb volt.

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Enrique » 2014. október 28., kedd 14:16

Géci írta: Csodálatos... :lol: :fpalm:
Ilyen jeleneteket, vagy legalábbis nagy részüket bármelyik bajnokságból össze lehet ollózni, mikor elkapok egy gyengébb PL meccset például, öt percnél tovább képtelen vagyok nézni, olyan buta megoldások vannak.
De egyébként jópofa, lehet hogy érdemesebb ezt megnézni, mint a harmadik félidős erőlködést. :lol:
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. október 28., kedd 14:04

A délelőtti közgyűlés után a már újonnan megválasztott elnökségi tagok titkos szavazással választották meg újabb négy évre Kubatov Gábort a Ferencvárosi Torna Club elnökének, dr. Kocsis Mátét az FTC alelnökének és Nyíri Zoltánt az FTC operatív igazgatójának.

(FTC közlemény)



:agree: zseniális.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. október 28., kedd 9:35

Csodálatos... :lol: :fpalm:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. október 28., kedd 0:34

Friss:
A mennyei bajnokság 12.fordulójának legszebb jelenetei :smile:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 27., hétfő 23:04

Tessék, itt egy szurkolói kártyás eset, hogy miért nem jó:


"Apósom, aki győri, meghívott a Győr-Újpest meccsre, nézzük meg együtt. Jó idő, közös ebéd a család hölgytagjaival, aztán kimegyünk drukkolni, mindenki a saját csapatának. "Családbarát" pályákat, ezt hirdeti az MLSZ is, és ez volt a mi tervünk is. Elment tehát a pályára jegyet venni, ahol kiderült, hogy az MLSZ csodálatos új rendszerében semmilyen módja nincsen annak, hogy ketten együtt nézzük meg a meccset.
Az alaphelyzet:
Nekem van egy regisztrált (meccsnézéshez kötelezően előírt) Újpest-kártyám, apósomnak még semmilyen.
Lehetőségeink az alábbiak voltak:
a) Apósom eljön Budapestre, kiváltja az Újpest-kártyát, majd bejön velem az Újpest-táborba győriként Győrben.
b) Apósom kiváltja az ETO-kártyát, majd ő bemegy a győri táborba, vagy a semleges szektorba, én meg az újpestiekkel.
c) Megnézzük együtt a tévében, otthon.
Gratulálok ehhez a komolyan átgondolt, új rendszerhez."

Zoli
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 27., hétfő 23:01

Köszi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. október 27., hétfő 17:46

BBarni írta:...
Lehet rosszul látom, de mintha te is kezdenéd unni az Orosz-Kubatov párost :hmmm:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. október 27., hétfő 17:20

Realista24 írta:Valaki leírja nekem hogy mi a gond a szurkolói kártyával/szkennerrel? Kivancsi lennek pár ervre.
A két dolgot én különválasztanám:
A szurkolói kártya ellen igazából csak azt tudták mondani, hogy nem lehet azt megcsinálni mit 10-20 éve, hogy aznap eldöntöd, hogy meccsre akarsz menni, és kimész, mivel több helyen meccsnapon nem lehet regisztrálni!Ha jól tudom a szurkolói kártyához meg kell adni:név,édesanyád neve,születési hely/idő,telefonszám,lakcím+egy fénykép!Sokan ezt is nehezményezik, hogy miért kell ennyi adatot megadni, illetve, hogy minek hiszen nagy balhék az elmúlt időben nem történtek!
A szkenner az más!Mi vezettük be elsőnek a szurkolói kártyát, amibe még a szurkolói csoportok is belementek!Most viszont ezt egy felesleges intézkedésnek vélik, hiszen ilyen a világon sehol nincs(mármint fociban) és úgy érzik, hogy bűnözőknek vannak kezelve!A szkenner ugye arra szolgál, hogy ha kitiltanak valamiért akkor ne tudj a haver szurkolói kártyájával visszajönni!Viszont ők azt mondják, hogy 330 HD kamera éppen elég, hogy kiszűrjenek!

Igazából viszont ez csak az utolsó csepp volt náluk!Ha ebben nem is a többiben egyetértek velük!Tudjuk milyen a magyar foci,milyen szinten van mégis van pár "hülye" aki még így is kimegy a meccsekre és konkrétan nekik (is) köszönhető, hogy van még magyar foci!Akkor nem nekik kellene kedvezni a döntésekkel?Ehelyett folyamatosan basztatják őket!Nem lehet már lassan semmit sem mondani a meccseken mert jön a büntetés,kitaláltak egyszer egy olyat, hogy meccsnap nem lehet jegyet venni, szóval ha te mondjuk egy debreceni Fradista vagy akkor fel kellett utazzál Budapestre megvenni a jegyet majd vissza Debrecenbe és meccsnap megint fel jönni!Most már ugye lehet a neten is jegyet venni, de régen ez volt!Most kitaláltak a buszoztatást, na ez mondjuk tényleg felháborító!A helyzet a következő:
Tegyük fel, hogy te egy Kispest szurkoló vagy aki a Fradi stadion mellett lakik egy 5 percre!A Kispest a Fradi ellen játszik idegenben, megveszed a jegyet szuper!Viszont azt nem csinálhatod meg, hogy szépen meccsnapon besétálsz a Fradi stadionba,nem!El kell menned Kispestre ahol fel kell szállj egy szurkolói buszra ami elvisz a stadionig, majd meccs után vissza!Tehát a meccs után hiába laksz 5 percre a stadiontól nem engednek külön ki, fel kell szállj a buszra és majd Kispestről visszajöhetsz!Hát ez nevetséges! :lol: :lol:
Nem tudom, hogy ki mennyit lát ebben az "ultra világban" de pld egy koreó nem 10-20 ezer forint, sokkal több és ezek az emberek nem milliomos hanem rendes,átlag emberek!Nagyon sok top klub összetenné a kezét ha ilyen szurkolói lennének mint pld a miénk!Szóval nem gondolom, hogy a jelenlegi helyzetben a szurkolók lennének a legnagyobb baj!Le kell ülni és megbeszélni velük a helyzetet mert ez így senkinek sem jó,se a szurkolóknak se a vezetőknek, se a focistáknak!(ez az utolsó részt nem Realistának szólt hanem általánosságban)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 51 regisztrált és 0 vendég