Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. december 13., szombat 15:04

BBarni írta:Ha akkora alibi játékos lett volna akkor nem játszott volna a Dortmundban 51 meccset...Leonardo sem halt még a címerért és ha egyszer kiadta magából a maximumot akkor sokat mondok mégis a mai napig imádják!Tomi más típusú játékos, de zseniális labdái vannak és a távoli lövései is nagyon jók, abban meg biztos vagyok, hogy kiadja magából a maximumot!Veszteni nem veszthetünk vele semmit...
azt latom, h te szereted bele latni a szepet es a jot. Hajnalnak volt egy jo szezonja a Dortmundnal, de utanna nagyon gyenge volt, nem veletlenul nem szamoltak vele es lekuldtek a tarcsiba. A Stuttgartban is az elejen meg jo volt egy kis kornyezet valtozas, de mar az elejen egyre jobban esett vissza. Allo focit jatszott, csak a pontrugasokbol elt meg.
Ez a Leoval valo osszehasonlitas is santit, mert vedekezesben tenyleg semmit nem tett, de leore jatekban viszont adta magat, ott tuzben egett. Kerte a labdat, ment tamadott, ha nem passzoltak neki bosszus volt, arrol nem beszelve, h robbanekonysaganak es cselezokepessegenek koszonhetoen siman levett 1-2(3) embert. Hajnaltol nem fogsz latni sem tamadasban nagy aktivitast sem vedekezesben. Az meg manapsag mar nagyon keves, h vkit csak azert tartsunk a plyan mert adhat jo passzokat. -1 ember.....
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. december 13., szombat 14:36

Ha akkora alibi játékos lett volna akkor nem játszott volna a Dortmundban 51 meccset...Leonardo sem halt még a címerért és ha egyszer kiadta magából a maximumot akkor sokat mondok mégis a mai napig imádják!Tomi más típusú játékos, de zseniális labdái vannak és a távoli lövései is nagyon jók, abban meg biztos vagyok, hogy kiadja magából a maximumot!Veszteni nem veszthetünk vele semmit...

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. december 13., szombat 14:30

Atya uristen Hajnal?? :roll: Nevetseges. Nala nagyobb alibi embert meg nem lattam....majd pont o fog meghalni a palyan a zold cimerert. Kivancsi leszek, h osztjak el a helyet Geraval? ki lesz kozepen? Nem fogom irigyelni azt akinek gurizni kell majd helyette.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Enrique » 2014. december 13., szombat 8:40

Ferencváros írta:szerintem Gera sem tud sokat hozzátenni a csapat játékához.
Ez meglep egy fradistától, szerintem a csapat egyik, ha nem a legfontosabb pontja.
Gondolkodásban gyorsabb bármelyik hazai játékosnál, képes pillanatok alatt felmérni a helyzetet ha hozzá kerül a labda, egy érintésből meg tudja játszani pontosan, ez itthon óriási hiánycikk, még válogatott szinten is.
Ezen felül egy lelkes, hajtós játékos, ráadásul olyan passzai, meglátásai vannak, amilyeneket itthon szintén nem lát mástól az ember.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. december 12., péntek 19:18

LiamGallagher írta:Buzsákyval egyébként mi van? 1 éve nem játszott, sérült, kirotálták , ott van még egyáltalán?
Itt van, de nyár végén/ősz elején megint meg kellett műteni, mostanában kezdett el edzeni teljes intenzitással!Sajnos még mindig kétséges, hogy bírja e a lába, nagy kár érte nagyon jó focista! :-(

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2014. december 12., péntek 19:14

Buzsákyval egyébként mi van? 1 éve nem játszott, sérült, kirotálták , ott van még egyáltalán?

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. december 12., péntek 19:09

gerával kapcsolatban mindig a visszatérése utáni első meccseinek valamelyike jut eszembe.
sorra adta a pontatlan, hosszú passzokat, és a kommentátor is mondta a magáét, miközben igazából tisztán látszott, hogy annyi történik, hogy ami a pl-ben egy átlagos ütemű passz, és amit a wba-ban vagy fulhamban megerőltetés nélkül befutnak, arra itt el sem indultak a társak.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. december 12., péntek 19:06

Tomi legutóbb az Ingolstadtban játszott, ott 12 meccs 3 gól,3 gólpassz persze azóta nincs csapata, meccsrutin kell majd megint, de az erőnléte simán rendben lesz!Hasznos játékos lesz, rövid távon mindenképpen!

Gera nem tesz hozzá sokat csapat játékához?Konkrétan nélküle szétesne a középpálya, van, hogy a balhátvéd helyén védekezik, folyamatosan kéri a labdát, mindig megjátszható, miatta gördülékeny a csapat játéka(már amikor)!Attól még nagyon is hasznos, hogy nem lövi a gólokat vagy nyomatja a gólpasszokat, de ez annyira nem is várható el, annak fényében, hogy sokszor vkp-t vagy kk-t játszik!Ha lenne két beton vkp-nk akkor neki is több energiája lenne támadni, remélhetőleg ez télen megoldódik!

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. december 12., péntek 18:27

Mikor játszott utoljára tétmeccsen? Szerintem teljesen formán kívül lehet, mint Buzsáky...

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. december 12., péntek 18:21

Remy írta:FTC: Hajnal Tamás aláírta a szerződését - hivatalos

Zsír! Magyar szinten még ő is nagy király lehet. :salute:
Annyira azért nem örülök neki, szerintem Gera sem tud sokat hozzátenni a csapat játékához. Bár lehet hogy öltözőn belül tényleg összefogja az együttest.

Viszont ha lesznek szép ütempasszai, és lesz rájuk 1-2 beinduló brazil, akik beverik a helyzeteket, akkor örülni fogok. Most még kétségeim vannak, főleg, hogy nem egyből jött, hanem kivárt. És azért ő sem lesz már fiatalabb.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 12., péntek 18:16

FTC: Hajnal Tamás aláírta a szerződését - hivatalos

Zsír! Magyar szinten még ő is nagy király lehet. :salute:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. december 11., csütörtök 15:16

Doll és Zumdick két évet hosszabbított. :hmmm:

Legalább lesz egy kis állandóság, de ha olyan focit fog produkálni a csapat, mint ősszel, illetve a téli igazolások sem jönnek be, akkor úgy érzem fölösleges volt maradásra bírni őket.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. december 9., kedd 23:40

2015.10.11 ? Görögország - Magyarország
2015.10.08 ? Magyarország - Feröer-szigetek
2015.09.07 ? Észak-Írország - Magyarország
2015.09.04 ? Magyarország - Románia
2015.06.13 ? Finnország - Magyarország
2015.03.29 ? Magyarország - Görögország
görögország ellen a 6-ból én 1 pontot várok, van egy olyan érzésem, hogy gyenge forma ide, gyenge forma oda, egy x-re jók lesznek ellenünk magyarországon is és ha az utolsó fordulóban ezen fog múlni, akkor otthon bedarálják valahogy a magyarokat.
feröer ellen abszolút kötelező a 3 pont.
az észak-ír, román és finn meccs nagyjából azonos nehézségű lesz, én szerintem mind a háromra rásüthető, hogy háromesélyes, annyira közel állnak egymáshoz ezek a csapatok.
a 3 meccsből 2x megyünk idegenbe, így 4-5 pontot saccolnék.

tehát én 8-9 pontot várok el, szerintem ez a realitás, a bravúr pedig az lenne, ha 10+ pontot le tudunk ebből a 6 meccsből hozni.
aztán persze ez még elég messze van, sok dolog történhet addig, edzőváltások, sérülések, stb, illetve a körbeverések is lehetnek pozitív/negatív hatással a selejtezősorozat alakulására.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 9., kedd 21:04

Babinho írta:
Ebből bravúrnak számítana 8 pont? Szerintem meg minimális elvárás egy olyan csapattól, amelyik ki akar jutni egy nemzetközi megmérettetésre.
Görögök ellen oda-vissza 3 pont a realitás. Feröer kötelező, azzal 6 pont. Finnországba kikapunk szerintem. Észak írek és románok ellen 2-3-4 pont. Nem tudom, mi ennél a több ami elvárható és realitás a mai magyar csapatnak.
Szerinted?
Valahogy így gondolom, de ez a realitás, ezért írtam, hogy legalább a 8at el kellene érni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Babinho » 2014. december 9., kedd 21:01

Ebből bravúrnak számítana 8 pont? Szerintem meg minimális elvárás egy olyan csapattól, amelyik ki akar jutni egy nemzetközi megmérettetésre.
Görögök ellen oda-vissza 3 pont a realitás. Feröer kötelező, azzal 6 pont. Finnországba kikapunk szerintem. Észak írek és románok ellen 2-3-4 pont. Nem tudom, mi ennél a több ami elvárható és realitás a mai magyar csapatnak.
Szerinted?

Marky
Hozzászólások: 1903
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marky » 2014. december 9., kedd 17:53

egyik csapat sem kiemelkedő, szerintem elmegy mindegyik meccs egy ki-ki meccsnek, ahol sokat számít majd a mentális állapot. meg ugye körbeverés is kilátásban van, főleg, ha a görögök felélednek az őszre :roll:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. december 9., kedd 17:23

Caraway írta:Szerintem meg ebből a 6 meccsből 14 pontot meglehet, és meg is kell szerezni.
tehát veretlenül lehozzuk ezt a 6 meccset? Na ne...

a realitás az hogy ebből egyedül a Feröer elleni meccs a mienk, a többiben simán benne van a zakó

én is azt mondom hogy olyan 8 pont körül szerezhetünk talán
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Caraway » 2014. december 9., kedd 17:06

Szerintem meg ebből a 6 meccsből 14 pontot meglehet, és meg is kell szerezni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 9., kedd 17:02

Babinho írta:2015.10.11 ? Görögország - Magyarország
2015.10.08 ? Magyarország - Feröer-szigetek
2015.09.07 ? Észak-Írország - Magyarország
2015.09.04 ? Magyarország - Románia
2015.06.13 ? Finnország - Magyarország
2015.03.29 ? Magyarország - Görögország

A jövő évi és hátralévő EB-selejtező meccsek...
Pali bátor...(Mit állítunk? tor! Ki tor? Pali bá'...) :mrgreen:

A megszerezhető 18 pontból bravúr lenne a 8-10. De nem ez a realitás. Mindenesetre van miért, van kikért szurkolni. Már ez is pozitívum, ha megvan az egység.
Ebből bravúrnak számítana 8 pont? Szerintem meg minimális elvárás egy olyan csapattól, amelyik ki akar jutni egy nemzetközi megmérettetésre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Babinho » 2014. december 9., kedd 16:59

2015.10.11 ? Görögország - Magyarország
2015.10.08 ? Magyarország - Feröer-szigetek
2015.09.07 ? Észak-Írország - Magyarország
2015.09.04 ? Magyarország - Románia
2015.06.13 ? Finnország - Magyarország
2015.03.29 ? Magyarország - Görögország

A jövő évi és hátralévő EB-selejtező meccsek...
Pali bátor...(Mit állítunk? tor! Ki tor? Pali bá'...) :mrgreen:

A megszerezhető 18 pontból bravúr lenne a 8-10. De nem ez a realitás. Mindenesetre van miért, van kikért szurkolni. Már ez is pozitívum, ha megvan az egység.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 43 regisztrált és 0 vendég