Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. augusztus 15., péntek 14:37

BBarni írta:hanem azok, akiknek az apja befolyásos ember, vagy ott hangoskodik mindig a partvonal mellett
Volt egy 16 éves ismerősöm Diósgyőrben, kb. 1 évet. Pont ma beszéltem a faterjával, és mesélt az ottani dolgokról. A srác kapus volt, nem is ment neki rosszul, sőt.. Tuboly (?) Frigyes, a válogatott megfigyelője is felfigyelt rá edzéseken, amikor arra járt. A srác nem sokat védett, mert egy másik kapus apja, 100.000 forintot tolt az edzőnek azért, hogy a szezonba a fia védhessen.
Haverom védett pár meccsen. Egyszer megverték a Videotont 4-1-re, ő védett, mondta neki az edző, hogy jövőhéten ő fog védeni Győrben is. Elmentek Győrbe, a srác jó kondiba volt, egész héten készült a meccsre, aztán nem ő védett..kikaptak 5-0ra. Két nap múlva lehozza a DVTK honlapja a cikket, ott vannak a kezdők..kapuban az Ő nevével. Közbe meg nem is ő védett. Kb. az ő nyakába akarták varrni az egészet.
Aztán volt ilyen összeröffenés is a szülők és az edzők között, kisebb buli..hát volt egy pár anyuka, aki olyan kapcsolatba volt az edzővel, hogy rá volt írva az arcára, hogy dugnak. :roll:

Na mindegy, amíg a tehetség helyett a pénz diktál, addig innen senki nem fog kikerülni.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. augusztus 15., péntek 13:49

Jol latom hogy tegnap nem emlekezett meg senki (en se :D ) Koplarovics Bela kiralyrol? :(
12 eve volt a MU veres. :)
(linkelni telon nem tudok)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. augusztus 15., péntek 13:24

ezt a meccset nehéz lenne elfeledni, de van róla egyébként videó is.

akkoriban még stabilnan néztem a magyar focit, volt azt hiszem panini-s nb1-es albumom meg minden. :lol:

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2014. augusztus 15., péntek 13:21

Ja,ezen a meccsen volt László Csabának az a taktikai utasítása,hogy : "Törd el a lábát" :lol:
Egyébként tényleg kár a Sopronért,az ottani szurkolók is megérdemelnék újra az NB1-et! Supka nem tudom milyen csapatot rakott idén össze ott,de kétlem hogy a feljutásért mennének. :hmmm:

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. augusztus 15., péntek 13:09

http://hu.wikipedia.org/wiki/2005-%C3%B ... B6nt%C5%91

Az mekkora meccs volt öccse :D
Szurkoltam a Sopronnak rendesen. A Sira-Tóth Mihály páros egész jó volt magyar szinten, de Bárányos, Balaskó és Horváth András is jó spílerek voltak. Aztán pár évre rá ugye csődbe ment a Sopron :(
"And my heart will leave you never."

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8520
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. augusztus 15., péntek 1:15

én talán a barimeccseket venném ki a számításból, akkor mi sem kúsznánk azzal előre, hogy sörmeccsen kazahsztánt meg kuvaitot verünk el nagy nehezen.
vicc, hogy beleszámítanak.

csakis a tétmeccseket kellene nézni, egy barátságos meccs teljesen más, a legtöbb esetben formációk, új emberek próbálgatása, a klubszinten elfáradó játékosok pötyögése.

mondjuk még így sem értem, hogy az istenben előzhetünk meg ghána, japán, stb. szintű csapatokat.
azért vannak kinn a vébén, mert kijutottak, ergo jobban teljesítettek a magyaroknál a selejtezők során, a barátságos meccseken meg nem hiszem, hogy annyival jobb arányunk lenne, hogy ilyen nemzeteket megelőzzünk.
nem is értem, hogy állhat ilyen aránytalanul jó helyen a válogatott.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. augusztus 14., csütörtök 12:52

Alapból úgy kéne lennie ennek a világranglistának, hogy aki kint volt a VB-n az legyen benne a TOP 32-ben

ezzel annyi a gondom, hogy a vébén nem a világ 32 legjobb csapata szerepel. egy európai pótselejtezőn elbukó csapat például simán jobb lehet, mint az az ázsiai, amelyik éppen becsusszant a vébére. ilyen alapon katar is top 32 lenne 8 év múlva, közben meg...

én talán a barimeccseket venném ki a számításból, akkor mi sem kúsznánk azzal előre, hogy sörmeccsen kazahsztánt meg kuvaitot verünk el nagy nehezen.
Azért milyen fura, hogy minden külföldi edző látja, hogy mi a probléma, de valamiért fönt ezt nem veszik észre...
még az, hogy minden külföldi edző látja...látja ezt az egyszerű, mezei szurker is, de az se érdekel senkit. sőt látják ezt odafenn is, de a rendszer megváltoztatása sok, a mézesbödönből lakmározó "szakmabeli" pénztárcáját kurtítaná meg. azt meg egyik sem akarja.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. augusztus 14., csütörtök 12:31

A Honvéd volt edzője Massimo Morales nyilatkozott a Nemzeti Sportnak, egy kis részlet belőle:
Morales szerint alapvetően az utánpótlással van probléma, a fiatal
játékosok állandóan ugyanazokat a gyakorlatokat ismételgetik, ezért hiányzik belőlük a dinamizmus, de van ötlete, hogyan lehetne hasznosítani a magyar futballistákat.

Arra gondoltam, hogy remekül lehetne használni női csapatoknál. Volt is egy center Kispesten, aki ráadásul az egyik legnagyobb fizetést élvezte, akitől meg is kérdeztem, van-e női csapat Kispesten, mert ott kibontakozhatna. A férfiak világában viszont puhány és gyenge. Állítom, több magyar klubban előfordul, hogy nem a legtehetségesebb gyerekek játszanak a különböző korosztályos csapatokban, hanem azok, akiknek az apja befolyásos ember, vagy ott hangoskodik mindig a partvonal mellett. Esetleg nem hálátlan, ha a gyereke szerephez jut. De van még ennél nagyobb gond is, az intelligencia hiánya. Szükség van tanult, lehetőség
szerint diplomás utánpótlás-szakemberekre, mert hogyan várhatjuk el egy alulképzett edzőtől, hogy a sportágat megtanítsa a gyerekeknek. Csak magasan képzett edzőktől és vezetőktől remélhető ez.
Azért milyen fura, hogy minden külföldi edző látja, hogy mi a probléma, de valamiért fönt ezt nem veszik észre... :lol: :ike:

Ez meg egy jópofa sztori Arany Tomitól a volt élvonalbeli bírótól!(miután korrekten és sportszerűen vezetett kibaszták.. :fpalm: :lol: )
Egy esetben Urbán Flórián nem akarta elfogadni az ítéletemet,
odajött, le akarta harapni a fejemet. Akár sárga lapot is adhattam volna, de ehelyett odahajoltam hozzá és azt mondtam neki: Flóri! Kérlek nyugodj meg, a meccs után megiszunk két fröccsöt… Mire Urbán, akinek addig vérben forgott a szeme, elmosolyodva visszaszólt: Nem lehetne hármat? Dehogynem lehet!"
Flóri, lila de imádom! :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. augusztus 14., csütörtök 11:10

Alapból úgy kéne lennie ennek a világranglistának, hogy aki kint volt a VB-n az legyen benne a TOP 32-ben. Utána, a következő világversenyig alakulhat majd másként a ranglista, de ilyet, hogy mi előrébb vagyunk, mint egy Ghána... :roll: 10-ből 10 meccsen elvernének minket.

Amikor egy EB-n nem tudunk a selejtező selejtezőjéig eljutni, akkor miről is beszélünk? 60-70. hely lenne a reális.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. augusztus 14., csütörtök 11:05

Remy írta:Olyan jó látni, hogy miénk a világ 34. legjobb csapata :salute: Csak kapásból: Csehország, Ghána, Egyiptom, Ausztria, Japán, Izland, Montenegró, Norvégia, Kamerun, Dél-Korea, Lengyelország, Ausztrália
Szivics logikája alapján simán vernénk őket, más kérdés, hogy az életben nem fogunk velük találkozni... Majd a dicsőséges őszi hadjárat után visszacsúszunk 20 helyet és talán már reálisabb lesz a dolog.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. augusztus 14., csütörtök 11:03

Én csak azt nem tudom, hogy mitől léptünk előre? :hmmm: :lol: :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. augusztus 14., csütörtök 10:58

újabb négy helyet javított Magyarország

Olyan jó látni, hogy miénk a világ 34. legjobb csapata :salute: Csak kapásból: Csehország, Ghána, Egyiptom, Ausztria, Japán, Izland, Montenegró, Norvégia, Kamerun, Dél-Korea, Lengyelország, Ausztrália,

Ezek a csapatok tétmeccsen bármikor megvernék a magyar csapatot, holott mögöttünk vannak. Annyira nagy ferdítés a mi szempontunkból ez a világranglista, hogy az hihetetlen. Persze az előrelépés megkérdőjelezhetetlen, hiszen 4 helyet is javítottunk! :salute:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. augusztus 13., szerda 10:45

Santi írta:Volt egy ilyen pár hete, úgyhogy elég sanszos, hogy lett volna valaki itthon is.
Meg is haragudtam most Juhászra :Đ Miért nem figyelt oda és fizette ki a másik csapat utiköltségeit is? :mrgreen:

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Santi » 2014. augusztus 13., szerda 10:37

Fuentealbilla írta:
wxyz írta:Szánalom média megint hozza a formáját. Köpködik a focit ahol csak tudják
Svédeknél se támogatták őket és gondolom máshol se nagyon. Tehát akkor miről is beszélünk?

Köpködés helyett hozták volna le hamarabb a hírt amikor kiderült, hogy nem tudnak kiutazni. Akkor talán nálunk is lett volna egy "Ibrahimovic"
Valaki talán lett volna. De azért közel se biztos.
Ibrának meg 1 napi fizetése a 15 millió euros fizujából amit odaadott.
Persze ettől még tisztelet jár neki érte.
Volt egy ilyen pár hete, úgyhogy elég sanszos, hogy lett volna valaki itthon is.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. augusztus 12., kedd 20:52

Mateos még mindig nagy király :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. augusztus 12., kedd 19:25

danianevem írta:
Kerlon írta:akkor Moniz ott is dolgozik rendesen :lol:
Első meccsét 2 gólos vezetés után, emberelőnyben bukta el. Azért ez is bravúr :D
:salute: Áldom a nevét azóta. :lol: már kidobtam a szelvényt a kukába, az eredmenyek.comot bezártam, mert látom piroslap a hazaiaknál és 0-2-es hátrányban is vannak.

Este ránéztem valamiért mégis az eredményekre, erre látom megfordították. A mix jött. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. augusztus 12., kedd 19:22

Kerlon írta:akkor Moniz ott is dolgozik rendesen :lol:
Első meccsét 2 gólos vezetés után, emberelőnyben bukta el. Azért ez is bravúr :D Aztán egy hazai 0:3.
Bajnoki cím a célja ott is :kivagyhe: :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 12., kedd 19:16

torjack írta:
Pipita írta:Szalai még ott van. meg Stieber, szerintem ennyi. A bakikirálynak meg gratulálok. :lol:
áll ott a bál már egy ideje. moniz eleve egy 18 éves kölköt nevezett ki csékának. aki aztán 3 csapattársával éjszakába nyúlóan partizott, de a taxis felnyomta őket a klubnál, így mentek király után, miközben pár játékos már állítólag már puccsot szervez a holland ellen :lol:
akkor Moniz ott is dolgozik rendesen :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. augusztus 12., kedd 18:40

Pipita írta:Szalai még ott van. meg Stieber, szerintem ennyi. A bakikirálynak meg gratulálok. :lol:
áll ott a bál már egy ideje. moniz eleve egy 18 éves kölköt nevezett ki csékának. aki aztán 3 csapattársával éjszakába nyúlóan partizott, de a taxis felnyomta őket a klubnál, így mentek király után, miközben pár játékos már állítólag már puccsot szervez a holland ellen :lol:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. augusztus 12., kedd 18:36

Szalai még ott van. meg Stieber, szerintem ennyi. A bakikirálynak meg gratulálok. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 153 regisztrált és 0 vendég