Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. november 26., vasárnap 17:19

Most marad úgy néz ki. Pletykálták Hitzfeldet, szerintem ő nemet mondhatott, és ezek után maradhat a holland.

Gondolom majd valamelyik német edző veszi át őket, Auba már nagyon kifelé áll, Reus se fog sokat játszani szerintem náluk már..folyamatos építkezés, de eredmények nem igen lesznek.
Nem illik.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2017. november 26., vasárnap 17:10

ziro4vr írta:Edzőt buktatnak. Megérte tuchelt elküldeni, kíváncsi leszek hogyan tovább.

Szerinted ki megy majd oda? Persze csak ha igaznak bizonyul amit írsz. ? :hmmm:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. november 25., szombat 22:51

ziro4vr írta:Edzőt buktatnak. Megérte tuchelt elküldeni, kíváncsi leszek hogyan tovább.
Mondjuk azért Bosz se könnyíti meg a saját dolgát. Akinél egy Weigl folyamatosan szenved, és olyan szerepkörben játszatja, hogy az 16(?) passzt ad egy meccsen - ma -, ott gondok vannak. Azt nem is mondom, hogy Dahoud még a padra se fér nála oda mostanság.. :roll: Remélem hamar elfogy már a türelem felé.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. november 25., szombat 22:20

Edzőt buktatnak. Megérte tuchelt elküldeni, kíváncsi leszek hogyan tovább.
Nem illik.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. november 25., szombat 22:11

Remy írta:Dortmund 4-0-ról 4-4 :lol:
istenem mi van ezekkel? :lol: :lol: gyökér dortmund, h lehet leadni 4-0-ról könyörgöm?? ilyen kb FM-ben volt amikor dortmunddal toltam. Bosz így nem sokáig fog ott bohóckodni azt hiszem, pedig milyen jól kezdtek.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. november 25., szombat 17:24

Dortmund 4-0-ról 4-4 :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. november 25., szombat 9:48

https://youtube.com/watch?v=ta25x3o1m2U
https://youtube.com/watch?v=pCzpaB49jOY

James legutóbbi két meccse. Ennyit számít a bizalom és a folyamatos játéklehetőség a neki fekvő szerepkörben. Mióta kidőlt Müller ilyet hoz mezőnyben, vagy gólt, gólpasszt hoz össze. Ugye szóba került, hogy fejben mennyire kevés ellentétben Iscoval és Dybalával.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. november 17., péntek 21:50

Nagy húzás volt Tuchelt elzavarni Bosz miatt. Vele lehet a BL hely sem lesz meg a Dortmundnak.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. november 7., kedd 13:58

nem is a kpra kéne ő hanem jhv-nek. igaz carvajal top de kimmich is.
btw ő asszem nemrég nyilatkozta hogy akkor sem hagyná el a bayernt ha nem lenne alapkezdő.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. november 7., kedd 13:12

Kimmichért én minden követ megmozgatnék Perez helyébe, hogy idehozza még ha telített is a kp, az a srác nagyon nagy golden boy.
De a BM-től mi nem nagyon fogunk igazolni, Kroosnál megtanulták a leckét. :lol:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

misafeco
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2017. március 25., szombat 13:54
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017. november 7., kedd 12:10

babaking írta:
Én hiszek neked, gondolom több Bayern meccset látsz mint én. Összeesküvés szintjén én sem hiszek a dologban, de ha egy egész csapat elveszti a bizalmát az edzöben, az akaratlanul is hat a teljesítményre és a motivációra. Az új edzöben meg ( régebbi eredmények miatt) a siker megtestesítöjét látták. Nyilván pár meccs alatt nem fogja tudni taktikailag megreformálni a csapatot (mondjuk most már eltelt egy kis idö), de ha a hitet visszaadja a játékosoknak, az már sokat számít. Lásd Benitez Zizu csere. Állítom, hogy a siker az elsö (fél) évében legalább 70%-ban annak volt köszönhetö, hogy visszaadta a hitet és mentálisan felhozta öket. Emlékszem elötte folyamatosan ment az FGY a fórumon, mindig minden kipattant. Aztán azóta elvétve látom csak (itt is, és a pályán is)
Hm, ebbe nem is gondoltam bele. Pár játékoson tényleg nagyon meglátszik az edzőváltás, a feljavulás valóban csak részben magyarázható taktikai okokkal (ami elsősorban a védekezést érinti). Támadásban sokkal inkább egyéni javulásról van szó, elsősorban a bal szélen az Alaba-Coman páros játszik sokkal koncentráltabban és pontosabban. Carlo alatt a baloldal kb. halott volt az ősszel, talán Bernat hozta a kötelezőt, mielőtt lesérült, Alaba, Coman, Ribery mélyen a tudása alatt játszott. És ez a jelenlegi feljavulás elég rendesen kihat a jobbszélre is, több területe van Robbennek/Kimmichnek (aki egész ősszel a legjobbunk volt).

A sikerekhez persze kellett némi szerencse a Lipcse ellen (kiállítások), és a Dortmund mélyrepülése is. Biztatóak az eredmények, de a mutatott játék elsősorban, ami miatt sokan bíznak egy tavalyinál sikeresebb szezonban. A PSG elleni visszavágó presztízs szempontjából óriási összecsapás lesz, még ha az eredmény nem is befolyásol semmit. A Bayernnek, mert vissza kell vágni a párizsi vereségért, a PSG-nek, mert egy klasszikus nagycsapat legyőzése tovább növelheti a hírnevüket. Kétlem, hogy nagyobb tartalékolás lenne bármelyik oldalon.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. november 7., kedd 11:32

A BM kitette az orvosát.
Elvileg visszajön a régi orvos, akit Pep tett ki még annak idején.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: babaking » 2017. november 7., kedd 9:15

misafeco írta:
Realista24 írta:A németek VAR elnökét kirúgták, csalás alapos gyanúja miatt, ezért a szurkolók a rendszer felfüggesztését követelik. Az elmondások szerint Krug befolyásolta a döntéseket, aki persze tagad, de azonnal eltávolították. Akkor vajon mi mehet az olaszoknál? :mrgreen:
Hogyan tudja befolyásolni, hogy a videóbíró jó helyre húzza-e be a lest? :lol:
Még a tizenegyeseknél meg lehet oldani, de a végső döntés a vezetőbíróé, aki ha kell, kimegy a partvonalhoz megnézni az esetet. Őt pedig a régi rendszerben is le lehetett fizetni...
babaking írta: Én is. De azt azért látni kell, hogy ott elég erösen edzöbuktatás folyt, illetve, hogy azóte (már amennyire követem) nem nagyon folyik rotálás. A nagyobb kérdés az az, hogy mi lesz ha lankad a motiváció, vagy elkezdenek fáradni az alapemberek.

Érdekes a dolog, mert tavaly (abból kiindulva, hogy nem volt soha címvédés a Blben) még rájuk tekintettem esélyesként, idén viszont szerintem nem lesznek ott a végén. (és nem csak azért mertr megint mi nyerjük :mrgreen: :mrgreen: )
Ami az állítólagos edzőbuktatást illeti, én nem hiszek ebben az összesküvés-elméletben. Rögtön a kirúgása után jött egy 2-2 a Hertha ellen, ugyanazzal a gyenge játékkal, akkor pedig Sagnol ült a kispadon.

A rotáció elmaradása a sérülésekkel magyarázható, az igencsak bő középpálya folyamatosan forog, talán az újra visszahelyezett Martinez a leginkább állandó pont, de a kisebb meccseken ő is pihen. A támadósor viszont rettentően szűk Müller és Ribery sérülésével (anélkül is az amúgy). Úgyhogy marad a Coman-James-Robben-Lewandowski négyes négy posztra. Persze nekik is kell pihenés, úgyhogy egészen abszurd felállások is kijöhetnek, Kimmich feltolásától kezdve Thiago 9-esként való játszatásáig, de még az ifiből is felhoztak egy (BL-re nem nevezett) csatárt, hogy Lewa egy kicsit szusszanhasson néha.

Én inkább ebben látom a problémát, mint az alapcsapat minőségében, ezzel a taktikával és a legerősebb csapattal kiállva szerintem mindenki verhető. Éppen ezért lesz nagyon fontos a téli átigazolási szezon, ahol minimum egy 2. számú befejező csatárt kell szerezni (beszédes, hogy 2012/13-ban 3 középcsatárral futott neki a szezonnal az öreg).
Én hiszek neked, gondolom több Bayern meccset látsz mint én. Összeesküvés szintjén én sem hiszek a dologban, de ha egy egész csapat elveszti a bizalmát az edzöben, az akaratlanul is hat a teljesítményre és a motivációra. Az új edzöben meg ( régebbi eredmények miatt) a siker megtestesítöjét látták. Nyilván pár meccs alatt nem fogja tudni taktikailag megreformálni a csapatot (mondjuk most már eltelt egy kis idö), de ha a hitet visszaadja a játékosoknak, az már sokat számít. Lásd Benitez Zizu csere. Állítom, hogy a siker az elsö (fél) évében legalább 70%-ban annak volt köszönhetö, hogy visszaadta a hitet és mentálisan felhozta öket. Emlékszem elötte folyamatosan ment az FGY a fórumon, mindig minden kipattant. Aztán azóta elvétve látom csak (itt is, és a pályán is)
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. november 7., kedd 8:14

Elég könnyen vissza lehet élni a rendszerrel, amit a gyanú szerint meg is tettek a németeknél.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. november 6., hétfő 23:19

nem emlekszem egy olyan meccsre sem ahol utolag nagy visszhagja lett volna egy teves iteletnek. asszem az olaszoknal volt egyzser hogy a spori videobiro utan is kepes volt rosszul donteni de a nemeteknel most nem ugrik be ilyen. a rendszer jo. ez a jovo. barmelyik nemet fordulot mondhatnam pozitiv peldanak de aki nem akar messze menni annak ajanlom a wolfsburg hertha hetvegi meccset.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. november 6., hétfő 23:16

Gondolom úgy, hogy nem szóltak a bíró fülére, hogy ez kétes helyzet mehet tovább. Vagy egy kétes helyzetben nem a vezető bíró mondott ítéletet.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

misafeco
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2017. március 25., szombat 13:54
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017. november 6., hétfő 22:45

Realista24 írta:A németek VAR elnökét kirúgták, csalás alapos gyanúja miatt, ezért a szurkolók a rendszer felfüggesztését követelik. Az elmondások szerint Krug befolyásolta a döntéseket, aki persze tagad, de azonnal eltávolították. Akkor vajon mi mehet az olaszoknál? :mrgreen:
Hogyan tudja befolyásolni, hogy a videóbíró jó helyre húzza-e be a lest? :lol:
Még a tizenegyeseknél meg lehet oldani, de a végső döntés a vezetőbíróé, aki ha kell, kimegy a partvonalhoz megnézni az esetet. Őt pedig a régi rendszerben is le lehetett fizetni...
babaking írta: Én is. De azt azért látni kell, hogy ott elég erösen edzöbuktatás folyt, illetve, hogy azóte (már amennyire követem) nem nagyon folyik rotálás. A nagyobb kérdés az az, hogy mi lesz ha lankad a motiváció, vagy elkezdenek fáradni az alapemberek.

Érdekes a dolog, mert tavaly (abból kiindulva, hogy nem volt soha címvédés a Blben) még rájuk tekintettem esélyesként, idén viszont szerintem nem lesznek ott a végén. (és nem csak azért mertr megint mi nyerjük :mrgreen: :mrgreen: )
Ami az állítólagos edzőbuktatást illeti, én nem hiszek ebben az összesküvés-elméletben. Rögtön a kirúgása után jött egy 2-2 a Hertha ellen, ugyanazzal a gyenge játékkal, akkor pedig Sagnol ült a kispadon.

A rotáció elmaradása a sérülésekkel magyarázható, az igencsak bő középpálya folyamatosan forog, talán az újra visszahelyezett Martinez a leginkább állandó pont, de a kisebb meccseken ő is pihen. A támadósor viszont rettentően szűk Müller és Ribery sérülésével (anélkül is az amúgy). Úgyhogy marad a Coman-James-Robben-Lewandowski négyes négy posztra. Persze nekik is kell pihenés, úgyhogy egészen abszurd felállások is kijöhetnek, Kimmich feltolásától kezdve Thiago 9-esként való játszatásáig, de még az ifiből is felhoztak egy (BL-re nem nevezett) csatárt, hogy Lewa egy kicsit szusszanhasson néha.

Én inkább ebben látom a problémát, mint az alapcsapat minőségében, ezzel a taktikával és a legerősebb csapattal kiállva szerintem mindenki verhető. Éppen ezért lesz nagyon fontos a téli átigazolási szezon, ahol minimum egy 2. számú befejező csatárt kell szerezni (beszédes, hogy 2012/13-ban 3 középcsatárral futott neki a szezonnal az öreg).

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. november 6., hétfő 17:12

A németek VAR elnökét kirúgták, csalás alapos gyanúja miatt, ezért a szurkolók a rendszer felfüggesztését követelik. Az elmondások szerint Krug befolyásolta a döntéseket, aki persze tagad, de azonnal eltávolították. Akkor vajon mi mehet az olaszoknál? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. november 6., hétfő 11:31

ikarus93 írta:Úgy néz ki Jupp kezdi helyre tenni a BM-et.
Kíváncsi leszek arra a BM-PSG visszavágóra.
Sok mindent nem tudunk meg pedig belőle. Egy tét nélküli meccs lesz gyakorlatilag, mint tavaly a Bayern-Atletico.

De a javulás egyértelmű. Teljesen máshogy játszik a csapat, mint Carlo alatt bármikor. Jó döntés született a digó elküldésével.
Mia san mia

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: babaking » 2017. november 6., hétfő 11:27

ikarus93 írta:Úgy néz ki Jupp kezdi helyre tenni a BM-et.
Kíváncsi leszek arra a BM-PSG visszavágóra.
Én is. De azt azért látni kell, hogy ott elég erösen edzöbuktatás folyt, illetve, hogy azóte (már amennyire követem) nem nagyon folyik rotálás. A nagyobb kérdés az az, hogy mi lesz ha lankad a motiváció, vagy elkezdenek fáradni az alapemberek.

Érdekes a dolog, mert tavaly (abból kiindulva, hogy nem volt soha címvédés a Blben) még rájuk tekintettem esélyesként, idén viszont szerintem nem lesznek ott a végén. (és nem csak azért mertr megint mi nyerjük :mrgreen: :mrgreen: )
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 77 regisztrált és 0 vendég