Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
realmadrid95
Hozzászólások: 1763
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. március 4., hétfő 11:07

Abba azert gondoljunk bele, hogy tavaly Nagelsmannt megszerezve olyan tehetseges jatekosokat a keretben tudva, mint Musiala, Tel, De ligt, Davies milyen jo projekt indult a Bayernnel. Erre a vezetoseg teljesen szetbarmolt mindent ilyen ropke ido alatt. Musiala nem hosszabbit, belekenyszeritve a BMet egy eladasba, ami a megszokottol azert nyomottabb aron lesz igy ertekesitheto. Eddig arrol szoltak a hirek, hogy 150 millio az ara, ezek utan olyan 120 millio lesz szerintem a realis transzfer. Davies sztorit jol ismerjuk, mig a holland vedo is klubot fog valtani nyaron.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. március 3., vasárnap 22:30

ELSiete írta:
Pad'em írta: Wirtz a pótolhatatlan ott főleg de leginkább Xabi. Van egy sanda gyanúm, hogy más edzővel ugyanez a garnitúra max a BL helyekért küzdene. Frimpong helyére már ott van Tella, mikor ő játszott a holland helyett ő is ugyanúgy baszkodta a gólokat.

Hihetetlen, hogy még márciusban is veretlenek.
Wirtzre a Real is bejelentkezhetne.
Figyeljük évek óta, volt is hír pár hete, hogy az Adidas őt szeretné 2025 nyarán Real mezben látni. Kár hogy nagy a sansz rá, hogy most nyáron csapatot vált. Mondjuk a helyét nem látom nálunk.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. március 3., vasárnap 22:25

Pad'em írta: Wirtz a pótolhatatlan ott főleg de leginkább Xabi. Van egy sanda gyanúm, hogy más edzővel ugyanez a garnitúra max a BL helyekért küzdene. Frimpong helyére már ott van Tella, mikor ő játszott a holland helyett ő is ugyanúgy baszkodta a gólokat.

Hihetetlen, hogy még márciusban is veretlenek.
Wirtzre a Real is bejelentkezhetne.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2024. március 3., vasárnap 22:06

Pad'em írta: Wirtz a pótolhatatlan ott főleg de leginkább Xabi. Van egy sanda gyanúm, hogy más edzővel ugyanez a garnitúra max a BL helyekért küzdene. Frimpong helyére már ott van Tella, mikor ő játszott a holland helyett ő is ugyanúgy baszkodta a gólokat.

Hihetetlen, hogy még márciusban is veretlenek.
Wirtz nagyon extra, nem tudom, hol fog kikötni, de ha lehet, akkor hozni kéne.
Kroos lehetne a beépített ügynökünk és meggyőzhetné a nyáron.. :D
Rodrygo árából pedig futná is rá simán. :mrgreen:
Bellit picit hátrébb tolnám és a két futóbolond mögött pedig a német varázsolhatna.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. március 3., vasárnap 21:10

Wirtz a pótolhatatlan ott főleg de leginkább Xabi. Van egy sanda gyanúm, hogy más edzővel ugyanez a garnitúra max a BL helyekért küzdene. Frimpong helyére már ott van Tella, mikor ő játszott a holland helyett ő is ugyanúgy baszkodta a gólokat.

Hihetetlen, hogy még márciusban is veretlenek.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Yazid » 2024. március 3., vasárnap 20:52

Mit tudnak ezen szét kapni?

Frimpong meg a wirtz aki tehetség a többi jómunkásember, semmi extra.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2024. március 3., vasárnap 20:42

De nem marad, szerintem is szét lesz kapva, félig gondolom szokásosan a bayern által.
Nem illik.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3832
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2024. március 3., vasárnap 18:24

tomi_b írta:Nagyon szét fogják kapni ezt a csapatot...
ha Xabi marad, akkor nem fogják. ebben a csapatban bőven van kraft, nem a Leicester vagy Napoli féle szalmaláng
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2024. március 3., vasárnap 18:18

Kercsó írta:
nzooli93 írta: Na Köln piros a meccs elején. Ezt behúzna a Lever,akkor 10 pont, az mar egy esetleges El meneteléssel is "kényelmesen" elég lehet.
megint Frimpong és Grimaldo B-)
Nagyon szét fogják kapni ezt a csapatot...

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3832
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2024. március 3., vasárnap 18:17

nzooli93 írta: Na Köln piros a meccs elején. Ezt behúzna a Lever,akkor 10 pont, az mar egy esetleges El meneteléssel is "kényelmesen" elég lehet.
megint Frimpong és Grimaldo B-)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2024. március 3., vasárnap 15:49

Na Köln piros a meccs elején. Ezt behúzna a Lever,akkor 10 pont, az mar egy esetleges El meneteléssel is "kényelmesen" elég lehet.

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. március 1., péntek 23:18

https://youtu.be/3fNeQYzW3h8

Összefoglaló a Bayern meccsről, 4/4 gól parádé volt a meccsen :lol:

Musiala is mit butított

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2024. március 1., péntek 22:36

Azért Tuchelt ma se fogják megdícsérni. Másodikban azért jobbak voltak, meglett a vezetés is. Erre Musiala helyett behozza Upat, és félpályát se lépik át, mert bayernként majd ők bekkelnek, törvnyszerű volt, hogy jön az egyenlítés.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3832
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2024. március 1., péntek 22:15

ateeemadrid írta: Sallai majdnem gólt ollózott Neuernek. De ígyis 1 0.
egész jó meccs. de csak azért, mert a Bayern egy bundás közép csapat szinten tolja. így megy az adok-kapok
2-2
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2024. március 1., péntek 20:43

Sallai majdnem gólt ollózott Neuernek. De ígyis 1 0.

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: filatáska » 2024. február 25., vasárnap 15:14

Egyrészt jön 1-2 nagyobb név, teljesen jó Carló. Az az ő terepe.

Xabi pedig ráér velünk, az idő neki dolgozik. Bőven fejlődhet még edzőként, azért ez más szint. Amúgy nem hinném, hogy megbukna itt jövőre, sikeres lenne.
Egy dolog miatt sürgős neki a mi padunk, mégpedig a keret, amit kapna. Kiépíthetne egy dinasztiát. De ez 2 év múlva is aktuális lesz bőven.
Liverpoolban ez nem lenne, Münhenben sem. Oda amúgy se menne át közvetlenül szerintem Leverkusentől, nagyobb úriember annál. Aztán lehet a szakmai előrelépés felül írja ezt.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. február 25., vasárnap 15:13

Bencze írta:
realfan írta:
Ezek szerint Carlo nem tölti a szerződését? :hmmm:
Azt olvastam, hogy Perez akarta mindenkepp itt tartani 24-25re, hogy a professzor kezelje az oltozot a teknos erkezese miatt.

Lehet egy evet nem hosszabbitott volna Carlo, vagy az is lehet, hogy 25 nyaran teljes gozzel ramegyunk Haalandra es akkor is tobbet erne Carlo szimpla szemoldokemelese az oltozoben, mint Xabi jelenlete
én tudom hogy ez lehetetlen és soha a büdös életben nem valósul meg, de simán itt tartanám mind a kettőt valamilyen formában.

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1184
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Bencze » 2024. február 25., vasárnap 15:02

realfan írta:
Ezek szerint Carlo nem tölti a szerződését? :hmmm:
Azt olvastam, hogy Perez akarta mindenkepp itt tartani 24-25re, hogy a professzor kezelje az oltozot a teknos erkezese miatt.

Lehet egy evet nem hosszabbitott volna Carlo, vagy az is lehet, hogy 25 nyaran teljes gozzel ramegyunk Haalandra es akkor is tobbet erne Carlo szimpla szemoldokemelese az oltozoben, mint Xabi jelenlete

realfan
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: realfan » 2024. február 25., vasárnap 14:03

Pad'em írta:
Realista24 írta: NEW: Xabi Alonso is considering STAYING at Leverkusen and waiting for the Real Madrid job to open up. His DREAM is Real Madrid. @CMoffiziell
Xabi Alonso wants to keep the Real Madrid door open, whatever happens. This is why a release clause will be a very important part in any potential talks with Liverpool, Bayern Munich or anyone else. @CMoffiziell

Tegnap Fjortoft is posztolt egyet róla, hogy arra látja a legnagyobb esélyt, hogy marad Leverkusennél és 25-ben váltja Carlót.

@JanAageFjortoft - Re: Alonso
This is how I “read the room” based on conversations last 24 hours. Most likely right now:

1. Stay in Leverkusen
2. Stay in Leverkusen - Take Real Madrid 2025
3. Liverpool
4. Bayern
Ezek szerint Carlo nem tölti a szerződését? :hmmm:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Sierra » 2024. február 25., vasárnap 2:52

Sztem meglesz neki Lewa 41 gólos rekordja, ha nem sérül le.

Viszont az tényleg epic, hogy odamegy a lúzer Tottenhamből, hogy na majd itt, erre mindenhol bukóra áll a Bayern. :lol: :lol: :lol: 12 éve zsinórban hozzák a bajnoki aranyakat, erre ott van most egy Leverkusen és elviszik előle jó eséllyel. :lol: :lol: :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég