Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 2., hétfő 19:09

lestat írta:
Kerlon írta:Engem mondjuk kiráz a hideg Egri Viktortól meg Monokitól is.

Monoki pedig az egyik legnormálisabb szvsz. Nem bólogatós kutyaként van ott bent. Keményen visszakérdez a szakértőktől értelmesen nyilvánul meg, nem részlehajló stb. Én bírom a szélkakas c műsorukat is.

Na de h ne legyen off.

Ribery elv szakadást szenvedett. Szerintem Carlo otthon vuduzza a babákat :lol:
Dehogynem részre hajló.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: lestat » 2017. október 2., hétfő 18:16

Kerlon írta:Engem mondjuk kiráz a hideg Egri Viktortól meg Monokitól is.

Monoki pedig az egyik legnormálisabb szvsz. Nem bólogatós kutyaként van ott bent. Keményen visszakérdez a szakértőktől értelmesen nyilvánul meg, nem részlehajló stb. Én bírom a szélkakas c műsorukat is.

Na de h ne legyen off.

Ribery elv szakadást szenvedett. Szerintem Carlo otthon vuduzza a babákat :lol:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 2., hétfő 15:59

ateeemadrid írta:Szerintem bármi jobb, mint a Sport TV, én azt sem bánom, ha a Spílerhez kerül esetleg a spanyol bajnokság. Azok legalább nem hosszú évek óta konstansan szánalmasak, ott legalább apró esély van arra, hogy fejlődnek.

Egyébként tegnap Bogdán Ádám is kommentált a 'Pool meccsen, ő pl. mondott érdekes dolgokat is.
Mert ő normális közegben "játszik". Ott hallhat új dolgokat, nem a szar sablont.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. október 2., hétfő 15:55

Süti írta:Vagy csak nem volt egy Robben meg egy Ribery akik úgy gondolták, hogy jobban tudják, milyen egy jó edzés, mint a jelenleg egyik legsikeresebb aktív edző.
Néztem a tegnapi meccsüket. Olyan erőnlétük van, hogy 60 perc után elfogytak egy Hertha ellen. Azért tudott egyenlíteni 2-0ról a Hertha.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2017. október 2., hétfő 15:36

Szerintem bármi jobb, mint a Sport TV, én azt sem bánom, ha a Spílerhez kerül esetleg a spanyol bajnokság. Azok legalább nem hosszú évek óta konstansan szánalmasak, ott legalább apró esély van arra, hogy fejlődnek.

Egyébként tegnap Bogdán Ádám is kommentált a 'Pool meccsen, ő pl. mondott érdekes dolgokat is.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 2., hétfő 15:18

Engem mondjuk kiráz a hideg Egri Viktortól meg Monokitól is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. október 2., hétfő 15:12

Kivetelesen beno mellett vagyok, a digin a studio szinvonal eg es fold a sport tvhez kepest. Anno a premier leaguet is baromi jol csinaltak, jo hangulatban es erdekessegekkel.
De ha meg vajnahoz kerul ez is.. Csak azt ne. Aztan majd streamelhetjuk a clasicokat.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: kodo » 2017. október 2., hétfő 15:05

Kerlon írta:Mi lesz Farkas Norbival, ha elviszik tőlük a LaLigát??????????????
átigazol.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. október 2., hétfő 15:00

vajna meg közpénzből játszik. ha kell neki a spanyol akkor rájuk licitál, mint a PLnél.

btw én lennék a legboldogabb ha valami csoda következtében a digihez kerülne és a monoki-salec-dodo trio lenne a stúdióban real meccsek alatt.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 2., hétfő 14:53

Mi lesz Farkas Norbival, ha elviszik tőlük a LaLigát?????????????? Nem lepődnék meg ilyen dolgokon, de szerintem amúgy én inkább amondó vagyok, hogy a Digi veszi majd meg a LaLigát. Ott alapból sok pénz szabadult fel a PL miatt, most a BL miatt is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. október 2., hétfő 14:46

közben jobban utánanéztem. fixen idén jár le a spanyol, olasz, francia, német közvetítési jog is.
ebből ugye a német elkelt. a francia marad a digin, az olasz és spanyol jövője kérdéses. vagyis ha hinni lehet a forrásnak akkor a spanyolé is eldőlt... igazából ha van színvonaltalanabb a sport tv-nél az a spíler, csak sport tv legalább van HD-ban és a stúdiót eddig sem néztem, de így msot jöhet a stream jövő évtől.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. október 2., hétfő 14:44

Nekem mindegy hol lesz..a kommentatorok szarok mindenhol..de akarhol is lesz..adjanak meccseket boven..ne csak a atma sevillat adjak a ket nagyon kivul..felhaborito hogy csomo jo meccsrol lemarad az embert mert nem adjak le..

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. október 2., hétfő 14:42

én szerintem még van 1 év hátra nekik de a forrás szerint idei lesz az utolsó év a sport tv-n. jön a spíler...
Ha így nem kell tovább elviselni FN-t és Hegyiéket, akkor áldásom rá.
ZIDANE

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. október 2., hétfő 14:32

nzooli93 írta:Igen,és ez főleg pont a sport tv-re a legjellemzőbb. Spanyol bajnokik vannak péntek meg hétfő este is szokszor. 1-et nem adnak le belőlük soha. Vasárnap is sokszor kihagynak meccseket,mert épp más megy. Digi ennyiből jó. Ők leadnak mindenféle kisebb francia meg olasz bajnokit is. Pénteken van két francia bajnoki, tök mindegy,ha a 10. játszik a 18.al. leadják élőben studióval. Olaszoknál vasárnap délután 3kor van a legtöbb meccs. Legtöbbször 3 csatornán 3at adnak élőben,ha valami miatt mégsem, akkor weboldalukon lehet nézni élőben kommentárral. Sport tv is hova veszi meg a németeket,mikor a spanyolokat se tudja csak ilyen 30-40 %ban leadni. Még egy igényes felvezető meg összefoglaló műsoruk sinsc hozzá, holott hétköznap kb semmi élőt nem adnak. Eurosporton is a szombati 2 meccs között leadnak 1-et ismétlésben majdnem teljesen, meg adják folyamatosan meccsek között a összefoglalókat. Sport tv-n ilyen soha nem lesz. Ott néha azért kell hálásnak lenni,ha egy real,barca meccsre időben odatudnak kapcsolni.
csak hogy még a témánál maradjak egy kicsit. állítólag a laliga közvetítési joga e szezon végén lejár és a sport tv a bundesligát azért vette meg mert erősen úgyvélik hogy a haverhoz kerül a laliga is jövőre.
...

én szerintem még van 1 év hátra nekik de a forrás szerint idei lesz az utolsó év a sport tv-n. jön a spíler...
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. október 2., hétfő 14:11

Vagy csak nem volt egy Robben meg egy Ribery akik úgy gondolták, hogy jobban tudják, milyen egy jó edzés, mint a jelenleg egyik legsikeresebb aktív edző.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. október 2., hétfő 14:08

Süti írta:Nyilván.
A palinak annyi BL győzelme van mint az egész BM-nek, a Real Madridból nem akarták elengedni a játékosok, de biztos annyira botrányos edzéseket tartott, hogy a játékosok inkább a saját szabadidejüket beáldozva egymás között külön edzéseket szerveztek. Edző nélkül. :lol:
Az se kizárt, hogy túlságosan is haver volt nálunk azért nem akarták elküldeni.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. október 2., hétfő 14:05

Nyilván.
A palinak annyi BL győzelme van mint az egész BM-nek, a Real Madridból nem akarták elengedni a játékosok, de biztos annyira botrányos edzéseket tartott, hogy a játékosok inkább a saját szabadidejüket beáldozva egymás között külön edzéseket szerveztek. Edző nélkül. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: lestat » 2017. október 2., hétfő 14:04

ikarus93 írta:A BM-nél elég durva dolgok derültek ki Ancelottiról.
Robbenék nagyon elégedetlenek voltak Ancelottival az edzések miatt, Robben szerint még a fia is jobb edzéseken vett részt a fiatal csapatban mint ők.
Sőt elvileg titokban edzéseket szerveztek a játékosok, Ancelotti tudta nélkül.

Ha jól emlékszem a vezetőség nálunk elégedetlenkedett anno hogy kevés edzést tart Ancelotti a többi top csapathoz képest. De lehet rosszul rémlik. Majd esetleg valaki jön és kijavít.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Solari » 2017. október 2., hétfő 14:03

Ancelottinak megvolt robben női rokonsága vagy mi ez a hiszti irányában?

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. október 2., hétfő 13:58

A BM-nél elég durva dolgok derültek ki Ancelottiról.
Robbenék nagyon elégedetlenek voltak Ancelottival az edzések miatt, Robben szerint még a fia is jobb edzéseken vett részt a fiatal csapatban mint ők.
Sőt elvileg titokban edzéseket szerveztek a játékosok, Ancelotti tudta nélkül.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég