Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. május 13., szombat 22:10

illgner írta:Werner ma eladta magát a Bayernnek. Legkésőbb 2018-ban le fogják vadászni.
Ő már Stuttgartban eladta.... ;) Csak akkor még a biztos játéklehetőség miatt nem érkezett, de ami késik nem múlik. Végre egy jó csatárt is kinevelt a német utánpótlás! :salute:
Mia san mia

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2017. május 13., szombat 20:59

Werner ma eladta magát a Bayernnek. Legkésőbb 2018-ban le fogják vadászni.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ferni » 2017. május 13., szombat 19:05

Remy írta:Hertha végre összekapta magát. :agree:

Szalai is szárnyal. :agree:
Fix győzelem volt ez Paliéknak az utolsó ellen.
A szerencse az, hogy mindenki botlott mögöttük.
Itt a nagy esély, kéne az a tuti EL, Leverkusen már úgyis biztos bennmaradt, meg kell őket verni, de ha a Bayern nem lazázza el az utolsó meccsüket hazai pályán a Freiburg ellen egy X is elég lehet, mert sztem a Köln fix megveri a már fixen bennmaradó Mainzot.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. május 13., szombat 18:08

L.Miki írta:Harmadikok és jobb gólkülönbségük van. Ha nyernek simán ott is maradhatnak ha csak a Hoff nem lő 6 gólt és nem kap egyet se. Szerintem jövőhéten biztos nyernek és a Hoff is fog, csak jobb gólkülönbséggel a borussia marad a harmadik.
Igen, tudom. De a Hoffen mindent megtesz azért a 3. helyért, a Dortmund meg el kezd lazázni, hogy úgy is meg lesz? Ha akarták volna, és csak valamennyire komolyan veszik, akkor ma is nyernek. Csalódtam bennük és nem csak a tippmix miatt. Ha például holnap így fog játszani a Real, hogy hát úgy is jó lehet még az X a bajnoksághoz, na akkor leszek olyan ideges, hogy ártson...
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2017. május 13., szombat 18:04

L.Miki írta:Harmadikok és jobb gólkülönbségük van. Ha nyernek simán ott is maradhatnak ha csak a Hoff nem lő 6 gólt és nem kap egyet se.
Rendben van, hogy 5-3 lett a Hoffenheim meccs, de volt 5-0 is. Úgy már csak +1 lett volna a Dortmund gólkülönbsége (+ több lőtt gól).
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. május 13., szombat 17:38

M1Ö írta:Ekkora egy semmi csapatot, mint a Dortumd... Te Úristen... Igaz, hogy tippmix húzott fel ennyire, de azt gondolná az ember, hogy fontos nekik, hogy ne selejtezzenek a BL-re, erre úgy játszanak, mint valami művész csapat... Birtokoljuk a labdát mert az olyan jól néz ki, de gólt nem kell lőni... Öcsém, a mai után annyira megérdemelnék a selejtezőt és hogy ne jöjjön össze nekik a főtábla... :vivo:
Harmadikok és jobb gólkülönbségük van. Ha nyernek simán ott is maradhatnak ha csak a Hoff nem lő 6 gólt és nem kap egyet se. Szerintem jövőhéten biztos nyernek és a Hoff is fog, csak jobb gólkülönbséggel a borussia marad a harmadik. Ne idegeskedj... árt a szépségnek. :mrgreen:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. május 13., szombat 17:32

Ekkora egy semmi csapatot, mint a Dortumd... Te Úristen... Igaz, hogy tippmix húzott fel ennyire, de azt gondolná az ember, hogy fontos nekik, hogy ne selejtezzenek a BL-re, erre úgy játszanak, mint valami művész csapat... Birtokoljuk a labdát mert az olyan jól néz ki, de gólt nem kell lőni... Öcsém, a mai után annyira megérdemelnék a selejtezőt és hogy ne jöjjön össze nekik a főtábla... :vivo:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. május 13., szombat 17:22

lipcse bayern :lol: :lol: :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. május 13., szombat 16:36

Hertha végre összekapta magát. :agree:

Szalai is szárnyal. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. május 13., szombat 11:47

Ha elviszitek Dembelet en jobban foglak utalni titeket :'(
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. május 13., szombat 11:37

Galacticos írta:Nektek legalabb olyan felesleges tamado jatekost vennetek mint nekunk amig van az msn es a bbc.
Én bízok benne, hogy jövőre többet látom majd az idén párszor játszott 3-3-1-3 féle rendszert, oda meg nagyon kéne valaki a jobbosra. Plusz azt is el tudom képzelni, hogy többször lesz olyan, hogy Messi a középpályán játszik már, amolyan 10-es posztban - idén is ezt tette igazából szinte végig -, és akkor végre nem üresen lesz hagyva a jobbszél, hanem lehetne ő ott. Ehhez nyilván kell a középpályán is átalakítás, de az biztos, hogy Messi egyre kevesebb időt tölt a jobboson, szinte semmit már, ezt pedig meg is sínyli nagyon az az oldal. Nem lennék meglepve, ha 1-2 éven belül igazolnánk oda valakit, Messi pedig végleg középre jönne, akkor pedig Dembélének nagyon örülnék.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. május 13., szombat 11:31

palesz77 írta:Pont most olvastam én is, hogy Carlo miatt inkább a München felé húz Verratti szíve.. :fpalm: Alig lenne gyenge a középpálya, ha Verrattit és Thiagot sikerül egy hullámhosszra hangolni.

Dembélé-ről viszont azt írja az AS, hogy már most nyáron jönne akár hozzánk. Remélem kivételesen jók az AS értesülései Barca ügyben, eléggé örülnék a kis franciának.. Bár még 1 szezonnyi fejlődés ráférne azért szerintem ott, de ha már most váltana tényleg, inkább minket válasszon. :D
Es padozna mint paco?
Nektek legalabb olyan felesleges tamado jatekost vennetek mint nekunk amig van az msn es a bbc.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. május 13., szombat 11:10

Pont most olvastam én is, hogy Carlo miatt inkább a München felé húz Verratti szíve.. :fpalm: Alig lenne gyenge a középpálya, ha Verrattit és Thiagot sikerül egy hullámhosszra hangolni.

Dembélé-ről viszont azt írja az AS, hogy már most nyáron jönne akár hozzánk. Remélem kivételesen jók az AS értesülései Barca ügyben, eléggé örülnék a kis franciának.. Bár még 1 szezonnyi fejlődés ráférne azért szerintem ott, de ha már most váltana tényleg, inkább minket válasszon. :D

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. május 13., szombat 11:01

Hmmmmm... :ozil: :ozil:

#BILD: #Verrattira_és_Sánchezre_hajtunk
A Bayern kapcsán _általában_ nem vaktában lövöldöző BILD szerint két nagyágyút szeretne megszerezni idén a csapat: a középpályás sztárt, Marco Verrattit(24), aki a lap szerint leginkább a Bayern kedvéért hagyná el a PSG-t és hamarosan tárgyalásokra kerülhet a sor vele. Illetve Alexis Sánchezt, akiről már korábban is írtunk, hogy komoly lehet. A BILD szerint a Bayern minden eddigi nagyobb invesztációra készül, kb játékosonként 60-60 millió euróval.
Mia san mia

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. május 12., péntek 17:17

Szerintem Alexis érkezni fog. Elvileg a Bayern mellett döntött, s kb 40 millió körüli összegért jönne. Tökéletes igazolás lenne, 2-3 évig nagy hasznára lehetne a csapatnak, s abszolút szükség is van egy klasszis szélsőre.

Costa szinte biztos, hogy távozik, de az ára 30-35 millió körül lesz így gyakorlatilag létrejöhetne egy Costa-Alexis csere. (több mint jó... :D )

Védelem szélére várnék még embert, mert Kimmich szerintem túl középpályás ahhoz, hogy védőbe elpazaroljuk. Ugye a Spursos Walker van elvileg képben illetve, az Atalantaban frissen berobbant Conti. A digó azért necces lehet, hisz benne van a pakliban hogy csak 1 szezonos fellángolás volt, de az angol védő szerintem jó lenne nagyon. Korábban szó volt Bellerinről is, rajta se lepődnék meg, ráaádul az Arsenalban most a padra is szorult hála az új taktikának. Plusz ugye a menedzsere is elismerte, hogy volt ajánlat védencéért, de nem a Barca tette azt.

Középpályára nem tudom miért akar Carlo ennyire valakit. Ott a Kimmich csak játszani kellene, mert amikor játszik akkor azt pazarul teszi. Verratti szerintem jó lehetne, simán el is férne a kp-n (Vidal Verratti, majd előttük Robben Thiago és Alexis), de irreális árat nem fog érte fizetni a Bayern, márpedig a digóért azt kellene leperkálni. :D
Mia san mia

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. május 9., kedd 17:02

mia san mia írta:De "kikérem magamnak", hogy BL rivális :mrgreen: :mrgreen:
Barokkos túlzás. :mrgreen: :mrgreen:

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017. május 9., kedd 17:00

Ja most nézem meddig van szerződése a kis olasznak. Így már más a történet. Rosszul emlékeztem.
Nyilván a PSG nem engedné el csak úgy. De "kikérem magamnak", hogy BL rivális :mrgreen: :mrgreen:

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. május 9., kedd 17:00

sebydani írta:Te vagy eltájolva inkább. Bár Verratti neked csak 60... :lol:
Te meg nem olvasod el amit a másik ír :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. május 9., kedd 16:59

rashidm írta:
mia san mia írta:60?? Jesszus, nem valami 35? Nagyon el vagyok tájolva a jelek szerint
Te vagy eltájolva inkább. Bár Verratti neked csak 60... :lol:
Te meg nem olvasod el amit a másik ír
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. május 9., kedd 16:58

Opciókkal együtt lehet majd 50+os Gomes, egyelőre a 35 áll. Verratti meg lesz 100 akkor is ha csak a Barca meg a Bayern harcol majd érte. Semmi nem indokolja az eladását. Ha Verratti be is kopogna az elnökségbe, hogy távozni szeretne, akkor gondolom azt a választ kapná, hogy te vagy a legfontosabb, legjobb játékosunk. Ha valaki bankot robbant érted, akkor mehetsz, ha nem akkor tedd szépen tovább a dolgod. Nincsenek kényszerben hogy eladják, egy ilyen kalibernek meg elég rendesen meg lehet kérni az árát.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég