Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. június 15., csütörtök 15:13

ziro4vr írta:Amúgy akinek semmi helye a pályán legalábbis a felállásban, az Mueller. Guardiola azt jól csinálta, hogy berakta árnyéknak Lewa mögé, de jelenleg zéró helye van. Predátornak szintén. Szerintem még Alexis is necces hogy illene e oda, aki tökéletes lett volna nektek az Draxler.
Draxler jó lett volna nagyon, nem is értem a vezetőséget miért nem repült rá. Még is csak fiatal, német és jó játékos... Ráadásul mozdítható volt, reális áron. Alexis is jó lenne szerintem, Ribéry helyét szélen simán áttudná venni,de túl sokat kér, + inkább Manchesterbe menne Pephez. Az Arsenal viszont riválishoz nem akarja elengedni, így azért ez még nincs lefutva. Müller helyét tényleg jól megtalálta Pep hasznos is volt ott nagyon, Carlonal egyelőre 0, Sanches-zel meg várnék még. A srácnak túl korán jött a Bayern, nem értem minek igazolt Münchenbe. 1 évvel korábban még a Benfica tarcsiban kergette a bőrt, aztán 1 év múlva München, ráadásul úgy hogy se németül, se angolul nem tud. A potenciál meg van benne szerintem, de elkapkodta a pályafutását, maradnia kellett volna még 1-2 évet a Benficaban.
Mia san mia

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. június 15., csütörtök 10:51

Amúgy akinek semmi helye a pályán legalábbis a felállásban, az Mueller. Guardiola azt jól csinálta, hogy berakta árnyéknak Lewa mögé, de jelenleg zéró helye van. Predátornak szintén. Szerintem még Alexis is necces hogy illene e oda, aki tökéletes lett volna nektek az Draxler.
Nem illik.

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. június 15., csütörtök 10:23

illgner írta:Ez így van, de azért az látszódott, hogy a meccsek végére felőröltük őket, meglepő módon nem bírták végig erőnléttel. Bár ahogy Carlot ismerem, elég necces, hogy fog ennyi fiatal titánt beépíteni. Nem is értem, hogy miért őt választották erre az átmeneti időszakra.
Lassan annyi lesz a fiatal játékos a keretben, hogy az öregnek nem lesz más választása, be kell rakni őket. Bár lehet inkább felküld 9 embert a gyepre! :lol: :lol:
Mia san mia

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017. június 15., csütörtök 0:48

No. Visszamenőleg annyit, hogy Ziroval kell egyet értenem, sokkal könnyebb a pálya közepére olyan embert találni aki illik az elképzelésekbe(Tolisso), mint szerezni egy klasszis szélsővédőt.
Kimmich nem első esetben lesz jobbhátvéd, Löwnél mindig is az volt.
Jelen állás szerint nagyon örül a lehetőségnek, és elnézve a srác mentalitását, talán ő a legjobb alternatíva Lahm helyett, ha Carvajalt nem számoljuk. Márpedig miért számolnánk, mozdíthatatlan.

Ha Costa valóban megy a Juvéhoz (nem fogok sírni utána), akkor kb -35nél áll a kassza, tehát be kéne férjen egy komolyabb név előre.
Eddig egészen jól alakul a keret,a hátsó alakzat és a kp kész, fiatal német válogatottak jöttek, egy fiatal francia válogatott, meg egy rutinos Rudy aki ligán belül simán jó lesz.
Én egyedül Carlo miatt tartok az egésztől, mert nem arról híres, hogy a fiatalokkal jól bánna.
Azt mondom Sanches külcsön Sanchez in és kész a keret. Jövőre pedig Robbent kell majd pótolni ha a Coman Gnabry párosból egyik sem hozza a szintet.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Mickey » 2017. június 14., szerda 20:55

Dágleszkoszta megy a Juvéba. B-)


Dybalaval elöl oktathatnak, kiegészülve egy jó mancsukiccsal.



:mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. június 14., szerda 20:14

hát alfonzó, roppen és franciaország legnagyobb egyértelmű aranylabdása nem éppen mai gyerkőcök.

továbbra is tartom, hogy sokkal nagyobb bajban lettünk volna, ha komán és duglaszkoszta nyomja szélen, aztán fél órára behozzák az öregeket megtaposni a tempót.

így is mondhatjuk, hogy bírói segítséget kaptunk, még ha jogosak is voltak a peroslapok, mehetett volna ott több lap is mindkét oldalra.
nyilván az eredményjelző mást mutat a végén.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2017. június 14., szerda 19:59

Ez így van, de azért az látszódott, hogy a meccsek végére felőröltük őket, meglepő módon nem bírták végig erőnléttel. Bár ahogy Carlot ismerem, elég necces, hogy fog ennyi fiatal titánt beépíteni. Nem is értem, hogy miért őt választották erre az átmeneti időszakra.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. június 14., szerda 19:36

illgner írta:Bayern szépen igazolgat, három német válogatott után most egy franciát is elhoztak. Az jól látható, hogy nem túl ismert, de nagy potenciállal rendelkező fiatal játékos mindegyik. Ha még behúznak egy klasszis szélsőt meg egy minőségi cserecsatárt, akkor jövőre komolyan kell velük számolni.
idén is messze ők voltak a legerősebbek rajtunk kívül, szóval nem nagy újdonság.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: illgner » 2017. június 14., szerda 19:35

Bayern szépen igazolgat, három német válogatott után most egy franciát is elhoztak. Az jól látható, hogy nem túl ismert, de nagy potenciállal rendelkező fiatal játékos mindegyik. Ha még behúznak egy klasszis szélsőt meg egy minőségi cserecsatárt, akkor jövőre komolyan kell velük számolni.

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. június 14., szerda 19:30

kodo írta:
BBeno írta:lipcse leigazolta 14 millió fontért brumát a galatából. penge kis szélső csak a török bajnokság elég peremen kívül van. most majd leteheti a névjegyét a németeknél.
ez itt félig off, de valoszinuleg Forsberg megy a Milanba ennek függvényében.
Bizony.... Ez így viszont nem annyira nagy biznisz nekik. :D Nagyon jó a svéd gyerek.
Mia san mia

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. június 14., szerda 19:28

hivatalos. tolisso. bm.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: kodo » 2017. június 14., szerda 18:54

BBeno írta:lipcse leigazolta 14 millió fontért brumát a galatából. penge kis szélső csak a török bajnokság elég peremen kívül van. most majd leteheti a névjegyét a németeknél.
ez itt félig off, de valoszinuleg Forsberg megy a Milanba ennek függvényében.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. június 14., szerda 18:52

lipcse leigazolta 14 millió fontért brumát a galatából. penge kis szélső csak a török bajnokság elég peremen kívül van. most majd leteheti a névjegyét a németeknél.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. június 14., szerda 18:14

Danilo meg Rafinha az olyan mint a royal flush, ki kéne zárni őket annyira erősek lennének. :lol:
Nem illik.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Mickey » 2017. június 14., szerda 18:13

ziro4vr írta:Csodálom hogy nem Weiglt rabolták le, Gó Recska akkor gondolom nem megy jövőre, szerintem jobban jártak volna vele. Kimmich azért jó jhv-nek, mert oda kb lehetetlen minőséget találni manapság, pláne egy Lahm után.

Danilo :shutup:


50+ ért vihetik.


:mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. június 14., szerda 18:11

Csodálom hogy nem Weiglt rabolták le, Gó Recska akkor gondolom nem megy jövőre, szerintem jobban jártak volna vele. Kimmich azért jó jhv-nek, mert oda kb lehetetlen minőséget találni manapság, pláne egy Lahm után.
Nem illik.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Mickey » 2017. június 14., szerda 16:41

Aztán majd csak várd ki a végét, mikor kázmér-jorente-vázqéz mayoral és morata összeáll.


Majd behúzzák a klubvébét..... B-)



:-*
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. június 14., szerda 16:38

kevés volt a hamburger meg az apatej ahhoz, hogy a jorente gyerek itt alapember legyen.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Mickey » 2017. június 14., szerda 16:33

H.E.H.E. írta:mondjuk én krósz után kimikket is elhoznám 35 milláért :mrgreen:
elégedetlen a drágám a játékperceivel

elég univerzális, fasza kis játékos, lukács balkéz helyett nem kis erősítés lenne.

El vagy te tévedve szörpös.

Jön Llorente a középpályára és ő fog beépülni.







"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. június 14., szerda 14:35

én is azt írom hogy a bm hova akarja tenni a lényeg hogy szélsőként egyáltalán nem számolnak vele. amúgy pep alatt belsővédőként is nagyon biztos volt.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 47 regisztrált és 0 vendég