Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. augusztus 15., kedd 9:43

tehat akkor nem 12 eves. ugy mar mas. minala effektus. 16 evesek kozott csaszar volt. 18 evesek kozott meg megmozdulni nem tudott. lazio szepen le is epitette.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 15., kedd 9:27

BBeno írta:ez valami vicc? 12 eves megtud mozdulni a 17 evesek kozt? nulla testtel ember mellett nem mehetne el.
Youssoufa Moukoko, keress rá és gondold újra amit írtál. Úgy néz ki mint egy 25 éves. Lehet annyi is. Kameruni...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. augusztus 15., kedd 9:20

ez valami vicc? 12 eves megtud mozdulni a 17 evesek kozt? nulla testtel ember mellett nem mehetne el.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. augusztus 15., kedd 7:57

BVB-ben van egy srác akit irdatlan tehetségesnek tartanak. 12 éves csak, de a 17 évesek közé felvitték mert annyira jó. :D A bajnokság elkezdődött és az első meccsen rúgott 2 gólt. :lol: :ozil:
Mia san mia

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. augusztus 14., hétfő 8:45

Kerlon írta:Előszezonban látott James-Müller támadó kettős konkrétan botrányosan műkdött és sebességben le is húzhatjátok magatokat, ha ezt fogjátok erőltetni.
Közel sem biztos, hogy ez lesz, ezt csak én gondolom így. :)

De amúgy egyrészt, anno a Milanban sem villámléptű játékosokkal játszatta ezt (Ambrosini, Pirlo, Gattuso - Seedorf Kaka - Pippo) szóval ha jól működik a rendszer nem feltétlenül kell a nagy sebesség szélre. Másrészt, az, hogy Müller és James nem remekeltek a felkészülés alatt egyelőre nem sokat számít, igazából az egész csapat kompletten szart sem csinált a felkészülés alatt. :D Jamesnek meg amúgy is nyilván kell egy kis idő, mire belerázódik, más kultúra, totál más környezet stb.
Mia san mia

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 14., hétfő 8:12

Előszezonban látott James-Müller támadó kettős konkrétan botrányosan műkdött és sebességben le is húzhatjátok magatokat, ha ezt fogjátok erőltetni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. augusztus 14., hétfő 8:10

Kerlon írta: Én azt érzem, hogy lesérüls Robben és RIbery és qrva nagy gáz lesz.
Ennél a két játékosnál mindig benne van a pakliban, de akkor életbe léphet a karácsonyfa alakzat amit említettem kicsit feljebb, illetve Robben tavaly is szépen lett óvva. 27 Bundesliga meccset és 8 BL meccset is játszott. Tavaly elkerülték a sérülések. Elvileg Carlo nagyon óvja, sokszor csak külön edzést végez, még akkor is amikor semmi baja nincs.
Mia san mia

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. augusztus 14., hétfő 8:08

ikarus93 írta:Hoeness azt nyilatkozta, hogy ők befejezték az igazolásokat a nyárra.
Nekem ez elég karcsú tőlük.
Ribery már max 1 félidőre jó,Robben se hiszem hogy többet fog birni.
Gondolom az a tervük hogy idén Coman jövőre meg Gnabryra cserélik a Rib-Rob széleket. Akkora minőséget nem hiszem hogy fognak jelenteni mint a két öreg.
Goretzka lehet még nekik nagyon fontos a jövőt illetően.
Ha őt behúzzák akkor 2 év és ott is lehet egy csúcs kp mint nálunk.
Brazzo viszont azt nyilatkozta, hogy aug 31ig nyitva áll a piac és lehetnek még érkezők. Jó kérdés. Robbent és Ribéryt nem lehet pótolni, de ez már akkor világos volt amikor ők a csúcson voltak. Két ilyen szélsője nem tudom mikor lesz újra a Bayernek, akik a világ legszűkebb elitjébe tartoznak posztjukon. Nincs is rá reális esély, hogy hozzájuk fogható játékos érkezzen, főleg a mai árak mellett. Abban bízhatnak max, hogy Brandt (már ha tényleg érkezik jövőre...), Gnabry vagy Coman letud rakni valami tisztességes teljesítményt. De azt se tartom kizártnak, hogy Carlo visszanyúljon a karácsonyfa alakzathoz, amivel a Milannal BL-t nyert. Erre meg is lenne az alapanyaga, mert belső kp van elég a csapatban.

---Vidal----Tolisso-----Thiago

--------Müller---------James

---------Lewandowski---------

De amúgy Draxler nem volt hétvégén a PSG keretében én őt eltudnám képzelni, hogy érkezzen így Neymar miatt. Ennek ellentmond mondjuk, hogy Wolfsburgból sem hoztuk el, valamiért nem szimpatizál vele a vezetőség, pedig igazi univerzális játékos lenne ő is, hisz Lewa mögött bárhol bevethető. :/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára peto.isti 2017. augusztus 14., hétfő 8:11-kor.
Mia san mia

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 14., hétfő 8:06

peto.isti írta:
numberone1 írta:Vilagbajnoksag eve van nem fog sokaig durcizni.
Abban a helyzetben vannak, h iden megfoghatnak titeket, mert nem vagytok olyan erosek, mint az elmult evekben. Viszont ehhez kell Dembele es Auba is.
Én tavaly adtam erre esélyt, de most olyan érzésem van, hogy idén esélyük sem lesz. Tovább bővült a keret, Carlo második éve lesz, jobban ismeri már a játékosokat. 34 meccsen nem lehet megfogni a Bayernt, max 1-1 meccsen.
Én azt érzem, hogy lesérüls Robben és RIbery és qrva nagy gáz lesz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. augusztus 14., hétfő 8:02

numberone1 írta:Vilagbajnoksag eve van nem fog sokaig durcizni.
Abban a helyzetben vannak, h iden megfoghatnak titeket, mert nem vagytok olyan erosek, mint az elmult evekben. Viszont ehhez kell Dembele es Auba is.
Én tavaly adtam erre esélyt, de most olyan érzésem van, hogy idén esélyük sem lesz. Tovább bővült a keret, Carlo második éve lesz, jobban ismeri már a játékosokat. 34 meccsen nem lehet megfogni a Bayernt, max 1-1 meccsen.
Mia san mia

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3848
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. augusztus 13., vasárnap 19:34

Hoeness azt nyilatkozta, hogy ők befejezték az igazolásokat a nyárra.
Nekem ez elég karcsú tőlük.
Ribery már max 1 félidőre jó,Robben se hiszem hogy többet fog birni.
Gondolom az a tervük hogy idén Coman jövőre meg Gnabryra cserélik a Rib-Rob széleket. Akkora minőséget nem hiszem hogy fognak jelenteni mint a két öreg.
Goretzka lehet még nekik nagyon fontos a jövőt illetően.
Ha őt behúzzák akkor 2 év és ott is lehet egy csúcs kp mint nálunk.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. augusztus 13., vasárnap 15:36

peto.isti írta: De a BVB nem tudja megtartani az értékeit. A Bayern más tészta, az elmúlt 20 évben 3 játékos távozott csupán a kezdőből. E három játékoson kívül bárkit megtudtak tartani, még akkor is amikor Európai szinten jelentősen elmaradt a Bayern a többi nagytól. A BVB hosszútávon úgy se tudja magához láncolni Dembelét, igaz rossz helyzetben nincsenek, hisz 2021-ig szól a szerződése, így ha most nyafog is egy kicsit, majd szeptembertől megnyugszik, s beáll újra a sorba.
Ha eladják a szinte most igazolt tehetségüket, aki a mostani csapatépítésük arca, véglegesen bekategóriázzák magukat erre a szerepre. Biztos, hogy mindent megfognak tenni a maradék bő két hétben a megtartásáért. A játékos idővel meg majd megnyugszik és elfogadja a helyzetét, mert akkor az lesz az érdeke.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. augusztus 13., vasárnap 15:05

peto.isti írta:
numberone1 írta:Van egy olyan verzio is, h megakarjak tartani. Betorik majd, mint anno Riberyt a Bayern, amikor hozni akartuk.
De a BVB nem tudja megtartani az értékeit. A Bayern más tészta, az elmúlt 20 évben 3 játékos távozott csupán a kezdőből. E három játékoson kívül bárkit megtudtak tartani, még akkor is amikor Európai szinten jelentősen elmaradt a Bayern a többi nagytól. A BVB hosszútávon úgy se tudja magához láncolni Dembelét, igaz rossz helyzetben nincsenek, hisz 2021-ig szól a szerződése, így ha most nyafog is egy kicsit, majd szeptembertől megnyugszik, s beáll újra a sorba.
Vilagbajnoksag eve van nem fog sokaig durcizni.
Abban a helyzetben vannak, h iden megfoghatnak titeket, mert nem vagytok olyan erosek, mint az elmult evekben. Viszont ehhez kell Dembele es Auba is.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. augusztus 13., vasárnap 14:31

numberone1 írta:Van egy olyan verzio is, h megakarjak tartani. Betorik majd, mint anno Riberyt a Bayern, amikor hozni akartuk.
De a BVB nem tudja megtartani az értékeit. A Bayern más tészta, az elmúlt 20 évben 3 játékos távozott csupán a kezdőből. E három játékoson kívül bárkit megtudtak tartani, még akkor is amikor Európai szinten jelentősen elmaradt a Bayern a többi nagytól. A BVB hosszútávon úgy se tudja magához láncolni Dembelét, igaz rossz helyzetben nincsenek, hisz 2021-ig szól a szerződése, így ha most nyafog is egy kicsit, majd szeptembertől megnyugszik, s beáll újra a sorba.
Mia san mia

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. augusztus 13., vasárnap 14:27

wZoLee7 írta:100-at visszadobtak, az igen...mondjuk én csalódtam hogy egy 20 éves játékosnak is pont ennyi esze van, millió módon lehet ezt csinálni, de ő nulla indoklással hagyja ki a csapat edzését
Ennyit az eszéről... :D

https://www.youtube.com/watch?v=f8THG3Zn26o
Mia san mia

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. augusztus 13., vasárnap 14:21

Az hagyján, Aubameyang a Milán kedvéért nem ment el edzeni :lol: :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. augusztus 13., vasárnap 14:08

Van egy olyan verzio is, h megakarjak tartani. Betorik majd, mint anno Riberyt a Bayern, amikor hozni akartuk.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. augusztus 13., vasárnap 14:02

Közlöm a csapattal, hogy menni akarok, mondják meg mennyit fogadnak el, a barca leteszi, elmegyek edzésre, engedéllyel hamarabb befejezem, elbúcsúzok, viszlát
Kb mint ha a tescoból mennék a kauflandba át és úgy döntenék hogy akkor mivel ugy is lépek nekem már nem kell bemennem dolgozni :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 13., vasárnap 13:57

wZoLee7 írta:100-at visszadobtak, az igen...mondjuk én csalódtam hogy egy 20 éves játékosnak is pont ennyi esze van, millió módon lehet ezt csinálni, de ő nulla indoklással hagyja ki a csapat edzését
Hat. Van egy indoka, menni akar a Barcába.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. augusztus 13., vasárnap 13:55

100-at visszadobtak, az igen...mondjuk én csalódtam hogy egy 20 éves játékosnak is pont ennyi esze van, millió módon lehet ezt csinálni, de ő nulla indoklással hagyja ki a csapat edzését


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 74 regisztrált és 0 vendég