Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. június 7., szerda 0:19

csabi* írta:van ott egy barcas poszter is :(

Amin CR felhőfejest ugrik?
ZIDANE

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. június 7., szerda 0:13

van ott egy barcas poszter is :(
Kép

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. június 6., kedd 23:57

BlancoMark írta:
KAG írta:Hatalmas Realos a srác.
El nem tudom képzelni, hogy ne hozzánk jöjjön, ha nem akarnánk.
Ezt mar annyian irtatok. De erre mi a bizonyitek? Nem csak egyszeruen CR a peldakepe? :hmmm:


https://cronaldodaily.com/wp-content/up ... Mbappe.jpg


Lényegében igen, de CR meg itt van.
:shifty:
ZIDANE

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: torjack » 2017. június 6., kedd 20:49

Lehet én is az oroszlán bajszát fogom húzogatni, és eltesznek a magánzárka egy sötét üregébe, :mrgreen: de a mi 9-esünk milyen meccseket eldöntő gólokkal szolgált idén?
BL döntő 2 gól, a bajoroknak vagy 5, az atletiseket is veri a víz, ha rágondolnak. Már ha pályán betöltött pozícióról beszélünk, nem mezszámról a mezen :mrgreen:



Más: Mbappé jönni fog, mi akarjuk, ő akarja, max. marad még 1 évet Monacóban.


Az új Fenoménra meg kár várni...olyan mint Ronaldo nem lesz több.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. június 6., kedd 20:36

végre elment a Wolfsburgból. már kajak unalmas volt évek óta mindenhova eladta minden újság. ide nem hoznám de a Milan jól járt vele kaliber.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. június 6., kedd 20:34

akkor jó.

már majdnem megijedtem.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. június 6., kedd 20:33

balhátvédként elég meredek lenne ha összejönne
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. június 6., kedd 20:31

akkor jó.

sose lesz aranylabdás nyilván.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. június 6., kedd 20:29

aki néz bundesligát az tudja
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. június 6., kedd 20:28

BBeno írta:ricardo rodriguez milan hivatalos
az ki sose hallottam róla :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. június 6., kedd 20:26

ricardo rodriguez milan hivatalos
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4949
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. június 6., kedd 20:12

KAG írta:Hatalmas Realos a srác.
El nem tudom képzelni, hogy ne hozzánk jöjjön, ha nem akarnánk.
Ezt mar annyian irtatok. De erre mi a bizonyitek? Nem csak egyszeruen CR a peldakepe? :hmmm:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. június 6., kedd 20:02

Hatalmas Realos a srác.
El nem tudom képzelni, hogy ne hozzánk jöjjön, ha nem akarnánk.
ZIDANE

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. június 6., kedd 19:58

De ki az?
nyilván irreális elvárás.
de már láttam minden fellelhető anyagot az emberről.
és nézem, keresem, vágyom rá, hogy még egyszer vki elérje nálam, hogy leejtett állal nézzem a pályán és megáll az idő, amikor megkapja a labdát.
patoban láttam azt a technikai tudást, gólérzékenységet, kreativitást és robbanékonyságot, de nem akarta eléggé és a milannál félre is baszták a sérülésekkel.
ebben a bappé gyerekben látom a fizikum és labdaérzék mellett a tüzet is.

reménykedem.
remélem nem lesz akkora balfasz, hogy elmegy murinnyóhoz...
ha nem az a szerencsétlen lenne az edző, az angoloknak már lenne egy világklasszis csatárja és pogba sem a futottak még kategória lenne a rekordigazolás után...
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2017. június 6., kedd 19:49

össze se hasonlítható az olyan kaliberrel, mint amit ronaldo képviselt a pályán...
De ki az?

Irreális elvárás szerintem, akiket láttam is játszani, azok közül is több játékosból tudnék csak gyúrni olyan alapanyagot, olyan tehetséget, amit a Fenomén képviselt.

Nálam utána egyedül 'Dinho volt, aki rövid ideig tudta hozni azt a varázst, de Ö is kicsit más tipusú játékos volt.

Megfogalmazni nehéz, mert sok a tehetség, vagy sok esetben látok olyan tulajdonságot, ami kimagasló, de amikor Ronaldo játszott, akkor valahogy megállt az idő.

Messit is nagyon elismerem, a valaha volt egyik legjobb szerintem, de (nem csak azért mert az ősi riválisnál van) nem tud úgy lelkesíteni, ahogy a brazil.

Még Zidane volt hasonlóan nagy kedvenc, nála is éreztem a varázst, annyira egyedi volt és elegáns, és mindent tudott erről a játékról. Ennek ellenére ha egyetlen embert kellene megneveznem, aki tökéletes játékos alapanyaga, akkor az Ronaldo. Nagyon-nagyon sajnálom, hogy a teste nem bírta. :'(
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. június 6., kedd 19:25

Maradjunk annyiban, hogy egy Jamest sokkal többre tartok, ő tényleg egy győztes típus és nagy kár, hogy nem lett meg a helye a csapatban, mert mondhat bárki bármit nagyon jó focista az emberünk, idén is hiába padozott voltak bőven kulcsmozzanatai.
hamesszel nem fejben és szívben van baj, egyszerűen genetikailag kevesebbet kapott a szülőktől, mint amire szükség lenne...
védekezésben mínusz egy ember, ráadásul olyan pontosan kell neki passzolni, hogy utol tudja érni a labdát a lassúságával, mint a vasárnapi focin a 40 éves pappernek.
Elment a KHÖD, meg lehet nézni hol tartunk.
word.

karimot meg lehet szidni, szidtam én is mint a bokrot, tele volt a faszom vele bőven, mert ő meg fejben lófasz legtöbbször, de azért focizni egész jól tud.
persze más kérdés, ha bappe jön, mert ott rombolás lesz és szopatás.
ajhhhhgeci de várom, ronaldo után patoban láttam a reményt, most itt van ez a gyerek, hátha bazmeg, hátha.
többi játékos mind lófasz, össze se hasonlítható az olyan kaliberrel, mint amit ronaldo képviselt a pályán...
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8470
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ferni » 2017. június 6., kedd 19:19

KAG írta:Napoliban is 1x kellett igazán, amikor a BL-csoportért mentek.
Ott is kihagyott 1 vagy 2 ajtóablak helyzetet.


Nagy tétnél lehúzza a redőnyt a faszi még akkor is, ha kapu elé kerül.
Többségében meg csak szimplán szar, mint most ellenünk.
Konkrétan utolsó fordulóban, ha verik a Laziot meg van a 3. Hely.
Rúgott két gólt, majd 2:2nél a 76. Percben fölévágta a tizit, majd a Lazio gurított utána kettőt és lett egy szép 5. Hely.

Bármilyen szar is kimondani, mert nekem az a 2006/2007es szezon nagyon ott van a top szezonok nálam, örök emlék marad, annak pedig Higu is részese volt, de nem véletlen, hogy megszabadultunk a fejben gyenge terhektől jöttek is azonnal a sikerek.
Ilyen Higuainokkal meg Özilekkel a top szinten nem lehet mit kezdeni.
Utána be is húztuk egyből a BLt.
Khedira is kidőlt fél évre, a másik zseni, aki visszafogta évekig a csapatot, ami szintén kellett ahhoz a BL sikerhez, bár a döntőre pont visszatért, Xabi meg el lett tiltva.
Aztán ott van Di Maria is, aki bizonyította, hogy tud ő ha akar, de olyan sírás meg letargia ment utána, hogy az valami hihetetlen, mikor ő se volt sokáig rendben és össze-vissza volt az emberünk.
Aztán meg Özil...
Maradjunk annyiban, hogy egy Jamest sokkal többre tartok, ő tényleg egy győztes típus és nagy kár, hogy nem lett meg a helye a csapatban, mert mondhat bárki bármit nagyon jó focista az emberünk, idén is hiába padozott voltak bőven kulcsmozzanatai.

Elment a KHÖD, meg lehet nézni hol tartunk.
Ennyit számít, hogy fejben/mentálisan erős emberekből áll a keret, láthattuk régebben mennyire fel tudott sülni a Real fejben, de sorozatosan, de ez már kb ki lett irtva a csapatból és csak győztesek vannak, akik elhiszik bármire képesek.
És nem csak elhiszik, hanem meg is csinálják és ez az igazán nagy szó.

És ami a legmegdöbbentőbb, hogy mindezt olyan évek után tették össze a srácok, amik nagyon nehéz évek voltak, amibe bele lehet volna rogyni, de ők küzdöttek és megmutatták, hogy még mindig ott vagyunk, ahol lennünk kell.

Ránéz az ember a keretre és Danilo kivételével nincs senki olyan, akiről nem tudná az ember, hogy felrakják a pályára, akkor ne tenne oda mindent és megoldja a dolgokat és nyugodtan bármikor be lehetne dobni bármelyik meccsre, de a brazilunk se vészes már annyira.


Karimot meg lehet szidni, de BL döntőn is jól játszott hiába nem volt megint látványos a játéka, szerencsétlennek mindig össze-vissza kell játszani, épp arra, amerre CR gondolja, hogy ott van.
Nagyon nehéz dolga van, de sztem megoldja és nagyon fontos tagja a csapatnak.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. június 6., kedd 17:57

Napoliban is 1x kellett igazán, amikor a BL-csoportért mentek.
Ott is kihagyott 1 vagy 2 ajtóablak helyzetet.


Nagy tétnél lehúzza a redőnyt a faszi még akkor is, ha kapu elé kerül.
Többségében meg csak szimplán szar, mint most ellenünk.
ZIDANE

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: lestat » 2017. június 6., kedd 17:24

Süti írta:
rashidm írta:
Meg ha nem lenne fejben gyenge. Milyen meccseket eldöntő gólok voltak? Olaszban? Ok. De Bl, Vb, stb?

Neki sosem felejtem el azokat az üreskapus kapufákat a barca/lyon ellen. A vb-n külön kabaré videót lehetne csinálni belőle. :lol:
Lehet én is az oroszlán bajszát fogom húzogatni, és eltesznek a magánzárka egy sötét üregébe, :mrgreen: de a mi 9-esünk milyen meccseket eldöntő gólokkal szolgált idén? Kiélezett helyzetben, fontos meccsen. Ha már a fejben gyenge dolgot előhozzuk. Mert amíg az egyik iszonyat mennyiségű disrespectet kap, a másiknak kis túlzással személyi kultusza van. :D
Nyilván világklasszis sose volt, sose lesz, de ezt a nagy utálatot én se értem. Hagyott már ki ajtó ablak helyzetet mindenki. Pipita amíg ittvolt szerintem mindig próbálta a legjobbját hozni, kevés volt, elment, ennyi. Nekem nem rémlik sose, hogy úgy nyilatkozott volna rólunk, amivel kiérdemelte volna ezt az utálatot. De javítsatok ki ha tévedek. :hmmm: :ike:

Nagyon adom Süti.
Nekem összességében jó emlékeim vannak róla. És jó látni egy top csapatnál még ha az ára nevetséges is de arrol meg nem ő tehet. Fiatalon jött ide és képes volt évről évre fejlődni most pedig olasz top 1 csapatánál van.Én azért büszke vagyok rá mert láttam kis szaros korában mikor 50kg volt vasággyal és látom most hogy szarja a gólokat egy neki való bajnokságban. Az akkori Realba mikor nemjöttek a sztárok óriási plusz volt a gyerek főleg mikor Van Nistelrooy kidőlt stb.
Voltak nála itt nagyobb kártevők az a lényeg na.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. június 6., kedd 17:06

rashidm írta:
Meg ha nem lenne fejben gyenge. Milyen meccseket eldöntő gólok voltak? Olaszban? Ok. De Bl, Vb, stb?

Neki sosem felejtem el azokat az üreskapus kapufákat a barca/lyon ellen. A vb-n külön kabaré videót lehetne csinálni belőle. :lol:
Lehet én is az oroszlán bajszát fogom húzogatni, és eltesznek a magánzárka egy sötét üregébe, :mrgreen: de a mi 9-esünk milyen meccseket eldöntő gólokkal szolgált idén? Kiélezett helyzetben, fontos meccsen. Ha már a fejben gyenge dolgot előhozzuk. Mert amíg az egyik iszonyat mennyiségű disrespectet kap, a másiknak kis túlzással személyi kultusza van. :D
Nyilván világklasszis sose volt, sose lesz, de ezt a nagy utálatot én se értem. Hagyott már ki ajtó ablak helyzetet mindenki. Pipita amíg ittvolt szerintem mindig próbálta a legjobbját hozni, kevés volt, elment, ennyi. Nekem nem rémlik sose, hogy úgy nyilatkozott volna rólunk, amivel kiérdemelte volna ezt az utálatot. De javítsatok ki ha tévedek. :hmmm: :ike:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég