Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11149
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 16., kedd 13:48

+ BL-t is a Portóval.
ja ja jaaa uefa kupa helyett a beellre gondoltam
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7232
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. január 16., kedd 13:45

hehetheoriginal írta: nem tudom, sztem sosem volt jo edzo.
mindig nezhetetlen volt a focija.
egy jo generacioval megnyert egy uefa kupat a portoval, onnantol kinyilt a vilag es vele egyutt a no limit penzescsap is, nyilvan sikerult egysmast nyernie.
aztan mikor esett a jatekosainak a minosege, sullyedt vissza az egesz mutatvany a kozepszerbe.
+ BL-t is a Portóval.

Realból is elég jó csapatot csinált a csúcs Pep Barca árnyékából, az a 12-es csapat elhozhatta volna a decimát ha mondjuk a Bayern ellen nem állunk vissza 2-0-nál. Saját maga gátja is lett, aztán a 3. évére széthullott az egész. Onnantól sehol semmi, lejtmenet.

Válogatotthoz kéne mennie, ott még alkothat bőven.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2024. január 16., kedd 13:40

Anthony írta: Elcseszte azzal, hogy ilyen Tottenham meg Roma kispadjára leült. Ha kivárt volna biztos előbb vagy utóbb kaphatott volna jobb csapatnál esélyt. A Unitednél sem volt valami fasza keret ugyebár.

Most is jobban jár ha pihen egyet, EB után biztosan lesznek megüresedő szövetségi kapitányi posztok, Párizsban sosem lehet tudni meddig tartják az edzőt, én mondjuk Artetát sem marasztalnám sokáig ha megint leolvad (már meg is történt kb.) az Arsenallal, a Unitedes kopasz kóklert is hamarosan kirúgják, igaz oda sem érdemes menni.
Komoly csapat nem igazolja már le, és már korábban sem tette, nem véletlenül ment ezekhez sorba.
Fizetési igény az egekben gondolom, eredmény már nem nagyon van mögötte, a foci nezhetetlenebb, mint valaha. És a stílus se finomodott. Adja magát valamelyik arab csapat.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11149
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 16., kedd 13:36

nem tudom, sztem sosem volt jo edzo.
mindig nezhetetlen volt a focija.
egy jo generacioval megnyert egy uefa kupat a portoval, onnantol kinyilt a vilag es vele egyutt a no limit penzescsap is, nyilvan sikerult egysmast nyernie.
aztan mikor esett a jatekosainak a minosege, sullyedt vissza az egesz mutatvany a kozepszerbe.
thereisonly1ronaldo

realmadrid95
Hozzászólások: 1767
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. január 16., kedd 13:31

ekissm írta: Sztem nem fog elmenni a sivatagba. Csaladja van, presztis erteke nincs az ott levo dolgoknak szamara se.
Sokkal inkabb latom egy Svajc, Usa, Marokko, stb. szov kapitanykent.

Tobbszor nyilatkozott arrol, hogy szeretne ott edzoskodni.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Anthony » 2024. január 16., kedd 13:17

Elcseszte azzal, hogy ilyen Tottenham meg Roma kispadjára leült. Ha kivárt volna biztos előbb vagy utóbb kaphatott volna jobb csapatnál esélyt. A Unitednél sem volt valami fasza keret ugyebár.

Most is jobban jár ha pihen egyet, EB után biztosan lesznek megüresedő szövetségi kapitányi posztok, Párizsban sosem lehet tudni meddig tartják az edzőt, én mondjuk Artetát sem marasztalnám sokáig ha megint leolvad (már meg is történt kb.) az Arsenallal, a Unitedes kopasz kóklert is hamarosan kirúgják, igaz oda sem érdemes menni.

ekissm
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2018. január 24., szerda 23:09
Kedvenc játékosaid: Zizou, R9, Ramos, Marcelo, Raúl, Modric

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ekissm » 2024. január 16., kedd 12:25

Sztem nem fog elmenni a sivatagba. Csaladja van, presztis erteke nincs az ott levo dolgoknak szamara se.
Sokkal inkabb latom egy Svajc, Usa, Marokko, stb. szov kapitanykent.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7232
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. január 16., kedd 12:06

Szerintem is vagy arabok vagy egy középerős válogatott lehet max a kövi. Vagy valami kis PL csapat de oda meg egóból nem menne.

Szeretem Mou-t, de pont 10 éve nincs képben mit kívánna a mai foci.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2024. január 16., kedd 11:36

Szerintem nem kérdés, hogy megy az arabokhoz... Komoly csapatnál nehezen hiszem, hogy szóba jönne.

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2024. január 16., kedd 11:04

Szerintem Mourinho továbbra is tudja azt amit eddig, kezelni a nagy egókat és minőségi játékosokból csapatot építeni. A második Chelsea-s időszaka óta igazán minőségi kerettel nem dolgozott, ennek ellenére több kupadöntőbe is bevitte a csapatait, nyert is trófeákat.

Talán ideje lenne elmennie szövetségi kapitánynak, mondjuk az EB után az angol pad megüresedhet, ahol most adott a minőség is, szerintem jó párosítás lenne.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2024. január 16., kedd 11:02

A Róma portugál sportigazgatója már felmondott, önként ment. Pénz nélkül nem tud dolgozni, irreálisan az elvarasok vele szemben.
De ahhoz képest, hogy pénz nem volt, krva jó munkát végzett. Kitakaritotta az előző elnök / tulaj által hozott "szemetet", hozott 1-2 millió euróért vagy ingyen / kölcsönbe jó nevű játékosokat, az már nem az ő hibája, hogy a többségük nem vált be.
Mourinhonak is nehéz volt ez így.

- Arabokhoz még nemhiszem, hogy menne.
- Portugal válogatott az álma, de azt az EBig tuti nem, max utána lenne rá esély a szereplesuktol függőben.
- Anglia az ő terepe, de ott most kétlem.

Psgbe elmehetne pl, ott van pénz dögivel, minőségi játékosok is. A BL lépcsőt kéne ott már csak megugrani. Ahhoz meg szerintem tökéletes lenne a személye.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Donát » 2024. január 16., kedd 10:08

nzooli93 írta: Kirúgták végül.

🚨 𝐁𝐑𝐄𝐀𝐊𝐈𝐍𝐆: José Mourinho and AS Roma part ways with immediate effect, it’s over 🟡🔴

“We wish Mourinho all the best for his future and his next chapter”, AS Roma owners Friedkin have stated.

…which club should go for Mourinho as coach? 🇵🇹
Barszáéknal lassan elkél majd egy edző, aki ismeri a klubot :mrgreen:

persze totál kizárt mindkét fél részéről. de a semleges szurkolóknak tök érdekes lenne amúgy

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2024. január 16., kedd 9:39

Kirúgták végül.

🚨 𝐁𝐑𝐄𝐀𝐊𝐈𝐍𝐆: José Mourinho and AS Roma part ways with immediate effect, it’s over 🟡🔴

“We wish Mourinho all the best for his future and his next chapter”, AS Roma owners Friedkin have stated.

…which club should go for Mourinho as coach? 🇵🇹

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 15., hétfő 23:10

Egyáltalán nem rossz edző és anno igenis osszekapta a Real Madridot. Sok alapot tett le, amit később tovabb vittek, illetve kifejezetten becsültem benne, hogy atlatot a Barcelona színház társulatán, meg a bírókon. Sosem ült bele a tutiba, mint pár "vilaglegjobbja" kollégája. Mindig kedvelni fogom.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Babinho » 2024. január 15., hétfő 22:29

Már Ancelotti is egy evertonnal szenvedett, aztán Perez visszahozta. Majd José is újra a madridi padon megújul :mrgreen:
Mondjuk madrid másik oldalán, Simeone méltó utódja lehetne :mrgreen:

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2024. január 15., hétfő 16:44

A Romának van kB fél kezdőnyi értelmes játékosa.
- Lukaku, aki kölcsönbe van, de pénz nincs rá megvenni.
- Dybala, aki bár Serie A szintén zseni, ott kimagaslik, de a meccsek felén sérült, nem lehet rá alapozni.
- Mancini és Pellegrini két olasz, akik teljesítménye hullámzó, de mindent megtesznek a klubért.
- a saját nevelésű Bove, aki küzd, hajt, meg előre.

Amíg hátul a Smalling, Ibanez, Mancini trió volt a belső védő3as, addig minden okés volt. De nyáron Ibanezt el kellett adni, FFP miatt kellett a pénz. Smalling lesérült, és nem volt hajlandó megműttetni magát, majd magától meggyógyul elvet vallja.

Nyáron vitték Sanchezt (akiről már volt szó, hogy hiába ügyes, de sehova se kellett, psg, Bayern), Aouar szintén eddig csak otthon játszott. Parades visszatért, de már nem olyan mint volt az első időszakban. Szóval hiába jött 3 középpályás, együtt érnek 1et.

Egyszerűen nincsen a csapatvédekezéshez emberük!

- Spinazzola a korábbi EB v Vbn kimagaslott, aztán talán a döntőn v előtte súlyosan lesérült. Azóta árnyéka önmagának. Futni tud, beadni nem! Alig találnak embert a beadásai. Pedig Lukaku várná őket bent.
- A holland Karsdropot egyszer már kitették a keretből, mert sz*r volt, de mivel nem volt más, folyamatos sérülések miatt visszavették. De sok gól szárad a lelkén.
- Zalewskit vitték volna nyáron, de nem adták. Azóta ő is rettenet hullámzó.
Maradt a török Celik, de a tudása mérsékelt.

Darabra hiába vannak meg, felé selejt, fele sérült...

Szarból nehéz várat építeni.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Faust » 2024. január 15., hétfő 16:36

Mar nem aszerint a tankonyv szerint megy a futball, amibol o tanulta, ennyi az egesz. Nalunk a harmadik evere szerintem teljesen kiegett, nem is csodalom, onmaga parodiaja mar az ember azota.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Sierra » 2024. január 15., hétfő 16:32

hehetheoriginal írta: murinnyo ujabb helyen kapja a lapatot elvileg, derossi veszi at a helyet.
Jöhet ide az öreguras Ancelotti helyett :shifty: :box:




























:mrgreen: :kalapos: :lol:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8402
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2024. január 15., hétfő 16:25

ritkan latni egyebkent egy kb evtizeden at legalabb top 3-as sztaredzot igy visszaesni es karizmat, gyoztes kisugarzasat elvesziteni.
a multja miatt meg biztos lathatnank meg topligakban lehetoseget kapni de szerintem neki szovetsegi kapitanykodnia kellene inkabb.

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2024. január 15., hétfő 16:22

Nekem van egy Róma szurkoló barátom, 2000-es évek elején lett szurkoló. Hetek óta azt várja ,hogy valaki rendesen megverje őket, mert Mourinho alatt nem bír már meccset nézni, annyira kilátástalan az egész :lol: :lol: :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 61 regisztrált és 0 vendég