Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 21., szerda 16:34

A ManU tisztázódott Pogba kérdésben, most az uefa a Juve ellen folytat vizsgálatot a pénzek mozgását illetően.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. június 19., hétfő 20:15

Realista24 írta:http://www.marca.com/en/football/real-m ... b4567.html

Teljes interjú, nem lesz fordítva, angol, aki gondolja olvassa, érdemes.
Remélem ez a szenny sose teszi be a lábát a Bernabeuba. Mármint RAiola.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 19., hétfő 20:04

http://www.marca.com/en/football/real-m ... b4567.html

Teljes interjú, nem lesz fordítva, angol, aki gondolja olvassa, érdemes.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 19., hétfő 10:44

Anthony írta:
“Még egyetlen nagy klubbal sem tárgyaltam."
...
"Arra akartak kényszeríteni minket, hogy hagyjuk abba a környezetünkben folyó tárgyalásokat."
Most akkor hogy is van? :lol: A csávó 3 egymást követő mondatával összezavart :roll:
Arra célzott, hogy a bejelentés óta. Ha jól vettem ki a szövegkörnyezetből.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. június 19., hétfő 10:33

“Még egyetlen nagy klubbal sem tárgyaltam."
...
"Arra akartak kényszeríteni minket, hogy hagyjuk abba a környezetünkben folyó tárgyalásokat."
Most akkor hogy is van? :lol: A csávó 3 egymást követő mondatával összezavart :roll:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 19., hétfő 10:06

istimester írta:
Realista24 írta:Olyan naivak vagytok. Raiola. Semmi mas.
Persze, jogos, ám olyan nincs, hogy egy ügynök teljesen önjáró. Még a dagadt disznó Raiola sem az. A játékos hallgatólagos jóváhagyására neki is szüksége van.

Egyébként nem gondolom, hogy egy 18 éves játékosnak akár egy 5 éves szerződés is olyan hatalmas érvágást jelentene. Biztosan feljebb fognak menni, ha nem eléggé, a huszas évei elején még mindig távozhat.
Nem feltétlenül. Ahogy írtam korábban, és írtam már Mendesnél is. Amikor ezeket a fiatal kis gyerekeket behálózza, anyuka-apuka elé olyan szerződéseket tol, amivel eladják a lelkület is nagyjából.

A másik felvetésedre válaszolva, valóban nem nagy tétel, de Raiola nem az, aki megelégszik 5-10 millióval egy aláírás kapcsán. Pogba üzletből szerény 49 millióval gazdagodott, a jelentett hússzal szemben, ha minden igaz. Neki azonnali eredmény kell, nem a jövőben akar meggazdagodni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. június 19., hétfő 10:03

Realista24 írta:Olyan naivak vagytok. Raiola. Semmi mas.
Persze, jogos, ám olyan nincs, hogy egy ügynök teljesen önjáró. Még a dagadt disznó Raiola sem az. A játékos hallgatólagos jóváhagyására neki is szüksége van.

Egyébként nem gondolom, hogy egy 18 éves játékosnak akár egy 5 éves szerződés is olyan hatalmas érvágást jelentene. Biztosan feljebb fognak menni, ha nem eléggé, a huszas évei elején még mindig távozhat.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. június 19., hétfő 9:43

Vállalom a felelősséget. Kényszerítettek minket. A Milan az, aki elveszítette Donnarummát. Azt mondta nekem, “őszinte leszek Mino, nem érzem úgy, hogy helyes dolog lenne folytatni a tárgyalásokat, amikor ezek az emberek sértegetik és fenyegetik a családom.”
ennek a csávónak már a kérdését sem hiszem el.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2017. június 17., szombat 14:52

Én a kérdésben valahol a semleges nézelődő szerepét töltöm be, elvégre nem is az általam kedvelt csapatban játszik, és nem is hozták még szóba sem vele. Viszont meg tudom érteni a feleket.

A játékos oldaláról megközelítve, nem tudhatjuk, de sejtjük, micsoda fejmosásban lehetett része, illetve miként hathat egy ennyi idős játékosra az, hogy egész szezonban a teljesítménye miatt éltették, és hétről hétre hozták szóba BL esélyes csapatokkal. Sok játékosnál az egyik is elég az elszálláshoz, nála mindkettő egyszerre van jelen.

A csapat oldaláról, egyrészt csak annyit tudunk, már ha igaz, hogy egy nagyon zsíros szerződést tették elé, amit nem volt hajlandó aláírni. Azt nem tudhatjuk, hogy milyen jövőképet vázoltak fel neki, habár van pénz, és igazolnak is, egyelőre még nem is vesznek részt a BL-ben, nem hogy tényezők legyenek. Az, hogy nyomást próbálnak a játékosra helyezni, az pedig teljesen érthető. Valószínűleg el fogják adni, ha nincs esély a maradására, de miért ne nyilatkoznának olyat, hogy egy egész évet kiül stb? Egy évvel járunk a VB előtt, a fejlődése szempontjából sem mindegy egy egész szezon kihagyás, az érdeklődők is megtorpanhatnak, feltűnhet egy másik hatalmas csillag stb...

A szurkolóknál pedig egyértelmű a helyzet. Szerették a játékost, az utánpótlásból tűnt fel, szinte a semmiből bevált az első csapatnál, azt hitték, hogy még egy ideig velük lesz, amire pedig a váltásról gondolkozna, addigra pedig az új vezetéssel, egy ütőképes gárdával győznék meg a maradásról. Váratlanul érte őket a hosszabbítás elutasítása, most pedig kifejezik csalódottságukat.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. június 17., szombat 14:36

MyStiQ írta:donor: És az nem lett volna opció, hogy nem 5-6 évre ír alá, hanem mondjuk 3-ra? Kíváncsi a projektre, megnézi, aztán 1 év múlva ugyanúgy hisztizhetett volna, hogy bocs, nem haladunk semerre, mennék.
Ez is egy jó opció lehetett volna, de én azt látom, hogy a játékos nem írt alá egy szerződést, majd a Milan ahelyett, hogy megpróbált volna újra tárgyalóasztalhoz ülni és összehozni egy rövidebb időtartamú szerződést, alacsonyabb kivásárlási árral, inkább megszerveztek egy sajtótájékoztatót, azzal a gondolattal, hogy a játékos egy hálátlan senki, aki még a rekord fizetés ellenére sem ír alá. Majd másnap az elnök elmondja, hogy inkább elesik több 10 millió eurótól, de megmutatja, hogy az ő farka a nagyobb. Lehet szidni Raiolát, egyébként teljesen jogosan, de a Milan új tulajával tökéletes párost alkotnak.

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Demes » 2017. június 17., szombat 13:16

MyStiQ írta:Demes: Ezt egy kicsit magamra veszem.
Pedig te pont nem mondtál olyasmit amit írtam. :D

Lehet emberileg nullának tartani Donnát, bár kicsit túlzónak érzem ezt a vadászatot tekintve hogy nem nagyon tudjuk mi történt pontosan.
(Főleg ennek az Interes ember nyilatkozata gyanús nekem, most azt lehet eladni újságokban hogy ő egy köcsög szóval mindenki dobálja rá a szart)

A Milan tulajdonosa meg lenyilatkoz ilyen hülyeségeket, ilyen embernek én se dolgoznék.
Nekem csak azzal volt igazából gondom akik mondják hogy Don mekkora szar ember, aztán bólogatnak arra hogy igen, rakják le a padra egy évre és szopjon mindenki mintha az emberileg annyival jobb lenne.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 17., szombat 12:32

Olyan naivak vagytok. Raiola. Semmi mas.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. június 17., szombat 12:29

Azért azt ne felejtsük el, hogy tavasszal volt egy tulajdonosváltás a Milannál, lehet hogy a régi vezetéssel még ő is úgy gondolta, hogy marad. Ki tudja hogyan építkeznek a kínaiak, lehet hogy velük képtelen összeférni. :hmmm:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2017. június 17., szombat 12:28

Demes: Ezt egy kicsit magamra veszem. Donnarummát továbbra is egy nullának tartom, ha pedig a Milan lerakja őt egy évre a tarcsiba, akkor ők meg hülyék. Most még látnának belőle pénzt, cserealapnak is jó lehetne, de ha egy évig kirakják az oldalvonalon túlra, akkor attól még a fizuját fizetni kell, bevételük pedig nem lesz. Ha érdekli a tulajt a pénz, ha nem, ez akkor is öngól.

donor: Ezt is lehetett volna kommunikálni a külvilág felé. "Elnézést kérek a szurkolóktól, de az érdekeink nem közeledtek a vezetőkkel. Szerettem volna maradni, szeretem ezt a klubot, szeretnék itt trófeákat nyerni, de először látnom kell, hogy rövidebb távon hova halad ez a projekt, mielőtt végleg elköteleződök."

Nyilván ebbe is bele lehetne kötni, hogy ha olyan elkötelezett, akkor maradjon, de azt meg a részéről megértem, hogy élsportolóként sikereket szeretne elérni, trófeákat szeretne nyerni.

Ehhez képest 2 nap eltelt, és nem olvastam még semmit tőle.

Mondom, szerintem egy ritka nagy köcsög ez a gyerek az ügynökével együtt, és nagyon remélem, hogy Madridban csak akkor lesz, amikor épp kipicsázzuk őt meg az aktuális csapatát a BL-ből.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. június 17., szombat 12:09

MyStiQ írta:donor: És az nem lett volna opció, hogy nem 5-6 évre ír alá, hanem mondjuk 3-ra? Kíváncsi a projektre, megnézi, aztán 1 év múlva ugyanúgy hisztizhetett volna, hogy bocs, nem haladunk semerre, mennék.

De ez így patkány húzás volt a részéről, pláne a címercsókolgatások után. Kibaszott azzal a klubbal, amit elvileg nagyon szeret.
Persze, ez így lett volna a legjobb, szerintem ezt is akarták csinálni, de ha aláír egy olyan szerződést, amiben irreálisan nagy a kivásárlási ára és hosszú távú, akkor 1-2 év múlva bachatja.

Nekem úgy jön le az egész, hogy a Milan akart egy olyan szerződést (jó fizetés, de magas kivásárlási ár, hosszú táv), ami neki jó, Donnáék meg egy olyat, ami nekik (még jobb fizetés és nyitott kapu, ha beszarik a projekt). A felek nem közeledtek egymáshoz és borult a bili. Raiolától ez nem áll távol.

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Demes » 2017. június 17., szombat 11:49

Remelem akik helyeselnek azzal hogy a Milan rakja le a sracot egy evre nincs pofajuk azt mondani hogy pont Don az emberileg nulla.

Mindenesetre ha tenyleg inkabb megtartjak akkor megerdemlik egymast, szenvedjenek egyutt.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2017. június 17., szombat 11:42

donor: És az nem lett volna opció, hogy nem 5-6 évre ír alá, hanem mondjuk 3-ra? Kíváncsi a projektre, megnézi, aztán 1 év múlva ugyanúgy hisztizhetett volna, hogy bocs, nem haladunk semerre, mennék.

De ez így patkány húzás volt a részéről, pláne a címercsókolgatások után. Kibaszott azzal a klubbal, amit elvileg nagyon szeret.

Avatar
ravenite
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2017. június 16., péntek 14:24
Kedvenc játékosaid: Isco, Modric, Kovacic, Carvajal, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ravenite » 2017. június 17., szombat 11:11

Gondolom a két bratyó, Alfredo és Antonio is azon volt hogy minél hamarabb menjen külföldre, nagy karriert befutni és ne szürküljön belr az olasz mezőnybe, mert különleges. Raiola ezt simán bemagyarázta neki, innentől kezdve pedig nincs miről beszélni. Hozzáteszem nem is lenne gond a váltással, a probléma csak annyi hogy előtte eljátszotta hogy élete csapata a Milan. A szurkolóknak nyilván szarul esik, nekünk is szarul esett volna ha anno Casillas 1-2 év után nem hosszabbít, hanem inkább lelép.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. június 17., szombat 10:06

Realista24 írta:
donor írta:Azért azt se felejtsük el, hogy a szegény ártatlan Milan ennek a kis rohadék mocsok kölyöknek olyan kivásárlási árat akart belefoglalni a szerződésébe, amivel kvázi örökre odaláncolta volna, akkor is, ha az elkövetkező 20 évben nem hogy BL, de még EL hely sincs meg soha.
Ez gondolom tárgyalás kérdése lett volna csak, hiszen Cének is hiába 1mrd a kivásárlási ára, 200 millióért már vihetik is. De gondolom Karim 1 milliárdja sem komoly kivásárlási ár. :)
Azért itt egy 18 éves jövő nagy reménységét állítunk szembe 2 30+os játékossal, akiknek előbb utóbb meg kell oldani a pótlását. Azért láttuk már, hogy akinek van kivásárlási ára és a csapat nem feltétlenül akar megválni tőle, akkor azért le kell tenni a nagylóvét, ha tetszik, ha nem.
Félre értés ne essék, nem feltétlenül a játékost akarom védeni, de számomra a jelene információk tudatában érthető a döntés. Le akarják láncolni egy épülő, ki tudja mi lesz csapatba (láttunk már nagy lóvéból semmit, pl Malaga). 2 lehetősége van, vagy aláír és ott marad, vagy lyuk vagy fa alapon, ki tudja mit sikerül alkotni az új vezetésnek és 5 év múlva, ha valami nem jól alakul (gondolom azért egy 5-6 éves szerződésről lenne szó) valószínűleg a válogatott első számú kapusaként csinálja végig ezt a herce-hurcát, vagy most borítja a bilit és megpróbálja eladni magát egy top csapatba. Ugye az ügynökének is ez a célja, bármennyire is az "ügyfél a fontos".

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. június 17., szombat 9:51

Donnarumma elutasító válaszát megismerve, az A.C. Milan új tulajdonosa, Yonghong Li ezt mondta:
" Nem fogok kétségbe esni, ha nem sikerül értékesíteni a kapust. Van elég pénzem, mi sem bizonyítja ezt jobban, mint hogy eddig 800 millió eurót invesztáltam a csapatba. Attól sem ijedek meg, hogy Donnarumma szerződésének lejártáig a lelátón üljön."


Ügyes, szarasság be rendesen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 64 regisztrált és 0 vendég