Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: morientes » 2017. november 21., kedd 19:41

Tudod mi a mentális gyengeség?
Nem.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: poronty » 2017. november 21., kedd 19:38

Dehogynem.A tétovaság,a döntésképtelenség,az állandó görcsösség,az hogy képtelen volt magát bejátszani a csapatba hétről-hétre,(Zidane hibája tudom,nem az övé),na az ilyesmiket hívják mentális gyengeségnek.
Nézd meg Iscot,ugyan abban a dalban volt,de ő nem afta föl,pedig ugyan úgy,seggelt a padon.
Özilnél is negmondtam,attól hogy valaki minden második meccsen ad egy gólpasszt,vagy lő egy gólt,amúgy meg -1 ember,az attól még nem üti meg a szintet.
Tudod mi a mentális gyengeség? Amit Higany csinált a Bl-ben meg a válogatottban, akinek pl megvan a képessége, hogy berúgja a helyzeteket, ha odakerül, de fejben nem bírja el a nyomást és rendre lefagy nagy meccseken, aki, ha a padllóra kerül nem tud felállni onnan. Az, hogy Hámesz totyog a labdával meg forgolódik az szimplán fizikai korlátoltsága miatt volt, meg, hogy nem volt hajlandó jobbal a labdához érni.

Amennyi lehetőséget kapott abból kihozta a maximumot, ahogy Morata is, de Zizunak megvan a 11 embere, akire minden körülmények között számít. Azt még ide a végére rakjuk oda, hogy ő a 10-es poszton érzi magát a legjobban és 3 éven keresztül nem létezett ez a poszt a csapatunkban. Tavaly év végén játszott ott néhányszor, akkor meg kettesével rúgta a gólokat, de ugye az se számít, mert lófasz ellenfelek ellen volt.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. november 21., kedd 19:38

morientes írta:Nézd meg Iscot,ugyan abban a dalban volt,de ő nem afta föl,pedig ugyan úgy,seggelt a padon.
Ez nem igaz.
Isco Zidane egyik kedvence, kinevezése után azonnal ment a kezdőbe. Utána is hiába volt sokszor a csapat egyik leggyengébje, folyamatosan kapta a játékperceket. Most központi szerepe van, amire hozzáteszem szerintem alakalmatlan.
Ellentétben James sokadik játékos lett, egyelértelmű volt, hogy Zidane alatt nincs jövője, pedig nem rosszabb játékos, mint Isco. Ennek ellenére keveset játszva, bizalom nélkül is hasznos tagja volt a csapatnak, a bajnoki cím tevékeny részese volt.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára wxyz 2017. november 21., kedd 19:39-kor.

illgner
Hozzászólások: 2517
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: illgner » 2017. november 21., kedd 19:35

Olyan ember kell, aki a BBC elmaradó góljait legalább részben tudja pótolni. Ha Dybala erre alkalmas, tőlem jöhet.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: morientes » 2017. november 21., kedd 19:25

Ide középcsatár és szélső kell. Dybalát hova tennéd be? Ki helyett játszana? Rendszeridegen lenne, ráadásul Iscot vagy az amúgy is alig játszó Asensiot szoríthatná háttérba. Ezért fölösleges elhozni.
Akkor ne azt mondd hogy nem üti meg a szintet,hanem hogy nincs helye.
De ha már Asensio mostanában azon kívül hogy elsül néha a lába,elég gyengusz.Most nem rosszból.
Az meg hogy rendszer idegen egyszerűen nem igaz.Bale rendszer idegen,ha már valaki.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: morientes » 2017. november 21., kedd 19:23

de ennek semmi köze, ahhoz, hogy "mentális szerencsétlenség", hiszen nem az.
Dehogynem.A tétovaság,a döntésképtelenség,az állandó görcsösség,az hogy képtelen volt magát bejátszani a csapatba hétről-hétre,(Zidane hibája tudom,nem az övé),na az ilyesmiket hívják mentális gyengeségnek.
Nézd meg Iscot,ugyan abban a dalban volt,de ő nem afta föl,pedig ugyan úgy,seggelt a padon.
Özilnél is negmondtam,attól hogy valaki minden második meccsen ad egy gólpasszt,vagy lő egy gólt,amúgy meg -1 ember,az attól még nem üti meg a szintet.
Csak a német mentségére szolgál hogy nem fájt 80 millio ajróba.
De tényleg befejeztem már,kár,a karakterekért.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

illgner
Hozzászólások: 2517
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: illgner » 2017. november 21., kedd 19:16

morientes írta:
Dybala nem kell, nem üti meg a szintet.
És ennyi... :lol: :lol: :lol:
Ide középcsatár és szélső kell. Dybalát hova tennéd be? Ki helyett játszana? Rendszeridegen lenne, ráadásul Iscot vagy az amúgy is alig játszó Asensiot szoríthatná háttérba. Ezért fölösleges elhozni.

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: poronty » 2017. november 21., kedd 19:13

Egy ultra színvonaltalan VB-n,uszkve kb 5 meccsen.
Tök jogos, hogy van bőr a képén jól játszani egy világversenyen, mikor tök színvonaltalan az egész.
Hogy realistát idézzem,megfakultak az az emlékek,én a tötymörgéseire,a tétovaságaira emlékszem,arra hogy 30 méteren rávertek negyvenet,a csodálatos mozgáskultúrájára amikor minden végtagja össze vissza kalimpált mintha a seggéből fordítva nőtt volna ki a lába,no meg emlékszem néhány jól eltalált lövésre,szaros granadák meg espanolok ellen.Na erre emlékszem én.
Fizikiálisan lassú és egylábas, ez eddig sem volt titok, de ennek semmi köze, ahhoz, hogy "mentális szerencsétlenség", hiszen nem az. Az meg, hogy nem emlékszel, hogy a Sevilla-nak rúgott egy rakat gólt meg, hogy gól-gólpassz volt a Barca ellen, esetleg, hogy a Juve ellen BL elődöntőben mindkét meccsen gólpasszt adott, az inkább a te hibád. A kiscsapatok ellen hozta a gólokat meg a gólpasszokat, arról meg nem ő tehet, hogy Zidane csak 90%-ban ilyen csapatok ellen játszatta.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. november 21., kedd 19:06

numberone1 írta:Akkor sem tudtok meggyozni, h Dybala kell nekunk.
Kerlon írta:Egy Isco-CR-Dybala működhetne bőven. Nekem mondjuk a dinamika/sebesség hiányzik nagyon előről, szóval Dybalat nem hoznám jelenleg, de 442-ben, a mostani felállásban is lenne helye szabadon alkotni Iscoval Benzema helyén.
Tul sok ember lenne kozepre meg ez a nagy szabadsag legalabb 3 embernek szinten tul sok. Aztan ott van Asensio is, ha az altalad leirtak alapjan allnank fel akkor Asensio jateka kuka mert nem illene bele ebbe a jatekrendszerbe.
Ahogy irtad nekunk dinamika kell gyorsabb emberek mint Dybala. Egy csatar elore es egy szelso.
Mbappet meg kell ujra probalni. Kovezzzetek meg, de en bealdoznam CR-t miatta. Addig nem fog idejonni senki amig CR kirobbanthatatlan es kore van epitve a csapat. Ha ez megtortenne, akkor nagyobb esely lehetne Mbappet leigazolni.
Bale helyett meg egy uj szelsotamadot.
Most is ezt játsszuk, nem tudom miről beszélsz és azt is leírtam, hogy nekem sem kéne, de attól még elférne. CR-t meg már tavaly is feláldoztam volna.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. november 21., kedd 19:03

Akkor sem tudtok meggyozni, h Dybala kell nekunk.
Kerlon írta:Egy Isco-CR-Dybala működhetne bőven. Nekem mondjuk a dinamika/sebesség hiányzik nagyon előről, szóval Dybalat nem hoznám jelenleg, de 442-ben, a mostani felállásban is lenne helye szabadon alkotni Iscoval Benzema helyén.
Tul sok ember lenne kozepre meg ez a nagy szabadsag legalabb 3 embernek szinten tul sok. Aztan ott van Asensio is, ha az altalad leirtak alapjan allnank fel akkor Asensio jateka kuka mert nem illene bele ebbe a jatekrendszerbe.
Ahogy irtad nekunk dinamika kell gyorsabb emberek mint Dybala. Egy csatar elore es egy szelso.
Mbappet meg kell ujra probalni. Kovezzzetek meg, de en bealdoznam CR-t miatta. Addig nem fog idejonni senki amig CR kirobbanthatatlan es kore van epitve a csapat. Ha ez megtortenne, akkor nagyobb esely lehetne Mbappet leigazolni.
Bale helyett meg egy uj szelsotamadot.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: morientes » 2017. november 21., kedd 18:53

Hámesz "mentálisan gyenge szerencsétlenség". Az emeberünk a hátán vitte a vb-n a lesajnált válogatottját,
Egy ultra színvonaltalan VB-n,uszkve kb 5 meccsen.
itt is miután padon találta magát, akármikor játszott hozta a pontokat. Ez kb a mentálisan gyenge játékos ellentéte.
Hogy realistát idézzem,megfakultak az az emlékek,én a tötymörgéseire,a tétovaságaira emlékszem,arra hogy 30 méteren rávertek negyvenet,a csodálatos mozgáskultúrájára amikor minden végtagja össze vissza kalimpált mintha a seggéből fordítva nőtt volna ki a lába,no meg emlékszem néhány jól eltalált lövésre,szaros granadák meg espanolok ellen.Na erre emlékszem én.
Nem az ő hibája,nem rossz gyerek,csak alapvető hiányosságokat. Em nagyon lehet huszonévesen már pótolni.
Dybala nem kell, nem üti meg a szintet.
És ennyi... :lol: :lol: :lol:
. 10 percen belül csereként gól emberhátrányban a Barca ellen, ezt azért nem sokan hozzák.
Behoznak ellenünk az utsó 10-re valakit,ahogy az szokott lenni,aztán megrúgja élete gólját.Adjunk érte gyorsan 80 milliot,mert világklasszis.
No mindegy,nem foglalkozom vele,nem ide tartozik,elment,boldogítsa csak a münchenieket,jövőre meg gondolom a kínaiakat.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

illgner
Hozzászólások: 2517
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: illgner » 2017. november 21., kedd 18:14

Dybala nem kell, nem üti meg a szintet. James esetében a mentális szerencsétlenség kifejezéssel meg nehéz mit kezdeni, mintha a kevés játéklehetősége során nem ezt bizonyította volna az elmúlt idényben. Kb. 10 percen belül csereként gól emberhátrányban a Barca ellen, ezt azért nem sokan hozzák.

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: poronty » 2017. november 21., kedd 17:49

Csak hogy én nem arra gondoltam hogy más poszt,hanem arra hogy nem olyan lassú,dinamikátlan,full egylábas mentálisan gyenge szerencsétlenség.
Dybala is rettenet egylábas, kb kettővel többször ér a labdához jobbal egy meccsen, mint Hámesz. Az meg nem tudom, hogy most honnan jött, hogy Hámesz "mentálisan gyenge szerencsétlenség". Az emeberünk a hátán vitte a vb-n a lesajnált válogatottját, itt is miután padon találta magát, akármikor játszott hozta a pontokat. Ez kb a mentálisan gyenge játékos ellentéte.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. november 21., kedd 17:42

morientes írta:
Pont az, csak egy kicsit mozgékonyabb.
Csak hogy én nem arra gondoltam hogy más poszt,hanem arra hogy nem olyan lassú,dinamikátlan,full egylábas mentálisan gyenge szerencsétlenség.
Icardi nem rossz játékos. Higuainnal ellentétben kiváló befejező, szóval már jobb.
Az olasz bajnokságban Higuain sem kutyaütő,de az az olasz bajnokság.
Nem is értem komolyan. Egy Nápolyban rekordot írt és meg kell magyarázni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: morientes » 2017. november 21., kedd 17:39

Pont az, csak egy kicsit mozgékonyabb.
Csak hogy én nem arra gondoltam hogy más poszt,hanem arra hogy nem olyan lassú,dinamikátlan,full egylábas mentálisan gyenge szerencsétlenség.
Icardi nem rossz játékos. Higuainnal ellentétben kiváló befejező, szóval már jobb.
Az olasz bajnokságban Higuain sem kutyaütő,de az az olasz bajnokság.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. november 21., kedd 17:16

morientes írta: No azért ő nem egy James Rodriguez tipus :D
Pont az, csak egy kicsit mozgékonyabb.

numberone1 írta:Dybala is jo helyen van ahol...de tartok tole, h lesz egy jo VB-je es ot rantja be Perez, remelem nem.
Attól nem kell tartanod. Válogatottban alig játszik, akkor is rosszul. Ott kijön, hogy akkor használható, ha középen központi szerepben tud lövöldözni.

Icardi nem rossz játékos. Higuainnal ellentétben kiváló befejező, szóval már jobb.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. november 21., kedd 16:11

Realista24 írta: Látom kopnak az emlékek. Higu elég sokáig itt volt, és a franciát is szopatták annak idején bőven. Arról meg nem a francia tehet, hogy súlytalan volt Pipita a BL-ben, Karim meg szárnyalt akkoriban még.

Amit írtam, azt a rendszerre, és Icardira írtam, ezek nem tudom hogy kötődnek hozzá, pláne mivel nagy részével egyetértek. :hmmm:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: morientes » 2017. november 21., kedd 15:53

Arról meg nem a francia tehet, hogy súlytalan volt Pipita a BL-ben,
Most is az.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. november 21., kedd 15:12

Süti írta:
morientes írta: Higuain jobb játékos,és nem êlt meg a rendszerben,Icardi sem váltaná meg a világot.
Nem akarom megint felhozni a Higu - Benz topikot, de ez a nem élt meg a rendszerben elég érthetetlen. Rendre elment a francia riválisa, és nem volt olyan év, amikor konstans jó teljesítményt hozott volna. Akkor ha egy jó formájú Benzemát kéne keresnünk a piacon, hozhatunk egy olyan csatárt, aki alig lő gólt? Kíváncsi vagyok mi lenne a reakció, ha úgy kerülne ide egy rendre 20 gól alatt teljesítő csatár. :ike:

Icardi pedig elképesztően hatékony, írhatnám hogy legalább 5-6 ponttal több lenne most nekünk, ha ő játszik, de ennek kb annyi alapja van, mint leírni, hogy Icardi sem váltaná meg a világot.
Látom kopnak az emlékek. Higu elég sokáig itt volt, és a franciát is szopatták annak idején bőven. Arról meg nem a francia tehet, hogy súlytalan volt Pipita a BL-ben, Karim meg szárnyalt akkoriban még.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: morientes » 2017. november 21., kedd 14:56

Nem akarom megint felhozni a Higu - Benz topikot, de ez a nem élt meg a rendszerben elég érthetetlen. Rendre elment a francia riválisa, és nem volt olyan év, amikor konstans jó teljesítményt hozott volna.
Rendre bennragadt lesen,elbújt a védők mögött,nem járt vissza labdáért,és mivel Ronaldo sem,így,aztán lesték egymást sokszor a semmire.
A BL teljesítményt meg hagyjuk.Mondjuk nála legalább ismerjük,Icardinál még azt sem.
Szerintem meg nem. Ott van Merteens, aki szintén hasonló kaliber, de látjuk, hogy a megfelelő rendszer és társak mit eredményeztek nála. Egy Isco-CR-Dybala működhetne bőven. Nekem mondjuk a dinamika/sebesség hiányzik nagyon előről, szóval Dybalat nem hoznám jelenleg, de 442-ben, a mostani felállásban is lenne helye
Adom.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 68 regisztrált és 0 vendég