Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. február 10., szombat 20:05

nincs semmi baj a kerettel.

egy darab bappe megoldana mindent.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: cart » 2018. február 10., szombat 20:04

Isco helyet lenne a padon.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. február 10., szombat 19:56

Hova tennétek kéjpléjör kevin fiatokat a felállásban?
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 10., szombat 19:52

nem a középpályánkkal van, baj nem kell ide Kevin fiam, hanem 2 mozgékony támadó kell előre
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. február 10., szombat 19:51

semennyivel. egy gerrard klón, semmi más.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. február 10., szombat 19:24

BBeno írta:
Anthony írta:Még mindig De Bruyne-t kellene elhozni szerintem, ő technikás, jól lő, sokat dolgozik mezőnyben is, szerintem passzolna a Realba.
kevin oriasi fogas lenne de elkepzelni nem tudom mennyiert lehetne megvenni. annyira megy most neki es egyertelmu keyplayer a cityben.
Nem értem őt se mivel jobb, mint a mi játékosaink. Azon kívül, hogy neki megy most nekünk meg annyira nem.

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. február 10., szombat 19:23

Cityből játékost elhozni nagyobb kunszt lenne, mint a psg-ből.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. február 10., szombat 19:22

BBeno írta:
Anthony írta:Még mindig De Bruyne-t kellene elhozni szerintem, ő technikás, jól lő, sokat dolgozik mezőnyben is, szerintem passzolna a Realba.
kevin oriasi fogas lenne de elkepzelni nem tudom mennyiert lehetne megvenni. annyira megy most neki es egyertelmu keyplayer a cityben.
Ugyanott lennenk vele, mint Iscoval vagy Jamessel. Amig van Kroos es Modric illetve marad a 433, addig az ilyen tkp-k, akik szelre lassuak nem fognak megelni nalunk.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. február 10., szombat 19:17

Anthony írta:Még mindig De Bruyne-t kellene elhozni szerintem, ő technikás, jól lő, sokat dolgozik mezőnyben is, szerintem passzolna a Realba.
kevin oriasi fogas lenne de elkepzelni nem tudom mennyiert lehetne megvenni. annyira megy most neki es egyertelmu keyplayer a cityben.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: soadroli » 2018. február 10., szombat 18:50

stoke uccsó percben kihagy egy tizit, heló 115k win :( :'(
Kép

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. február 10., szombat 18:42

Dupla D írta:
realistahuni írta:
Szerintem nem ez a fő problémánk, hanem hogy nincs kreativitás, megfelelő csapatszintű letámadás amivel meg tudjuk folytani az ellenfelek játékát. Sokkal kevesebb helyzetet alakítunk ki mint régen, a kontráink sem működnek.
November környékén volt valami statisztika, hogy a helyzeteink lényegében tavalyhoz képest nem csökkentek, csak a gólszerzési hatékonyság esett vissza.
Ez mennyire nem igaz. Persze, van 20-30 lövési kísérletünk, de helyzetünk szinte alig van. Ott a legnagyobb probléma. Persze a statisztikába beletartozik az is, mikor C, Kroos vagy Modric kínjában 40-ről rálövi, de ezek nem helyzetek. Kane meccsenként 5,8-szor próbálkozik, ami elég sok, mondhatni rá játszik az egész csapat. A hatékonysága 16% körüli. Ott van mondjuk Salah, akinek meg 23%. Árnyalt dolog a statisztika :D

Nincs 1v1, nincs lendület, nincs tempó, nincs mozgás. Ezek a legfőbb gondok. Ezeket 200 millióért Kane nem oldja meg.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. február 10., szombat 18:37

Még mindig De Bruyne-t kellene elhozni szerintem, ő technikás, jól lő, sokat dolgozik mezőnyben is, szerintem passzolna a Realba.

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. február 10., szombat 18:07

Kane nem fog jönni. Legalábbis szeretném ezzel nyugatni magam. Jó helyen van ő a szigeten, ott tényleg kidomborodik a klasszisa.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 10., szombat 18:05

Dupla D írta:
realistahuni írta:
Szerintem nem ez a fő problémánk, hanem hogy nincs kreativitás, megfelelő csapatszintű letámadás amivel meg tudjuk folytani az ellenfelek játékát. Sokkal kevesebb helyzetet alakítunk ki mint régen, a kontráink sem működnek.
November környékén volt valami statisztika, hogy a helyzeteink lényegében tavalyhoz képest nem csökkentek, csak a gólszerzési hatékonyság esett vissza.

Egyébként szerintem is több kreativitás kellene, és olyan játékos, aki képes megverni az előtte álló védőt. Neymar és Mbappé erre egyértelműen képes lenne, ahogy szerintem Hazard is.
Hazard szerintem itt gólerősebb lenne, mint a PL-ben, de valahogy nem érzem őt sem tökéletes megoldásnak. Mbappe kellene nagyon, mert ő a legrugalmasabb a három közül. Amúgy nekem is egy góllövő kell, de én biztosan nem kockáztatnék Kane-re 200 milliót. Inkább vennék egy Icardit 100-ért.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. február 10., szombat 17:14

realistahuni írta:
Szerintem nem ez a fő problémánk, hanem hogy nincs kreativitás, megfelelő csapatszintű letámadás amivel meg tudjuk folytani az ellenfelek játékát. Sokkal kevesebb helyzetet alakítunk ki mint régen, a kontráink sem működnek.
November környékén volt valami statisztika, hogy a helyzeteink lényegében tavalyhoz képest nem csökkentek, csak a gólszerzési hatékonyság esett vissza.

Egyébként szerintem is több kreativitás kellene, és olyan játékos, aki képes megverni az előtte álló védőt. Neymar és Mbappé erre egyértelműen képes lenne, ahogy szerintem Hazard is.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2018. február 10., szombat 16:56

Gólszerzés terén szerintem bőven előrébb lennénk, jelenleg pedig ez a legnagyobb problémánk.
Szerintem nem ez a fő problémánk, hanem hogy nincs kreativitás, megfelelő csapatszintű letámadás amivel meg tudjuk folytani az ellenfelek játékát. Sokkal kevesebb helyzetet alakítunk ki mint régen, a kontráink sem működnek. Ezeken aki szerint Kane tudna segíteni ott komoly bajok vannak.
Még szerencse hogy jön a vébé, ott általában a végletekig hypeolt angolok visszaesnek a földre. :lol:
De előtte még egy Juve ellen is bizonyíthat. :)
Love football, hate antifa.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. február 10., szombat 16:18

ziro4vr írta:De miben lenne erősítés? Nem egy pl élcsapat céljai a real madrid céljai.

Végérvényesen ezt akarod? Cé és Ké állnak bent és ívelgetünk? Az a minimális foci is elszállna, ami még néha van.
Gólszerzés terén szerintem bőven előrébb lennénk, jelenleg pedig ez a legnagyobb problémánk.

Kane azért közel sem áll végig a 16-oson belül.
Abból indulok ki, hogy a mostani Benzema és Cé nem megoldás. Valaki kell. Mivel ilyen szűk a piac, ezért jelenleg van kb. 5 játékos, aki erősítést jelentene. Ezekből Neymar és Mbappé szerintem jelenleg érinthetetlen, de ha nem közülük jön valaki, akkor is erősítenünk kell.

Nem mondtam, hogy megoldás Kane. Csak ez a hányinger lenézés nem menő. Nagyrészt pedig ugyanarról beszélünk, csak nálam nem az az első számú értékmérő, hogy egy játékos mennyire technikás.

Egyébként az A terv Neymar vagy Mbappé, ha ők nem, akkor Hazard jönne és Cé mehet csatárba. Benzema a kezdő közelébe nem szabadna, hogy kerüljön. Ha Cé meg elvágyódna, akkor hoznám Kane-t is. Lewat maximum csak jóárasítva hoznám a kora miatt hasonló esetben, mint Kane-t.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1744
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Donát » 2018. február 10., szombat 16:18

ericco írta:
Dupla D írta:Szerinted akkor ez rendben van?
Nincs. De a Real Madrid ilyen.
Volt. Kb. Mourinho óta eltört valami. Ma már csak a marketing számít, meg a trófeák. Utóbbiban a Barca elhalványítja a csapatot mostanában, BL címvédés ide vagy oda. Előbbire jó példa Bale, és bár még nem tűnik ellenálhatatlanul dominánsnak ez az irány, nyáron azzá válhat. Meglátjuk így lesz-e.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. február 10., szombat 16:10

Dupla D írta:Szerinted akkor ez rendben van?
Nincs. De a Real Madrid ilyen.
Süti írta:Lukaku volt majdnem 100... Ez van, ott a TV pénzek miatt torz a piac.
A MU is hasonlóan hülye volt, mint mi lennénk, ha Kane-t megvennénk 200-ért.
Dupla D írta:Ártól függetlenül van itt lenézve
Személy szerint nem nézem le. Csak nem tartom top játékosnak, így számomra vicces és egyszerre ijesztő is a gondolat, hogy ő legyen a második legdrágább igazolás a Világon, emellett szerintem a stílusa sem passzolna a csapathoz. Lenézve akkor volt, mikor hehe Torghelle Sanyihoz hasonlította :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 10., szombat 16:06

Dupla D írta:
Kerlon írta:Szerintem rendben van, ha valakit azért nem veszünk meg/nem tartunk a pozíciójában, mert kétségeink vannak a teljesítményében. Főleg, ha 200 millió a tét.
Ártól függetlenül van itt lenézve, mert nem elég technikás és nem elég gyors. Az már mindegy, hogy érzi a kaput, jól fejel, jól lő, nem zavarja össze az eső.

Jelenleg erősítés lenne? Igen.
Hoznám 200-ért? Nem.
Szar játékos? Nem.

Egy technikás játékos lehet szar játékos, de egy kevésbé technikás játékos is lehet jó. Számomra a kulcsszó a hasznosság, ami lefedi a legtöbb képességet. A többi engem sokkal kevésbé érdekel.
Leírom mit írtál: egy olyan erősítés lenne, aki nem éri meg. És közel sem biztos, hogy a spanyol fociban tudná kamatoztatni az erősségeit, mert ugye az ő erősségei főleg az angol védők között jönnek ki. Balet is kinéztük, pedig gyors volt, dinamikus, aztán láttuk mivé lett. Szerintem hatalmas lutri ez a Kane gyerek, elismerem, hogy nem véletlenül lett gólkirály az elmúlt években, de maradjon csak ott, aztán termeljen.

Ide vagy egy tényleg potenciális játékos kell (Neymar vagy Mbappe) vagy egy lowbudget játékos pár évre és nem egy 200 milliós zsákba macska, akit orrbaszájba nyomatni kellene évekig az ára miatt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég