Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27895
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2024. február 25., vasárnap 11:02

Parszor beszoptuk, hogy nem adtuk el azt, akiert hatalmas penzt kinaltak, szoval en bar egyetertek a mondandotokkal, de ezt lehet inkabb meglepnem.

Igazabol, ha tavasszal nagyon rendben van, akkor tartanam meg.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11389
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 25., vasárnap 8:19

Nyilvan nem er 200at, messze nem tud annyit.
Fel se merul, hogy elado amugy.
Ha osszerak egy jo szezont pappeval, mert neki is tobb helye lesz, mert megoszlik a vedok figyelme, akkor az arcetli valos.
De en attol tartok, hogy tul faek ahhoz, hogy megertse mit kene jatszani.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62784
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 25., vasárnap 7:40

Bencze írta:
Realista24 írta: Ratcliffe a hírek szerint 200m-t adna Viniert.
250-ert mehet. De mindenkepp hoznam Haalandot mar a nyaron, nem 25-ben. Rodrygo, Endrick, Brahim padrol
Elsőre azt mondtam volna eladnám, de inkább adnék egy évet a formációnak. Lehet hogy nagyon adni fogja, ennyi “kijár” Vininek is, meg ha amúgy sokszor rosszul is vágyom tőle.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1233
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Bencze » 2024. február 25., vasárnap 6:16

Realista24 írta: Ratcliffe a hírek szerint 200m-t adna Viniert.
250-ert mehet. De mindenkepp hoznam Haalandot mar a nyaron, nem 25-ben. Rodrygo, Endrick, Brahim padrol

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62784
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 25., vasárnap 5:56

Ratcliffe a hírek szerint 200m-t adna Viniert.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3897
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2024. február 24., szombat 22:27

BlancoMark írta:
Kercsó írta: a tabellát nézve adios BL jövőre, a Spurs is hamarabb odaér a 4.helyre, mint a MU

a Newcastlenél kíváncsi vagyok nyáron beizzitjáke az olajmilliókat, mert az idei szereplésük csalódás.
A City botranya utan tobbet ilyen nem lesz a PL-ben hogy csak ugy beemelnek kulso toket a klubba mindenfele forrasfedezet nelkul.
de hát mi a gond a több száz millió dolláros szponzor pénzekkel? :smile:

ez a Saka még mindig szimpatikus, ahogy a jobb szélen kavargat. ha Brahim nem lenne ilyen patika, elnézegetném a Vini - Bappé - Saka hármast elől. :kalapos:

Remy írta: Sakára lehet rácsúsznék, ha bedurcizik 1-2 év múlva valamelyik brazilunk.
top3 jobb szélső jelenleg.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27354
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. február 24., szombat 22:26

Sakára lehet rácsúsznék, ha bedurcizik 1-2 év múlva valamelyik brazilunk.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8496
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2024. február 24., szombat 19:47

Rengeteg elerheto edzo lesz a nyaron, emellett uj vezetot keres a pool, barca, bayern harmas is
ha ten hag nalunk kot ki, akkor asszem haromszor akkora mem alapanyag leszunk, mint valaha. :D

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4921
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2024. február 24., szombat 19:08

Kercsó írta: a tabellát nézve adios BL jövőre, a Spurs is hamarabb odaér a 4.helyre, mint a MU

a Newcastlenél kíváncsi vagyok nyáron beizzitjáke az olajmilliókat, mert az idei szereplésük csalódás.
A City botranya utan tobbet ilyen nem lesz a PL-ben hogy csak ugy beemelnek kulso toket a klubba mindenfele forrasfedezet nelkul.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1665
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Caraway » 2024. február 24., szombat 19:00

Man Utd have conceded 435 shots in the Premier League this season. ONLY Sheffield United have conceded more.

Komoly stat. Nagyon durva meszarlasra szamitok a city ellen a kovi forduloban. Utana remelem vegre kirugjak a hollandot…

Rengeteg elerheto edzo lesz a nyaron, emellett uj vezetot keres a pool, barca, bayern harmas is.. ideje lenne lassan a unitednel is lepni.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3897
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2024. február 24., szombat 18:45

a tabellát nézve adios BL jövőre, a Spurs is hamarabb odaér a 4.helyre, mint a MU

a Newcastlenél kíváncsi vagyok nyáron beizzitjáke az olajmilliókat, mert az idei szereplésük csalódás.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8496
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2024. február 24., szombat 17:55

Az edző is takázhatna már.
ma is be lett verve egy szog a koporsoba es meg raadasul az aston villa is nyert.

ELSiete
Hozzászólások: 2947
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. február 23., péntek 13:36

Realista24 írta: A ManU-nal elvileg 11 jatekosnak taka van nyaron. Koztuk Case es Varane is nezelodhet uj csapat utan.

Bytheway boldogat Case :sziv: francnak mentel el abba a fertobe.
Az edző is takázhatna már.

Varane... Case... Megérte a váltás...
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62784
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 23., péntek 13:10

Caraway írta:
Realista24 írta: A ManU-nal elvileg 11 jatekosnak taka van nyaron. Koztuk Case es Varane is nezelodhet uj csapat utan.

Bytheway boldogat Case :sziv: francnak mentel el abba a fertobe.
Sajnos hatalmas a fizetesuk, Varane meg sokat is serult melle. Amugy amikor o jatszik meg mindig top, de Case egyelore nem az igazi meg a hosszu serulese utan. Bar igyis miota visszatert veretlen a csapat. :mrgreen: :agree:

Emellett fix tavozo Martial, mert lejar a szerzodese, meg szerintem Sanchonak is annyi. Ha meg valahogy sikerulne Rashfordot is elpasszolni a psgnek(szerintem amugy erre nincs is szandek), akkor konkretan heti 250+ ezer fontos fizetese csak Brunonak lenne meg talan Mountnak (komoly igazolas volt, szep szerzodessel, idiotak) szerintem.

Szoval valamilyen szinten stabilizalodhatna a klubon beluli fizetesi hierarchia, es oriasi osszegek lennenek felszabaditva. De amugy nem csak a jatekosok korul, hanem az egesz klubot erintoen is hatalmas tisztogatasok lesznek. Allitolag 300 embert kuldenek el Ratcliffek, mivel jelenleg 1000 fot foglalkoztat a csapat, ezzel az egyik legtobb dolgozot foglalkoztato klub, es szerintuk egy nagy szazalekuk teljesen foloslegesen van ott jelenleg.
Christian Eriksen, Raphael Varane, Casemiro, Harry Maguire, Scott McTominay, Aaron Wan-Bissaka and Victor Lindelof, Jadon Sancho, Donny van de Beek, Facundo Pellistri, Brandon Williams.

Ezek a nevek vannak emlitve.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8496
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2024. február 23., péntek 12:20

Emellett fix tavozo Martial, mert lejar a szerzodese
akkor megusztatok a 7 millas aranylabda bonuszt a monaconak ? :D

realfan
Hozzászólások: 264
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realfan » 2024. február 23., péntek 12:01

Caraway írta:
Realista24 írta: A ManU-nal elvileg 11 jatekosnak taka van nyaron. Koztuk Case es Varane is nezelodhet uj csapat utan.

Bytheway boldogat Case :sziv: francnak mentel el abba a fertobe.
Sajnos hatalmas a fizetesuk, Varane meg sokat is serult melle. Amugy amikor o jatszik meg mindig top, de Case egyelore nem az igazi meg a hosszu serulese utan. Bar igyis miota visszatert veretlen a csapat. :mrgreen: :agree:

Emellett fix tavozo Martial, mert lejar a szerzodese, meg szerintem Sanchonak is annyi. Ha meg valahogy sikerulne Rashfordot is elpasszolni a psgnek(szerintem amugy erre nincs is szandek), akkor konkretan heti 250+ ezer fontos fizetese csak Brunonak lenne meg talan Mountnak (komoly igazolas volt, szep szerzodessel, idiotak) szerintem.

Szoval valamilyen szinten stabilizalodhatna a klubon beluli fizetesi hierarchia, es oriasi osszegek lennenek felszabaditva. De amugy nem csak a jatekosok korul, hanem az egesz klubot erintoen is hatalmas tisztogatasok lesznek. Allitolag 300 embert kuldenek el Ratcliffek, mivel jelenleg 1000 fot foglalkoztat a csapat, ezzel az egyik legtobb dolgozot foglalkoztato klub, es szerintuk egy nagy szazalekuk teljesen foloslegesen van ott jelenleg.
az elmúlt éveket tekintve, lehet, hogy mind az 1000 fölöslegesen van ott jelenleg :mrgreen:

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1665
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Caraway » 2024. február 23., péntek 11:55

Realista24 írta: A ManU-nal elvileg 11 jatekosnak taka van nyaron. Koztuk Case es Varane is nezelodhet uj csapat utan.

Bytheway boldogat Case :sziv: francnak mentel el abba a fertobe.
Sajnos hatalmas a fizetesuk, Varane meg sokat is serult melle. Amugy amikor o jatszik meg mindig top, de Case egyelore nem az igazi meg a hosszu serulese utan. Bar igyis miota visszatert veretlen a csapat. :mrgreen: :agree:

Emellett fix tavozo Martial, mert lejar a szerzodese, meg szerintem Sanchonak is annyi. Ha meg valahogy sikerulne Rashfordot is elpasszolni a psgnek(szerintem amugy erre nincs is szandek), akkor konkretan heti 250+ ezer fontos fizetese csak Brunonak lenne meg talan Mountnak (komoly igazolas volt, szep szerzodessel, idiotak) szerintem.

Szoval valamilyen szinten stabilizalodhatna a klubon beluli fizetesi hierarchia, es oriasi osszegek lennenek felszabaditva. De amugy nem csak a jatekosok korul, hanem az egesz klubot erintoen is hatalmas tisztogatasok lesznek. Allitolag 300 embert kuldenek el Ratcliffek, mivel jelenleg 1000 fot foglalkoztat a csapat, ezzel az egyik legtobb dolgozot foglalkoztato klub, es szerintuk egy nagy szazalekuk teljesen foloslegesen van ott jelenleg.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62784
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 23., péntek 10:48

A ManU-nal elvileg 11 jatekosnak taka van nyaron. Koztuk Case es Varane is nezelodhet uj csapat utan.

Bytheway boldogat Case :sziv: francnak mentel el abba a fertobe.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1665
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Caraway » 2024. február 22., csütörtök 11:53

Realista24 írta: Sir Jim Ratcliffe: "We will decide the style of football, with the general manager, the sporting director and probably the recruitment managers, and it will be #mufc's style of football, and the manager will have to play that style."

Megnzenem ETH fejet most :lol:
Nagyon jo, erdekes es pozitiv dolgokat mondott az elso hivatalos interju soran. Raadasul meg a katariaknak is jol beszolt :lol: :

Ratcliffe on Sheikh Jassim: 'Still nobody's ever seen him, actually. The Glazers never met him. He never... I'm not sure he exists!'

realmadrid95
Hozzászólások: 1863
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. február 22., csütörtök 11:18

'shutterisland írta: szerintem nem kerdes, hogy ha nem lesz meg a bl indulas, kirakjak, meg akkor is, ha esetleg a fa kupa leesne.
a bl hely pedig jelenleg 5 pontra van, pengeelen tancol ten haag.

meg azert par nev a velhetoen elerheto edzok kozul :

tuchel, flick, conte, nagelsmann, low, lopetegui, potter, mourinho, marsch, tudor, blanc, nistelrooy

olyan szines paletta emberileg es stilusban is, mint a szivarvany, ha eth-val nem mukodik es nincs meg a kemia, boven vannak opciok, biztos ki lehetne emelni legalabb 3-at, aki tobbet hozna ki ebbol a garniturabol.
Nagelsmannak van csapata. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 60 regisztrált és 0 vendég