Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101


sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sucre » 2016. március 1., kedd 17:37

emre nagyon adja, vannak hibái, de 21 éves.
közben reus is target :lol: :lol: :lol: (ezek nem bullshit források, aki leírta götzet és reust, ő január elején mondta, hogy jön matip nyáron).

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. március 1., kedd 17:34

Becksy23 írta:
sucre írta:götze prioritás lesz nyáron.
Ezt mondjuk nem értem, Coutinho és Firmino is hasonló helyen játszik, inkább valami szélsőt néznék Klopp helyében. Persze azért ők hárman is kiegészíthetik egymást Sturridge mögött, de a sebesség kicsit így hiányozna. Mögöttük meg Gündogan meg még valami értelmesebb arc, néznék is Pool meccset :mrgreen:
Emre Can is nagyon jó, legalábbis én szeretem :)
(egyébként érdekesség: napokban olvastam hogy nevének a helyes kiejtése nem Kán vagy Csán, hanem Dzsán, persze rövid magánhangzóval ejtve)
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2016. március 1., kedd 16:42

sucre írta:götze prioritás lesz nyáron.
Ezt mondjuk nem értem, Coutinho és Firmino is hasonló helyen játszik, inkább valami szélsőt néznék Klopp helyében. Persze azért ők hárman is kiegészíthetik egymást Sturridge mögött, de a sebesség kicsit így hiányozna. Mögöttük meg Gündogan meg még valami értelmesebb arc, néznék is Pool meccset :mrgreen:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sucre » 2016. március 1., kedd 0:00

götze prioritás lesz nyáron.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. február 29., hétfő 22:32

jövőre simán védik a címet. Mert most is ők nyernek.
ámen.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Ónó » 2016. február 29., hétfő 22:25

Jelenleg a Liverpool rendelkezik egy közepesen erős támadó hármassal, ami a Pl ben már majdnem elég is lehet. Ha megcsípnek egy jó kapust egy jó védőt és egy Gündit akkor Bl hely erősen reális. Arsenal... ők nem lesznek bajnokok, esetleg ha a többi csapat feloszlatja magát, vagy ha kiesnek, akkor a másodosztályban.Bajnokságokat tekintve szar érzés, de pacsizhatunk velük. Mi is marha messze vagyunk attól h fejben kitartsunk 38 fordulon keresztül. 10 is sok már lassan. A city, ha egyben marad és kapnak erősítést jövőre simán védik a címet. Mert most is ők nyernek. Leicester és Tottenham a végén el fogják rontani attól tartok. Pedig bármelyik megérdemelné és beárazná a már amúgy is szinttelennek tartott bajnokságot.

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sucre » 2016. február 29., hétfő 21:24

Csak Németországban nem volt ellenfele a szar formában lévő Bayernen kívül. Ezt írtam korábban... Angliában van 5 erősebb csapat a Poolnál, meg vagy 2-3 azonos erejű. Az azért más tészta.
szerintem a mostani angol foci semmivel sincs előrébb, mint az a német. persze ez jövőre változhat, de simán benne van, hogy pl. pep első évében nem lesz csúcsrajáratott a city, a chelsea se conteval, wenger lassan leáldozik stb.
Klopphoz csak annyit, hogy szerintem mar az is siker lenne a Pool szamara, ha tobb even keresztul kepesek lennenek a Bl helyek egyiket megcsipni.. Persze a bajnoki cim szebb lenne, de egyelore inkabb a top4-ben kene gondolkozniuk, ha azt sikerulne evekig teljesiteni, akkor mar lehetne nagyobb almokat kergetni. Addig csak irrealis elvarasok ezek Klopp fele.
ez itt a lényeg. 3-4 éven belül senki se várja el Klopptól, hogy bajnokok legyünk. Azt várjuk, hogy legyünk 2-3 évig sorba bl résztvevők.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Caraway » 2016. február 29., hétfő 15:31

Kante a következő 2 meccsre off, nagy veszteség a Leicesternek.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. február 29., hétfő 13:52

Toti írta:rashford :lol: :lol: laza

amúgy már elég sok helyen vizionálják a cole-yorke páros feléledését a martial-rashford duóban.
Azok letarolták az egèsz hátvèdsort.Ritka jo csatárduo volt abban a 442-ben.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. február 29., hétfő 12:56

Klopphoz csak annyit, hogy szerintem mar az is siker lenne a Pool szamara, ha tobb even keresztul kepesek lennenek a Bl helyek egyiket megcsipni.. Persze a bajnoki cim szebb lenne, de egyelore inkabb a top4-ben kene gondolkozniuk, ha azt sikerulne evekig teljesiteni, akkor mar lehetne nagyobb almokat kergetni. Addig csak irrealis elvarasok ezek Klopp fele.
Toti írta:amúgy már elég sok helyen vizionálják a cole-yorke páros feléledését a martial-rashford duóban.
Sok rasszista.. :(

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. február 29., hétfő 12:28

sucre írta:mert a dortmundban kik voltak azok a nagyvolumenű játékosok, akiket vitt? A harmadvonalas Lewa, akiért ma a fél világ ölne? :) Vagy gündi? Hummels? Reusban már volt potenciál, mikor vitték, de azért nem sokan gondolták, hogy ilyen szinten fogja űzni.
Csak Németországban nem volt ellenfele a szar formában lévő Bayernen kívül. Ezt írtam korábban... Angliában van 5 erősebb csapat a Poolnál, meg vagy 2-3 azonos erejű. Az azért más tészta.
sucre írta:Nem mondom azt, hogy sikeresek leszünk vele. Csak ha valaki, akkor ő már megmutatta, hogy szarból is tud várat építeni.
Legyetek, mert csípem a Poolt, Kloppot meg főleg. Csak szerintem reálisabb az, hogy eltörik az a bicska.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. február 29., hétfő 11:54

[quote][Dortmund a 2000es évek eleje-közepe tájékán csődközelbe került, majdnem ki is estek. Aztán.../quote]

aztan jott a bayern es kihuzta oket a szarbol. de mindegy en klopp mellett vagyok. nem szeretem a poolt mint klubot sot rengeteg jatekost utalok utaltam onnan de remelm klopp alkot valamit
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sucre » 2016. február 29., hétfő 11:49

mert a dortmundban kik voltak azok a nagyvolumenű játékosok, akiket vitt? A harmadvonalas Lewa, akiért ma a fél világ ölne? :) Vagy gündi? Hummels? Reusban már volt potenciál, mikor vitték, de azért nem sokan gondolták, hogy ilyen szinten fogja űzni.
Klopp sem akkora edző, hogy csak úgy pikk-pakk helyre hozza azt, amit már 10 éve rombolnak egyre jobban.
Dortmund a 2000es évek eleje-közepe tájékán csődközelbe került, majdnem ki is estek. Aztán...
Nem akarlak megbántani, de ez a Pool nagyon harmatos és rengeteg mindennek kellene változzon, hogy pl bajnokok legyenek.
azt adom, hogy harmatos, de a leszter megmutatta, hogy 1 jól sikerült nyár és egy értelmes koncepció (meg egy jóadag szerencse) mire elég, átmeneti időszak nélkül.

Nem mondom azt, hogy sikeresek leszünk vele. Csak ha valaki, akkor ő már megmutatta, hogy szarból is tud várat építeni.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. február 29., hétfő 11:35

rashford :lol: :lol: laza

amúgy már elég sok helyen vizionálják a cole-yorke páros feléledését a martial-rashford duóban.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. február 29., hétfő 11:27

sucre írta:miből szűrted le azt, hogy bele fog törni a bicskája?
Abból, hogy szerintem nem lesz reális esélye kupákat nyerni. Gondolom azért vitték oda, hogy végre bajnok esélyes csapatot építsen. Ha ez nem jön össze neki, akkor az nem bicska törés? Meg mik lesznek jövőre azok a nagy volumenű igazolások? Mert szerintem még a volt játékosai sem fognak oda igazolni, nemhogy más, magasan jegyzett játékos. Nem akarlak megbántani, de ez a Pool nagyon harmatos és rengeteg mindennek kellene változzon, hogy pl bajnokok legyenek. Klopp sem akkora edző, hogy csak úgy pikk-pakk helyre hozza azt, amit már 10 éve rombolnak egyre jobban.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: istimester » 2016. február 29., hétfő 11:07

Realista24 írta:
MesQueUnClub írta:Minden lesz csak egyenlő nem, 200 millát költhet Pep a nyáron és a csapat tengelye azért 2-3 fokkal erősebb.
Mi is költünk csilliardokat es a keretunk is fasza aztán harcolunk a harmadik helyért :lol:
Sok nagyon jó játékos játszik a csapatban, én inkább így fogalmaznék. A fasza keret nekem picit mást jelent, nem csak a játékosok minőségén múlik. Persze de gustibus non est disputandum, mást érthetünk a fogalom alatt.

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sucre » 2016. február 29., hétfő 10:56

télen texeiraért kiadtunk volna klubrekordot jelentő 40 milliót fontban, de klopp mondta, hogy nyáron lesz ennyiért better value. Lesz költőpénze az biztos.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. február 29., hétfő 10:55

nagyon nagy cianozas kell ott a nyaron. remelem klopp szabad kezet kap es melle 150 millio tiszta koltopenzt
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sucre » 2016. február 29., hétfő 10:53

ez már más kérdés, az alapkoncepció ez volt. De Hendersonon kívül egyik se illik a kloppi fociba se.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég