Egyéb bajnokságok

Foci a Real Madridon túl...
rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. szeptember 20., szerda 20:23

M1Ö írta:
Realista24 írta:Nem mindegy, mert az előbb arra tértél ki, hogy azért volt Cé a köcsög, mert ő volt a 90+ milliós játékos. Ez az elméleted hamar megdőlt.
Nem. Én CR-t sem köcsögöztem le, mert szerintem Neymar sem köcsög. Csak nagy arccal oda mentek, hogy figyelj már haver, ne viccelj, én lövöm! Aztán mégis pofára estek. De egyiknek sem volt komoly következménye. Csak erre akartam kijukadni, hogy annyira túl van fújva ez, hogy ennyi miatt egy rossz köcsög Neymar.... Nem tudok ezzel egyet érteni.
Jah. Alig van klikkesedés a PSG-nél Neymar-D. Alves-sel karöltve. :lol: Mondjuk CR-nek kicsit nagyobb arca lehet az elért eredményeire. Neymarnak meg van a Zsilette reklám.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. szeptember 20., szerda 20:04

M1Ö írta:
Realista24 írta:De nem Cé ment oda, hanem Xabi.
Igen. De mégis nyomta neki a dumát CR, hogy hallod, ezt nekem kell lőnöm. Értem amúgy, hogy alapból Raúl adta át. De Raúl is miért CRnek adta? Meg Alonso miért ment oda? Ott is ugyanaz vot a sztori. Új név, a világ egyik legjobbja, stb. stb.
Ezt már sosem tudjuk meg, de ebből nem lehet Cét kihozni negatív szereplőként szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. szeptember 20., szerda 20:03

Realista24 írta:De nem Cé ment oda, hanem Xabi.
Igen. De mégis nyomta neki a dumát CR, hogy hallod, ezt nekem kell lőnöm. Értem amúgy, hogy alapból Raúl adta át. De Raúl is miért CRnek adta? Meg Alonso miért ment oda? Ott is ugyanaz vot a sztori. Új név, a világ egyik legjobbja, stb. stb.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. szeptember 20., szerda 19:56

M1Ö írta:
Realista24 írta:Nem mindegy, mert az előbb arra tértél ki, hogy azért volt Cé a köcsög, mert ő volt a 90+ milliós játékos. Ez az elméleted hamar megdőlt.
Nem. Én CR-t sem köcsögöztem le, mert szerintem Neymar sem köcsög. Csak nagy arccal oda mentek, hogy figyelj már haver, ne viccelj, én lövöm! Aztán mégis pofára estek. De egyiknek sem volt komoly következménye. Csak erre akartam kijukadni, hogy annyira túl van fújva ez, hogy ennyi miatt egy rossz köcsög Neymar.... Nem tudok ezzel egyet érteni.
De nem Cé ment oda, hanem Xabi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. szeptember 20., szerda 19:54

Realista24 írta:Nem mindegy, mert az előbb arra tértél ki, hogy azért volt Cé a köcsög, mert ő volt a 90+ milliós játékos. Ez az elméleted hamar megdőlt.
Nem. Én CR-t sem köcsögöztem le, mert szerintem Neymar sem köcsög. Csak nagy arccal oda mentek, hogy figyelj már haver, ne viccelj, én lövöm! Aztán mégis pofára estek. De egyiknek sem volt komoly következménye. Csak erre akartam kijukadni, hogy annyira túl van fújva ez, hogy ennyi miatt egy rossz köcsög Neymar.... Nem tudok ezzel egyet érteni.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. szeptember 20., szerda 19:49

Igazából teljesen mindegy
Nem mindegy, mert az előbb arra tértél ki, hogy azért volt Cé a köcsög, mert ő volt a 90+ milliós játékos. Ez az elméleted hamar megdőlt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. szeptember 20., szerda 19:47

Realista24 írta:Nem tudom, hogy jó videót nézek-e, de ez alapján Xabi lenne a köcsög, nem? Itt Xabi a Neymar, és CR a Cavani.
Raúl Cének adja a labát, és Alonso akarja elkérni.
Igazából teljesen mindegy. Mert mind a két sztori arról szól, hogy van egy sztár, meg egy kevésbé, aki tuti tizi lövő. De azé' oda mennek az arany fiúk, hogy neeem, felejtsd el, ez az enyém. Ezért nem értem az egész problémát. Azért van ennyire felfújva a Neymar sztori, mert ugye elvileg azért ment el, hogy Messi árnyékából kilépjen... Erre Cavani leosztja. Az egész egy média felhajtás. Majd ha egy fontos meccsen kioszt Neymar neki 2 gólpasszt, akkor meg majd jöhet a kontra, hogy húúú, csoda duó, még a viszályt is túl élték... és elmegy még 20000 lap, meg lesz még 2000000 kattintás... szóval érted :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. szeptember 20., szerda 19:40

M1Ö írta:
rashidm írta:Már nem azért de ki a tököm ez a Neymar, hogy csak úgy odamegy új klubjához és már szóvá teszi hogy "nem adják át neki a szabadokat és a tiziket"?
Akkor CR miért ment oda Alonsohoz? Tán csak nem azért mert érte fizettek 90+ milliót, meg ő a sztár a csapatban és nem Xabi? :) Aztán később lett belőle valami komoly feszkó? Semmi... Csak most Neymart szidni kell, mert pont aktuális... :)
Nem tudom, hogy jó videót nézek-e, de ez alapján Xabi lenne a köcsög, nem? Itt Xabi a Neymar, és CR a Cavani.
Raúl Cének adja a labát, és Alonso akarja elkérni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. szeptember 20., szerda 19:36

rashidm írta:Már nem azért de ki a tököm ez a Neymar, hogy csak úgy odamegy új klubjához és már szóvá teszi hogy "nem adják át neki a szabadokat és a tiziket"?
Akkor CR miért ment oda Alonsohoz? Tán csak nem azért mert érte fizettek 90+ milliót, meg ő a sztár a csapatban és nem Xabi? :) Aztán később lett belőle valami komoly feszkó? Semmi... Csak most Neymart szidni kell, mert pont aktuális... :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. szeptember 20., szerda 19:29

M1Ö írta:
Bencze írta:Megneznem Balotelli elol hogyan venne el egy pontrugast.
Balotelli elől? Simán!

Annyira túl van ez fújva amúgy... Ha nem 222 millió lett volna, hanem 22, akkor senki nem beszélt volna róla, hogy a két vezér össze különbözik (és nem össze veszik!!!) hogy épp ki rúgja a tizit.
tessék ilyen alapon CR is csak egy kis pöcs... :)
Már nem azért de ki a tököm ez a Neymar, hogy csak úgy odamegy új klubjához és már szóvá teszi hogy "nem adják át neki a szabadokat és a tiziket"? :lol: Tipikus Jesé mentalitása van. 32-33 évesen majd abbahagyja, addig meg mehet a swag meg Hamiltonnal a pózolás. Majd elmegy filmszínésznek. :lol:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. szeptember 20., szerda 19:16

Bencze írta:Megneznem Balotelli elol hogyan venne el egy pontrugast.
Balotelli elől? Simán!

Annyira túl van ez fújva amúgy... Ha nem 222 millió lett volna, hanem 22, akkor senki nem beszélt volna róla, hogy a két vezér össze különbözik (és nem össze veszik!!!) hogy épp ki rúgja a tizit.
tessék ilyen alapon CR is csak egy kis pöcs... :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. szeptember 20., szerda 16:34

rashidm írta:Ez mennyire igaz:

„Immár nem ér semmit a szerződés, ha egy játékos távozni akar – gyakorlatilag széttépi azt, utána pedig lelép. Dembélé megmutatta ezt Dortmundban, nem edzett, mert távozni akart. Ez tiszteletlenség volt a szurkolókkal szemben.”

„A játékosok kezdik elveszíteni azt az érzést, ami a futball szeretetéről szól. Számomra a labdarúgás sohasem volt munka, inkább szórakozásként tekintettem rá, ami által még pénzt is lehet keresni. Manapság ez megváltozott, és bár ez még valamennyire megjelenik, már közel sem ugyanolyan, mint régen, ez pedig szégyen.”
Ezt Giovane Elber nyilatkozta, a parizsi igazolasokrol kerdeztek.

Remelem csak ugy zudulni fog a sok fika es kritika aradat rajuk.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1236
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Bencze » 2017. szeptember 20., szerda 16:24

Megneznem Balotelli elol hogyan venne el egy pontrugast. Szerintem par meccs kerdese es egy bevandorlo csemete honapokra lerugja a brazilt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. szeptember 20., szerda 16:19

sebydani írta:Elsőre le sem esett :lol: Az lesz ennek a vége, hogy Cavani jön olcsón ide Mayoral cseréjének :mrgreen:
A két sztár csetepatéja azóta az egyik legfelkapottabb téma a sajtóban, a spanyol Sport pedig egészen meghökkentő dologról számolt be: a lap úgy tudja, Neymar annyira berágott csapattársára, hogy állítólag a PSG vezetőségétől azt kérte, a klub adja el az uruguayi támadót, kettejük viszonya ugyanis annyira „ellehetetlenítette” a brazilt.
Szegény kis brazilt ellehetetlenítették és nem rúghat meccsenként 3 gólt mikiegér csapatoknak. Megdöbbentő.
Szóval :mrgreen: :mrgreen:
Atyaég :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. szeptember 20., szerda 16:08

Ez mennyire igaz:

„Immár nem ér semmit a szerződés, ha egy játékos távozni akar – gyakorlatilag széttépi azt, utána pedig lelép. Dembélé megmutatta ezt Dortmundban, nem edzett, mert távozni akart. Ez tiszteletlenség volt a szurkolókkal szemben.”

„A játékosok kezdik elveszíteni azt az érzést, ami a futball szeretetéről szól. Számomra a labdarúgás sohasem volt munka, inkább szórakozásként tekintettem rá, ami által még pénzt is lehet keresni. Manapság ez megváltozott, és bár ez még valamennyire megjelenik, már közel sem ugyanolyan, mint régen, ez pedig szégyen.”

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. szeptember 20., szerda 14:24

Elsőre le sem esett :lol: Az lesz ennek a vége, hogy Cavani jön olcsón ide Mayoral cseréjének :mrgreen:
A két sztár csetepatéja azóta az egyik legfelkapottabb téma a sajtóban, a spanyol Sport pedig egészen meghökkentő dologról számolt be: a lap úgy tudja, Neymar annyira berágott csapattársára, hogy állítólag a PSG vezetőségétől azt kérte, a klub adja el az uruguayi támadót, kettejük viszonya ugyanis annyira „ellehetetlenítette” a brazilt.
Szegény kis brazilt ellehetetlenítették és nem rúghat meccsenként 3 gólt mikiegér csapatoknak. Megdöbbentő.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. szeptember 20., szerda 14:01

sebydani írta:Szégyen... még kiáll és lenyilatkozza. :kivagyhe:
Kétszer is! :|

:mrgreen:
Nem illik.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. szeptember 20., szerda 14:01

Szégyen... még kiáll és lenyilatkozza. :kivagyhe:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2017. szeptember 20., szerda 13:55

Unai Emery: "There needs to be a gentlemen's agreement on the pitch when it comes to taking spot kicks. Apart from that, we will have to arrange things internally for when we get penalties because I believe that both are capable of converting them and I want them to alternate with this exercise."

Semmi köze a csapathoz ennek az embernek. Nem kell sokat várni és Neymike fogja összeállítani a kezdőt.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2017. szeptember 20., szerda 13:55

Unai Emery: "There needs to be a gentlemen's agreement on the pitch when it comes to taking spot kicks. Apart from that, we will have to arrange things internally for when we get penalties because I believe that both are capable of converting them and I want them to alternate with this exercise."

Semmi köze a csapathoz ennek az embernek. Nem kell sokat várni és Neymike fogja összeállítani a kezdőt.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 135 regisztrált és 0 vendég