Egyéb bajnokságok

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 1., csütörtök 19:46

dzsi91 írta: Én vagyok az egyetlen aki nem mbappe transzbuziságán van kiadkadva, hanem azon, hogy pogba miafaszért akart rontást tenni rá sámánnal? :lol: Mindenestre úgy látszik az átok hat.
Az hagyján, de most Mpaypal felhívta Pogbat és kérdőre vonta
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: KAG » 2022. szeptember 1., csütörtök 19:46

hehetheoriginal írta: Nyilvan tudom, hogy nem "teljes értékű" nő, jelentsen ez barmit is, en csak azt mondom, hogy bizonyos emberek gondolkodnak igy, hogy ha atoperaltatta magat, akkor nő, tehat hol itt a gond? :kalapos:

Amugy mar a tematol is hanyingerem van, imagine, ha ez az aberralt szar madridmezben derul ki, 20 evig hallgathatnank a szart, tok jogosan :lol:
Archeologusok mast fognak mondani, ha kiassak 1000 ev mulva. :lol:
ZIDANE

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. szeptember 1., csütörtök 19:44

Én vagyok az egyetlen aki nem mbappe transzbuziságán van kiadkadva, hanem azon, hogy pogba miafaszért akart rontást tenni rá sámánnal? :lol: Mindenestre úgy látszik az átok hat.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 1., csütörtök 19:23

zsírosdeszka írta:
hehetheoriginal írta: milyen lmbtqvsf mi?
hát át van operálva, teljes értékű nő a drágám, nem?
nincs ezzel baj, csak a tudat, hogy fúrója volt pár éve :lol:
Hát nem tudom. P**cit nem hiszem, hogy olyat tudnak csinálni, mint az igazi. 😉 Van az a pénz, de nem hiszem, hogy cs**lót, szemérema**akat, mindent lehet. Bár ki tudja. 🤪 De kicsit off ez.
Majd a dokink megmondja, de ez már erősen felaras :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
zsírosdeszka
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2021. november 27., szombat 22:40
Kedvenc játékosaid: Raúl Gonzalez, Fernando Hierro, Roberto Carlos, Zinédine Zidane, Claude Makélélé
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: zsírosdeszka » 2022. szeptember 1., csütörtök 19:22

hehetheoriginal írta: milyen lmbtqvsf mi?
hát át van operálva, teljes értékű nő a drágám, nem?
nincs ezzel baj, csak a tudat, hogy fúrója volt pár éve :lol:
Hát nem tudom. P**cit nem hiszem, hogy olyat tudnak csinálni, mint az igazi. 😉 Van az a pénz, de nem hiszem, hogy cs**lót, szemérema**akat, mindent lehet. Bár ki tudja. 🤪 De kicsit off ez.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. szeptember 1., csütörtök 11:39

Marci77 írta:
wZoLee7 írta: MBappe pályán és azon kívüli dolgai és viselkedése alapján olyan, mint akinek totál a mentális egészségére ment az a hosszabbításos dolog és főleg amit utána kap. Nyilván teljesen jogos a dolog és a kedves szülőket most szívesen felhívnám, hogy tessék nézzétek meg. Ez történik amikot egy huszon éves srácból még a szülei is a lehető legtöbb pénzt akarják kisajtolni.
Tőlem aztán legyen szerelmes abba akibe akar, de minden téren megindult a lejtőn a személyisége, akkor is ha ez az egész csak egy trollkodás a részéről, vagy főleg akkor.
Egyre inkább úgy tűnik jó hogy nem jött, de az nagy kár, hogy Ő volt az all in
Közben meg hallottam olyat,hogy full értelmes gyerek,és az a cél vezérli,hogy minden rekordot megdöntsön,és mindent megnyerjen,és profi. És ezért is akarta azt,hogy több beleszólása legyen a PSGnél,mert nem szerette az a tökölést,lazulást,beleszarást,ami minden szinten ment a klubnál.
Lehet,hogy ebből jön az,hogy nem gondolja úgy,hogy Neymar pl bármivel többet érdemelne bármiből,amikor folyamatosan bulizott,beteget jelentett,és egyebek...

Ettől függetlenül,tényleg nem tűnik minden okénak. Cserébe viszont a PSG maga sokkal rendezettebb szerintem :D
A mindent megakarok nyerni és rekordokat dönteni, csapatot építeni dologba az a múltkori sétálgatás nem tudom hogy fér bele. Régen rossz ha egy játékosnak bármilyen beleszólása van a keretbe vagy hasolnó dolgokba. Az nem egy profi hozzáállás szerintem, az inkább azt mutatja, hogy nem is bízik a csapatnál dolgozó emberekbe, de akkor miért is marad? A pénzért...

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2022. szeptember 1., csütörtök 11:22

wZoLee7 írta: MBappe pályán és azon kívüli dolgai és viselkedése alapján olyan, mint akinek totál a mentális egészségére ment az a hosszabbításos dolog és főleg amit utána kap. Nyilván teljesen jogos a dolog és a kedves szülőket most szívesen felhívnám, hogy tessék nézzétek meg. Ez történik amikot egy huszon éves srácból még a szülei is a lehető legtöbb pénzt akarják kisajtolni.
Tőlem aztán legyen szerelmes abba akibe akar, de minden téren megindult a lejtőn a személyisége, akkor is ha ez az egész csak egy trollkodás a részéről, vagy főleg akkor.
Egyre inkább úgy tűnik jó hogy nem jött, de az nagy kár, hogy Ő volt az all in
Közben meg hallottam olyat,hogy full értelmes gyerek,és az a cél vezérli,hogy minden rekordot megdöntsön,és mindent megnyerjen,és profi. És ezért is akarta azt,hogy több beleszólása legyen a PSGnél,mert nem szerette az a tökölést,lazulást,beleszarást,ami minden szinten ment a klubnál.
Lehet,hogy ebből jön az,hogy nem gondolja úgy,hogy Neymar pl bármivel többet érdemelne bármiből,amikor folyamatosan bulizott,beteget jelentett,és egyebek...

Ettől függetlenül,tényleg nem tűnik minden okénak. Cserébe viszont a PSG maga sokkal rendezettebb szerintem :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2022. szeptember 1., csütörtök 11:07

füst írta:
ronaldo99 írta: Ez valami pöcsöslány? Vagy a megérdemelt kakicunami része ez is?
Állítólag nincs már neki. Nem is lenne előnyös, a sebességéből él Kylian, ha kedden beakasztja neki a lujza a birsalmavégűt, akkor hogy fog szerdán sprintelni a BL negyeddöntőben? :D
Ez durva :ozil: lehet Bappe szeme is ilyen lenne :lol:

Eddig is Haaland párti voltam. De most főleg örülök hogy ott maradt..

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. szeptember 1., csütörtök 11:05

MBappe pályán és azon kívüli dolgai és viselkedése alapján olyan, mint akinek totál a mentális egészségére ment az a hosszabbításos dolog és főleg amit utána kap. Nyilván teljesen jogos a dolog és a kedves szülőket most szívesen felhívnám, hogy tessék nézzétek meg. Ez történik amikot egy huszon éves srácból még a szülei is a lehető legtöbb pénzt akarják kisajtolni.
Tőlem aztán legyen szerelmes abba akibe akar, de minden téren megindult a lejtőn a személyisége, akkor is ha ez az egész csak egy trollkodás a részéről, vagy főleg akkor.
Egyre inkább úgy tűnik jó hogy nem jött, de az nagy kár, hogy Ő volt az all in

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. szeptember 1., csütörtök 11:02

Nyilvan tudom, hogy nem "teljes értékű" nő, jelentsen ez barmit is, en csak azt mondom, hogy bizonyos emberek gondolkodnak igy, hogy ha atoperaltatta magat, akkor nő, tehat hol itt a gond? :kalapos:

Amugy mar a tematol is hanyingerem van, imagine, ha ez az aberralt szar madridmezben derul ki, 20 evig hallgathatnank a szart, tok jogosan :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2022. szeptember 1., csütörtök 11:00

hehetheoriginal írta: milyen lmbtqvsf mi?
hát át van operálva, teljes értékű nő a drágám, nem?
nincs ezzel baj, csak a tudat, hogy fúrója volt pár éve :lol:
jah
kapott tizenévesen Messi féle, embercsináló terápiát...és a szemműtéteden is átesett.

mindent bevetettek, és sikerrel jártak.
Bappe már csak tudja :mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. szeptember 1., csütörtök 10:57

hehetheoriginal írta: milyen lmbtqvsf mi?
hát át van operálva, teljes értékű nő a drágám, nem?
nincs ezzel baj, csak a tudat, hogy fúrója volt pár éve :lol:
Részemről nincs vele bajom, a teknős dolga. De nem, nem teljes értékű nő. Én ezért nem fogom egyiket sem köpködni, de a tömegek igen, meg te is hehe :lol: Mondom, engem az érdekel, ez hogyan lesz kezelve, mi kerekedik ki belőle, ilyen szempontból szerintem érdekes történet. Amúgy ha nem lenne muszlim kirakatember, akkor semmi nem lenne benne.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. szeptember 1., csütörtök 10:43

milyen lmbtqvsf mi?
hát át van operálva, teljes értékű nő a drágám, nem?
nincs ezzel baj, csak a tudat, hogy fúrója volt pár éve :lol:
thereisonly1ronaldo

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Professore » 2022. szeptember 1., csütörtök 10:32

Donát írta:
Realista24 írta: Már a reggeli rádió műsor is Mbappe szerelmi életével foglalkozik :lol:
Engem ez a story az iszlám viszonylatában érdekel a legjobban. Azért durva nagy pofáncsapás lehet ez a katariaknak, az 500 milliós kirakatembered köpi le mindazt, ami ellen hivatalból fel kell lépned. :lol:
Ehhez én is kérem a popcornt :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 1., csütörtök 10:17

Na most láttam egy képet erről a nőről vagy mi. Ferfinak is ronda lenne, nemhogy nőnek. Hát milyen feje meg allkapcsa van :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. szeptember 1., csütörtök 9:38

hehetheoriginal írta: ahol a pénz a vallás, ott ez nem probléma, ilyen "apróságokat" el lehet nézni
Oké, ez valahol igaz, de a muszlim közösségek a tudtommal a legmagasabb szintekig mindig kiállnak az lmbtq dolgok ellen. Mondjuk nem tudom mennyire akarják megjátszani az európai értékrendet a PSG részéről. De a szurkolók tömege biztos nem nyeli ezt le. Mondjuk az annyira nem fontos.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. szeptember 1., csütörtök 9:35

ahol a pénz a vallás, ott ez nem probléma, ilyen "apróságokat" el lehet nézni
thereisonly1ronaldo

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. szeptember 1., csütörtök 9:31

Realista24 írta: Már a reggeli rádió műsor is Mbappe szerelmi életével foglalkozik :lol:
Engem ez a story az iszlám viszonylatában érdekel a legjobban. Azért durva nagy pofáncsapás lehet ez a katariaknak, az 500 milliós kirakatembered köpi le mindazt, ami ellen hivatalból fel kell lépned. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 1., csütörtök 9:22

Már a reggeli rádió műsor is Mbappe szerelmi életével foglalkozik :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. augusztus 31., szerda 23:55

Enyhe terpeszben :kalapos:
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 143 regisztrált és 0 vendég