Egyéb bajnokságok

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2022. szeptember 1., csütörtök 19:50

Ezek teljesen hülyék :lol: :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7312
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. szeptember 1., csütörtök 19:49

dzsi91 írta: Én vagyok az egyetlen aki nem mbappe transzbuziságán van kiadkadva, hanem azon, hogy pogba miafaszért akart rontást tenni rá sámánnal? :lol: Mindenestre úgy látszik az átok hat.
Ez most lehet hatott, de Pogesz állítólag 10 éve jár a witch doktorjához, hogy védje meg a sérülésektől. Kurvára lecserélném a helyében :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 1., csütörtök 19:46

dzsi91 írta: Én vagyok az egyetlen aki nem mbappe transzbuziságán van kiadkadva, hanem azon, hogy pogba miafaszért akart rontást tenni rá sámánnal? :lol: Mindenestre úgy látszik az átok hat.
Az hagyján, de most Mpaypal felhívta Pogbat és kérdőre vonta
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: KAG » 2022. szeptember 1., csütörtök 19:46

hehetheoriginal írta: Nyilvan tudom, hogy nem "teljes értékű" nő, jelentsen ez barmit is, en csak azt mondom, hogy bizonyos emberek gondolkodnak igy, hogy ha atoperaltatta magat, akkor nő, tehat hol itt a gond? :kalapos:

Amugy mar a tematol is hanyingerem van, imagine, ha ez az aberralt szar madridmezben derul ki, 20 evig hallgathatnank a szart, tok jogosan :lol:
Archeologusok mast fognak mondani, ha kiassak 1000 ev mulva. :lol:
ZIDANE

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. szeptember 1., csütörtök 19:44

Én vagyok az egyetlen aki nem mbappe transzbuziságán van kiadkadva, hanem azon, hogy pogba miafaszért akart rontást tenni rá sámánnal? :lol: Mindenestre úgy látszik az átok hat.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 1., csütörtök 19:23

zsírosdeszka írta:
hehetheoriginal írta: milyen lmbtqvsf mi?
hát át van operálva, teljes értékű nő a drágám, nem?
nincs ezzel baj, csak a tudat, hogy fúrója volt pár éve :lol:
Hát nem tudom. P**cit nem hiszem, hogy olyat tudnak csinálni, mint az igazi. 😉 Van az a pénz, de nem hiszem, hogy cs**lót, szemérema**akat, mindent lehet. Bár ki tudja. 🤪 De kicsit off ez.
Majd a dokink megmondja, de ez már erősen felaras :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
zsírosdeszka
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: 2021. november 27., szombat 22:40
Kedvenc játékosaid: Raúl Gonzalez, Fernando Hierro, Roberto Carlos, Zinédine Zidane, Claude Makélélé
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: zsírosdeszka » 2022. szeptember 1., csütörtök 19:22

hehetheoriginal írta: milyen lmbtqvsf mi?
hát át van operálva, teljes értékű nő a drágám, nem?
nincs ezzel baj, csak a tudat, hogy fúrója volt pár éve :lol:
Hát nem tudom. P**cit nem hiszem, hogy olyat tudnak csinálni, mint az igazi. 😉 Van az a pénz, de nem hiszem, hogy cs**lót, szemérema**akat, mindent lehet. Bár ki tudja. 🤪 De kicsit off ez.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. szeptember 1., csütörtök 11:39

Marci77 írta:
wZoLee7 írta: MBappe pályán és azon kívüli dolgai és viselkedése alapján olyan, mint akinek totál a mentális egészségére ment az a hosszabbításos dolog és főleg amit utána kap. Nyilván teljesen jogos a dolog és a kedves szülőket most szívesen felhívnám, hogy tessék nézzétek meg. Ez történik amikot egy huszon éves srácból még a szülei is a lehető legtöbb pénzt akarják kisajtolni.
Tőlem aztán legyen szerelmes abba akibe akar, de minden téren megindult a lejtőn a személyisége, akkor is ha ez az egész csak egy trollkodás a részéről, vagy főleg akkor.
Egyre inkább úgy tűnik jó hogy nem jött, de az nagy kár, hogy Ő volt az all in
Közben meg hallottam olyat,hogy full értelmes gyerek,és az a cél vezérli,hogy minden rekordot megdöntsön,és mindent megnyerjen,és profi. És ezért is akarta azt,hogy több beleszólása legyen a PSGnél,mert nem szerette az a tökölést,lazulást,beleszarást,ami minden szinten ment a klubnál.
Lehet,hogy ebből jön az,hogy nem gondolja úgy,hogy Neymar pl bármivel többet érdemelne bármiből,amikor folyamatosan bulizott,beteget jelentett,és egyebek...

Ettől függetlenül,tényleg nem tűnik minden okénak. Cserébe viszont a PSG maga sokkal rendezettebb szerintem :D
A mindent megakarok nyerni és rekordokat dönteni, csapatot építeni dologba az a múltkori sétálgatás nem tudom hogy fér bele. Régen rossz ha egy játékosnak bármilyen beleszólása van a keretbe vagy hasolnó dolgokba. Az nem egy profi hozzáállás szerintem, az inkább azt mutatja, hogy nem is bízik a csapatnál dolgozó emberekbe, de akkor miért is marad? A pénzért...

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2022. szeptember 1., csütörtök 11:22

wZoLee7 írta: MBappe pályán és azon kívüli dolgai és viselkedése alapján olyan, mint akinek totál a mentális egészségére ment az a hosszabbításos dolog és főleg amit utána kap. Nyilván teljesen jogos a dolog és a kedves szülőket most szívesen felhívnám, hogy tessék nézzétek meg. Ez történik amikot egy huszon éves srácból még a szülei is a lehető legtöbb pénzt akarják kisajtolni.
Tőlem aztán legyen szerelmes abba akibe akar, de minden téren megindult a lejtőn a személyisége, akkor is ha ez az egész csak egy trollkodás a részéről, vagy főleg akkor.
Egyre inkább úgy tűnik jó hogy nem jött, de az nagy kár, hogy Ő volt az all in
Közben meg hallottam olyat,hogy full értelmes gyerek,és az a cél vezérli,hogy minden rekordot megdöntsön,és mindent megnyerjen,és profi. És ezért is akarta azt,hogy több beleszólása legyen a PSGnél,mert nem szerette az a tökölést,lazulást,beleszarást,ami minden szinten ment a klubnál.
Lehet,hogy ebből jön az,hogy nem gondolja úgy,hogy Neymar pl bármivel többet érdemelne bármiből,amikor folyamatosan bulizott,beteget jelentett,és egyebek...

Ettől függetlenül,tényleg nem tűnik minden okénak. Cserébe viszont a PSG maga sokkal rendezettebb szerintem :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2022. szeptember 1., csütörtök 11:07

füst írta:
ronaldo99 írta: Ez valami pöcsöslány? Vagy a megérdemelt kakicunami része ez is?
Állítólag nincs már neki. Nem is lenne előnyös, a sebességéből él Kylian, ha kedden beakasztja neki a lujza a birsalmavégűt, akkor hogy fog szerdán sprintelni a BL negyeddöntőben? :D
Ez durva :ozil: lehet Bappe szeme is ilyen lenne :lol:

Eddig is Haaland párti voltam. De most főleg örülök hogy ott maradt..

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. szeptember 1., csütörtök 11:05

MBappe pályán és azon kívüli dolgai és viselkedése alapján olyan, mint akinek totál a mentális egészségére ment az a hosszabbításos dolog és főleg amit utána kap. Nyilván teljesen jogos a dolog és a kedves szülőket most szívesen felhívnám, hogy tessék nézzétek meg. Ez történik amikot egy huszon éves srácból még a szülei is a lehető legtöbb pénzt akarják kisajtolni.
Tőlem aztán legyen szerelmes abba akibe akar, de minden téren megindult a lejtőn a személyisége, akkor is ha ez az egész csak egy trollkodás a részéről, vagy főleg akkor.
Egyre inkább úgy tűnik jó hogy nem jött, de az nagy kár, hogy Ő volt az all in

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. szeptember 1., csütörtök 11:02

Nyilvan tudom, hogy nem "teljes értékű" nő, jelentsen ez barmit is, en csak azt mondom, hogy bizonyos emberek gondolkodnak igy, hogy ha atoperaltatta magat, akkor nő, tehat hol itt a gond? :kalapos:

Amugy mar a tematol is hanyingerem van, imagine, ha ez az aberralt szar madridmezben derul ki, 20 evig hallgathatnank a szart, tok jogosan :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2022. szeptember 1., csütörtök 11:00

hehetheoriginal írta: milyen lmbtqvsf mi?
hát át van operálva, teljes értékű nő a drágám, nem?
nincs ezzel baj, csak a tudat, hogy fúrója volt pár éve :lol:
jah
kapott tizenévesen Messi féle, embercsináló terápiát...és a szemműtéteden is átesett.

mindent bevetettek, és sikerrel jártak.
Bappe már csak tudja :mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. szeptember 1., csütörtök 10:57

hehetheoriginal írta: milyen lmbtqvsf mi?
hát át van operálva, teljes értékű nő a drágám, nem?
nincs ezzel baj, csak a tudat, hogy fúrója volt pár éve :lol:
Részemről nincs vele bajom, a teknős dolga. De nem, nem teljes értékű nő. Én ezért nem fogom egyiket sem köpködni, de a tömegek igen, meg te is hehe :lol: Mondom, engem az érdekel, ez hogyan lesz kezelve, mi kerekedik ki belőle, ilyen szempontból szerintem érdekes történet. Amúgy ha nem lenne muszlim kirakatember, akkor semmi nem lenne benne.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. szeptember 1., csütörtök 10:43

milyen lmbtqvsf mi?
hát át van operálva, teljes értékű nő a drágám, nem?
nincs ezzel baj, csak a tudat, hogy fúrója volt pár éve :lol:
thereisonly1ronaldo

Professore
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Professore » 2022. szeptember 1., csütörtök 10:32

Donát írta:
Realista24 írta: Már a reggeli rádió műsor is Mbappe szerelmi életével foglalkozik :lol:
Engem ez a story az iszlám viszonylatában érdekel a legjobban. Azért durva nagy pofáncsapás lehet ez a katariaknak, az 500 milliós kirakatembered köpi le mindazt, ami ellen hivatalból fel kell lépned. :lol:
Ehhez én is kérem a popcornt :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 1., csütörtök 10:17

Na most láttam egy képet erről a nőről vagy mi. Ferfinak is ronda lenne, nemhogy nőnek. Hát milyen feje meg allkapcsa van :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. szeptember 1., csütörtök 9:38

hehetheoriginal írta: ahol a pénz a vallás, ott ez nem probléma, ilyen "apróságokat" el lehet nézni
Oké, ez valahol igaz, de a muszlim közösségek a tudtommal a legmagasabb szintekig mindig kiállnak az lmbtq dolgok ellen. Mondjuk nem tudom mennyire akarják megjátszani az európai értékrendet a PSG részéről. De a szurkolók tömege biztos nem nyeli ezt le. Mondjuk az annyira nem fontos.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. szeptember 1., csütörtök 9:35

ahol a pénz a vallás, ott ez nem probléma, ilyen "apróságokat" el lehet nézni
thereisonly1ronaldo

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. szeptember 1., csütörtök 9:31

Realista24 írta: Már a reggeli rádió műsor is Mbappe szerelmi életével foglalkozik :lol:
Engem ez a story az iszlám viszonylatában érdekel a legjobban. Azért durva nagy pofáncsapás lehet ez a katariaknak, az 500 milliós kirakatembered köpi le mindazt, ami ellen hivatalból fel kell lépned. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 158 regisztrált és 0 vendég