Európa Liga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. április 19., péntek 11:09

Senki nem a kezdőbe várja.
én oda várom. legyen az icardi vagy jovic. kezdjen. mindig.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Professore » 2019. április 19., péntek 11:03

wxyz írta: Semmi konkrétum nincs arról, hogy kiket, miket, vagy akarunk-e egyáltalán igazolni. Csak egy rakás pletyka, amiből ki tudja igaz-e valami.
Jovicot a média eladta már máshova is, először a Bayernnek, majd a Barcelonának. Közben a Frankfurt még csak most vette meg a héten.

De ha így van, és a klub szerint egy center a megoldás, aki más feladatokra kevés, az elkeserítő..
Aha elkeserítő... Ne zavarjon hogy n alkalommal sírt a fórum egy vérbeli befejező után. Egy sikeres csapatban életerő stílusú támadókra van szükség. Senki nem a kezdőbe várja. Morata szerepkörre bőven jó és fiatal még... Akár az új Levandovszki is lehet belőle. Az ára még relatív mikor 0 km brazilokert adunk 40 milliókat...

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. április 19., péntek 10:32

De ha így van, és a klub szerint egy center a megoldás, aki más feladatokra kevés, az elkeserítő..
Nem ő a megoldás, de kell a puzzlebe egy hasonló kaliber.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. április 19., péntek 9:57

Semmi konkrétum nincs arról, hogy kiket, miket, vagy akarunk-e egyáltalán igazolni. Csak egy rakás pletyka, amiből ki tudja igaz-e valami.
Jovicot a média eladta már máshova is, először a Bayernnek, majd a Barcelonának. Közben a Frankfurt még csak most vette meg a héten.

De ha így van, és a klub szerint egy center a megoldás, aki más feladatokra kevés, az elkeserítő..

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. április 19., péntek 9:40

az, hogy egy konkrét centert akarunk leigazolni, és azon fáradoznak a klubnál, hogy a boltot nyélbe üssék, annak a jele, hogy centerre van szükség a vezetés szerint. ezt a legtöbb embernek nem kell elmagyarázni.


marianoban szemmel láthatóan egyik edző sem bízik, emelett állandóan sérült. ez nem véletlen. ha zz áldását adja jovicra, akkor engem egyáltalán nem érdekel mifajta meg mennyibe kerül

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. április 19., péntek 9:38

Csabi írta:
Nem rossz játékos ez a Jovic, van benne gólveszély, erőszakos, jól érkezik a kapu elé, tud extra befejezéseket. Csak az a baj, hogy ezek center erények, és más szerepkörhez kellőt nem tudnék róla mondani.
kár hogy mi nem centert akarunk igazolni. ja de, azt akarunk.


amúgy meg ha igaz az as cikke, hogy 50-60 millióért fogjuk leigazolni, akkor én úgy vagyok vele, hogy kit érdekel. a jelenlegi piac ott tart, hogy 50 milliós játékos lehet flop, nem nagy gáz...eladjuk, és vesztünk rajta valamennyit.
Ott van Mariano. Center. Jovic majdnem ugyan az, csak lassabb kivitelben. 50-ért még csak-csak, de többért én biztos nem hoznám.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. április 19., péntek 9:35

Sehol senki nem nyilatkozta le a klub részéről, hogy kiket és milyen típusú játékosokat akarnak igazolni.
Az, hogy center kell a fórum kitalációja, mert az az általános vélemény, hogy a gyenge támadójátékra egy center igazolása a megoldás.

Ilyen játékost lehet könnyen találni. Butaság elszórni egy ilyenre 50 milliót, mert elkerült egy jó helyre, ahol az edző teljesítményben és számokban kihozza belőle a maximumot.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára wxyz 2019. április 19., péntek 9:38-kor.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. április 19., péntek 9:29

Nem rossz játékos ez a Jovic, van benne gólveszély, erőszakos, jól érkezik a kapu elé, tud extra befejezéseket. Csak az a baj, hogy ezek center erények, és más szerepkörhez kellőt nem tudnék róla mondani.
kár hogy mi nem centert akarunk igazolni. ja de, azt akarunk.


amúgy meg ha igaz az as cikke, hogy 50-60 millióért fogjuk leigazolni, akkor én úgy vagyok vele, hogy kit érdekel. a jelenlegi piac ott tart, hogy 50 milliós játékos lehet flop, nem nagy gáz...eladjuk, és vesztünk rajta valamennyit.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. április 19., péntek 9:01

Nem rossz játékos ez a Jovic, van benne gólveszély, erőszakos, jól érkezik a kapu elé, tud extra befejezéseket. Csak az a baj, hogy ezek center erények, és más szerepkörhez kellőt nem tudnék róla mondani.
Egy rosszabb fizikumú Mariano. Nem kellene megvenni, ilyen szintű játékosokat lehet kukázni pár millióért, mint ahogy azt a Frankfurt tette vele.
flori írta: Nehéz nyár lesz, de Gullithoz hasonlóan én is úgy gondolom, egy Real Madridban mindenki sokkal jobban teljesítene, mint Manchesterben, Frankfurtban, vagy a Spursben.
Mire fel?
Itt a játékosok kizárólag az egyéni képességeikre támaszkodhatnak. Frankfurtban és a Spursben viszont van hozzáadott érték a padról.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. április 19., péntek 0:53

ma meg akkor visszaléptünk a múltba és les góllal ment tovább egy csapat.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. április 19., péntek 0:17

flori írta:
Joao Felix meg valóban ígéretes, de itt van Vini és Rodrygo is. Hazard is érkezik. Mbappé meg szinte kötelező lenne jövőre.
Ezt nem értem. Ennek mi köze van ahhoz, hogy Jovic helyett jobban járnánk Félixxel? Pont ez az egyik erőssége a portugálnak, hogy bárhová teheted a támadó harmadban. Ma balszélső volt, hétvégén tkp, majd a meccs vége felé jobbszélső, a Frankfurt elleni első meccsen 60 percig meg egy szem csatár.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: flori » 2019. április 18., csütörtök 23:10

Gyenge volt ma Jovic, ahogy sokan mások is a kiszemeltek közül. Eriksen sem hozott semmit, sőt. Pogbaban a vezetőség nem lát semmit, ZZ viszont igen.

Nehéz nyár lesz, de Gullithoz hasonlóan én is úgy gondolom, egy Real Madridban mindenki sokkal jobban teljesítene, mint Manchesterben, Frankfurtban, vagy a Spursben. Plusz lehet mindenkinek gyenge periódusa.

Joao Felix meg valóban ígéretes, de itt van Vini és Rodrygo is. Hazard is érkezik. Mbappé meg szinte kötelező lenne jövőre.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. április 18., csütörtök 23:05

https://imgur.com/1YJPN3i
mondjuk ezt hogy a picsába lehetett elnézni. gyakorlatilag mindenki lesen állt. :lol: :lol: :lol:

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. április 18., csütörtök 23:01

Csabi írta: a mai meccsen gyenge. igaz így is a legjobb a benficából. van spiritusz a gyerekben na.

amúgy elég nagy szívás hogy a tagnapi varozás után a benfica lesgóllal esik ki. mindamellett megköszönhetik maguknak is, nagyon gyenge amit lehoztak a két meccs alatt.
Már az első meccsen is látszott, hogy jobb csapat a Frankfurt. Oly balfaszok vannak abban a Benficában, hogy fáj nézni némelyiket.

Jelen pillanatban szerintem Jovic nem ér 70 millió eurót. Se nem gyors, se nem technikás, se nem magas, se nem erőszakos. Ha odateszik elé a labdát, hogy lehetőleg meg se keljen mozdulni, akkor belövi, de én még mást nem láttam tőle. Félix viszont 120-at röhögve megér.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. április 18., csütörtök 22:55

a mai meccsen gyenge. igaz így is a legjobb a benficából. van spiritusz a gyerekben na.

amúgy elég nagy szívás hogy a tagnapi varozás után a benfica lesgóllal esik ki. mindamellett megköszönhetik maguknak is, nagyon gyenge amit lehoztak a két meccs alatt.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. április 18., csütörtök 22:28

reeed_ati írta: Inkábbb azt írjátok meg, jhogy mit mutatnak a fiatalok??jovic vs félx
Én már nem vagyok abban azz állapotban, hogy mencsset nézzek.. :mrgree :cheers: n:
Jovic 2 meccs alapján engem nem győzött meg. Kb nem csinál semmit. Felix már más tészta.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. április 18., csütörtök 22:18

Azt ebből le is vágtuk Atikám :mrgreen: btw Chelsea meccs elég komoly lehet, jelenleg 4-3. Valencia meg kitömi a Villarrealt összesítésben.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. április 18., csütörtök 22:08

Inkábbb azt írjátok meg, jhogy mit mutatnak a fiatalok??jovic vs félx
Én már nem vagyok abban azz állapotban, hogy mencsset nézzek.. :mrgree :cheers: n:

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: poronty » 2019. április 18., csütörtök 21:42

Ha már hajlanódak a BL kiesés szakaszban használni a VAR-t, meg majd az EL döntőben, akkor miért nem tudják a legjobb 16-tól vagy 8-tól bevezetni? 2 méteres sima lest néztek be a Frankfurt meccsen, de az odavágón is full kreténbe nyomták a bírók.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. április 13., szombat 8:58

Akkor lehet még jobban pöröghetne ez a topic :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég