Európa Liga

Foci a Real Madridon túl...
kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. április 19., péntek 9:38

Csabi írta:
Nem rossz játékos ez a Jovic, van benne gólveszély, erőszakos, jól érkezik a kapu elé, tud extra befejezéseket. Csak az a baj, hogy ezek center erények, és más szerepkörhez kellőt nem tudnék róla mondani.
kár hogy mi nem centert akarunk igazolni. ja de, azt akarunk.


amúgy meg ha igaz az as cikke, hogy 50-60 millióért fogjuk leigazolni, akkor én úgy vagyok vele, hogy kit érdekel. a jelenlegi piac ott tart, hogy 50 milliós játékos lehet flop, nem nagy gáz...eladjuk, és vesztünk rajta valamennyit.
Ott van Mariano. Center. Jovic majdnem ugyan az, csak lassabb kivitelben. 50-ért még csak-csak, de többért én biztos nem hoznám.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. április 19., péntek 9:35

Sehol senki nem nyilatkozta le a klub részéről, hogy kiket és milyen típusú játékosokat akarnak igazolni.
Az, hogy center kell a fórum kitalációja, mert az az általános vélemény, hogy a gyenge támadójátékra egy center igazolása a megoldás.

Ilyen játékost lehet könnyen találni. Butaság elszórni egy ilyenre 50 milliót, mert elkerült egy jó helyre, ahol az edző teljesítményben és számokban kihozza belőle a maximumot.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára wxyz 2019. április 19., péntek 9:38-kor.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. április 19., péntek 9:29

Nem rossz játékos ez a Jovic, van benne gólveszély, erőszakos, jól érkezik a kapu elé, tud extra befejezéseket. Csak az a baj, hogy ezek center erények, és más szerepkörhez kellőt nem tudnék róla mondani.
kár hogy mi nem centert akarunk igazolni. ja de, azt akarunk.


amúgy meg ha igaz az as cikke, hogy 50-60 millióért fogjuk leigazolni, akkor én úgy vagyok vele, hogy kit érdekel. a jelenlegi piac ott tart, hogy 50 milliós játékos lehet flop, nem nagy gáz...eladjuk, és vesztünk rajta valamennyit.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. április 19., péntek 9:01

Nem rossz játékos ez a Jovic, van benne gólveszély, erőszakos, jól érkezik a kapu elé, tud extra befejezéseket. Csak az a baj, hogy ezek center erények, és más szerepkörhez kellőt nem tudnék róla mondani.
Egy rosszabb fizikumú Mariano. Nem kellene megvenni, ilyen szintű játékosokat lehet kukázni pár millióért, mint ahogy azt a Frankfurt tette vele.
flori írta: Nehéz nyár lesz, de Gullithoz hasonlóan én is úgy gondolom, egy Real Madridban mindenki sokkal jobban teljesítene, mint Manchesterben, Frankfurtban, vagy a Spursben.
Mire fel?
Itt a játékosok kizárólag az egyéni képességeikre támaszkodhatnak. Frankfurtban és a Spursben viszont van hozzáadott érték a padról.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. április 19., péntek 0:53

ma meg akkor visszaléptünk a múltba és les góllal ment tovább egy csapat.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. április 19., péntek 0:17

flori írta:
Joao Felix meg valóban ígéretes, de itt van Vini és Rodrygo is. Hazard is érkezik. Mbappé meg szinte kötelező lenne jövőre.
Ezt nem értem. Ennek mi köze van ahhoz, hogy Jovic helyett jobban járnánk Félixxel? Pont ez az egyik erőssége a portugálnak, hogy bárhová teheted a támadó harmadban. Ma balszélső volt, hétvégén tkp, majd a meccs vége felé jobbszélső, a Frankfurt elleni első meccsen 60 percig meg egy szem csatár.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: flori » 2019. április 18., csütörtök 23:10

Gyenge volt ma Jovic, ahogy sokan mások is a kiszemeltek közül. Eriksen sem hozott semmit, sőt. Pogbaban a vezetőség nem lát semmit, ZZ viszont igen.

Nehéz nyár lesz, de Gullithoz hasonlóan én is úgy gondolom, egy Real Madridban mindenki sokkal jobban teljesítene, mint Manchesterben, Frankfurtban, vagy a Spursben. Plusz lehet mindenkinek gyenge periódusa.

Joao Felix meg valóban ígéretes, de itt van Vini és Rodrygo is. Hazard is érkezik. Mbappé meg szinte kötelező lenne jövőre.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. április 18., csütörtök 23:05

https://imgur.com/1YJPN3i
mondjuk ezt hogy a picsába lehetett elnézni. gyakorlatilag mindenki lesen állt. :lol: :lol: :lol:

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. április 18., csütörtök 23:01

Csabi írta: a mai meccsen gyenge. igaz így is a legjobb a benficából. van spiritusz a gyerekben na.

amúgy elég nagy szívás hogy a tagnapi varozás után a benfica lesgóllal esik ki. mindamellett megköszönhetik maguknak is, nagyon gyenge amit lehoztak a két meccs alatt.
Már az első meccsen is látszott, hogy jobb csapat a Frankfurt. Oly balfaszok vannak abban a Benficában, hogy fáj nézni némelyiket.

Jelen pillanatban szerintem Jovic nem ér 70 millió eurót. Se nem gyors, se nem technikás, se nem magas, se nem erőszakos. Ha odateszik elé a labdát, hogy lehetőleg meg se keljen mozdulni, akkor belövi, de én még mást nem láttam tőle. Félix viszont 120-at röhögve megér.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. április 18., csütörtök 22:55

a mai meccsen gyenge. igaz így is a legjobb a benficából. van spiritusz a gyerekben na.

amúgy elég nagy szívás hogy a tagnapi varozás után a benfica lesgóllal esik ki. mindamellett megköszönhetik maguknak is, nagyon gyenge amit lehoztak a két meccs alatt.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. április 18., csütörtök 22:28

reeed_ati írta: Inkábbb azt írjátok meg, jhogy mit mutatnak a fiatalok??jovic vs félx
Én már nem vagyok abban azz állapotban, hogy mencsset nézzek.. :mrgree :cheers: n:
Jovic 2 meccs alapján engem nem győzött meg. Kb nem csinál semmit. Felix már más tészta.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. április 18., csütörtök 22:18

Azt ebből le is vágtuk Atikám :mrgreen: btw Chelsea meccs elég komoly lehet, jelenleg 4-3. Valencia meg kitömi a Villarrealt összesítésben.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. április 18., csütörtök 22:08

Inkábbb azt írjátok meg, jhogy mit mutatnak a fiatalok??jovic vs félx
Én már nem vagyok abban azz állapotban, hogy mencsset nézzek.. :mrgree :cheers: n:

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: poronty » 2019. április 18., csütörtök 21:42

Ha már hajlanódak a BL kiesés szakaszban használni a VAR-t, meg majd az EL döntőben, akkor miért nem tudják a legjobb 16-tól vagy 8-tól bevezetni? 2 méteres sima lest néztek be a Frankfurt meccsen, de az odavágón is full kreténbe nyomták a bírók.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. április 13., szombat 8:58

Akkor lehet még jobban pöröghetne ez a topic :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. április 12., péntek 20:13

wxyz írta: Engedjük el Kroost, az öreg Modric maradjon, gyengítsük a középpályát.
Adjuk fel a széleket. Tömörítsünk be középre két olyan támadót akik hátrébbról indulva szoktak játszani, egy visszalépegető csatárral.
Kiváló ötlet. Van olyan edző aki ezt megoldaná, műkőképessé tudná tenni?
A 2000-es évek közepi Ancelotti. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. április 12., péntek 19:41

Realista24 írta: Az a hír járja, hogy Hazardon kívül a támadószekcióba nem fog senki jönni. Vini és Rodrygo megkapja a lehetőséget. Így FM-ezzetek :mrgreen:
ki lesz akkor a csatárcsere? :kivagyhe:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. április 12., péntek 19:14

Engedjük el Kroost, az öreg Modric maradjon, gyengítsük a középpályát.
Adjuk fel a széleket. Tömörítsünk be középre két olyan támadót akik hátrébbról indulva szoktak játszani, egy visszalépegető csatárral.
Kiváló ötlet. Van olyan edző aki ezt megoldaná, műkőképessé tudná tenni?

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. április 12., péntek 12:07

RaúlCF írta: a távoli gólja nekem nagyon tetszett. szépen erősen haladt a kapura a labda nem az hogy éppen elért oda. egyébként ha most elviszi valaki 100-120 körül a következő transfere 200 lesz.

-------Hazard---Benzema
-------------Felix
-----Pogba-------Modric
--------Case/Llorrente

jó kis gyémánt csúcsán a lá Kaka a Milanban. rég volt ilyen hogy ennyi jó fiatal legyen jelen. az elmúlt években elég ínséges volt a felhozatal.
Ez a felállás akkor működne rendesen szerintem, ha lenne egy prime Marcelo és Carvajal. Na már most, jelenleg talán Carvajal az aki úgy so-so.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. április 12., péntek 11:56

RaúlCF írta: a távoli gólja nekem nagyon tetszett. szépen erősen haladt a kapura a labda nem az hogy éppen elért oda. egyébként ha most elviszi valaki 100-120 körül a következő transfere 200 lesz.

-------Hazard---Benzema
-------------Felix
-----Pogba-------Modric
--------Case/Llorrente

jó kis gyémánt csúcsán a lá Kaka a Milanban. rég volt ilyen hogy ennyi jó fiatal legyen jelen. az elmúlt években elég ínséges volt a felhozatal.
Egy ilyenben akkor mar berakod hatrebb Hazardot, Iscot vagy Asensiot ha mar itt vannak, es hozol elore Benzema melle egy gyors eros jol lovo jatekost, de lenyegtelen, nem fogunk igy kiallni kb soha


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 61 regisztrált és 0 vendég