Európa Liga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. április 12., péntek 11:28

a távoli gólja nekem nagyon tetszett. szépen erősen haladt a kapura a labda nem az hogy éppen elért oda. egyébként ha most elviszi valaki 100-120 körül a következő transfere 200 lesz.

-------Hazard---Benzema
-------------Felix
-----Pogba-------Modric
--------Case/Llorrente

jó kis gyémánt csúcsán a lá Kaka a Milanban. rég volt ilyen hogy ennyi jó fiatal legyen jelen. az elmúlt években elég ínséges volt a felhozatal.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. április 12., péntek 11:06

Bazdki. A gyerek 60 percig azt játszotta, mint nálunk Karim. Egy szem csatár volt. Utána jött Seferovic és lépett Felix vissza 1et. A frankfurtiak, ha melléléptek, csak úgy pattogtak le róla. Alig volt a földön, míg a védők rendre borultak. Ezalatt hintett egy 3ast és adott olyan zsugákat (pl a tizi előtt), amilyeneket rég láttam, emellett nem emlékszem tőle elrontott passzra. Ha jól rémlik, a 3dik gólnál is ő tudta megcsúsztatni (tarkóval az igaz, de védővel a nyakán) a szögletet. Jól teszi ki szélre üres területre, jól érkezik a betett labdára. Megtartja a bogyót és jól tud vele megindulni. Úgy néz ki a rúgó technikája is rendben van. Bevethető mindkét oldalon, középen és 1el hátrébb is. 19 éves. 180 centivel bőven elég magas. Nálam prime Kakát idézi, aki 2 csatáros játékban tökéletes, de ha beteszed 2 kapura törő szélső közé, azt is meghálálja, mint Karim Cnek.

Ui: kell center a fenének. Ha beadásra játszol ok, de azt én nem szeretném. Ott volt Jovic. Elé került a labda és bevágta gond nélkül, de mégis Felix volt, aki meghatározta csapata játékát.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 12., péntek 10:56

ToniKroos írta: Mi olyan vicces azt nem tudom. Azt írtam, ha centert akarnánk vele játszatni, akkor igen kell rá izom, kb 75-78 kg ideális lenne már. Nem gondolom, hogy evvel olyan nagyot mondtam volna, de biztos te jobban tudod ezt is. Én csak abból tájékozódom, hogy a többi nagy csapat támadója mennyi és ott annyi az átlag, amit írtam.
64 kgrol 80ra csak izomból. Gondold át újra. És igen, ezek szerint jobban tudom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. április 12., péntek 10:48

Akinfenwa nyáron ingyen hozható, gondoltam szólok. :D

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2019. április 12., péntek 10:43

Mi olyan vicces azt nem tudom. Azt írtam, ha centert akarnánk vele játszatni, akkor igen kell rá izom, kb 75-78 kg ideális lenne már. Nem gondolom, hogy evvel olyan nagyot mondtam volna, de biztos te jobban tudod ezt is. Én csak abból tájékozódom, hogy a többi nagy csapat támadója mennyi és ott annyi az átlag, amit írtam.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 12., péntek 10:29

mindenkit kipattintunk a gcibe :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 12., péntek 10:05

ToniKroos írta:
kiserik írta: Inkább nézd meg a meccset. Összeállítás videóval nem tudok vitába szállni.
Nem tudom hogy mit néztél, de nem azt a meccset az biztos. Hol magas, erős ő? 180 cm 64 kg. Ha őt berakjuk oda előre egyedül Benzema helyére, akkor nem sok jót jósolok nekünk jövőre. Vékony testfelépítésű, kellene rá kb 15 kg izom, nem tudom lehetne-e belőle valaha center. Mondom Isco féle posztra rendben lenne, a második hullámba érkezni, de nincs ilyen poszt nálunk. Ha lenne, akkor meg azért nem kéne, mert nálunk is van szerintem olyan játékos, aki képes lenne ilyenre ott.
64 kiló, és ráraknál +20% izmot :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bele is gondolsz amúgy, hogy mit írsz vagy csak jól hangzik és benyomod gondolkodás nélkül?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2019. április 12., péntek 9:57

kiserik írta: Inkább nézd meg a meccset. Összeállítás videóval nem tudok vitába szállni.
Nem tudom hogy mit néztél, de nem azt a meccset az biztos. Hol magas, erős ő? 180 cm 64 kg. Ha őt berakjuk oda előre egyedül Benzema helyére, akkor nem sok jót jósolok nekünk jövőre. Vékony testfelépítésű, kellene rá kb 15 kg izom, nem tudom lehetne-e belőle valaha center. Mondom Isco féle posztra rendben lenne, a második hullámba érkezni, de nincs ilyen poszt nálunk. Ha lenne, akkor meg azért nem kéne, mert nálunk is van szerintem olyan játékos, aki képes lenne ilyenre ott.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 12., péntek 9:48

Süti írta:
Realista24 írta: Az a hír járja, hogy Hazardon kívül a támadószekcióba nem fog senki jönni. Vini és Rodrygo megkapja a lehetőséget. Így FM-ezzetek :mrgreen:
beígérétél egy Bappét. :(
Pogbát is, évekkel ezelőtt. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. április 12., péntek 9:44

Realista24 írta: Az a hír járja, hogy Hazardon kívül a támadószekcióba nem fog senki jönni. Vini és Rodrygo megkapja a lehetőséget. Így FM-ezzetek :mrgreen:
beígérétél egy Bappét. :(
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. április 12., péntek 9:43

kiserik írta:
Inkább nézd meg a meccset. Összeállítás videóval nem tudok vitába szállni.
Csak olyan dolgokat kérdőjeleztem meg, ami egyből látszik. Magasság, testfelépítés, meg hogy milyen részén aktív a pályának, és hogyan. De biztos a teljes meccsen 2 méteres erőcsatár 9 és feles volt.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. április 12., péntek 9:39

Realista24 írta: Az a hír járja, hogy Hazardon kívül a támadószekcióba nem fog senki jönni. Vini és Rodrygo megkapja a lehetőséget. Így FM-ezzetek :mrgreen:
Ne lankaszd már le a lelkesedésünket. :(
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 12., péntek 9:26

Az a hír járja, hogy Hazardon kívül a támadószekcióba nem fog senki jönni. Vini és Rodrygo megkapja a lehetőséget. Így FM-ezzetek :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. április 12., péntek 9:14

Süti írta:
kiserik írta:
Csatár, aki elég magas, erős testfelépítésű, benne van a bugi a lábában, remekül lát a pályán és játssza meg a társakat, visszajár szervezni és távolról is jó a lövőkéje. Amolyan kilencésfeles. Tényleg nincs ilyen poszt nálunk vagy 10 éve :D

Vini és Mbappe közé tökéletes láncszem lehetne. Esetleg 442be Mbappe mellé.
1,8 és olyan vékony, mint az idei BL menetelésünk. Bugi van benne, hogy mennyire lát azt nem tudom, de Benzema előről visszamozgása, és Félix hátulról előremozgása azért nem ugyanaz, ez nyilvánvalóan látszik a lent mások által említett játékosok itteni játékából is.

Ha Mbappé nem jön, akkor egy jóval gólra törőbb játékos kellene, mert továbbra is 50-60 gólt kellene pótolni. Nem hinném hogy ezt egy 2. Isco tudná hozni.
Inkább nézd meg a meccset. Összeállítás videóval nem tudok vitába szállni.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. április 12., péntek 8:57

kiserik írta:
Csatár, aki elég magas, erős testfelépítésű, benne van a bugi a lábában, remekül lát a pályán és játssza meg a társakat, visszajár szervezni és távolról is jó a lövőkéje. Amolyan kilencésfeles. Tényleg nincs ilyen poszt nálunk vagy 10 éve :D

Vini és Mbappe közé tökéletes láncszem lehetne. Esetleg 442be Mbappe mellé.
1,8 és olyan vékony, mint az idei BL menetelésünk. Bugi van benne, hogy mennyire lát azt nem tudom, de Benzema előről visszamozgása, és Félix hátulról előremozgása azért nem ugyanaz, ez nyilvánvalóan látszik a lent mások által említett játékosok itteni játékából is.

Ha Mbappé nem jön, akkor egy jóval gólra törőbb játékos kellene, mert továbbra is 50-60 gólt kellene pótolni. Nem hinném hogy ezt egy 2. Isco tudná hozni.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. április 12., péntek 8:56

Szerintem is elferne bőven. Ha valoban akkora talentum ugy lehet köré idovel csapatot is építeni.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. április 12., péntek 8:47

Süti írta: Csak egy összeállítás videót néztem róla tegnapról, de abból nagyon úgy tűnik, hogy tényleg egy nálunk nem létező poszton él ennyire.
Csatár, aki elég magas, erős testfelépítésű, benne van a bugi a lábában, remekül lát a pályán és játssza meg a társakat, visszajár szervezni és távolról is jó a lövőkéje. Amolyan kilencésfeles. Tényleg nincs ilyen poszt nálunk vagy 10 éve :D

Vini és Mbappe közé tökéletes láncszem lehetne. Esetleg 442be Mbappe mellé.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. április 12., péntek 8:40

Jelenleg. Amennyiben ragaszkodunk, hogy minden olyan formában megy tovább mint ahogy eddig, felállást tekintve. Ha váltunk, lehet helye.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. április 12., péntek 8:32

Csak egy összeállítás videót néztem róla tegnapról, de abból nagyon úgy tűnik, hogy tényleg egy nálunk nem létező poszton él ennyire.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Európa Liga

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. április 12., péntek 8:08

Lónak a fütykösét. Ő lehet a tökéletes Karim pótló. 2 kaput támadó szélső közé kell betenni. 120ért ajándék lenne.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 55 regisztrált és 0 vendég