Tenisz

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 17., szombat 15:51

Raonic - Djoko meccs nem semmi. Gyerek olyan szervákat tol, hogy hihetetlen...

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. május 16., péntek 18:43

Misztik, bolgár barátod ma ünnepelte 23. születésnapját, nem is akárhogy:
http://www.tennis-x.com/xblog/2014-05-16/15727.php
:lol:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. május 15., csütörtök 10:08

Rafa :lol: :lol: :fpalm:

szakadok a kommenteken :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 26., szombat 20:37

realistahuni írta:Szerintem végleg kiégett Rafa, sajnos túl sok volt már a sérülésekből. Egészségesen nem kérdés, hogy beelőzi Federert GS győzelmekben, így már nem. :-(

Igen,a sérülések végig akadályozták a teljes pályafutását,a sport ilyen,van aki szerencsés,van aki nem.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: matador » 2014. április 26., szombat 20:06

Egészségesen nem kérdés, hogy beelőzi Federert GS győzelmekben, így már nem. :-(
No-contact egyéni sportról beszélünk, a sérülések éppen annak az eredményei, hogy kifacsarja magát, a testét, hiányzik az előrelátás, csak a fejjel-a-falnak taktika képzelhető el számára.
Amúgy egy 18. nélkül még nem látom biztosítva, hogy ne legyen trónfosztás az egyik legfontosabb mutatóban - ez a Garros is meglesz, maximum nem nulla szettveszteséggel.
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. április 26., szombat 19:40

Misztik ajánlom figyelmedbe ha már Dimitrov

http://media.tumblr.com/tumblr_lqpyr2GMbn1qd0dbc.gif

N.Á.B :mrgreen: :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. április 25., péntek 20:25

Nadal a barcelonai 500-as tornán is kiesett.

A SportTV egész héten közvetítette a tornát, nem volt meggyőző. Dodig ellen jól játszott, de előtte Ramos ellen eléggé megszenvedett. Ma meg amíg nem kapcsoltak el, addig uralta a meccset.

Hullottak amúgy egész héten a nagyobb nevek, ennek köszönhetően holnap Gulbis - Nishikori és Almagro - Giraldo/Kohlschreiber elődöntők lesznek.

Eközben Bukarestben is van torna, méghozzá 250-es. Itt csak Dimitrov meccseit nézem, de egyelőre gond nélkül menetel, ahogy az egy 1. kiemelthez illik. Holnap Monfils ellen elődöntőzik, a másik ágon pedig Rosol - Haase meccset rendeznek.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. április 18., péntek 16:08

Szerintem végleg kiégett Rafa, sajnos túl sok volt már a sérülésekből. Egészségesen nem kérdés, hogy beelőzi Federert GS győzelmekben, így már nem. :-(
Love football, hate antifa.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. április 18., péntek 16:06

Nadal kikapott Ferrertől salakon, és sehol senki? :mrgreen:

Ráadásul most még Federer is szenved Tsonga ellen. Könnyű lesz innen Djokovicnak...

Avatar
Higuain
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:07

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Higuain » 2014. március 30., vasárnap 22:25

Hát a digisportos srácok ma nem voltak toppon kommentelésben :mrgreen:
azt mondják Nadal 16 évesen nyerte az első grand slamnjét 12 éve. Na ugye 9 éve nyerte az első grand slamjét és akárhogy számolom ha most 27 éves akkor 2005ben vagy 18 lehetett. :mrgreen:

Sajnos a magyar kommentátorok tudnak villogni mindig, hogy ég tőle a pofám, ha megnézem a külföldi kommentárral valamelyik meccset.
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3852
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. március 30., vasárnap 20:34

Akkor hajrá Djoko B-)
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. március 24., hétfő 16:34

Del Potro ismét kés alá fekszik. Ezúttal a bal csuklóját kell megműteni...

4 éve, amikor a jobb csuklóját műtötték, akkor 1 évet hagyott ki. Ezek a kurva sérülések kicsinálják... :-(

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. március 2., vasárnap 12:46

Élete legnagyobb sikere eddig a felnőttek között!

1. forduló vs Matosevic: 7-5 6-1
2. forduló vs Baghdatis: 6-1 6-4
Negyeddöntő vs Gulbis: 4-6 7-6 7-5
Elődöntő vs Murray: 4-6 7-6 7-6
Döntő vs Anderson: 7-6 3-6 7-6

A korai időpontok miatt sajnos nem sok meccset kaptam el, de árulkodó, hogy egyetlen rövidítést sem veszített el egész héten.

Viszont igazán nyerhetne már egy normálisan kinéző trófeát is. :mrgreen:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. február 14., péntek 23:16

Valaki nézte rajtam kívül tegnap a Murray-Thiem meccset (Rotterdam)? Thiem egy 20 éves osztrák gyerek, 113. a világranglistán, és úgy tolta Andy ellen, hogy az valami elképesztő. Nem ijedt meg, bátran, erősen, pontosan játszott, többségében ő irányította a labdameneteket, futtatta a skótot, ahogy azt kell, Murray meg hihetetlen frusztrált volt ettől, folyamatosan a lábát csapkodta az ütőjével meg hasonlók. :D Aztán végül sajnos behúzta (három szettben), mert az osztrák srác túl sokat hibázott (a gyönyörű nyerők mellett), de szerintem elég sokat kivett belőle ez a meccs.

Thiemből meg nagy játékos lehet, ha így folytatja, az egykezes fonákja nekem nagyon tetszik (már-már wawrinaki magasságokban jár :mrgreen: ).

A kedvencem egyébként az a labdamenet volt, amelyben 14-15 ütés után fonákra kapta vissza a labdát Thiem, de kifordult tenyeresre, hátravitte az ütőjét, lendített, aztán visszafogta a mozdulatot és olyan tökéletes ejtést mutatott be, hogy Murray meg sem tudott mozdulni. :D

Avatar
Higuain
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:07

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Higuain » 2014. január 27., hétfő 18:33

MyStiQ írta:
Hát nem tudom mennyire számít ez a meccs felnövésnek. Nagyon durván megzuhant a harmadik szettben. Fejben szerintem továbbra sem erős. Annak ellenére hogy ezt megnyerte.
Hasonlóan gondolom. Ahogy az sem volt normális, amikor a 4. szettben elveszi Nadal adogatását, aztán rögtön semmire elbukja a sajátját. Ettől függetlenül nyert egy GS-t, lekerülhet róla a teher, szóval végső soron előnyére válhat ez az egész.


Így az idei első komolyabb torna után nagyon szeretnék végre egy meglepetésekkel teli évet: a Roland Garroson legyen egy új győztesünk, Wimbledont húzza be Federer, az US Openen meg valamelyik eddig háttérbe szorult játékos nyerjen.
Del Potro US Openen :mrgreen: :mrgreen:

Garrost ha nem Nadal akkor Djokovic fogja megnyerni ott nem látok esélyt meglepetésre Wimbledonban van szerintem esély.
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. január 27., hétfő 18:27

Hát nem tudom mennyire számít ez a meccs felnövésnek. Nagyon durván megzuhant a harmadik szettben. Fejben szerintem továbbra sem erős. Annak ellenére hogy ezt megnyerte.
Hasonlóan gondolom. Ahogy az sem volt normális, amikor a 4. szettben elveszi Nadal adogatását, aztán rögtön semmire elbukja a sajátját. Ettől függetlenül nyert egy GS-t, lekerülhet róla a teher, szóval végső soron előnyére válhat ez az egész.


Így az idei első komolyabb torna után nagyon szeretnék végre egy meglepetésekkel teli évet: a Roland Garroson legyen egy új győztesünk, Wimbledont húzza be Federer, az US Openen meg valamelyik eddig háttérbe szorult játékos nyerjen.

Avatar
JustoVillar
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:23
Kedvenc játékosaid: Casillas, Justo Villar, Bueno
Kedvenc csapatod: Haladás, Packers, Celtics, Saxo-Tinkoff
Tartózkodási hely: Holy King

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: JustoVillar » 2014. január 26., vasárnap 18:33

s most végre mentálisan is képes volt felnőni a szűk elithez!
Hát nem tudom mennyire számít ez a meccs felnövésnek. Nagyon durván megzuhant a harmadik szettben. Fejben szerintem továbbra sem erős. Annak ellenére hogy ezt megnyerte.
Köszönöm Istenem, hogy nem vagyok fradista.

Egy élet, egy szerelem, egy vallás Haladás

Öpike

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: matador » 2014. január 26., vasárnap 17:39

Wimbledonban nagy álmom egy Federer-győzelem
Sajnos reménytelennek látom, hogy akár füvön is, de ő még valaha, aktív játékosként, tétmeccsen legyűrje a Bikát. Tehát egy Wimbire akkor lesz esély, ha sikerül 1-2-be kapaszkodnia a világranglistán, és Djokert és Nadalt egy ágra imádkozni. Másképp nem megy sajnos, annyira kő-papír-olló ilyen szempontból a három nagy, hogy felesleges illúziókat kergetni...
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. január 26., vasárnap 12:43

Mike írta:
csababarca írta:Garroson HA Nadal egészséges,akkor érinthetetlen. Szerintem azt behúzza, Wimbledon nem az ő terepe
láthattuk most is h sajnos bármi megtörténhet... úgyh nem lehet biztosra venni a Garrost sem.
Viszont ha nem lesz sérült és elindul Wimbledonban, akkor komoly esélyesnek tartom. Ne feledjük h 4szer döntőzött már ott, és 2szer nyerni is tudott. Ez nem azt mutatja h nem jó füvön. Az előző két alkalommal nem úgy jöttek össze a dolgok ahogy szerette volna, de így h sorozatban 3 éve nem tudott túl lépni a 2. körön sem, szerintem nagyon akarni fogja azt a győzelmet. És ha Rafa vmit nagyon akar és nem hátráltatja semmi akkor általában meg is csinálja.

Persze így van,de nagyobb esélye van a Garrosra,mint Wimbledonra.
Mert ott azért Murray,Djoko,de még Federer is esélyesebb nála,szerintem. Persze ha egészséges, és nagyon akarja, akkor odaérhet. Salakon viszont abszolút favorit, ott neki nem is kell maxot nyújtani, akkor is jobb mindenkinél.

Meglátjuk,húzza be mindkettőt, az lenne a legjobb. :mrgreen:
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. január 26., vasárnap 12:40

csababarca írta:GT, Te mióta drukkolsz Wawrinkának?
Már egy jó ideje szimpatikus nekem, nem mondom, hogy hú de nagyon drukkolok neki, mert Federer az egyetlen, akinek mindig szurkolok, ellenféltől függetlenül, ebből a szempontból ő mindenki felett áll nálam.

Most viszont tényleg nagyon szorítottam Wawrinkáért, mert nagyon kijárt már neki egy GS. :)

A Garrost egyébként szerintem is behúzza Rafa, Wimbledonban nagy álmom egy Federer-győzelem, bár sajnos annyira sok esélyt erre nem látok. A US Openen meg jöhet Del Potro. B-) :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég