Tenisz

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. július 4., péntek 17:13

pedig ilyen gyenge játékokat grand slam férfi elődöntőbe még életembe nem láttam mint ami itt volt a negyedik szett elején. :lol:
de amit 5-4nél művelt djoko adogatásánál dimitrov az zseniális volt. :)

hát jó meccs volt, azért itt a tiebreakben 3 szettlabdáról megkellett volna dimitrovnak csinálnia, mondjuk abból kettőt fogadóként volt, de akkoris. aztán üt egy kettőshibát. :lol:
hát győzött a rutin.

Avatar
Acewill
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:34
Kedvenc játékosaid: zidane, benz, luka

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Acewill » 2014. július 4., péntek 16:35

ferni írta:
Acewill írta:5,5-ös game hendivel raktam Dimitrovot, úgyhogy én is remélem, hogy nyer vagy csak szorosan kap ki. :D B-)
ez azt jelenti, hogy Djokonak összesen max 5tel több nyert game-je lehet, ugye? mert akkor már jött is.


amúgy remélem legalább lesz egy 5. szett :)
Összeadod mind2 játékosnak, hogy hány gamet nyert, Dimitrovéhoz hozzáadsz 5,5-öt, és ha több lesz neki, mint Djokovicnak, akkor örülünk. :D Egyébként igen, az én számításaim szerint is jött már. :)

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. július 4., péntek 16:31

Acewill írta:5,5-ös game hendivel raktam Dimitrovot, úgyhogy én is remélem, hogy nyer vagy csak szorosan kap ki. :D B-)
ez azt jelenti, hogy Djokonak összesen max 5tel több nyert game-je lehet, ugye? mert akkor már jött is.


amúgy remélem legalább lesz egy 5. szett :)

Avatar
Acewill
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:34
Kedvenc játékosaid: zidane, benz, luka

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Acewill » 2014. július 4., péntek 16:30

Az még nem olyan biztos... B-)

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. július 4., péntek 16:24

ez a dimitrov még nem érett meg egy grand slam döntőre :)

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. július 4., péntek 15:36

1985 után újra magyar döntősünk van Wimbledonban, méghozzá egy soproni lány! B-)
"Wimbledon: Babosék bejutottak a párosok döntőjébe"
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. július 4., péntek 15:21

azért 3-1nél amikor volt djokonak két break labdája nem hittem hogy ez a szett így fog alakulni.
de megérdemli dimitrov, előtte sem volt szerintem semmivel jobb djoko. volt egy nagyon rossz szerva game-je dimitrovnak és ezért vitte el a nyitó játszmát a szerb.
ott is djokovic break labdánál dimitrov hálóra üti és onnan felpattan de alapvonalon túlra, dimitrov break labdánál meg elcsúszik a bolgár és ezzel elbukja azt a pontot...
elmúlt 5 játékot hozta dimitrov. na gyerünk lendületből kell a harmadik szett is. :D

Avatar
Acewill
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:34
Kedvenc játékosaid: zidane, benz, luka

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Acewill » 2014. július 4., péntek 14:11

5,5-ös game hendivel raktam Dimitrovot, úgyhogy én is remélem, hogy nyer vagy csak szorosan kap ki. :D B-)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. július 4., péntek 14:10

ez mi reklám volt. :lol: :lol:
bemondja a kommentátor hogy "ott láthatjuk rasheed-et kék lacoste pólóba" aztán kapcsolt és mondta hogy a reklám helye nem itt volt. :lol:
na gyerünk dimitrov. hozd a mixem. :D

Avatar
'Az
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014. január 25., szombat 15:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: 'Az » 2014. július 3., csütörtök 17:54

E. Bouchard - S. Halep 2:0 (7:6;6:2)

így hogy Genie bejutott a döntőbe, remélem meg is nyeri az egészet, még ha nagyon kemény menet is lesz Kvitova ellen (aki már nyert itt Wimbledonban nem is olyan reg [2011]), de a játéka megvan hozzá, szóval hajrá :coffee:

másik oldalon meg nálam Dimitrov a favorit, roppant mód tetszik a játéka, és szimpatikus egy figura is. plusz sokakkal ellentétben simán látom benne hogy kiverheti Djokot, mégha nehéz is lesz.

"Winners focus on winning, losers focus on winners. - Conor McGregor

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. július 3., csütörtök 17:10

pátkán írta:Djoko fejben az egyik legerősebb. döntőzni fog és van egy olyan érzésem h lesimázza a bolgárt.
Murray sem mondható ebből a szempontból gyengének. :) Ráadásul hazai közönség előtt játszhatott. Ettől függetlenül simán kikaphat Dimitrov, ahogy az is benne van, hogy simán veri a szerbet. A játéka megvan hozzá, ráadásul tavaly, a mostaninál gyengébb kiadású Dimitrov verte el a lassabb salakon - az akkor gyengébb kiadású - Novakot. Füvön bőven felé billenhet a mérleg nyelve, ha ugyanolyan agresszívan és pontosan fog játszani, mint tegnap, ugyanakkor ember legyen a talpán, aki gyakorlatilag 48 óra leforgása alatt megveri a Murray - Djokovic duót.
Mike írta:Raonic-Dimitrov finálé lesz
pátkán írta:nekem ilyen finálé nem kell!! jöjjenek a nagyok ;)
Másképp látjuk ezt. Az tény, hogy Raonic játékának nincs ritmusa, illetve az is, hogy szemre nem a legtetszetősebb az, amit csinál, ettől függetlenül kihozza magából a maximumot, amit az adottságai lehetővé tesznek. Bevallom férfiasan, az ő mostani döntőzésének nem örülnék, hiszen titokban azért szorítok, hogy Federer húzza be az idei Wimbledont.

Viszont szavaidból úgy érzem, hogy nem igazán vagy tisztában a bolgár fiú adottságaival. Kiváló fizikum (Roger Rasheed :salute: ), mentálisan is erős, ráadásul minden ütést ismer és kiválóan végre is tud hajtani. Pluszban nem beszari, mint mondjuk Gasquet, hanem fontos pontoknál is mer kockázatot vállalni. Az meg nem lehet véletlen, hogy a szakértők egy része erősebbnek és szebbnek tartja a fonákját, mint Federerét. Finom keze van, na. :mrgreen: Övé a jövő, többek között például Raonic, Kyrgios, Thiem, Pouille és Vesely mellett. Persze ott van még a Carreno Busta, Tomic, Janowicz trió is, akik szerintem különböző okok miatt nem fognak a közvetlen élmezőnyhöz tartozni, illetve az 1-2 évvel idősebb korosztály is, mint például Nishikori, Dolgopolov vagy Gulbis, akik megragadhatnak a TOP10-ben huzamosabb ideig is.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. július 3., csütörtök 12:10

pátkán írta:nekem ilyen finálé nem kell!! jöjjenek a nagyok ;)
akkor mindig jöjjenek ők, 50 évesen is? 1-2 év és top 5ös lehet mindkettő. Federer már nagyon kifelé megy, Murray sosem lesz igazán nagy, úgyh jöhetnek a fiatalok, aztán szép lassan átveszik Rafa és Djoko helyét

egy Raonic-Dimitrov döntő megeshet hogy a következő 10 év klasszikusának első felvonása lehetne
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: pátkán » 2014. július 3., csütörtök 5:46

Djoko fejben az egyik legerősebb. döntőzni fog és van egy olyan érzésem h lesimázza a bolgárt.

másikon Fedet imádom :salute: és nagyon remélem hogy megcsapkodja a kis fiatal srácot. ( aki 39 ászt azért behúzott Nick ellen)
kemény lesz bacca meg...
Mike írta:Raonic-Dimitrov finálé lesz
nekem ilyen finálé nem kell!! jöjjenek a nagyok ;)
joabulicsak

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: matador » 2014. július 3., csütörtök 2:44

Mike írta:az a baj cimbi, hogy itt Raonic-Dimitrov finálé lesz :)
Ettől a Milostól annyira nem féltem az Öreget. Viszont a másik ágról akármelyik balkán-huszár jön, kemény menet lesz. De az a játék, amit elkezdett Edberggel az itt jöhet ki igazán, ez már korábban is látszott.

Drága nyár vége lehet ebből egy 10-es Modric mez mellé még lehet be kell pakolni valami kis RF-logós szuvenírkét. :mrgreen:
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. július 2., szerda 20:52

az a baj cimbi, hogy itt Raonic-Dimitrov finálé lesz :)
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: matador » 2014. július 2., szerda 19:46

Mike írta:döntőzni fog, meglátod :)
Federer-Dimitrov döntő Wimbledonban. Hát nem lenne csúnya!

Akárhogy is alakul, a Mester ezt a ziccert nem hagyhatja ki. Valószínűleg az utolsó igazán komoly esélye még egy GS-re. Esetleg a jövő évi AO-t tudom még kinézni belőle. De oly' sokszor rámcáfolt, mit hitetlenkedem :shutup:
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. július 2., szerda 16:39

döntőzni fog, meglátod :)
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. július 2., szerda 16:35

GRIGOR DIMITROV! GRIGOR DIMITROV!! GRIGOR DIMITROV!!!

Dimitrov - Murray 6-1 7-6 6-2.

Előbb leütötte a pályáról az első szettben, aztán a másodikban fejben mindig ott volt, amikor nagyon kellett, végül a harmadikban MEGTÖRTE(!!!) Murrayt.

Jöhet a Djokovic - Cilic győztese az elődöntőben, aki vélhetően a szerb lesz...

Ott már tényleg nem érdekel az eredmény, ugyanis áttört ismét egy gátat a bolgár fiú.

TOP10 sanszos, hogy hétfőtől meglesz. :)

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. július 2., szerda 16:30

MyStiQ írta:
MyStiQ írta:Dimitrovtól én csak annyit várok Murray ellen, hogy hozzon el egy szettet. Ha ez megvan, akkor onnantól kezdve minden más ajándék.
...hát ez a szett elég hamar meglett. :mrgreen:
a 3 is..... :lol: :lol: :lol:
hát ez laza volt.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. július 2., szerda 15:55

MyStiQ írta:
MyStiQ írta:Dimitrovtól én csak annyit várok Murray ellen, hogy hozzon el egy szettet. Ha ez megvan, akkor onnantól kezdve minden más ajándék.
...hát ez a szett elég hamar meglett. :mrgreen:
most a 2. szettben 5-5nél elkezdtem nézni Streamen, nagyon szépen játszik Dimitrov, már 5-5nél is 15-40 volt neki, de onnan visszajött Murray, de a tie-breakben gyönyörűen játszott Dimitrov :agree: 2-0 :agree:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 74 regisztrált és 0 vendég