Tenisz

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. január 26., vasárnap 12:34

csababarca írta:Garroson HA Nadal egészséges,akkor érinthetetlen. Szerintem azt behúzza, Wimbledon nem az ő terepe
láthattuk most is h sajnos bármi megtörténhet... úgyh nem lehet biztosra venni a Garrost sem.
Viszont ha nem lesz sérült és elindul Wimbledonban, akkor komoly esélyesnek tartom. Ne feledjük h 4szer döntőzött már ott, és 2szer nyerni is tudott. Ez nem azt mutatja h nem jó füvön. Az előző két alkalommal nem úgy jöttek össze a dolgok ahogy szerette volna, de így h sorozatban 3 éve nem tudott túl lépni a 2. körön sem, szerintem nagyon akarni fogja azt a győzelmet. És ha Rafa vmit nagyon akar és nem hátráltatja semmi akkor általában meg is csinálja.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. január 26., vasárnap 12:27

realistahuni írta:Azok a fránya sérülések. Így nem hiszem meglesz a Roger rekord. :-(
Garrosra is jöni fog egy éhes Djokovic akinek tavaly majdnem meglett, ott van Murray és Wawrinka is.
Hát, nem tudom. :/
Garroson HA Nadal egészséges,akkor érinthetetlen. Szerintem azt behúzza, Wimbledon nem az ő terepe, de a US Open megint állhat neki...egyet tuti hoz idén is :)

GT, Te mióta drukkolsz Wawrinkának?
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. január 26., vasárnap 12:15

WAWRINKAAA!!! :salute: :salute: :salute: :iszunk: :iszunk:

Kicsit felemás így a győzelem, mert Nadal láthatóan nem volt az igazi, ettől függetlenül szerintem abszolút megérdemelte a svájci! Hihetetlen volt, amit művelt az egész tornán, Djokovic ellen, de előtte is, meg most Nadal ellen is, a képességeivel sosem volt baj, ezt tudjuk, és most végre mentálisan is képes volt felnőni a szűk elithez! :salute: Igazán megérdemelt egy GS-sikert Waw, nagyon boldog vagyok, hogy összejött neki. :)

Nadalnak pedig respekt, és ne aggódjon, fog még nyerni ő elég Grand Slamet. Wawrinkának meg valószínűleg ez volt az első és egyben az utolsó is.

SZÉP VOLT, WAW! :salute:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. január 26., vasárnap 12:14

Azok a fránya sérülések. Így nem hiszem meglesz a Roger rekord. :-(
Garrosra is jöni fog egy éhes Djokovic akinek tavaly majdnem meglett, ott van Murray és Wawrinka is.
Hát, nem tudom. :/
Love football, hate antifa.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. január 26., vasárnap 12:12

Le a kalappal mindkettőjük előtt!

Remélem nem annyira komoly ez a sérülés... :kivagyhe:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. január 26., vasárnap 12:10

Az vegere hazaertem. Nadalon latszott hogy nem 100%os. De grat Wawrinkanak,megerdemelte :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. január 26., vasárnap 11:49

Sima Wawrinka így is, Nadal nem tud mit csinálni a szerváinál, legeslegjobb esetben tiebreakben lehozza a szettet Wawrinka de Nadal nem hiszem elér odáig.
Ennyi bréklabdá nem fog rontani Wawrinka bármennyire is padlón van fejben.
Love football, hate antifa.

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Matyi » 2014. január 26., vasárnap 11:37

Hihetetlen ez az ember, bárhonnan képes visszakaparnia magát!
Sérülten is 2-1!
Vamos!

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. január 26., vasárnap 11:23

Nem dőlt még el semmi... Nadal nem adja fel.
#respect

Mindent bele, Waw!

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. január 26., vasárnap 11:21

Akármi lesz a vége, Rafael Nadal az egyik legnagyobb sportember akit valaha láttam!
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. január 26., vasárnap 10:48

Na jó, most nyomom ki a rákba, ez a meccs már alázás. :ike:
Wawrinkára még mindig ad a bet365 1,5-ös szorzót. :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. január 26., vasárnap 10:26

Tudtam hogy nehéz lesz Wawrinka ellen, de 0-40-ről ne lehessen brékelni, mi az már? :roll:
Ha elveszíti Nadal a második szettet is akkor oda a meccs.
Love football, hate antifa.

Avatar
Higuain
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:07

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Higuain » 2014. január 24., péntek 13:20

Jaj bocsánat szerkeszteni nem tudom sajnos, de hozzátenném, hogy létezik az anti-nadal is aki szerintem Del Potro, ellene nem működik az iszonyítosan pörgetett tenyeres, és a sérülése előtt sorozatban 3-at nyert Nadal ellen amit szerintem nem sokan tettek meg rajta kívül, most nyáron pedig sanghaiban is megverte. Persze Djokovic stílusa se fekszik Nadalnak annyira, de Del Potro ha formában van Nadalt képes megverni, ha nem lett volna a sérülése elképzelhetőnek tartom, hogy pozitív mérlege lenne. Sajnáltam is, hogy nem tudott most jól játszani és nem ő játszott Nadallal a negyeddöntőben, mert nagyon kíváncsi lettem volna az eredményre.
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez

Avatar
Higuain
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:07

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Higuain » 2014. január 24., péntek 13:10

valaki törölje kétszer ment el bocsánat
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez

Avatar
Higuain
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:07

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Higuain » 2014. január 24., péntek 13:10

Hát Mystiq nem tudom, hogy képes lesz félretenni még egyszer a korábbi eredményeket statisztikákat és úgy kimenni Nadal ellen, mintha Murrayvel játszana, de ebben van a kulcs. Ütni Rafa fonákját amíg lehet és menni fel a hálóhoz gyorsan lezárni a meccset. Viszont Grand Slamet még nyerhet ha Nadalt kiejti Djokovic mondjuk. És Djokjovic ellen kifejezetten sok esélye lenne győzelemre ha tartja ezt a formát idén. Kellene egy grand slam győzelem még, de utána el kell gondolkodni a visszavonuláson, hogy ne rombolja a saját örökségét.
Egyszerűen annyi a helyzet, hogy Nadal az anti-federer a stílusa és a balkeze miatt, Federernek hiába jobb a tenyerese (mivel jobban variálja), de legalább olyan jó mint Nadalé tehát egy tenyeres párbajban nem lenne ekkora fölénye, ha a fonákját kellene lecserélnie a győzelemért.

Mike szerintem a Grand Slam számít, de ha Rafa behúzza a 18at akkor ő lesz értelemszerűen a legjobb. Egymás elleni mérleg az csak két játékost mutat meg és a tornákon sokkal több játékos van. De ha a GS-t nézzük akkor mindenkivel összehasonlítjuk. Ráadásul lehet Nadal lesz a legelső a két slam mindenből tekintetében, de Federer 3!! évet hozott 3 gs-el és 3 grand slam tornán rekorder az Open erában. Tehát az ő oldalára is fel lehet tüntetni dolgokat, de a legobjektívebb a GS-ek száma szerintem és sokak szerint is. De nem kell aggódni ha meg lesz a 17-18 ami elég valószínű akkor ő lesz a GOAT.
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. január 24., péntek 13:03

Azért ide lehetne venni a világranglista legtetején eltöltött hetek számát, azt a rekordot, hogy egymást követő hány GS elődöntőig ment, stb. Nem vitatom, hogy óriási játékos Nadal, de az ellenfelek/volt játékosok/szakértők egybehangzó véleménye szerint is Federer a valaha volt legjobb teniszező eddig.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. január 24., péntek 12:56

peti_madrid írta:A legjobbja.
Hogy lehet vki a történelem legjobbja ha a saját korában sem tud az lenni?

Egyedül az összességében több GS győzelem szól mellette.
Na és Nadal mellett? Egymás elleni mérleg (magasan), nyert/játszott GS tornák, pályafutása alatt folyamatosan nehezebb ellenfelek, és ha vasárnap nyer akkor ő lesz az első aki mind a 4 GS-t legalább kétszer megnyerte.

Egyszerűen nincs semmi ütőkártyája Rogernek Rafa ellen az össz győzelmeken kívül, de az is csak idő kérdése azt hiszem.

Végső elkeseredésben meg csak a salakkal tudnak jönni a Fed fanok, hogy ha azt nem vesszük akkor... Hát mér ne vennénk? Ennyiből ne vegyük akkor a füvet, vagy a kemény pályát. Vagy akkor nézzük azt h mi lett volna ha Rafa nem sérült annyit. Amióta az elitben van 4 GS-t ki kellett hagynia, és legalább hármat sérülten vállalt. Nincs értelme ezekkel foglalkozni.
Ez most nem szól senkinek, nem jöttek fel ezek a dolgok, csak úgy általánosságban írtam.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. január 24., péntek 12:49

A döntőben nem tudom elképzelni, hogy ne a spanyol győzzön, de természetesen nagy erőkkel fogok szurkolni
Ha nem lesz görcsös Wawrinka akkor 60-40-et mondok Nadalnak, jó játékos a svájci, kellően agresszív, és ez jó lehet Nadal ellen. Minden attól függ, hogy mennyire lesz ideges, és mennyi hibát üt. Pl. egy mai Nadal ellen tényleg lehet esélye.
Love football, hate antifa.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. január 24., péntek 12:49

Na de komolyan: Te el tudod képzelni, hogy ezen még tudjon változtatni, esetleg fejlődni? Mert én nem. Egy fiatal játékosnál még rendben van (mondjuk Paire ez alól kivétel :mrgreen: ), hogy ezen is tud változtatni, de Roger esetében nem látom azt, hogy akár füvön is meg tudja verni Nadalt.

Pedig rohadtul szurkolok neki, hogy összejöjjön még egy győzelem Wimbledonban. :)

Avatar
Higuain
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:07

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Higuain » 2014. január 24., péntek 12:45

MyStiQ írta:Roger jó volt a tornán, még akkor is, ha egy gyengébb Tsonga és Murray ellen volt összeszedett. A tavalyi évéhez képest előrelépett, Nadalt viszont már akkor sem fogja megverni, ha a spanyol vakon, láb nélkül játszik.
Azért túlozni nem kell :mrgreen:
Ha fejben előrelépne (viccesen hangzik, de jobb lehetne Nadal ellen már félve ment fel és az első szett után szétesett) akkor nyerhet Nadal ellen indoors meccsen meg füvön.
realistahuni írta:Azért Wawrinka nehéz lesz a döntőben, csak megverte Djokovicot, nekem már tavaly óta jobbnak tűnik mint Federer.
Nem hiszem, hogy Stan jobb lenne Federernél fantasztikus játékos, sőt ha most nem nyer Nadal ellen nagy pénzt teszek rá, hogy nem fog Grand Slamet nyerni soha.

Wawrinka előre lépett valamennyit fejben, de Djokovic ellen várható volt, hogy neki is leesik egyszer valami.
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég