Tenisz

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. június 8., vasárnap 22:14

Higuain: Nem rémlik, hogy a győzelemre esélyesnek tituláltam volna Raonicot. Ettől függetlenül vélhetően 8. kiemelt lesz, ami előrevetíti azt, hogy szerencsés sorsolással hozhatná azt, amit az idei nagyobb versenyek többségében hozott, tehát egy negyeddöntőt. Onnantól kezdve meg akár kifoghatja jelen állás szerint Federer vagy Wawrinka negyedét is, akik nem biztos, hogy eljutnak a 8 közé.

És ha már statisztika. Tavaly a 3. körben kizúgott a Roland Garroson, most negyeddöntőig ment. Idén a 3. körben kiesett Ausztráliában, tavaly egy körrel tovább ment. 2 hét múlva már okosabbak leszünk, amikor lemennek ezek a kisebb tornák.

Ja és remélem, hogy Dimitrov kicsit otthonosabban fog mozogni idén a füvön. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 8., vasárnap 22:13

Szarok én a Nadal vs Federer vitára. Valaha volt legjobb, ezzel van gondom.
Azt, hogy te ezt mind csak annyival nyugtázod, hogy hülyeség, hát legyen, bár akkor én is megkérdőjelezném a hozzáértésedet a sport fele, már megbocsáss.
Semmi gond, szíved joga.
De ha már az én véleményem pökhendi és provokatív volt, akkor ez mi? :lol:
Ténymegállapítás.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. június 8., vasárnap 22:08

Realista24 írta:Rhuni, ameddig ekkora hülyeségeket irsz, ne csodálkozz hogy betámadnak.

Már én is befejeztem volna, de akkor gyere már érvekkel is, ne csak egy soros beszólásokkal.
Én tartom azt, hogy vitatható téma a Federer vs Nadal téma, és azt is, hogy a svájci látványosabban játszik. Viszont ahogy Mike is írta, a sikerhez ez nem elég, tudni kell küzdeni, és rendben kell lenni fejben is, ami SZERINTEM Nadal fele billenti a mérleg nyelvét. Aztán ugye lehetne beszélni, hogy adott időben milyen ellenfelek voltak, de ez meg lerágott csont megint és szubjektív dolog, hagyjuk is.
Azt, hogy te ezt mind csak annyival nyugtázod, hogy hülyeség, hát legyen, bár akkor én is megkérdőjelezném a hozzáértésedet a sport fele, már megbocsáss.
De ha már az én véleményem pökhendi és provokatív volt, akkor ez mi? :lol:

Na mindegy.
Love football, hate antifa.

Avatar
Higuain
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:07

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Higuain » 2014. június 8., vasárnap 21:47

Mike mistiQ és ha más is írta Raonicot esélyesnek Wimbledonra

Előbb nézzétek meg mit produkált a srác Wimbledonban meg a többi füves tornán a karrierje alatt. Jó játékos ő salakon és keménypályán de a füves tenisz teljesen más. Még a fejben gyenge Janowicztól is többet várnék a füves tornákon. Persze a teniszben is mint minden sportban bármi megtörténhet, de a teniszben lehet talán a legtöbbet kiolvasni a statisztikákból, ami tisztán mutatja Raonic esélyeit a füves szezonban.
casillas-carvajal-ramos-varane-marcelo-verratti-modric-isco-lucas-ronaldo-suarez

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 8., vasárnap 21:39

Rhuni, ameddig ekkora hülyeségeket irsz, ne csodálkozz hogy betámadnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. június 8., vasárnap 21:37

találtam egy nagyon jó kommentet Nadalról a mai győzelme után, remélem nem haragszik meg senki h nem fordítom le ezt a terjedelmes véleményt :mrgreen:
aki tud angolul, az nagyjából megérti majd hogy miért írtam ma azt amit

Kód:

I have a confession to make. And I am ashamed to admit it.

But I had doubts.

I didn't believe in Rafa before this Roland Garros started. I thought Djokovic was too strong. He's without a doubt the toughest player Rafa has ever played, after all. The only one who could really measure up against Nadal. Who wasn't afraid. Who knew how to play him. Who knew how to BEAT him.

But there are no excuses. Rafael Nadal has through his whole career proven doubters as myself wrong. People have written him off more times than any other player in history.

"He'll never recover from this injury."
"He'll never win slams outside clay."
"He'll never come close of Federer."
"He's done. It's over. You don't recover from 7 months absence."
"No way Nadal is going to win slams at 25, are you kidding me? His playing style is too tough on the body. He might even have retired at 25."
"No way Nadal will beat Djokovic again, are you blind? He doesn't stand a chance."

And on it goes...

But this guy is more than a tennis player. He's a phenomenon. In every sense of the word. One of the best athletes of all time. And probably THE best when it comes to the spirit of a champion; to never give up; to fight to the bitter end. To accept success and defeat with equal amount of humbleness.

He's constantly mocked, ridiculed, laughed at, hated and abused by haters on the internet, people who find pleasure in seeing him down, for various reasons, but the difference between them and Nadal is that they have no idea what it takes to be a champion; they have no idea what it takes to even show up, to give yourself a chance in life - regardless of result. It's easy to be tough and judgmental behind a computer screen, isn't it?

It doesn't matter if Nadal wins more slams. Or if he holds his ranking. It doesn't matter if Nadal ends his career at 30 or 35. It doesn't matter how much hatred he gets, if anything - it just shows people's true colors, cheering for others misery - can you get much lower than that? Nadal has nothing more to prove. He's won grand slams for 10 straight years now and above all, he's had the chance to live out his dream, and that was the only thing he ever asked for.

If anything, the success of Rafael Nadal proves that you can accomplish almost anything in life if you're willing to SUFFER for it. If you're willing to WORK for it. If you're willing to put your soul into what you do, every single day, and if you do that enough times - you'll be successful.

This is not the day to talk about records, or speculations about the future. I certainly have my thoughts on how far I believe Nadal will go in terms of grand slam wins, but it doesn't matter what we THINK - the only thing that matters is what we DO.

And Rafael Nadal has proven once again that you should NEVER write him off. He could be 90 years old in a wheelchair, but man - I'd STILL not count him out. I've learned my lesson. And I apologize.

Sincerely,
A very emotional fan. 
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. június 8., vasárnap 19:52

realistahuni írta:
szánalmas

Mi? Most azt ne mondd, hogy nincs igazam, hogy túlliheged a Ronaldos témát? :ozil:
Értem én azt, és el is fogadtam anno, annak ellenére, hogy én Zizou párti vagyok inkább.

Most nem megsérteni akartalak, csak példa volt, nem értem mit kell ilyen szövegekkel ugrani. :roll:
ez a problémája sztem másoknak - én speciel pont leszarom :D - hogy miért mással, vagyis ezesetben velem kell példálózni?
de ti tudjátok...én bontok egy hideg sört.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. június 8., vasárnap 19:49

realistahuni írta:"messze nem értesz a sporthoz, meg hasonló finomságokat?
Zsombor írta:Az a baj, hogy akármelyik sporthoz szólsz hozzá rhuni, ott nekem az jön le, hogy úgy érzed megkérdőjelezhetetlen vagy, te jobban tudod a dolgokat, pedig elég messze állsz ettől szerintem. :)
Ha szerinted ez ugyanaz, akkor fölösleges egyáltalán visszaírnod.
Részemről ennyi, de hogy megint előkerül az, hogy büntetlenül irogatok, az nevetséges, leírom megint, kaptam már figyelmeztetést, viszont azt azért megsúgom neked: akad még pár ember, akiket szintén zavar az énjobbantudommegismondom mentalitásod, csak egyedül nekem nagy a pofám. :mrgreen:
További kellemes fórumozást neked!

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. június 8., vasárnap 19:47

szánalmas

Mi? Most azt ne mondd, hogy nincs igazam, hogy túlliheged a Ronaldos témát? :ozil:
Értem én azt, és el is fogadtam anno, annak ellenére, hogy én Zizou párti vagyok inkább.

Most nem megsérteni akartalak, csak példa volt, nem értem mit kell ilyen szövegekkel ugrani. :roll:
Love football, hate antifa.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. június 8., vasárnap 19:44

*grab popcorn* B-)

amúgy igaza van zsombor-nak, csak így randomba én is bármit állíthatok/írhatok, de közel se biztos, hogy úgy van az.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. június 8., vasárnap 19:42

most mi rosszat tettem?







:'( :'( :'( :'(





:mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. június 8., vasárnap 19:41

Hogy jön ide hehe és Ronaldo? Tenisz topik, nem?
Akkor kifejtem jobban: Amikor ő azt állítja, hogy Ronaldo a legjobb, te hányszor kezdesz kapásból beköpködni olyanokat, hogy "messze nem értesz a sporthoz, meg hasonló finomságokat?
Ez csak egy példa volt a sok közül, de már volt MSC vs Senna, volt Zidane, volt Valentino Rossi is, ha nem itt, akkor a régi oldalon biztos.
Ott is részt vettem vitákban, de nem éreztem úgy, hogy problémáim lettek volna bárkivel is, még ha eltérő véleményen voltunk akkor is.
De igazából leszarom, mert a fórum arra való, hogy szabadon nyílváníthatok véleményt amíg nem hágom át a szabályokat, veled ellentétben, aki már sokadjára kezdesz el flegmázni és személyeskedni, büntetlenül. :taps:
Love football, hate antifa.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. június 8., vasárnap 19:39

szánalmas :lol: :lol:

nem baj, hadd remegjen a lelkem :mrgreen:

nadalnak gratulálok, federerdrukkerként is :)
Kép
Kép
Kép

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. június 8., vasárnap 19:30

realistahuni írta:Neked is jó estét Zsombi, örülök, hogy megint rámtaláltál.
Érdekes, nem csak én vagyok ezen a véleményen, de csak akkor ugrasz, ha én nyilvánítom ki. :smile:
De amikor hehe beírja napi 256x h Ronaldo a valaha volt legjobb(akit nagyon tisztelek, de mivel csapatsport ez a dolog sokkal komplexebb mint az egyéninél) akkor hol vagy drága lelkem?
Hogy ha most üldözési mániád van felém én arról nem tehetek. :coffee:
:lol:
Hogy jön ide hehe és Ronaldo? Tenisz topik, nem? :lol:
Mellesleg ha észrevetted volna nem a véleményeddel van a gond, hanem azzal, ahogy tálalod azt:
"Nadal pedig a valaha volt legnagyobb, ha tetszik ha nem."
Semmi vita, érvek, te megmondod a tutit. Amúgy én is nagyon szeretném, ha el lehetne mondani Rafáról, hogy a legjobb teniszező valaha. :)
Amúgy meg nem nehéz rád találni, mindenhol ott vagy, és hasonló magatartást tanúsítasz a többi topikban is.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. június 8., vasárnap 19:27

realistahuni írta: De amikor hehe beírja napi 256x h Ronaldo a valaha volt legjobb(akit nagyon tisztelek, de mivel csapatsport ez a dolog sokkal komplexebb mint az egyéninél) akkor hol vagy drága lelkem?
Mondjuk az legalább igaz :) :coffee:



:mrgreen:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. június 8., vasárnap 19:26

mittudomén, nem ez volt a lényeg, akkor sorrendet is felállíthatnék

de az alapján amit ez az ember művel, azt hiszem ezt kijelenthetem
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. június 8., vasárnap 19:22

Neked is jó estét Zsombi, örülök, hogy megint rámtaláltál.
Érdekes, nem csak én vagyok ezen a véleményen, de csak akkor ugrasz, ha én nyilvánítom ki. :smile:
De amikor hehe beírja napi 256x h Ronaldo a valaha volt legjobb(akit nagyon tisztelek, de mivel csapatsport ez a dolog sokkal komplexebb mint az egyéninél) akkor hol vagy drága lelkem?
Hogy ha most üldözési mániád van felém én arról nem tehetek. :coffee:
Love football, hate antifa.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. június 8., vasárnap 19:20

Ki a top3 sportoló nálad Mike?
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. június 8., vasárnap 19:16

MyStiQ írta:eljutottunk arra a pontra, hogy Raonictól is sokat várok
az a srác nagyon jó, fejben is.

nálam ő a titkos favorit wimbledonban, az lesz igazán az ő terepe
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Tenisz

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. június 8., vasárnap 19:13

Leszögezem előre, Nadal drukker vagyok, Federer egyeduralkodása alatt is a spanyolnak szurkoltam.
Ha Nadal megsérült volna jelentős mértékben, akkor ki is kapott volna, teljesen fölösleges beállítani hősnek, behúzta a kilencediket, ennyi.
De ez a "valaha volt legjobb" pökhendi, provokáló beszólásnak mi értelme van, azt nem tudom. Az a baj, hogy akármelyik sporthoz szólsz hozzá rhuni, ott nekem az jön le, hogy úgy érzed megkérdőjelezhetetlen vagy, te jobban tudod a dolgokat, pedig elég messze állsz ettől szerintem. :)
Addig meg főleg fölösleges beszélni arról, hogy Nadal a valaha volt legjobb, míg Federer a legeredményesebb. (mellesleg a szebb tenisz is az övé, de én nagyon csípem Nadal brusztolását, és mentalitását)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 45 regisztrált és 0 vendég