Kézilabda

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 5., szerda 19:13

sok mindenről nem maradtál le, sima sörmeccs, Zeitz nagyon jó, Lékai meg már ott van a keretben
Nem illik.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. november 5., szerda 19:11

ziro4vr írta:
wxyz írta:Először nem maradnék le SEHA ligás meccsről. Erre a pro4 nem adja
már nem is fogja. a digi vette át a helyüket
Az komoly, elég béna vagyok akkor :lol:
Mondjuk még egyet sem sikerült megnéznem eddig :lol:

Köszi!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 5., szerda 19:07

wxyz írta:Először nem maradnék le SEHA ligás meccsről. Erre a pro4 nem adja
már nem is fogja. a digi vette át a helyüket
Nem illik.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. november 5., szerda 19:06

Először nem maradnék le SEHA ligás meccsről. Erre a pro4 nem adja

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 2., vasárnap 20:53

Ferencváros írta:Bánhidi baromi jó beállós lehet.
Alkatra jobb, mint Zubai, és technikásabb is a két jelenlegi beállónknál. Ziccereit jól lőtte be, bár ebbe Szöllősi is jó. Szimpatikus.
Bodó szintén jó lehet, látszik, hogy van benne akarat.
Nekem a bal szélső poszt nagyon hiányos. Iváncsik sem a régi azért már.
Ma nem volt gond Iváncsikkal. De mellé tényleg kéne valaki.

Zubainál meg csak jobb opció van igazából. Csak a neve miatt válogatott, ahogy Vadkerti és Tatai is azért volt, de ők már kikerültek szerencsére.
Nem illik.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. november 2., vasárnap 20:43

Bánhidi baromi jó beállós lehet.
Alkatra jobb, mint Zubai, és technikásabb is a két jelenlegi beállónknál. Ziccereit jól lőtte be, bár ebbe Szöllősi is jó. Szimpatikus.
Bodó szintén jó lehet, látszik, hogy van benne akarat.
Nekem a bal szélső poszt nagyon hiányos. Iváncsik sem a régi azért már.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 2., vasárnap 20:29

Nem volt rossz Bodó, bár ebből a meccsből nem indulnék ki. Az ukránok védekezése gyenge volt, a kapusaik meg borzalmasak. Ettől függetlenül nem keltett rossz benyomást, sőt.
Nem illik.

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2014. november 2., vasárnap 20:25

ziro4vr írta:Jamaliról azt hallottam, amint felépül, mehet a válogatottba. Mondjuk nem vagyok azért annyira biztos ebben.

Bánhidi Nilssonra emlékeztet kicsit, ha jó kezekbe kerül, top beálló lehet. A védekezésre mondjuk minél korábban rá kell szoktatni, később csak nehezebb lesz.
Jamali mivel csak az ifi együttesbe lépett pályára az iráni válogatottban, tehát a felnőttben nem, azonnal beválogatható. Amúgy ha már felnőtt válogatott lett volna, akkor 3 év a "türelmi időszak", azután lenne behívható. Engem Bodó meggyőzött, és szerintem Dusebajevet is. Nagyon magabiztos lövőformát mutatott, és igyekezett helytállni. Sajnos Csaszi tényleg leépült a PSG-ben, kár érte.

Az ETO meccs sima volt, bár a végén hiányzott a kreativitás a támadásokban, ami azért Görbe hiányát is érzékeltette. Misi viszont megkaphatja élete lehetőségét, most el fog dőlni a nagy vita, hogy mire hivatott. Ami hatalmas csalódás volt, hogy Szimi a pályára se lépett (ha igen, elnézést, de biztos nem sokszor), ami Müller hiányában meglehetősen furcsa. Hornyák, Aguillar, de még Sen is volt jobbátlövő, de Planétát nem küldené be még +9nél se :-( :-( Bele se gondolok, mi lesz Planétával, ha visszatér a német..

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 2., vasárnap 20:02

Jamaliról azt hallottam, amint felépül, mehet a válogatottba. Mondjuk nem vagyok azért annyira biztos ebben.

Bánhidi Nilssonra emlékeztet kicsit, ha jó kezekbe kerül, top beálló lehet. A védekezésre mondjuk minél korábban rá kell szoktatni, később csak nehezebb lesz.
Nem illik.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. november 2., vasárnap 19:22

Jó keret lesz amit írtál
Ha összeáll a csapat és jól alakulnak a dolgok meglehet az olimpiai selejtező

Bánhidi amúgy egész jó. Ha tud fejlődni pár év múlva mehet Sulic helyére

Jamali mikortól játszhat a válogatottban? Vagy nem is volt soha iráni válogatott?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 2., vasárnap 19:07

Az ukránokat kiütöttük rendesen, a veszprémiek, Nagy Kornél, szegedi jobbátlövők, Bánhidi jók voltak. Császárt én a keretből is kitenném simán, ha Lékai visszatér, illetve Varsandán nagyon gyenge Iváncsik mögé.

Mikler, Székely
Iváncsik, ?
Ilyés (védekezés miatt), Jamali, Zdolik/Bodó
Lékai, Nagy Kornél
Schuch, Szöllősi, Bánhidi
Nagy, Balogh, Ancsin
Gulyás, Harsányi

ez már egy elég korrekt keret lehet
Nem illik.

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2014. november 2., vasárnap 15:46

VanillaSky írta:
Plusz így ki lendíti át majd a csapatot a holtponton? Tomori?
Női kézilabdában kár rációt keresni, ott bármi lehet meg annak az ellentéte is! Kiesett Zácsik, Görbe, Orbán (Fradistáktól kérdezném, hogy csak nézőtéri pletyka vagy Szucsánszkinál is várható hasonló bejelentés?). Ami viszont már jó ideje tudható az az, hogy kapus és beálló poszton gyenge a felhozatal és varázsolni nem lehet, a Fradis lányoknál sincs minden rendben, viszont a jó szereplés ettől még benne lehet. NA, ha nem csak ígéri de be is dob pár fiatalt akár a vészjósló előjelek ellenére is lehet egy kellemes kis EBnk. (Such, Nadine, Misi, Planéta, Tóth Gabi, Mészáros, Lukács...közül kijöhet 2-3 jövőbeli alapember) Egyébként a hazai rendezésű EBn amúgy is a hangulat lesz ami viszi őket, a Rioi kvalifikáció már nehezebb kérdés lesz.
NA szerintem még nem fog fiatalítani a hazai EB-s eredménykényszer miatt. Viszont ha Tóth Gabit nem teszi be, akkor nálam örökre leírta magát. Nagyon kíváncsi volnék rá, hogy mentálisan mennyire terhelhető, mennyire lehetne Görbe jogos utódja, vagy megmarad egy középszerűnél picit jobb játékosnak. Ez nyilván nem most derülne ki, de egy jó teljesítmény egy újabb lökést adhatna a karrierjének, így Rióba már stabilan lehetne rá számítani. Ezen kívül Mészáros Rea már most is alapembernek kellene számítson védekezésben, remélem megtanítják támadni is. Nadine is lassan túl van már a tehetséges fiatal korszakán, és simán mehetne az EB-re mondjuk Vérten Orsi helyett. A balszélünk amúgy is igen gyenge. Nekem Planéta beépítése hiányzik a leginkább, egyszerűen évek óta nincs egy jó jobb átlövőnk, szegény Tomori Zsuzsi vagy Triscsuk Kriszta kénytelen átballagni jobbra. (vagy Bulath..) A legutóbbi BL meccsen már-már megcsillogtatta azokat az erényeit, amiért jogosan várjuk el tőle, hogy világklasszis húzóember legyen a posztján, de ez még nagyon arrébb van. Az, hogy felkerült az ETO-ba, mindenképp egy lehetőség neki, mert AM nagyon jó edző, de Müller mellett nem tudom hogyan fogja megtalálni a helyét. Remélem élni fog a bizonyítási lehetőséggel, és gyakran fog játszani. (és nem csak támadásban, hanem védekezésben) Andráson a sor, kíváncsi vagyok mennyire tökös. De a félelmeim és a tapasztalataim azt mondják, hogy ebből inkább egy Vérten-Szűcs Gabi-Temes trió lesz :lol: :lol: :lol:

ui.: hamarosan ETO meccs, Planéta bizonyíthat, ráadásul egy csapattal szemben.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. november 2., vasárnap 0:48

VanillaSky írta:(Fradistáktól kérdezném, hogy csak nézőtéri pletyka vagy Szucsánszkinál is várható hasonló bejelentés?).
Úgy emlékszem, hogy EB után, jövőre Ő is megy szülni. de ez nem biztos.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. október 30., csütörtök 17:11

Persze, én nem igazán nézek női kézilabdát mert egy teljesen más sportág és csak felidegesít.
A kézilabda a világ legjobb sportja, a női szakág meg egyben a legkiszámíthatatlanabb is, szóval kötelező!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 30., csütörtök 14:55

Persze, én nem igazán nézek női kézilabdát mert egy teljesen más sportág és csak felidegesít. :lol: De azért egy hazai EB az kivétel nyilván.
Nem illik.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. október 30., csütörtök 14:48

Plusz így ki lendíti át majd a csapatot a holtponton? Tomori?
Női kézilabdában kár rációt keresni, ott bármi lehet meg annak az ellentéte is! Kiesett Zácsik, Görbe, Orbán (Fradistáktól kérdezném, hogy csak nézőtéri pletyka vagy Szucsánszkinál is várható hasonló bejelentés?). Ami viszont már jó ideje tudható az az, hogy kapus és beálló poszton gyenge a felhozatal és varázsolni nem lehet, a Fradis lányoknál sincs minden rendben, viszont a jó szereplés ettől még benne lehet. NA, ha nem csak ígéri de be is dob pár fiatalt akár a vészjósló előjelek ellenére is lehet egy kellemes kis EBnk. (Such, Nadine, Misi, Planéta, Tóth Gabi, Mészáros, Lukács...közül kijöhet 2-3 jövőbeli alapember) Egyébként a hazai rendezésű EBn amúgy is a hangulat lesz ami viszi őket, a Rioi kvalifikáció már nehezebb kérdés lesz.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 30., csütörtök 14:13

VanillaSky írta:Gratula Görbének! Azért vàrjuk vissza!:D
Nélküle szerintem lebőgés lesz az eb-n..vezér nélkül maradt a csapat, Németh András pedig nagy edző, de szerintem túl nagy a szakadék közte és a játékosok közt. Plusz így ki lendíti át majd a csapatot a holtponton? Tomori?
Nem illik.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. október 30., csütörtök 9:51

Gratula Görbének! Azért vàrjuk vissza!:D

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. október 30., csütörtök 0:25

Na fél órája értem haza a meccsről.
A hangulat ismét fantasztikus volt, mint szinte minden válogatott mérkőzése, teltház előtt futott a meccs.

A mérkőzés már annál kevésbé volt élvezetes.
Az 50. percig a kapusteljesítmény teljesen nulla volt. A két kapusunk együtt nem fogott 5 lövést, és félidőbe még így is simán mentünk 4-el.
Bal lövőbe a Bodó gyerek semmivel sem rosszabb, mint Ilyés. Bánhidi jól kezdett, de aztán visszaesett.
Baloghtól nagyon sokat vártam, mert jó formában van, de nagyon gyengén játszott, és Ancsin sem tudott kimagaslani, két gólja volt talán.
Szélsőjátékunk egyáltalán nem volt. Gulyás szerintem nem volt jó, bár volt két szép felkanyarodása, ami lövéssel végződött.
Aki kimagaslott a mezőnyből, az Nagy Kori volt. Gólokat lőtt, megverte az emberét, egyedül Őt érheti dicséret.
Varsandán és Iváncsik szinte labdát sem kapott, nem is nagyon léptek fel érte.
Volt 2-3 figura, de olyan lassan adtuk elő, hogy kétszer kimentem wc-re, és megittam a sörömet, mire befejeződött.

A támadással amúgy sok gond nem volt, de az, hogy 30-at kapunk egy portugál válogatottól, az magáért beszél.

A portugálok meglepően jól játszottak, gyorsak voltak, bár kevésbé technikásak. A kapuscsere nagyon jól bejött náluk, nálunk kevésbé. Azt hiszem, Ők büszkén utazhatnak haza...nálunk meg az utolsó 1 percben a körmünket lerágtuk, hogy egyet be ne vágjanak.

Ja, egyébként védekezésben egyedül Schuch dicsérhető, Zubai se támadásban, se védekezésben nem nyújtott semmit. Zdolikot hiányoltam a keretből, de mint mondtam, Bodó sem volt rossz.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 29., szerda 22:29

Én egy percet sem láttam, utánaolvasva annyi derült ki, hogy Mikler gyengén védett, a védekezés gyenge volt, TD sokat cserélt, bátran nyúlt a fiatalokhoz (Bánhidi kezdett beállóban) és Gulyás volt a legjobb. Utóbbi mondjuk tényleg nagy formában van mostanság.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég