Testépítés

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2013. december 12., csütörtök 10:57

..és már megint ez a téma, mint mindenhol..
Majdnem teljesen mindegy, hogy kokszol-e vagy sem. Bár itt megjegyezném, hogy a keze erezettségét és a szárazságát nézve, felvetődik bennem a gyanú, de kit érdekel? A munka benne van, ez tuti, innentől kezdve pedig megérdemli a sikert. Ha ezt koksszal érte el, akkor a következményeit is megérdemli, de bízzunk benne, ő nem fogja feldobni a tappancsait, mint a másik jutyub sztárocska. Samy itt jegyezném meg, hogy nem kell ahhoz feltétlen „felfújtnak” lenni, hogy kokszoljon valaki.
Ez a street workout pedig egyre nevetségesebb, és az a bosszantó, hogy egyre több gyökér lesz. Mindenki nyomja ezt a szart, mert lógni és tekeregni a korláton mekkora f@sza dolog, de ha súlyzókat emelsz az már gáz. De miért? Szerintetek úgy született ez a faszi, hogy 10x kinyomta magát egykézel a korláton, miközben kajált és nézte a barátok köztöt? Hát nem. Fegyencedzés egy jó alternatíva azoknak, akik elbírják a saját testsúlyukat, és unják a konditermi edzést, esetleg k*rvamenők akarnak lenni, mert streetworkoutvankeményekvagyunkjóózsiii.. Pf..
Olvastam TBone történetét, és sikerült hangosan felnevetnem a munkahelyemen, ezúton is köszi :D A viccet félretéve,nekem is van hasonló storym. Előző héten megszólított az egyik munkatársam, adjak neki tanácsot, hogy „én miért vagyok ilyen nagy, ő pedig miért nem fejlődik semmit?”. Második mondat: „1 éve a fegyencedzést csinálom, de a várt hatás sajnos elmaradt”. Majdnem sírtam a röhögéstől, amikor ezt betolta. A gyereket amúgy úgy képzeljétek el, mint egy sovány, vézna semmi, még egy lagymatag szél is elfújná. A legjobb: nem megy el kondiba, mert ő nem akar „felfújt” lenni. Köszönjük fegyencedzés! Hajrá ostoba emberek!

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. december 12., csütörtök 9:07

Géci írta:egyszerűbb, ha vesze 10-20kg sùlyt és azzal csinálsz felülést és kardiót... Sokkal jobb mint venni egy bordásfalat amivel még könnyíted a dolgod mert lábbal ùgy is rásegítesz. Szerintem :)... Bár én eleve többe nézem a kardiót meg a cross fittet mint a gyurmäzást. Lehet velem van a baj... :D
elmondod nekunk hogy 20 kg-os sullyal milyen kardiot csinlasz? vagy egyatalan sullyal milyen kardiot akarsz?

arrol nem beszeleve hogy a "gyurmazas" (ez meg milyen szo mar?) szerves resze a kardio (jobb esetben) szoval hulyesegeket ne irogassunk mar.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. december 12., csütörtök 8:50

egyszerűbb, ha vesze 10-20kg sùlyt és azzal csinálsz felülést és kardiót... Sokkal jobb mint venni egy bordásfalat amivel még könnyíted a dolgod mert lábbal ùgy is rásegítesz. Szerintem :)... Bár én eleve többe nézem a kardiót meg a cross fittet mint a gyurmäzást. Lehet velem van a baj... :D

filatáska
Hozzászólások: 548
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: filatáska » 2013. december 12., csütörtök 2:19

Hol tudok 2 bordás bordásfalat venni?
Hasizomhoz és hátizomhoz használnám, hogy a lábamat beakasszam! :)

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: heccsat » 2013. december 11., szerda 22:18

___Samy___ írta:akkor miért nem próbálod ki azt is?
próbálkozom, próbálkozom, de olyan szinten gyerekcipőben van még, hogy nem mernék még ezzel dicsekedni, Boráros körül van barbér tréning óra, majd oda is benézek, meg szülőknél régi házban csináltattam két bordásfalat fémből amelyeknek a tetején szintén van egy bordásfal, TRX-el meg boxzsákkal a két végén, elég jól lehet ott akciózni, meg van egy sima felemáskorlát szerű cucc is, csak ilyen hidegben edz kint a fa***m :D szal ez majd jövőre marad
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. december 11., szerda 21:29

akkor miért nem próbálod ki azt is? :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: heccsat » 2013. december 11., szerda 19:40

hát kövezzetek meg, de én neki elhiszem neki, hogy naturál, ez az izomtömeg elérhető koksz nélkül is
egyébként sokkal többre is tartom ezt a street workoutot, mint a sima edzőtermi edzést, persze nem olyan szempontból, hogy melyik alkalmasabb nagyobb izomtömeg elérésére, de azok a dolgok amiket csinálnak, sokkal egyedibbek és nehezebben kivitelezhetőek, mint a sima edzőtermi edzés, és ezt úgy mondom, h én is csak edzőteremben edzek, de jó lenne ilyesmiket tudni :hmmm:
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. december 11., szerda 19:12

hát ha csak étrend kiegészítőt szed az ember, pl fehérjét edzés után, multivitamint, az azért még bőven naturálnak számít.
hát kinek mi, valakinek már a fehérje is koksznak számít :mrgreen:
egyébként azért gondolom, hogy nem szurizott, mert akkor nem így nézne ki, sokkal felfújtabbnak tűnne az egész teste, meg irreálisan nagy is lenne

egyébként meg kár is ezzel foglalkozni, mert a lustaságot vagy tudatlanságot nem szabad azzal takargatni, hogy más kokszol, vagy jobb a genetikája, engem mások sosem érdekeltek....ha kokszolt egy illető, had tegye, én emiatt nem fogom szarul érezni magam
az viszont tiszteletreméltó, hogy tízen x éve töretlenül csak nyomja az edzést

mielőtt még rám támadsz, ezek a sorok nem neked szóltak :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
TBone
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:48
Kedvenc játékosaid: Figo, CR , Bale, Marcelo, Lopez, Modric, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Portugália, OKC

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: TBone » 2013. december 10., kedd 22:48

___Samy___ írta:be is baszna, ha naturál lenne, mikor egy étrend-kiegészítő cég a szponzora :mrgreen:
mondjuk szerintem nem szurizott, de már vagy 10 éve tolja az edzést
hát ha csak étrend kiegészítőt szed az ember, pl fehérjét edzés után, multivitamint, az azért még bőven naturálnak számít.
én nem egy emberről hittem azt, hogy bazzeg ez nagyon tudhat valamit, hogy ilyen durván néz ki. szóval megvolt a bizalom. aztán előbb utóbb innen onnan mindig kiderült, hogy ha most már nem is (na persze :D ),de régen nyomott valamit. ilyen durva szárazság koksz nélkül szinte már a lehetetlen kategória. aztán ki tudja, lehet a világ 8. csodája az ember :mrgreen:
(nyilván nem úgy működik, hogy betolom aztán így fogok kinézni, emellett is iszonyat mennyiségű munka kell természetesen. amúgy meg miért ne cuccolhatna? végül is erősport amit csinál, az extra erő itt is jól jön. és amúgy is mindenkinek a saját döntése ha cuccol, én ezért egyáltalán nem nézek le és nem ítélek el senkit. de nem is akarok ennyire rárepülni a témára, mert egyébként nem is ez volt a kép lényege :) )

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: csabi* » 2013. december 10., kedd 22:42

köszi
Kép

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. december 10., kedd 22:41

youtubera beírod, hogy hannibal for king, és kidobja
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: csabi* » 2013. december 10., kedd 22:40

bocs de én tudatlan vagyok ilyenekben
teljes neve mi ? vagy csak simán hannibal ?
Kép

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. december 10., kedd 22:38

hát konkrétan a legnagyobb név a street workoutban
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: csabi* » 2013. december 10., kedd 22:36

mer ez valami híres faszi ? :kivagyhe:
Kép

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. december 10., kedd 22:35

be is baszna, ha naturál lenne, mikor egy étrend-kiegészítő cég a szponzora :mrgreen:
mondjuk szerintem nem szurizott, de már vagy 10 éve tolja az edzést
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
TBone
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:48
Kedvenc játékosaid: Figo, CR , Bale, Marcelo, Lopez, Modric, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Portugália, OKC

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: TBone » 2013. december 10., kedd 22:25

___Samy___ írta:állat :ozil:
durván néz ki. mondjuk a nagy kedvencem vele kapcsolatban, mikor hallom az ilyen dumákat, hogy hannibal az naturál :lol:
lenn edz egy srác a teremben, már vagy fél éve, minden egyes alkalommal lejön, és a bordásfalon húzódzkodik, meg fekvőtámaszozik a földön (érdemes kifizetni ezért havi 11 ezret, de nem is ez a lényeg :mrgreen: ). és hát nem sok fejlődést mutatott fel eddig. multkor megkérdeztük a haverommal, hogy miért nem csinál magának egy edzéstervet, és edz mindenre rendesen, itt a sok gép stb. azt mondja, hogy ő most fegyenc edzést nyom, és hogy a hannibal is ilyenektől néz ki úgy ahogy. hát azt hittük, hogy halunk meg mindketten :mrgreen: mondom majd ha lenyomsz az elkövetkező 5-10 évben egy jó pár kúrát, akkor majd beszélgethetünk arról a formáról :roll: tisztára le volt döbbenve, hogy mi az hogy hannibál nem naturál :lol: legalább azóta nem csak a bordásfalon mászókázik 1,5 óráig, hanem pár súlyt is megfogott már...
(mielőtt bárki is betalálna, egyáltalán nem vagyok az az ember, aki meglát egy izmosabb formát, és rámondja, hogy jajj biztos szúrja magát...én magam is meglepődtem saját magamon, hogy megfelelő kajával és kitartó edzéssel milyet lehet fejlődni.de azért naívnak sem kell lenni)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. december 10., kedd 22:22

Zsombor írta:
___Samy___ írta:állat :ozil:
Hát, szerintem a négerek is emberek. :hmmm:





Szerinted..... :lol: :lol: :lol: :lol:








:mrgreen:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. december 10., kedd 22:18

na jólvan, lefőtt a kávé :mrgreen: :lol:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: csabi* » 2013. december 10., kedd 22:14

Zsombor írta:Hát, szerintem a négerek is emberek. :hmmm:
:lol: :lol: :lol: :lol:
Kép

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. december 10., kedd 22:12

___Samy___ írta:állat :ozil:
Hát, szerintem a négerek is emberek. :hmmm:












:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 75 regisztrált és 0 vendég