Testépítés

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. október 16., szerda 21:19

nem fogok testépítő módjára odafigyelni a táplálkozásomra
Tehát ezen elvek szerint tervezem élni az életem a jövőben:
- megiszom minden nap 3,5 L vizet vagy többet
- nem eszek semmit, amiben cukor van
- nem eszek semmit, amiben fehér lisztből készült
- odafigyelek a hogy meglegyen a szükséges mikrotápanyag bevitelem
- napi rendszerességgel végzek valamiféle aerob vagy kardió edzést
ez a kettő majdnem ugyanaz, bár annyit még hozzátennék, hogy egy testépítő figyel arra, hogy minél kevesebb szemetet egyen
ez a rendszer tulajdonképpen fogyást fog eredményezni, méghozzá a zsírfeleslegből, tehát szálkásabb leszel
táplálék kiegészítők közül tudnám ehhez az egészhez ajánlani a multivitaminokat és omega 3-at (bár ezek alapból is jók lennének), gyakorlatokhoz meg még a bicajozást tudom mondani

két dolog a lényeg egy ilyen táplálkozásnál, az első hogy fokozatosan vond meg magadtól a cukrot, meg a fehér lisztet, mert ha csak egyből belecsapsz a közepébe nem fogod bírni sokáig ezt az étrendet
a másik meg az, hogy mindig tarts legalább egy olyan napot egy héten, ahol megengeded magadnak a kísértést
Nem eszel semmit, amiben cukor van? Szóval akkor a gyümölcs is kilőve? :hmmm:
gyümölcscukrot nem mondta :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. október 16., szerda 21:04

Ha elégedett vagy a testeddel, akkor minek sz.rozol ezekkel a dolgokkal? :D
Nem eszel semmit, amiben cukor van? Szóval akkor a gyümölcs is kilőve? :hmmm:
napi rendszerességgel végzek valamiféle aerob vagy kardió edzést - Ha megfelelő mennyiségben végzed, szerintem simán ehetsz pl. főtt tésztát...

Véleményem szerint 23 évesen erre ne parázz rá annyira, ne vonj meg mindent magadtól, inkább a mértéken a lényeg...
Ja, a felsoroltak mellé/helyére javaslom a megfelelő rostbevitelt...
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1744
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. október 16., szerda 20:41

Sziasztok!

3 nappal ezelőttig tele voltam sztereotípiákkal a testépítéssel kapcsolatban, aztán a véletlen úgy hozta, hogy elolvastam egy cikket a body.builder-en, aztán még egyet, aztán még párat, aztán a a Sárga kapszulát, és most némi alap rálátásom van már a dologra. Értek bizonyos alap elméleteket, és leginkább a Sárga kapszulát hitelesnek, és hasznosnak találtam.
Középiskolában sokat sportoltam, most 23 vagyok, az egyetem évei alatt ez már nem igazán jellemző rám. Elégedett vagyok a testemmel, és mivel ahhoz, hogy jól kinézzek vagy sportolok folyamatosan, vagy nem fogok hosszútávon, ez az állítást elfogadva nem fogok testépítő módjára odafigyelni a táplálkozásomra, és napi rendszerességgel edzeni.
Amivel viszont megfogalmazódott bennem az összeszedett tudásanyag alapján az az, hogy a táplálkozásomra,és a mikrotápanyag bevitelre.
Tehát ezen elvek szerint tervezem élni az életem a jövőben:
- megiszom minden nap 3,5 L vizet vagy többet
- nem eszek semmit, amiben cukor van
- nem eszek semmit, amiben fehér lisztből készült
- odafigyelek a hogy meglegyen a szükséges mikrotápanyag bevitelem
- napi rendszerességgel végzek valamiféle aerob vagy kardió edzést

Érdekelne, a véleményetek az egész elhatározásról. (rendszertelenül, de cukrot és nem-teljes-kiőrlésű lisztet nélkülöző étrend) Mit várhatok tőle? Abszolút semmi formásodást, csak egészséget, vagy így azt sem igazán? Emellett pedig érdekelne, hogy milyen táplálékkiegészítőt javasoltok a megfelelő mikrotápanyag bevitelhez, és hogy milyen aerob/kardió edzést javasoltok. Én egyelőre a séta, futás, ugrókötelezés irányába gondolkodom.
Előre is köszi a válaszokat!

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. október 12., szombat 14:09

szedtem már előtte bioteches fehérjét, hasonló kategóriában és árban, azzal nem volt ilyen problémám, csak az íze....
haverral szoktunk venni egy 4 kilóst, és megfelezzük
vpx-el viszonyt nagyon meg vagyok elégedve, most is azt vettem
Vaterán amúgy nagyobb eséllyel találsz gazdát rá
előbb még csak itt hirdetném meg ismerősök között, aztán ha nincs más, akkor mehet a vaterára
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2013. október 12., szombat 13:59

___Samy___ írta:nem érint valakit vagy 1600 gramm powertrack fahéjas fehérje? nincs semmi baja a fehérjének, meg semmi ilyesmi
csak egy hét szedés után én tiszta pattanásos lettem tőle a hátamon meg a felkaromon, gondolom a szója tartalma miatt
4200+postáért odaadnám
Ezért nem érdemes olcsó fehérjét venni :) Itt tipikusan a "kevesebb több" elv érvényesül. A szójának amúgy vannak egyéb negatív hatásai is, nem csak a pattanások. Előfordulhat tesztoszterin szint csökkenés is tőle, ami miatt a fejlődés megreked, és pont ellentétest hatást érsz el a fogyasztásával. Vaterán amúgy nagyobb eséllyel találsz gazdát rá :)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. október 12., szombat 13:39

nem érint valakit vagy 1600 gramm powertrack fahéjas fehérje? nincs semmi baja a fehérjének, meg semmi ilyesmi
csak egy hét szedés után én tiszta pattanásos lettem tőle a hátamon meg a felkaromon, gondolom a szója tartalma miatt
4200+postáért odaadnám
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. október 10., csütörtök 16:27

kosz sracok! egy-kettot nem ismertem. :D

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. október 9., szerda 20:31

http://nutritiondiscount.eu/
http://www.profigym.hu/
http://www.nutritionplanet.hu/
http://www.bodybuilding.com/
http://www.whey-protein.hu/

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. október 9., szerda 19:34

http://bodybuildingbolt.hu/
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. október 9., szerda 19:28

Valaki tud valami olyan helyet ahonnan olcsobban lehetne beszerezni a feherjet? mert a shop builder pofatlan lehuzas...

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. október 8., kedd 7:56

___Samy___ írta:kiégtem ezen a cikken :lol: :lol:
és még igaz is :mrgreen:
Igaz :lol: Amúgy az első képen feszítő csávó nagyoj hasonlIt az egyik barátomra :lol: :lol:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: pátkán » 2013. október 7., hétfő 22:39

Zsombor írta:Lemaradtam, mi történt?
vida fitness undorító mód elcsalta szvsz. nem tudom vissza lehet-e nézni vhol a képeket, a videókat.
csak a név számít meg h melyik teamnél van az ember...
a forma, az egész éves felkészülés szarba véve...
joabulicsak

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. október 7., hétfő 22:35

pátkán írta:mi volt ez a szégyenteljes bodysport kupa a hétvégén?? valaki a legjobb tudása alapján felkészül, 10 kilóval nagyobb tömeget és jobb formát hoz tavalyi világbajnokként és két újonc suhancot benyomnak elé?? undorító sajnos :angry:
Lemaradtam, mi történt?

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: pátkán » 2013. október 7., hétfő 22:26

mi volt ez a szégyenteljes bodysport kupa a hétvégén?? valaki a legjobb tudása alapján felkészül, 10 kilóval nagyobb tömeget és jobb formát hoz tavalyi világbajnokként és két újonc suhancot benyomnak elé?? undorító sajnos :angry:
joabulicsak

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 2., szerda 8:21

kiégtem ezen a cikken :lol: :lol:
és még igaz is :mrgreen:
Szóról szóra igaz :lol:
Tízből hat mindig ott van a teremben :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. október 1., kedd 21:52

kiégtem ezen a cikken :lol: :lol:
és még igaz is :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 25., szerda 16:13

azért stathamet sem kell félteni :)
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3832
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. szeptember 24., kedd 8:22

egy kérdés, valaki használt már Olimp Gain Bolic 6000-t már?

hiába edzek és zabálok, mint az állat, sehogy sem tudok 68-69 kiló fölé menni... :/
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!meg van b@szv@ a genetikám :mrgreen:
Frank Medrano
vegetáriánus a faszi, és ahhoz képest nagyon össze van szedve B-)
épp tegnap néztem ezt a videót...csórikánk nagyon érti a saját testsúlyos edzést :ozil:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. szeptember 21., szombat 23:09

Srácok G-flexről és a Kettlebellről mi a véleményetek ? :hmmm: Mert olcsón tudnék járni mindkettőre . Szerintetek melyik a jobb ?
Ja meg hogy ha eljárnék Kettlebellre nem nagyon lenne időm kondi terembe járni , amit mondjuk imádok :D De hát nem ismerem ezeket és nem tudom milyen fejlődést várhatok ezektől , helyettesítik teljes mértékben a kondit ?
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. szeptember 15., vasárnap 12:36

élő közvetítés a világbajnoksáról
"If you don't like your destiny, don't accept it."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 17 regisztrált és 0 vendég