Testépítés

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. december 10., kedd 22:10

állat :ozil:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. december 10., kedd 20:39

Tejsavó :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. december 10., kedd 20:37

Bocs a dupláért,fe ha már itt tartunk,mik azok amik gyorsan felszívódnak? :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. december 10., kedd 20:25

kapor_89 írta:
Marci77 írta:Ti mikor esztek túrót? Edzés után vagy lefekvés előtt?
Egyértelműen lefekvés előtt. A túró a kazein tartalma miatt lassú felszívódású fehérje, edzés után pedig a minél gyorsabb felszívódású kell, tehát pont ellenkező hatású.
Köszi a gyors választ. Jól gondoltam,hogy az egyik barátom rosszul teszi hogy edzés után tolja.

csabi* :mrgreen:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2013. december 10., kedd 20:18

Marci77 írta:Ti mikor esztek túrót? Edzés után vagy lefekvés előtt?
Egyértelműen lefekvés előtt. A túró a kazein tartalma miatt lassú felszívódású fehérje, edzés után pedig a minél gyorsabb felszívódású kell, tehát pont ellenkező hatású.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: csabi* » 2013. december 10., kedd 20:18

amikor anyám palacsintát csinál :D
Kép

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. december 10., kedd 20:12

Ti mikor esztek túrót? Edzés után vagy lefekvés előtt?
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. november 24., vasárnap 11:36

biciklizés :) szép tempóban,zenével,vagy a teremben mindig megy a tv, és közbe igyad a bcaa-t, az fenttartja elvileg az izmot. :)

vagy csinálhatsz intervallumos kardiót is,ha nincs túl sok időd 10-10 perc bemelegítés és levezetés lassú tempóban és 30 gyors-60 lassú (másodperc) váltakozva, és ebből 10 db-ot :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2013. november 24., vasárnap 11:31

Sziasztok!

Tömegelés alatt vagyok, de hiányzik a mozgás. (eddig fociztam, de már oda se járok) Mivel itt a tél, számomra marad a futógép, nem fogok kint fagyoskodni. Heti 4 edzésem van (hétfő, kedd, csütörtök, péntek), ami mellé szeretném beilleszteni a heti 2 kardiót. Itt jelen esetben nem a célzott fogyás a lényeg, de ha már csinálom, próbálom a zsírrétegeimet elhamvasztani. Én a hétfőt és a pénteket néztem ki magamnak edzés után, a pihenőnapokhoz nem szívesen nyúlok. Ti mit csináltok ilyenkor, hogy a legkevesebb izomvesztéssel megússzátok a dolgot? Edzés után, aerob előtt mit szedtek? 0.5 adag fehérje és 5g bcaa? Aerob után pedig megy a szokásos szénhidrát, fehérje, bcaa trió? Még a diétához nem jutottam el, még kell ahhoz pár hónap, ezért fogalmatlan vagyok a témában..

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2013. október 30., szerda 19:46

Seraf írta:ha még csak most kezdett el fájni, kattogni akkor egy doboz Animal Flex garantáltan helyreteszi (a pénztárcádat is :D) ezenkivül nekem a biotech arthro guard goldja is bevált meg a dr joint is ;)
Köszi a tippeket! :)
A Dr. Joint fajta cuccot szedtem még régebben, mert néha-néha már kattogott a jobb térdem,de akkor csak ez a probléma állt fenn a többi még nem,viszont az ugyan úgy megmaradt 3 hónap Dr. Joint után is és leálltam a szedésével szóval ahhoz kicsit szkeptikusan állok már hozzá,hogy használ-e. A biotech termékekkel eddig viszont csak jó tapasztalatom volt. De,ha az Animal Flex garantáltan jó,akkor elgondolkodtató az ár ellenére is.
Te mit javasolsz,ha a pénz nem számít akkor mindenképp az Animal mellett tegyem le a voksom? Ilyesmire nem sajnálom a kreditet, pénz nem számít csak egészség legyen! :D

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Seraf » 2013. október 30., szerda 19:18

ha még csak most kezdett el fájni, kattogni akkor egy doboz Animal Flex garantáltan helyreteszi (a pénztárcádat is :D) ezenkivül nekem a biotech arthro guard goldja is bevált meg a dr joint is ;)

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2013. október 30., szerda 19:14

Egy kis segítségért fordulnék hozzátok.
Már évek óta napi rendszerességgel sportolok,edzettem sokáig konditeremben,aztán kb. fél éve ráuntam és pihentettem kicsit, azóta a futás,az úszás dominált inkább és a saját súlyos edzések. Most szeretnék visszatérni a konditermi edzésekhez is. Rendszeresen szedek kalciumot és magnéziumot(patikából vásárolom és árban is a drágábbak közül választottam szóval ezek minőségével nem hiszem hogy baj van) mégis van egy olyan problémám,hogy elég zavaróan és aggasztóan kattognak terhelés alatt a térd,könyök és váll ízületeim. :/ Tudnátok nálatok bevált étrend kiegészítőt ajánlani, a porcok és ízületek védelmére/erősítésére? Köszi előre is a tippeket! :)

Marcelo
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. június 22., szombat 15:01

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Marcelo » 2013. október 22., kedd 17:01

Szükségem lenne egy kis segítségre, na jó, igazából elég nagyra. :D Amelyik szakinak lenne egy kis ideje összeállítani egy egyedi edzéstervet és egy étrendet, az legyen szíves írjon egy pü-t, nyáron megiszunk egy sört. :salute:

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. október 16., szerda 22:00

A Makro mindennek az alapja. Ha te egy nap nem eszel meg x gramm fehérjét, vagy szénhidrátot, akkor szedheted a vitaminokat, előbb-utóbb visszaüt.
Nem kell itt a testépítős mértékekre gondolni, hogy 2 gramm, meg 3-5/ tskg.... Egy egészséges átlagemberi szám a 100 g. Ennyit minden férfinak illik elfogyasztani fehérjéből. Alkoholos napok utána többet, szénhidrátból kevesebbet, mint amennyit a jelenlegi súlyunk megenged.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. október 16., szerda 21:41

hát nem véletlenül drágább, de azt is nézd milyen kiszerelésű, meddig elég
én ilyet szoktam szedni, teljesen meg vagyok vele elégedve, és 2 hónapig elég

egyébként ha jobban utánaolvasol a dolognak, le lesznek írva hogy melyik vitamin mire jó, és ez alapján is el tudod dönteni számodra melyik lesz a legjobb
csak ugye ez macerás dolog, mert rengeteg vitamin van
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. október 16., szerda 21:31

Ha tápkieg boltban nézelődöm, akkor igaz, hogy minél drágább annál jobb? Igazán segíthetnétek konkrétabban ezért imádkozom 3 komment óta! :D Az árat ésszerű keretek között nem nagyon kell néznem, úgyhogy gondolom bő a választék.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. október 16., szerda 21:26

A kísértésre úgy gondoltam, hogy amikor úgy jön ki a társasági élet, akkor kevésbé ezek a szempontok lesznek elől.
általában én is ilyen alkalmakra szoktam időzíteni :mrgreen:
multivitaminból veheted a sportolóknak valót sztem, ha már úgyis futsz meg ilyenek, azon belül meg eldöntöd mit enged meg a pénztárcád
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. október 16., szerda 21:25

Anyaka írta:Ha már 3 nap alatt rálátásod lett bármire is, akkor azt tartsd észben, hogy nem MIKRO, hanem MAKROtápanyagokról van szó. Köszi!

Egyébként fűnyírás, favágás, lassan hólapátólás. Ez mind kardió edzés. Csak tudni kéne fejben hova tenni őket, ehhez kéne a rálátás... Enni meg teljesen mindegy mit eszel. A kalória deficit a lényeg, és akkor fogysz. Ezek csak egészségtelen ételek, és a vércukorra vannak hatással, ami miatt akár éhes is lehet az ember, de nem általános igazság, mert mindenkinél más.
Azt írtam, hogy a MIKROtápanyagokra odafigyelnék, a MAKROra viszont nem szeretnék. Nincs sok rálátásom, csak töb, mint 3 napja volt, Ezért kérdezem a több tapasztalattal rendelkező segítőkész arcokat, hogy van-e ennek értelme, vagy blödség, mert nyilván több rálátásuk van.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. október 16., szerda 21:22

Egészség a szempont. :) Oké, tényleg hülyén drasztikusan fogalmaztam, cukros üdítő, táblacsoki, ilyesmikre gondoltam :D
A kísértésre úgy gondoltam, hogy amikor úgy jön ki a társasági élet, akkor kevésbé ezek a szempontok lesznek elől.
Tehát konkrétan melyik multivitamint ajánljátok? Milyen szempontok alapján kell/érdemes választani?

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Testépítés

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. október 16., szerda 21:20

Ha már 3 nap alatt rálátásod lett bármire is, akkor azt tartsd észben, hogy nem MIKRO, hanem MAKROtápanyagokról van szó. Köszi!

Egyébként fűnyírás, favágás, lassan hólapátólás. Ez mind kardió edzés. Csak tudni kéne fejben hova tenni őket, ehhez kéne a rálátás... Enni meg teljesen mindegy mit eszel. A kalória deficit a lényeg, és akkor fogysz. Ezek csak egészségtelen ételek, és a vércukorra vannak hatással, ami miatt akár éhes is lehet az ember, de nem általános igazság, mert mindenkinél más.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég